Перейти до змісту

Я приїхав


vanus

Рекомендовані повідомлення

Привіт народ!

От після довгого заслання в Київ я приїхав.

І заспокоїтись не можу від київського інтернету. А чим ми з вами гірші за Київських юзерів????? Мій брат в києві платить 90 грн за 2 мегебіти і 800М іноземного трафіку і 800 українського. в них взагалі нема такого вже як в нас 64,128 це абсолютний маразм!!!!! Пора відкривати карти нашим провайдерам і перестати економити на нас. Вони от зараз сидять і не можуть собі ніяк наважитись. Так народ піде із фотакому. Ну триматимуть вони тих хто має дороге радіо обладнання. В листопаді мому брату в Луцьку запропонували від укртелекому адсл 2 мегебіти ну ми звичайно сприйняли це не дуже радісно бо знаючи іхній сервіс можна закласти на любі обіцянки. Але коли я зателефонував.........був в шоці!!!! Як зі мною чемно, приємно і ОБНАДІЙЛИВО поговорили. Ну думаю капец.... Просто брат живе в районі вул.Львівської на масиві Малоомелянівському і воздушкою телефон від колодця десь метрів на 300 прокладений. Ми прікінули з братом шо мабуть фіг там в них шо получиться але в понеділок пішли до них в офіс. Все, нас чемно прийняли, і на наші побоювання сказали що ви головне підпишіть договір, заплатіть гроші а все інше це проблема їх технічної служби!!!!!!!! пояснивши цей підхід новою політикою в компанії!!!!

Договір підписав відразу

5 хв. подумавши і гроші заплатив і як вони сказали для швидшого реагування подзвонив і сказав коли і де заплатив!!! Там мені відповіли що оскільки є багато заказів то до кінця тижня мені все зроблять.

Хм подумав я, мдаааа почалось.

АЛЕ в середу мені подзвонили і казали щоб я вийшов на вулицю і шукав мужика в фірмовій уніформі "УКРТЕЛЕКОМ" я аж ох....л.

Вийшов, знайшов, завів, показав. Мужик глянув підключив......галяк, щось там покрутив......галяк, сказав що опір великий треба шось там перетягувати, поправляти, це не його робота прийде інший....Вобшем я розтроївся але він мене заспокоїв сказавши що завтра приїдуть.

РЕАЛ приїхали в 16 00!!!!

Блінннннн все підключили але гарантію кажуть не дають що буде працювати, потім підтянувся той мужик з модемом, хе ЗАПРАЦЮВАЛО і ще й як!!!!.Сказали що можна і швидше!!!

НАРОД ЖИТТЯ НАЛАДИЛОСЬ!!!!!

Та це не все!

Мій брат вирішив вінду переставити....... :beer:

Я його відмовляв..... :)

Ну вобшем прийшлось визивати мастера з телекома!!!

І він прийшов на наступний день!!!! ТАК ТАК на наступний день і все поладив! БЕЗПЛАТНО!

НАРОД В НАШІЙ КРАЇНІ ЩОСЬ ЗМІНЮЄТЬСЯ!

З найкращими побажаннями VANUS!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Накінець то второпали, що кількість клієнтів обмежена, і що клуєнт мігруюча нація :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

150 грн за 2 мегабіти 1,4 Гбайти сумарного трафіку в т.ч. модем 10 грн в місяць в т.ч. ПДВ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Підключення безкоштовне!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я теж за зміну маркетингової політики "Фотакому".

Клієнти обирають "Укртелеком" - ця тенденція набирає обертів і в нашому місті, адже я не можу брати в ФК "жирного" каналу помегабайтно за нормальною ціною, щоб роздавати по конкурентно-спроможним цінам кінцевому споживачу(1 МБ на швидкості від 512К коштує наближено 16 коп., тоді як в Телекому 8-9 коп.).

Зате на "Фотакомі" вигідно брати unlimited - якісно і собівартість 1 МБ наближається до 4-5 коп. + саппорт, який оперативно вирішує проблеми.

Агресивнішим має бути маркетинг нашого parent-провайдера тоді й постів подібних не було би:) Все про що б писали користувачі і субпровайдери - це позитивні відгуки і розважальні теми.

Доречі, як сказав нещодавно Крейг Барретт(головний виконавчий директор Intel):"...молодь швидко освоює нові технології і вони стають невід'ємною часткою її життя. Ми вважаємо, що новітні технології тримаються на молоді", тому, моя суб'єктивна думка, варто керівництву компанії ФК теж частіше прислухатися до своїх активних користувачів. Адже подібної активної спільноти, як на цьому форумі на теренах області немає! Респект усім!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нда.. 150 грн за 1.4Гб...

виходить 50 грн за 466 Мб...

правда за модем ще 10 грн.

отже виходить десь 53грн-466 мБ..

і канал більший. вдвічі краще ніж на ФК.

правда на ФК ще ЛАН і сервак є , на якому купа неописаних фільмів і музики.8) але підозрюю що сервак і на телекомі є..

дєло такоє .. так сказать. кому що ближче до душі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сапорт мені не поміг ні оперативно ні неоперативно коли мова йшла про хостинг. Хоча мені розповів про реальну проблему мій друг та все таки я б хотів її почути від того хто цим реально займається, а коли ще в нього почав допитуватись то прийшлось відділяти мух від котлет. :-) такшо оцінка супорту в мене не на 5 це точно, але і не на 3 бо знаю що якщо в когось інету нема то вони це вирішуюють протягом 1 робочого дня що теж для нашої країни не погано. ще б підтянути цей суппорт до календарного...

Але це гоніво

ПІДКЛЮЧЕННЯ ПО НЕКОМУТОВАНОМУ ДОСТУПУ

(ВИДІЛЕНОМУ КАНАЛУ, RADIO-ETHERNET, LAN-ДОСТУП, ADSL) та ISDN

Стандарт 1024 (Кбіт/с) 2600,00 21504 0,14

Взято з сайту

http://www.fk.lutsk.ua/internet/internet.html

Не то що гоніво а просто якесь фуфло і намахательство!

Я знаю що в нашій країні без шахер-махер не можливо заробити але щоб так. Не знаю хто винен в цінах на інет чи Фотаком чи Телеком, реально не люблю щось випрашувати за гроші. Люблю наприклад коли!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Винімає мужик з кишені гроші а до нього біжать і пропонують послуги! ОСЬ це я і вважаю реальним ринком послуг а не цей фуфел що я бачу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зачекайте ще трохи. Це старі тарифні пакети. У зв'язку із демпінгом телекому у всіх готується відповідь - нові тарифні пакети.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зачекайте ще трохи. Це старі тарифні пакети. У зв'язку із демпінгом телекому у всіх готується відповідь - нові тарифні пакети.

<{POST_SNAPBACK}>

Чекати невигідно, як користувачам, так і провайдеру. Рішення про нові тарифи можуть прийматися на протязі кількох днів, а не місяців(телекомовський бренд "ОГО" запущено 1 листопада). Керівництву ФК давно пора задуматись над тим, що такі важливі питання мають вирішуватися оперативніше.

"Microsoft", "Intel", "HP" намагаються щодня працювати над тим, щоб рішення приймалися вчасно - для цього існують спеціальні внутрішньо-корпоративні програми і саме це допомагає тримати лідерство на ринку.

Користувачі, які заплатять 350 грн. за підключення до "Укртелекому" не будуть з нього "спригувати" з тих міркувань, що витрачено чималу суму грошей на підключення.

"Фотакому", як недержавному провайдеру, варто було би створити тарифні пакети з мінімальною вартістю підключення(наприклад, 1 або 10 грн.), а 350 грн. брати аванс на послуги:)

Щодо саппорту ФК скажу, що сам не раз стикався з тим, що не вистачало в них часу на мої запитання, але ж це показник того, що не стоїть на місці провайдер. Погано те, що хлопці змушені вирішувати одночасно і технічні питання, і чисто механічні, які не входять до компетенції адмінів.

Так що, варто змінюватись і пора!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю що при безкоштовному підключенні до телекома варто подумати про те, щоб лишити радіо-канал від ФК як бекапний і перейти на "дешевий" тарифний пакет і одночасно підключити DSL від телекома. Тоді поюзати пару місяців те і інше і зробити висновки...

В будь-якому випадку я нічого не втрачу. Зате буду мати два незалежних канала на інет (на випадок якщо один з них загнеться в самий непідходящий момент), буду мати доступ до ЛМ і контри :D, а разом з тим і 1.4 гіга за 150 грн на швидкості 2 мбіт.

А потім ФК задумається, чому це я плачу якихось 30-50 грн в місяць, хоча раніше платив 250-300. Подумають, зроблять висновки, виправляться і знову я буду платити їм 250-300 грн в місяць, а телекому 30-50 :D

Таким чином ми, користувачі, зможемо показувати провайдерам наскільки ми задоволені їх роботою, ага.

P.S. Особисто я в більшості випадків задоволений роботою персоналу ФК. І стараюсь з розумінням ставитись до хлопців, коли я дзвоню до них після чергового глюка з мережею і чую незадоволене буркотіння на тому кінці дрота. Я розумію, що я не перший дзвоню, що до мене вже з десяток абонентів сказали хлопцям що вони про них, про ::beep:: Фотаком і про їх ::beep:: інтернет думають. А радісно відповідати всім такім клієнтам і разом з тим крутити систему, виловлюючи глюк, дуже важко.

Пропоную посадити на телефон дівчину з приємним голоском, котра гарно пояснювала б абонентам що сталось з інетом і через скільки він знову запрацює, щоб не відривати адмінів від роботи лишніми роз'яснюваннями. Їй не обов'язково знати технічну сторону питання. Головне -- добре підвішений язик, і щоб вона від матюків не червоніла в трубку :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

итак: тестовая група в составе Plum и Vanus с первого числа начинает юзать телекомовский "1.4 гіга за 150 грн на швидкості 2 мбіт" и потом говорят как у них всё работает, а то реклама одно - а рельность.....

о "дівчину з приємним голоском" - неплохо было бы чтобы она владела языком по-английски и по-фрунцузки

P.S. если кто умеет читать и имеет договор телекома глянте "до кудова" они гарантируют 2 мегабита? до своего первого луцкого роутера?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Всім тестерам удачі думаю вам сподобається якість швидкість і неглючність Телекома.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ (Зевс особливо) мій брат вже юзає цілий місяць цей інет з укртелекому. І йому подобається і він гад з мене ще й насміхається. Такшо не треба гнати на швидкість і неглючність зразу. Хоча звичайно репутацію важко змінити :-). НУ глюків не було але й 2 Мбітів навіть фотаком нікому не може забезпечити бо ..... хто знає тому не треба пояснювати (я думаю зевс твоє питання абсоютно риторичне).

А те що я тестуватиму це факт мені 150 грн не шкода. Дореці вже сьогодні я отримав повний перелік тарифів. якщо кого цікавить пишіть я викладу вечорком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Zevs:

Я ще розумію як можна володіти язиком по-французьки. А по-англійськи це куди? :D

2vanus:

Тарифи в студію!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ (Зевс особливо) мій брат вже юзає цілий місяць цей інет з укртелекому. І йому подобається і він гад з мене ще й насміхається. Такшо не треба гнати на швидкість і неглючність зразу. Хоча звичайно репутацію важко змінити :-). НУ глюків не було але й 2 Мбітів навіть фотаком нікому не може забезпечити бо ..... хто знає тому не треба пояснювати (я думаю зевс твоє питання абсоютно риторичне).

А те що я тестуватиму це факт мені 150 грн не шкода. Дореці вже сьогодні я отримав повний перелік тарифів. якщо кого цікавить пишіть я викладу вечорком.

ждём "отзывов" о работе сервиса

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Zevs:

Я ще розумію як можна володіти язиком по-французьки. А по-англійськи це куди?  :D

а это "не прощаясь"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шось не можу знайти там на сайті одного: для підключення ADSL треба щоб телефон був на 7? і ще питання: чи прийдеться платити за телефон відповідно до часу який "провисів" на лінії?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шось не можу знайти там на сайті одного: для підключення ADSL треба щоб телефон був на 7?  і ще питання: чи прийдеться платити за телефон відповідно до часу який "провисів" на лінії?

за время висения в инете за телефон не платится, ибо телефон сам по себе а инет сам по себе, просто физическая линия одна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а як щодо 7х-хххх? я чув така фігня тільки можлива для таких тел. номерів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НАРОД ви блін уважно читайте!!!!!!!!!!!!!!! Леголас, Зевс скільки можна читати поміж строк!!!!

Я ж сказав що на всіх телефонах і на 2, і на 3, і на 4, і на 5, і на 6 і на 7 до грудня буде встановлено так би мовити АДСЛ обладнання....

Добре що зевс хоч пояснив, а я доповнюю що до вас можна буде подзвонити коли ви сидите в інеті.

Цікаво а задасть хто небуть питання НАПРИКЛАД

А можна підєднуватися меншому брату діалапом коли старший брат сидить під АДСЛ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...