Перейти до змісту

Metro: Last Light


sergmaestro

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 97
  • Створено
  • Остання відповідь

Update

Исправляет проблему с производительностью на видеокартах Radeon.

Кряк уже вшитый в инсталятор.

Перед установкой отключите антивирус.

update_1.rar

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перед установкой отключите антивирус.

От для чого сюди це вліпив? тут ніби ламєрів немає... :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перед установкой отключите антивирус.

От для чого сюди це вліпив? тут ніби ламєрів немає... :_07:

Причем ключевое слово - ніби ;)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стоп! Але ж я не запускав ракети на чорних, ну як, для цікавості звісно пальнув разок, але так то я вибрав іншу кінцівку...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, після заміни "таблетки" зник весь вчорашній прогрес :(

Проходжу заново, заодно хочу це зробити правильніше. Тому маю питання про проходженню, буду ховати їх під спойлер.

Перше питання -- хтось зміг випустити зеків в фашистському конц-таборі? Вони кажуть про якийсь там вимикач зверху, але я відразу туди не можу добратись, а після шлюзу вже туди не вертаюсь. Так є можливість врятувати тих зеків, чи просто йти далі і забити на них?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але ж я не запускав ракети на чорних

Взагалі, сюжет книги "Метро-2033" дуже-дуже сильно перекликається (не буду вживати слова "плагіат", не буду) з книгою Ender's Game (Гра Ендера) Орсона Скотта Карда, яка була написана ще в 1985 році. Звісно, антураж і "альтернативний світ" в обох книгах дуже відрізняються, але і там і там людство руками хлопчика з певними аномальними здібностями за допомогою зброї масового ураження знищує певну страшну расу, яку вважає своїм головним ворогом, і яка не знайшла правильного способу встановити контакт з людьми, а потім цей хлопчик усвідомлює, що це була величезна помилка... навіть "суспільний лад" цього ворога в обох книгах схожий, і в обох книгах для нього вжито слово "вулик" ("улей" російською), в обох випадках цей ворог намагається розмовляти з головним героєм книги через думки чи сни. Згодом, в книзі "Гра Ендера" виявляється, що чудом врятувалась одна королева вулика, так само як в цій грі ми бачимо, що врятувався один "чорний"... Я впевнений, що "Гра Ендера" мала надзвичайно великий вплив на Глуховського в період написання "Метро-2033", випадково стільки речей співпасти не могло. Звісно, величезна заслуга Глуховського в створенні світу-метро, де відбуваються всі ці події, але все ж...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, після заміни "таблетки" зник весь вчорашній прогрес :(

Проходжу заново, заодно хочу це зробити правильніше. Тому маю питання про проходженню, буду ховати їх під спойлер.

Перше питання -- хтось зміг випустити зеків в фашистському конц-таборі? Вони кажуть про якийсь там вимикач зверху, але я відразу туди не можу добратись, а після шлюзу вже туди не вертаюсь. Так є можливість врятувати тих зеків, чи просто йти далі і забити на них?

Ну правильно, FLT и RELOADED сохранения лежат в разных папках, оно не пропало! его просто нужно переместить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопці підкажіть - Артем щось говорить в грі? Я вже до того концтабору дійшов, зі мною розмовляю, а я відчуваю себе ідіотом - бо мовчу весь час...

І ще - як ті записки читати (ті що зявляються після іконки з буквою "І"), нажимаю ТАБ і нема результату...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чтобы открыть все камеры в концлагере, нужно найти рычаг на огромном пульте в комнате, где вместе с Павлом герой решает 4- или 5 фрицов -там еще калаш на ящике лежит.

Артем говорит лишь при загрузке уровней.Кстати почему то ему сменили голос.

Как я понял, подобранные книги можно читать только пока горит надпись мол "нажмите таб чтобы блаблабла"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Запрошую до себе в клуб Vigilante (порсп волі 49а, СітПарк прим №9) там метрові LCD та xbox 360. Ігруля буде десь за днів 2-3 уточняйте. В першій половині дня могу і хорошо накинути часу "для БОДРІВЧАН"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопці підкажіть - Артем щось говорить в грі? Я вже до того концтабору дійшов, зі мною розмовляю, а я відчуваю себе ідіотом - бо мовчу весь час...

В першій частині гри, Артем сказав тільки одне слово. Напевно тут буде аналогічно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Metro: Last Light - Update 2 (MULTI)

http://www.ex.ua/vie...r=1677290,23779

Metro: Last Light - Update 2 (MULTI)

http://www.ex.ua/vie...r=1677290,23779

Для владельцев ATI для тех у кого карты NVIDIA нет смысла ставить.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Геймеры Украины разместили онлайн петицию и собирают подписи за перевод шутера Metro: Last Light от киевской студии 4A Games на родной украинский язык.

«Мы, сообщество украинских геймеров, чувствуем невероятное уважение к одному из лучших украинских разработчиков игр, компании 4A Games, а также уважаем компанию Deep Silver, нового издателя будущего украинского блокбастера Metro: Last Light, а поэтому просим проявить уважение к нам и подготовить полную (текст и озвучка) украинскую локализацию этой игры и выдать вместе со всеми другими языковыми версиями. Со своей стороны обязуемся приобрести лицензионную копию игры и всячески содействовать разработчикам и издателю на ниве развития украинской и мировой игровой индустрии», - говорится в петиции.

На данный момент под петицией уже подписалось почти 200 человек, однако количество подписей постоянно и стремительно растет. Ожидается, что петиция соберет как минимум 10 тыс. подписей.

Редакция GameWay всегда поддерживает украинских геймеров и отечественную игровую индустрию, поэтому призывает наших читателей, вслед за нами, поддержать эту петицию.

Напомним, ранее представителями игровой индустрии высказывалось мнение о том, что разработчики не готовы выпускать украинские версии игр, в том числе из-за низкого спроса на такие локализации.

Между тем, недавно ЕА выпустила украинскую версию своей браузерной игры C&C Tiberium Alliances.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно завершив гру, емоції на висоті, задоволення та позитив. У грі прекрасна атмосфера та сюжет. Розробникам великий жирний +, молодці. Нехай працюють у цьому ж дусі та вдосконалюють свої вміння.

Цікаво чи буде продовження гри? Де грати ми будемо, за сина Артема :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

HWman =>

http://nowgamer.net/solutions/410-metro-last-light.html

Фух, тільки 17 главу проходжу...

Як виявляється там не всіх можна вбивати. Інакше кінцівка гри може бути іншою.

sergmaestro, яке закінчення гри у вас?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

amadey777, на ютюбі знайшов 2 кінцівки, виявляється у мене "погана" :_09: , хоча не вбивав, жебракам давав гроше-патрони. Мабудь просадив багато в борделі :_07: . Але, як на мене "погана" кінцівка набагато емоційніша та приємніша, адже Артем побачив лице мами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пройшов підземелля, там де монстр валить колони - так там патронів з 1000 треба шоб відбитись, а закупитись можна лише в "храмі", тай то патронів 200-300 що не є достатньо

дуже часто невідомо куди треба йти, ходиш-бродиш,

а кожен раз діставати планшет (кнопка М) задовбує

вказівник би якийсь.

а двіжок графіки класний

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

amadey777, я не знаю скільки патронів там треба - але я вбив останнім... вийшов з підземелля з 0 патронів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...