Перейти до змісту

Я приїхав


vanus

Рекомендовані повідомлення

Чьот уявить такий момент не можу =)

Хіба що грати в якуто гру з двох різних ІР.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хм, инетересненько....

думаю да

может dimka скажет точнее?

<{POST_SNAPBACK}>

Скажу абсолютно точно, что будут оба удовлетворены на все 100% .

PS. dimka=ThinkMaster

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чьот уявить такий момент не можу =)

Хіба що грати в якуто гру з двох різних ІР.

счасливые люди...

одни игры на уме...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Укртелеком руліз!!!! Ура!!! Хай живе сто років!!!!!!

А тепер реально моя історія спілкування з Укртелекомом:

На рахунок Інета задумувався я давно і не хотів брати каку якусь. Хоцца нормал канал і нормал швидкість. Як результат позбирав різні тарифи різних провів на послуги різного роду комутацій і вирішив ОДНОЗНАЧНО і БЕЗПОВОРОТНО - беру Адсл чи Хдсл Укртелекома! Сказано - сдєлано!

Дую в абон відділ і кажу, що мол так і так дайте кусок нета! Тама така гарненька тётінька, яку найшли тльки через 20 хв. обдзвонювання телефонів, підтянулсь і сказала, що в них кінець робочого дня (за 35 хв. до реального кінця). Але чи то мій галстук, чи то добрі червоні очі та щоки, що почали з ними синхронно мерехтіти переконали її перетерти з ламєром.... От вона і каже, що ніяких проблем нема - підписуємо договір і "на тобі тащися". Але я відповів, що їду на курси до Києва і булу через місяць (подіїї відбувалися в квітні місяці поточного року...) - тоді тіпа і заключу договір, але в мене телефон на "3" (хто сидів на модемі зрозуміє, хоча не самий кончєний варіант) і чи не вплине це на мій ще не проведений, але гарячо улюблений нет!??? А вона - 100-пудово! Бистренько дуй в абон відділ і забашляй 140 тугріків. Мол приїдеш через місяць, а тебе лінія на "7" і круче тебе тільки гори! А я їй - "гавно вопрос, лаве є - ща возмём". Як результат плачу гроші і їду....

Приїзджаю через місяць - Галяк. Дзвоню на УТ, а вони мені і кажуть, що "всё путём, на днях буде". Я через два тижні на інші курси до столиці поїхав. Ще не приїхав дружина звонить - "всё путём, лінія є і навіть на "7". Я вже розслабився і в стані ейфорії чухаю додому, але як виясняється по приїзді ці (пі.пі.пі.пі.пі.) вже по всёму районі міняли лінію 3 на 7.

Ху сім (прізвище китайського імператора династії Цинь) - дзвоню на УТ і кажу, що щиро вдячний за пораду і інформаційну допомогу, але це тільки 50% роботи... Треба договір на Нет, оренду модема і все таке. Тьотка каже - "чё за базар вокзал? Приїзжай - всё рєшим." - відать совість падлу замучила (або я), але вирішила на останок поцікавитися який же в мене телефон ....., а потім і чірікнула так невпевнено: "ми не надаємо послуги адсл доступу на вашій АТС". Я в декількох (здається десятках) яскравих виразів змалював як і у яких позах та зносинах я бачу вихід з даної ситуації… але це для мене як для користувача нета нічого не поміняло. Сама обнадійлива фраза була «ми плануємо допомогти вам в кінці осені» на що я відповів, що ростамани плануючи є більш надійними партнерами чим Укртелеком.

Я вважаю, що це не тільки одна особа – це фірма така. Власне в нас на роботі щотижня відбувається нарада на якій розглядаються поточні завдання, стадія виконання та робляться проекти роботи місячний і квартальний. Тільки не запевняйте мене, що у великих корпораціях так не робиться. Щоб замінити АТС треба було подати кошторисний розрахунок вартості, заявку на фінансування, керівництво її мало затвердити, дати гроші – ЦЕ НЕ ОДИ ДЕНЬ РОБОТИ! Тільки не подума йте, що основна проблема в «-140,00 грн.» це її початок і відсутність Інета як кінцевого результату…

А тапіра я готовий Вас вислухати!

З.І. Тётка та була, вродє, начальник відділу.

З.І. Блін – як згадав знов захотілося когось застрелити….

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікава історія. багато чув різних разводів, але цей дуже оригінальний!

З.І. нащастя у я ще поки неодружений ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отаке воно , Мр. Вес, різнокольорове життя!

Так розкажи но всім, зараз у тебе вже є нет чи ні (ну від телекому).

Якщо так то радій, свого ти добився. Історія твоя схожа на правду,-

безперечно, я б сказав що мабуть ти не один такий. Я ак думаю що вони збирали гроші на цю байду а може на якусь іншу - с кожного по краплинці тут і море получиться!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 vanus

Інет то в мене є, але ж явно не від Укртелекома ;) - я підключився до ЛМ і отримав свій кусок трафіку.

Щодо фотакому то я виходив з пропозиціює змінити тарифікацію, адже 50 грн. в місяць не кожен може собі дозволити ;) . В мене в будинку є "своя мережа" з 10-ти компів, яку я їм пропонував взяти під себе, але знову ж плата за підключення і щомісячна плата не всім моїм соланоцам (щоб не сказати майже всім) не підходить. Так шо я в ЛМ на одній сєтєвій а на другій в своєму лані...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так шо я в ЛМ на одній сєтєвій а на другій в своєму лані...  

А я від своєї мережі відмовився ;) (теж приблизно 10 було)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 vanus

Щодо фотакому то я виходив з пропозиціює змінити тарифікацію, адже 50 грн. в місяць не кожен може собі дозволити  ;) . В мене в будинку є "своя мережа" з 10-ти компів, яку я їм пропонував взяти під себе, але знову ж плата за підключення і щомісячна плата не всім моїм соланоцам (щоб не сказати майже всім) не підходить.

<{POST_SNAPBACK}>

А якщо вартість пакету впаде в 2 рази, то твої солановці підключаться?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо вартість пакету впаде в 2 рази, то твої солановці підключаться?
Думаю що так. Вони переважно школярі/студенти, а звідкіля у цієї категорії гроші. Їм ледве на цигарки і пиво вистачає....

А в загалі навіть не звертайся до мене з таким питанням. Я в свій час ходов і пропунував людям: "НАРОД!!! Візміть собі клієнтів", а у відповідь такі фрази що складалось враження, що я щось для себе випрошую :mdr: Я плюнув! Я собі ЛМ можу дозволити :D , а там хоть і не росвітай.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

у меня на работе Хдсл (безлимитный), около 350грн/мес, 128kbps - качаю что хочу и сколько хочу.

в месяц закачиваю около 20-30 гиг

Дома ЛМ от ФК - пока даволен, хватает.

в плане сервиса доволен обоими конторами.

если какие-то проблемы - решают быстро и УТЭЛ и ФК.

Хотя у нас в Луцке инэт слишком дорогой.

У моего брата в Одессе: оптика, выделенная линия, сетка типа ЛМ (музыка, фильмы, софт и др.), безлимитный пакет входящего/исходящего трафика, сервис 100%.

и все это всего за 120грн/мес.

класно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У моего брата в Одессе: оптика, выделенная линия, сетка типа ЛМ (музыка, фильмы, софт и др.), безлимитный пакет входящего/исходящего трафика, сервис 100%.

и все это всего за 120грн/мес.

класно.

А какая скорость канала? Если за такую цену... Слабо верится, мягко говоря... Очень слабо... :wub:

Во Франкфурте друг юзал безлимитку Т3 за 50 евро в месяц. Но это Франкфурт! Думаю, немногим на этом форуме стоит говорить, что Франкфурт - практически столица европейского интернета, и там технологии такие, которые мы постоянно через 2-3 года только догоняем... :D Соответственно и цены самые низкие... Уже в радиусе 50-100 км от Франкфурта инет на порядок дороже, да и скорость не такая бешеная...

А ты говоришь - 120 грн... Хотел бы я посмотреть на этот инет... :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в принципе скоростью от Фотакома доволен. Честно говоря, чувствуется, что ДО 1 Мбита, серьезно. Летом куда медленнее было. А для работы скорость мне ой как важна. И цены устраивают. Более-менее :wub: Респект, короче.

Жду, когда Визор дотянет свое оптико-волоконное чудо... Обещали до НГ - но, как говорится, воз и ныне там... Подключу себе второй LAN - так, для резерва, будет уже в компе 3 сетевухи, и в ноуте 2 (одна USB-LAN) :D Дурдом...

А модема у меня вообще нету... Продал... А зря, наверное... Мало ли... Когда у родного ФК накладки, приходится ой как туго...

Тьфу ты, у меня же в ноуте модем есть... Точно! Блин, совсем забыл... :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А какая скорость канала? Если за такую цену... Слабо верится, мягко говоря... Очень слабо... glare.gif
до 2 Мбита.

У них там даже сетевой кабель категориии 7Е проложили.

но так не во всех раёнах.

Во Франкфурте друг юзал безлимитку Т3 за 50 евро в месяц

Т3 - что это? (терминатор 3) :wub::D:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кстати в Киеве, насколько мне извесно, цены как и у нас.

А вот в Харькове не дорого. (опять же относительно) :?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...