Перейти до змісту

Девальвація в Блорусії


vrm

Рекомендовані повідомлення

Беларусь побила мировой рекорд по девальвации

Белорусская девальвация, по данным Всемирного банка, стала самой крупной за 20-летнюю мировую историю, обогнав эфиопскую 1992 года и аргентинскую 2002 года, отмечает газета газета «Маркер».

Накануне Нацбанк Беларуси осуществил одномоментную девальвацию белорусского рубля к корзине валют на 54,42%, при этом с начала года курс нацвалюты снизился на 71,62%. ©

Побачив по ящику що робится в країні - розкуповують побутову техніку, сіль, цукор, сірники, паливо і т.д, Біля банкоматів на запрвках черги, люди в паніці, паливо вже подорожчало на 20-30%.

Звичайно, мені не холодно ні жарко від того що там робиться але враховуючи реалії в яких ми живемо вже післязавтра таке може бути і в нас.... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Побачив по ящику що робится в країні - розкуповують побутову техніку, сіль, цукор, сірники, паливо і т.д, Біля банкоматів на запрвках черги, люди в паніці, паливо вже подорожчало на 20-30%.

Звичайно, мені не холодно ні жарко від того що там робиться але враховуючи реалії в яких ми живемо вже післязавтра таке може бути і в нас.... 

ИМХО, если у нас что-то и будет, то развиваться это "что-то" будет по аргентинскому сценарию: у нас и народу побольше, и простор для эксперименов у власти огромен.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чесно кажучи давно пора.

Мені доводилось тут купувати рос. рублі і здавати в Бресті щоб більш-менш себе відчувати не на**баним. І це при тому що вартість білета на потяг, яким мені доводилось відносно часто їздити за 2 роки зросла на 33%. І якщо в Бресті цей білет можна було придбати за 1000 рос. рублів, то в касі Луцька - за 1350-1400.

От тепер нехай розгрібають своє лайно.

Шкода тільки що за "проіскі" дибільної влади має відповідати народ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І це якщо врахувати, що про девальвацію говорили ще з березня, тобто це вроді і не грім серед ясного неба, ажіотаж на валюту був ще в квітні... А хто би міг подумати що бацько до такого допустить...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Невже кінець казки "Білоруська стабільність"?

пациент скорее мертв, чем жив..

("Буратіно")

)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тю... Ми вже цей сценарій проходили восени 2008р. Просто Бацька тоді не погодився девальвувати білоруську валюту, а зараз все ж приперло. Криза - вона для всіх криза. Когось накрило раніше, когось пізніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще треба добавити, що нашим давали кредити, а бацькові - ні. Але, є два "але":

1. МВФ відмовив давати Україні третій транш кредитів стенд-бай.

2. Те що вже взяли, треба буде повертати та ще й з відсотками, а ми, нагадаю, на другому місці, після Румунії, за розміром заборгованості перед фондом.

Це я до того, що наше становище може бути ще гіршим від Білорусі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тю... Ми вже цей сценарій проходили восени 2008р. Просто Бацька тоді не погодився девальвувати білоруську валюту, а зараз все ж приперло. Криза - вона для всіх криза. Когось накрило раніше, когось пізніше.

да и помогли белоруссии...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' date='Сегодня, 21:12' post='1052378116']

нє, чому, стабільність можлива при будь-якому курсі валюти.

Та ні, Бацька і політичну і економічну стабільність називав одним словом - "стабільність". І не розмежував...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...