Перейти до змісту

Відпочинок: Крим чи Туреччина?


NoGood

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 54
  • Створено
  • Остання відповідь

Але справді, кого я тільки не питав, після Туреччини в Крим їхати не хочуть.

От наприклад мій брат, останні 3 роки їздить в Туреччину, раніше їздив у Крим, але після того як вперше побував в Туреччині, Крим навіть як варіант не розглядає. Та ще й наші курорти явно ціни заганяють космічні... :g05:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колеги, немає такої країни як Турція, є Туреччина!

Тепер по суті, маю змогу порівняти з Єгиптом.

Плюси Єгипту:

1) комфорт, сервіс - просто космос;

2) харчування - фантастика. перші кілька днів з дружиною до солодкого не могли дійти, настільки все смачне.

3) розважальна програма - на рівні (пісні, танці, шоу...);

4) пляж - чистий, з лежаками, чистими полотенцями.

Україна (Крим):

1) ціна;

2) якщо своїм авто - можна об'їздити всі визначні місця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2) якщо своїм авто - можна об'їздити всі визначні місця.

Це єдиний великий ПЛЮС

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Плюси Єгипту:

1) комфорт, сервіс - просто космос;

2) харчування - фантастика. перші кілька днів з дружиною до солодкого не могли дійти, настільки все смачне.

3) розважальна програма - на рівні (пісні, танці, шоу...);

4) пляж - чистий, з лежаками, чистими полотенцями.

Все залежить від готелю, а не від країни. Можна і там і там попасти на гуаняне харчування, нікаку розважальну программу (або за ваши дєньгі любой капріз) і пляж...

Окрім того, оллінклюз - це бадяжена випивка. Нещодавний приклад - вже три випадки смерті в Туреччині. "Віскі" з метилового спирту.

Єдиний плюс Єгипту - коралові рифи. Для любителів дайвінгу - красота.

В Криму є достойні варіанти, але політика "хапуг" вносить свої корективи.

Хоча, мені здається, все залежить від настрою і компанії (або близької людини) з якою відпочиваєш.

Можна душевно відпочити в Криму, Туреччині, Єгипті, Таї, Індії і привезти позитивні емоції. А можна придертись до любого місця відпочинку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Окрім того, оллінклюз - це бадяжена випивка".

Думаю, мережеві готелі 4-5 зірок таким не повинні займатися.

Щодо харчування - читайте відзиви, розпитуйте турагента.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю, мережеві готелі 4-5 зірок таким не повинні займатися.

Цим займаються всі. Вихлоп від такого просто скаженний.

Кажу не з "відгуків в інеті". Конкретно можу назвати приклади в форматі 5* в категорії "ультра". Один раз довелось бути присутнім на рауті, який влаштували власники готелю для делегації в якій я був. І як були здивовані розпорядники коли нежданно негадано завітав сам хазяїн. Кіпіш з напоями спалив їх в три секунди.

Та і сенсу доводити не бачу. Той хто знайомий з смаком блек(ред) лейбл, бейлісу і т.п. без проблем зрозуміє що налита бадяга. Єдине в Туреччині не бадяжать раке, а в Єгипті текілу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вище написано було: Крим УНІКАЛЬНИЙ клімат - оздоровитися з дітьми - те, що необхідно. Якщо поїхати з дружиною і тупо ні про що не думати - тоді так - Туреччина, Єгипет і поза категоріями Чорногорія.

А загалом тема холіварна і - вброс засчитан.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маємо схожу дилему щодо цьогорічного відпочинку.

"За" обома руками за Крим, бо:

- були багато разів, багато бачили-знаємо;

- їдемо з маленькими дітьми;

- відпочиваємо тільки на ПБК, біля самого моря;

- завжди під жрукою є авто, поруч аптеки раптом щось;

- їдемо не відриватись, а спокійно відпочити і подихати цілющим повітрям;

- самі не готуємо, проте їжа в пристойному санаторії чи кафе максимально адаптована до потреб дітей, вода бутильована українська;

- багато цікавих місць, де хочеться побувати.

Відпочинок теж не з дешевих, ще не обрали остаточного місця "дислокації".

Переконайте мене в тому, що не варто вже в надцятий раз їхати в Крим. :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Переконайте мене в тому, що не варто вже в надцятий раз їхати в Крим. :blush:

осьо. Повинно бути досить переконливо. :)

єдиний мінус - закордон із дітьми. тяганина із документами і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

долучусь до обговорення оскільки працюю в цій сфері уже декілька років.

В Криму за ті ж самі гроші ви відпочинете на декілька днів довше от і вся різниця + готування + дорого все купляти + + +

Плюс Туреччини - ви ні про що не думаєте, бо в пакеті тура оплачено все крім дороги до Києва чи Львова і візи.

В туреччині 95% харчування по системі все включено.

Відпочиваєш і не думаєш ні про що!!!

Єгипет аналогічно.

З дітьми відпочинок без мороки, навіть з маленькими. (особисто з дитиною подорожуємо з 11 місяців кожен рік). З документами проблем ніяких аби були вписані до батьків або мали свій проїзний документ дитини або дозвіл батьків на виїзд за корднон, якщо не з батьками їдуть.

Одна знайома вирішила зекономити минулого літа і похали в Крим - перші дні реально плакала бо з дитиною це просто жах. Гроші вийшли тісамі навіть більше.

Різниця Єгипту і Туреччини - вологість (в Туреччині мокрі рушники можна зняти на ранок знову мокрими від вологості). Сервіс кращий в Туреччині але в нормальному готелі в Єгипті все буде ок. Залежить від менеджменту.

Ціни на путівки в Єгипет і Туреччину практично одинакові, хороші пропозиціїї є завжди тільки готовим їхати треба бути завжди, а завжди не вийде бо у багатьох є робота і шеф.

На шопінгу буде дешевше в Єгипті.

Ще одна фішка агенцій - Горящі путівки. ЦЕ МІФ!!! Просто тури які не розпродаються на завтра післязавтра йдуть за нищою ціною щоб заповнити чартер. Як правило це залишки того що не продалось. А що як правило не продається ? (так правильно - не зовсім хороші варіанти) Але це все субєктивно. Я відпочивав і в 2 зірках і був повністю задоволений.

Якщо турист швидко прийме рішення то зловить так звану горящу путівку, якщо будуть ходити туди сюди по агенствах, то втюхнуть любе дешевше на 2 доллари і скажуть це супер хоча в попередньому агенстві було те саме :)

Запамятайте - ціни у всіх агенствах однакові і партнери з якими працюють агенціїї ті ж самі. Просто деякі мають можливість здемпінгувати для вас, щоб заробити хоча б 100 грн.

І ще одне - визначтесь який відпочинок ви хочете і чим ви хочете пожертвувати(грошима,готуванням кожен день чи готовим харчуванням 1-2-3 рази в день або Все включено, чистими номерами чи не зовсім в зйомних мешканнях, пляжем з пахлавоюю чи пляжем з лежаками)

Якщо хочете щоб було менше СНГ туристів то вам на Єгейське узбережжя ТУреччини - гарно як в Греціїї і більше Європейців.

А ще є Чорногорія і Хорватія без віз якщо Авіа також Ізраїль, Болгарія, Греція і цього року активно їдуть в Іспанію

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Минулого року відпочивав в Туреччині (писав в цій темі, 17 пост)

В готелі екскурсії дорогі, походіть по місту - знайдете дешевші (наприклад прогулянка на яхті в готелі 25$ метрів 300 від готелю, біля дороги - взяли за 14; та сама яхта що і за 25)

Ще є одимінус - дуууже соромно за жителів своєї країни. Особливо проявляється під час харчування, і ввечері після (і під час) вживання алкоголю. Сам, майже не вживаю, але з того що пробував в Туреччині - все лайно.

І ще одне, будете їхати візьміть з собою 2-3 бут горілки, необовязково дорогої, можна "Хлібний дар". Скажете на рецепшені що хотіли б її продати або обміняти, або подарувати.

Відпочивали в Махмутларі гот. "Арес"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Досить цiкава тема: особисто не вiдпочивав в Туречиннi. Кiлька рокiв пiдряд iздив у Крим на ПБК, в Судак. Проте починаючи з 2006 року вiдпочиваю в Туннiсi, на о.Джерба та у Марокко. Звичайно що вiдпочинок не порiвняти. Це зовсiм iнше (найголовнiше вiдсутнiсть москальськоi пьяноi бикоти:-) i сервiс, колорит, клiмат та iнше. Але я не вiдмовляюсь вiд Криму бо там унiкальний клiмат та гори. I ще Туречина це так званний туристичний бюджет. За справжнiм вiдпочинком iдуть трошки далi та трошки дорожче. Крим ~ Туречина це дуже подiбно як на мене. Хочете справжнього all inclusivе рушайте в экзотику, абож просто i дешевше - це в Крим. Не вибирайте попсовий, середнiй вiдпочинок. Думка туриста iз стажем:-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отдых бывает разным. Если хочется валяться на пляжу и булькаться в море - то Турция однозначно. Если любитель активного отдыха, тогда бы посоветовал именно в Крым. Там кроме моря есть где погулять с недельку, полторы. У любого местного тур. гида есть програмки с двадцатью разными эксурсиями по горам, замкам, пещерам и т.д. Пользовался услугами "Таврики". Тут цены и наименования. Очень толковый и веселый гид попался нам (на фото на сайте крайний справа). Ни капли не жалею, что побывал в Крыму и видел не только пляжную шаурму, горячую кукурузу и пахлаву, а более запоминающиеся объекты. Жаль, об этих экскурсиях узнали уже поздновато. Да и чего только стоит вид на Ялту с горы Ай-Петри, когда начинает смеркаться и загораются огни большого города.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гриби міцелія і накормлять і на місяць злітаєте. Відвідаєте моря та під сонечком підсмажитесь.

Відпочинок залежить від настрою і фін можливостей. Я не розумію причин кормити тур агегства за послуги які можна замовити самому. Туречина, Єгипет тьху... Чорногорія, Югославія, Франція, Іспанія, Португалія і так далі чому вас не приваблюють ?

А чому ні казати раю на Кубі ? Опачкі ознайомлюємось зі списком і вибираємо країну безвізового режиму, оплата ліхтачка (або романтіка на пароплаві :closedeyes: ) і вперед. По ціні дорожче, без заперечень. Однак вражень +100500 раз більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

По Болгарії.

Мені пропонували наступний варіант; показували фото (Але не скажу хто, аби не сприйняли за якусь там рекламу) - сподобалось (в 5 хв пішки до моря; з вікна номеру видно море) :) :

З розрахунку на 2-х людей:

Проїзд - 160 євро +100 грн.

Візи - 70 євро.

Проживання - 20 євро за добу.

Тобто: дорога + проживання 10 днів на двох = 430 євро.

Виходить десь 700-800 євро на двох.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю в этой теме нужно спрашивать что человек хочет увидеть, я например не люблю валяться на солнце целыми днями, два три дня и хватит, лучше посмотреть что-то интересное, набраться впечатлений, отдыхать как можно активнее с минимальным риском для =здоровья. Кит жариться под солнцем и заряжаться солнечной энергией. Кому что нравится. Думаю посмотреть есть что интересное как в Крыму так и в Турции.

Отдых с детьми, вопрос какие дети, если слишком мелкие это одно, если по старше, то нужно совместить пару дней моря, и максимум экскурсий и так дальше. Чтобы было что рассказать и вспомнить самому, а не что видел - "море и больше ничего". Это не прикольно, но кому опять же что :)

Отпуск это не только отдых, но и задача получить массу положительных эмоций, вперед за приключениями. Кто-то может и за 500 евро отдохнуть так что, тому кто потратил пару тысяч не будет что и вспомнить интересного.

PS: c хорошей компанией можно хорошо отдохнуть практически в любых условиях, есть знакомые что сами фрахтуют автобусы, и сами себе турагентства, сами выискивают себе маршрут и сами ездят, и говорят что это самый лучший отдых, когда не зависишь от группы и так дальше. Потому как показывает практика из за одного "дебила" в группе, страдают все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну и , понравилось?

или это Вы только собираетесь ехать?

проезд автобусом?

Сподобалось, але то я лише взнавав ціни. :)

Так, автобусом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну и , понравилось?

или это Вы только собираетесь ехать?

проезд автобусом?

Сподобалось, але то я лише взнавав ціни. :)

Так, автобусом.

Якщо з дітьми, близько 30 годин в автобусі, це ду-у-уже важко. А вартість перельоту майже рівна вартості усієї путівки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...