Перейти до змісту

Чверть населення Білорусії звинувачує себе у сформованій економічній ситуації в країні


Korting

Рекомендовані повідомлення

Чверть населення Білорусії звинувачує себе у сформованій економічній ситуації в країні і лише 10% незадоволені президентом

Такі дані напередодні навів голова білоруської держави Олександр Лукашенко. Він послався на соцопитування, який було проведено за його особисту вимогу. "Тішить те, що в протестних акціях готові взяти участь 3-5%", - додав Лукашенко. У республіці триває валютна криза. У зв'язку з цим Національний банк країни днями девальвував білоруський рубль на 50% і дозволив населенню в деяких випадках розплачуватися доларами.

:0123::0123:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чверть населення Білорусії звинувачує себе у сформованій економічній ситуації в країні і лише 10% незадоволені президентом

Такі дані напередодні навів голова білоруської держави Олександр Лукашенко. Він послався на соцопитування, який було проведено за його особисту вимогу. "Тішить те, що в протестних акціях готові взяти участь 3-5%", - додав Лукашенко. У республіці триває валютна криза. У зв'язку з цим Національний банк країни днями девальвував білоруський рубль на 50% і дозволив населенню в деяких випадках розплачуватися доларами.

:0123::0123:

"Бацька" добре промив мізки браттям білорусам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' timestamp='1306600639' post='1052380857']

як ми заскучилися.... переживати аж почали - чи не сталося чого, пропав десь...

ти там був і знаш їхню ситуацію шо ту всюди хрюху свою втикаєш?походу лізиш всюди аби на борді якійсь + прибити

флудерасти рулять усюди мля точно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З нотаток юного націонал-патріота:

понеділок

Сьогодні запостив нову актуальну тему на Луцькій борді. Був осміяний і виставлений на глум

покидьками русофілами. Але я буду терпіти, ідея перш за все...

вівторок

Запостив 3 нові цікаві теми. Звідки беруться ці кляті тролі???

Невже вони проводять свої вечори, сякаючись в український прапор

і підтираючись конституцією??? Я в жасі.

середа

Запостив 8 нових тем. Я їм помщуся. Я їм всім помщуся. Я рахував, через півроку такої геометричної прогресії,

на форумі будуть ЛИШЕ мої теми, я примушу їх мене слухатися!!!

(кадет Біглер Кортінг)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зібрались оркі, гобліни обсуждать троля ? Ню-ню, троль дивиться на вас як на гавно, ібо ви єсть гавно. Берете приклад і тролите в кожній темі.

Ужасть, гдє ж ето мій ме4-кладенец ? Може пора вас вкатать кого по яйца а кого і по сісько в землю. А впрочем....я реал с віртуалом попутав...алю - профілем по філе...

По темі нада спілкуватися, висловлювати свою думку. Тіпа так - Бацька рулить.

Срать в каментах некультурна, для цього є окрема гілка форума. Но аткуда ж у лохоти культура візьметься. Печалька.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тема, конечно, годная.

Кто-нибудь пробовал сходить сюда и сюда и сравнить, сколько должен беларус и украинец в среднем? Сумма сопоставимая, разница только в том, что у беларусов есть чем отдавать. Так что беларусы могут себя хоть 100% винить, все у них будет отлично.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тема, конечно, годная.

Кто-нибудь пробовал сходить сюда и сюда и сравнить, сколько должен беларус и украинец в среднем? Сумма сопоставимая, разница только в том, что у беларусов есть чем отдавать. Так что беларусы могут себя хоть 100% винить, все у них будет отлично.

Вот потому Белоруссию и склоняет Европа к одалживанию.

А Украине тоже есть чем отдавать-земелька!!!!Вот потому и дают нам денежки невзирая на то,что не выполняем никаких условий МВФ.

Уверен,что если Украина откажется от % кредитов,то будут давать беспроцентные.Лишь бы брали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот потому Белоруссию и склоняет Европа к одалживанию.

А Украине тоже есть чем отдавать-земелька!!!!Вот потому и дают нам денежки невзирая на то,что не выполняем никаких условий МВФ.

Уверен,что если Украина откажется от % кредитов,то будут давать беспроцентные.Лишь бы брали.

Кстати, да, спасибо, что напомнил про земельку. Раньше я украинскую земельку как объект инвестирования не воспринимал, поскольку сам механизм был больше похож на пузырек для лохов. Но Украину, фактически, заставляют делать инфрастуктуру, дав право проводить Евро-2012. Значит, будем отдавать земелькой.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот потому и дают нам денежки невзирая на то,что не выполняем никаких условий МВФ.

Зараз вже Януковичу не дають, поки всі умови надання не виконає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз вже Януковичу не дають, поки всі умови надання не виконає

Можно ссылку на источник? А то, судя по росту долга, как раз таки дают и много.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз вже Януковичу не дають, поки всі умови надання не виконає

Можно ссылку на источник? А то, судя по росту долга, как раз таки дают и много.

Будь-ласка

МВФ может не дать Украине третий транш кредита

Київ отримає третій транш кредиту від Міжнародного валютного фонду тільки після того, як виконає усі взяті на себе зобов'язання. Про це у Лондоні заявив представник Фонду в Україні Макс Альєр. Місію МВФ у Києві чекають вже цього місця. Втім, конкретної дати початку переговорів поки не називають. У Фонді не приховують - позитивне рішення для України можливе лише у разі проведення пенсійної реформи і вирішення проблеми занижених цін на газ для населення. Водночас, представники МВФ та провідні інвестори світу відзначають позитивні зрушення в українській економіці і наголошують, що настав час для структурних реформ.

Макс Альєр, голова представництва Міжнародного Валютного фонду в Україні:

- Те, що переговори затягуються, не означає, що вони провалилися. Ми висунули Україні конкретні вимоги щодо пенсійної реформи та заниження цін на газ для населення. Український уряд попросив часу на їх виконання. Тепер ми очікуємо сигналу з Києва про успішне проведення реформ.

Ще, многа букафф

Согласно обнародованным МВФ данным, по состоянию на 6 января этого года Украина удерживает занятую в августе-2010 вторую позицию в мире по размеру задолженности перед Фондом. Крупнейшим должником МВФ является Румыния – SDR9,8 млрд, а третье место занимает Греция – SDR9,13 млрд.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Анекдот з Білорусі:

На вопрос, кто виноват в ухудшении вашей жизни, примерно 25% граждан сказали, что виноваты сами. Об этом сообщил глава государства на совещании в пятницу.

Ну вот наконец и стало известно реальное число проголосовавших за Лукашенко на прошедших президентский выборах в Беларуси.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...