Перейти до змісту

Луцьк посів 35-те місце у рейтингу комфортних міст


justice777

Рекомендовані повідомлення

Луцьк зайняв 35-те місце у рейтингу українських міст, комфортних для проживання.

Всього у традиційному рейтингу журналу «Фокус» взяло участь 55 міст України.

На першому місці рейтингу – Одеса. Київ посів друге місце, Івано-Франківськ – 3-тє, Львів – 4-те, Харків – 5-те.

Серед західноукраїнських обласних центрів волинську столицю випередив також Ужгород, який посів 7-ме місце, Хмельницький (11-те місце), Чернівці (13-те місце), Рівне (16-те місце), Тернопіль (30-те місце). Гірше, ніж у Луцьку, на думку «Фокуса», серед обласних центрів Заходу України, жити тільки у Житомирі, який посів 46-те місце з 55 можливих

Останнє місце у рейтингу - у міста Бердянськ Запорізької області.

http://www.volynnews.com/news/city/lutsk_posiv_35_mistse_u_reytynhu_komfortnykh_mist/

http://focus.ua/charts/188428

Браво влада!

Найгірше, що негативна тенденція тільки посилюється.

Прикро за місто і лучан :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 128
  • Створено
  • Остання відповідь

Те, що аж 35 місце - трохи несподіванка, але досить очікувана.

Треба лучанам врешті усвідомити, що успішно нав'язана їм тема "Луцьк - європейське місто" це міф та ілюзія. Яка, блін Європа? Де, в якому куточку міста нею пахне?.

Якщо влада і залежні від неї структури не викинуть з голови совковість і азійщину - Луцьк буде через рік на 55-му

А "оптимісти" (їх багато) можуть і далі культивувати ідею незаперечної "євгопейскості Луцька"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Те, що аж 35 місце - трохи несподіванка, але досить очікувана.

Треба лучанам врешті усвідомити, що успішно нав'язана їм тема "Луцьк - європейське місто" це міф та ілюзія. Яка, блін Європа? Де, в якому куточку міста нею пахне?.

Якщо порівнювати зі Східною Україною, то таки Європа :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А фіґлі рівнятись на ті міста. ІМХО, це промислові райони, які передбачались без особливих прикрас.

п.с. Зайшов в тему, бо подумав, що в нас 35 місце в світі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, за якими критеріями визначалась ця "комфортність"

Львів і Івано-Франківськ - погоджуюсь. Комфорті! А от що комфортного в Києві та Одесі? :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Львові ще й досі в багатьох мікрорайонах воду по годинам подають, який же тут комфорт?

В мене тітка там живе, то як тільки її відвідую відразі відмічаю, які там дороги, а особливо зимою. Незважаючи на пам"ятки архітектури ну нічим не краще ніж Луцьк.

Хоча ні краще, ціни на с/г продукти нижчі ніж на Луцькому "Привозі".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Львові ще й досі в багатьох мікрорайонах воду по годинам подають, який же тут комфорт?

В мене тітка там живе, то як тільки її відвідую відразі відмічаю, які там дороги, а особливо зимою. Незважаючи на пам"ятки архітектури ну нічим не краще ніж Луцьк.

Хоча ні краще, ціни на с/г продукти нижчі ніж на Луцькому "Привозі".

Луцьку ще дааалеко до Львова!

І часто Ви відвідуєте свою тітку?

Пожили б Ви там деякий час тоді б переконались у перевагах Львова.

Дороги Вам погані? А у Луцьку, напевне, ідеальні. Чи не так?!

Давно вже не чула про погодинну подачу води. Раніше так було

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Луцьк зайняв 35-те місце у рейтингу українських міст, комфортних для проживання.

Всього у традиційному рейтингу журналу «Фокус» взяло участь 55 міст України.

За версією "Фокус", за версією "Фокус".... :0033:Ну і що?

А за версією щотижневика "Горохівський вісник" може бути першим. Вам (нам) від того приємніше стане?)

Давайте ми кожен будемо знати своє діло: сміття - в смітники, комунальні платежі в касу, а діти в школу.

І буде в нас чисто, комфортно і затишно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Луцьк зайняв 35-те місце у рейтингу українських міст, комфортних для проживання.

Всього у традиційному рейтингу журналу «Фокус» взяло участь 55 міст України.

За версією "Фокус", за версією "Фокус".... :0033:Ну і що?

А за версією щотижневика "Горохівський вісник" може бути першим. Вам (нам) від того приємніше стане?)

Давайте ми кожен будемо знати своє діло: сміття - в смітники, комунальні платежі в касу, а діти в школу.

І буде в нас чисто, комфортно і затишно.

Було б все так просто))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Майбутнє країни роблять люди, які в ній живуть (с)

Те ж саме про місто....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Майбутнє країни роблять люди, які в ній живуть (с)

Те ж саме про місто....

Треба починати з себе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ога) Недавно бачив як 2 парня стали сцяти посеред білого дня, в людному місті, на них крикнув парень який йшов з жінкою і дитиною, почувши мати в свою сторону він накостиляв цим 2м мудакам :0094:

Герой!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так «Фокус» інформує, що на 10 тисяч лучан станом на 1 квітня 2011 року припало 156 злочинів.

Луцьк бандитський?? :blink:

Так піпец, в нас всі сидять а в них вони на свободі! що тут оцінювати? милять людям очі і все

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Журнал "Фокус" - авторитетне видання, яке вже не вперше оцінює рівень міст України.

Щодо критерії, то їх можна знайти в самій статті!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Журнал "Фокус" - авторитетне видання, яке вже не вперше оцінює рівень міст України.

Щодо критерії, то їх можна знайти в самій статті!

Так то читати ж треба :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Ну і чим він комфортний, особисто для мене вже набридла там ніяка "архітектура" нашого міста, яка вже розвалюється і проїлась. Хотілось би щось нове або ж хоча б відновлене. Тут глянути на один ЦУМ то вже аж мурашки по спині. Село та й годі.

Можливо комфортне хіба що тим, що місто наше спокійне порівняно, і люди адекватні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найшли Одесу - найкомфортніше місто :lol: .

З її то дорогами і цінами, да і взагалі таке велике місто само по собі не може бути комфортним, або наступне питання - Для кого ж воно комфортне і хто рейтинг складав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Куме, тобі ж сказали, рейтинг журналу "Фокус".

Був в Одесі минулого року - нічого некомфортного не побачив. Як на мене все було досить зручно. А ціни - хіба це критерій? Та і знову ж таки дивлячись де таритись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був в Одесі минулого року - нічого некомфортного не побачив.

Якщо відпочивати то везьдє хАрашо :)

А пофакту, ціни на нерухомість майже найбільші в Україні, дуже складна транспортна ситуація(машини на тротуарі це взагалі жесть), спробуй в час пік добратися з одного кінця Одеси в інший по справам, і так декілька разів, а потім будеш говорити про комфортність. Я там жив тиждень у відрядженні, одне з найбільш кошмарних відряджень вийшло, мене від нього довго тіпало, хто-хто - а я так жити не хочу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рейтинг повна маячня, тут немає що обговорювати. Як на мене, у Луцьку на даний момент, найкращі дороги (в цілому) з усіх західноукраїнських міст.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це стічєніє апстаятєльств. Або карма)))

А по суті, в нас хіба кращі дороги чи нема пробок в час пік? Чи машин на тротуарі нема?

Можна їздити на трамваї, дешево і троха швидше місцями :rolleyes:

upd

В критеріях напевно не останню роль грали туристичні принади міста.

upd-2

Для Одессы – крупнейшего морского порта страны – главную роль в этом сыграли высокий уровень деловой активности и практически полностью трудоустроенное население: среди всех городов – участников рейтинга уровень безработицы в Одессе один из самых низких. Усилила позиции города и выросшая туристическая привлекательность. Только за прошлый год, по данным управления культуры и туризма Одесской облгосадминистрации, Южную Пальмиру посетило более 1 млн. человек, на 11% больше по сравнению с 2009 годом. Такой поток туристов принёс бюджету около 60 млн. грн.

(c)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це стічєніє апстаятєльств. Або карма)))

Як і в твоєму випадку, так що все ІМХО, просто коли приїзжаєш відпочивати не ті речі помічаєш, а я в цей час задумувався про переїзд в більше місто, тому придивлювався більш детально, та і крім того відчуття расизму мене в цьому місті переслідувало досить жостко(особливо коли якийсь афро-українець на "7 кілометрі" до мене крикнув "Ей, брат, пакюпяй красофка!!")

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Те, що аж 35 місце - трохи несподіванка, але досить очікувана.

Треба лучанам врешті усвідомити, що успішно нав'язана їм тема "Луцьк - європейське місто" це міф та ілюзія. Яка, блін Європа? Де, в якому куточку міста нею пахне?.

Якщо порівнювати зі Східною Україною, то таки Європа :)

Та ладно. Ты был в Восточной Украине?

Сравниваем с областными центрами?

Донецк.

І одним Донецьком це закінчилось :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...