Перейти до змісту

Metro: Last Light


sergmaestro

Рекомендовані повідомлення

а я ще перед підземеллям продав трохи патронів, щоб автомата покраще взяти, прийшлось монстрів руками душити :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 97
  • Створено
  • Остання відповідь

Я на цього "монстра", витратив дуже мало патронів, саме головне втікати за колону, а коли монстр біжить на тебе та вдаряється головою в камяну колону, немов глушиться від удару і тоді стріляв йому по спині.

А знаєте, що можна стріляти грошо-патронами? Вони дуже потужні, та горять у тілі жертви. Задіяти їх можливо на будь якій зброї, комбінація наступна: натискаємо та тримаємо Tab, а потім R, артем автоматично перезаряджається на грошо-патрони.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ото думаю, качати чи не качати?

Прочитав, що знову власники відеокарт АТІ будуть мати секс. Як це уже було із ГТА4. Та ще кількома відеоіграми. (Знову ж + до Нвідії...).

Ладно. Буду пробувати. Ще ж я маю недограний Серіус Сем3. Так і не знаю, чи виправили баг із крутящим екраном / безсмертним скорпіоном. Чи ні...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блін в мене зальот :) - дав потрона стриптизерші, а рядом син, дружина... короч аж монітора вимикати прийшлося :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@, та нормально все з відеокартами ATI - танців з бубном не спостерігалось)

Скачав версію 1.0.0.2 + 2DLC, навіть фізікс не встановлював - одразу запрацювало.

http://rutor.org/tor...epack-ot-fenixx

VaLeRa, +1 :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені озвучка не подобається якась двоголосна вона, перекликається зі Сталкером

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поставив останні дрова на відюху, 2-й апдейт і все літає на високих.

На рахунок гри можу сказати, що розробники в цілому молодці, скільки приколів є... робили якби від себе а не для галочки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пройшов :beer:

подивився хорошу кінцівку в ютубі

було реально моторошно в Главі 26. "Мёртвый город" -

де блискає, а в цей час на стінах видно тіні,

хочеш побачити від чого вони,

крутиш автоматично мишкою, а в просторі нікого,

+ вдома на годиннику за північ :_09:

Ну й коридор з руками ще та фішка ;)

Доречі є репліки на українській на початку Глави 25. "Депо", що немогло не порадувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

http://www.youtube.com/watch?v=u4jPCrTn_qo

Ух ти, навіть моя стара відяшка тягне на середньо-високих налаштуваннях

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трейлер Metro: Last Light - Мебиус

Опубликован новый необычный трейлер Metro: Last Light. Его создал один из сотрудников студии 4A Games - Александр Березняк aka Monakh. Ролик он создавал несколько месяцев в свободное от работы время. В видео камера облетает станцию метро в момент напряженной схватки с мутантами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гарний ролик. самопожертва во благо високої мети і всьо такоє......яплакалъ. без іронії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

ну з допомогою цієї програми можна будь-що скрінити, кеп

я мав на увазі,можливо є якась комбінацій клавіш,напр. Ф12+контрл чи щось у такому плані

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну з допомогою цієї програми можна будь-що скрінити, кеп

я мав на увазі,можливо є якась комбінацій клавіш,напр. Ф12+контрл чи щось у такому плані

На 2 поста на форуме ты потратил в 2 раза больше усилий чем необходимо для инсталляции Фрапса

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...