Перейти до змісту

WOT советы, впечатления о танках, скриншоты флуд


t0rik

Рекомендовані повідомлення

т-54 вартий покупки?

заодно і заценю - його ніби троха апнули якщо я не помиляюсь.

ну і напевно однозначно вартий покупки наступний танк гілки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Програш, танк розбитий какашку, половина пострілів "в молоко". Чистими -- майже 28 тисяч.

думаю,не варто викладати скрiни отаких посереднiх боiв, якi е на прем танку кожним другим (принаймнi в мене на т34). Думаю, варто викладати скрiни програшних боiв з отриманим срiблом вiд 90-100к (на премi) й вище. Тодi видно, що людина напрягалась, грала, але не склалось

т-54 вартий покупки?

завжди дивували такi питання

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я для себе забив на СТ! Лайно!

Зараз тільки ТТ, ЛТ та САУ

Балдю від КВ-3! І "Грошей" заробити можна і себе показати "кузькіну мать" ІХ лвл

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

т-54 вартий покупки?

Как по мне таракан прикольный танчик,Из плюсов : манёвренность,скорострельность,пробиваемость.Минуса:троха картон(если стоишь)проходимость по грунтам.Ну в принципе все минуса которые я заметил.В целом танчик норм(особенно после т-44)Но если руки кривые то все танки калл.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мав безліч боїв на кв-4 проти Т-54, так в переважній більшості стичок кв-4 виживає, за рахунок "непрабив" з боку т-54. Хоча помітив, що все залежить від зброї, яка встановлена на т54.

десь в 10% боях супротивник на т-54 воліє захиститися втечею!

СТ лайно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мав безліч боїв на кв-4 проти Т-54, так в переважній більшості стичок кв-4 виживає, за рахунок "непрабив" з боку т-54.

СТ лайно!

сравнял х...й с пальцем)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мав безліч боїв на кв-4 проти Т-54, так в переважній більшості стичок кв-4 виживає, за рахунок "непрабив" з боку т-54. Хоча помітив, що все залежить від зброї, яка встановлена на т54.

СТ лайно!

а мыши плакали но продолжали жрать кактус (с) - це про мене :) Теж не люблю СТ, але граю, бо качаю всi танки всiх веток. Хоча було декiлька боiв, коли входив в *раж* й команда адекватна була :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розкажете що СТ лайно коли вас розбере з 1 барабана якась лайняна Лора чи Батчат :))

качаю всi танки всiх веток

В мене з 5 лвл не досліджено лише Чафі або танки паралельних (обхідних) гілок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

думаю,не варто викладати скрiни отаких посереднiх боiв, якi е на прем танку кожним другим

Так питання вище було якраз про середній фарм на КВ-5, а не про те, що на ньому можна набити і 140 тисяч срібла, якщо дуже попотіти, дуже повезе і якщо ще й прем акаунт буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ис-3 без према

Так нічого особливого

Пересічний бій на КВ - 3, і кв - 4,

якби я сьогодні ввечері все скріншотив, то певно тобі б не було чим тут пишатися? За вечір 5-7 боїв з таким результатом, але сцуко що дратує, це при такому заробітку в 40-50К після зализування ран і поповнення запасів залишається "чистими" 1-7 тис

П.С.

Після прокачки КВ-3 і 4 набити понад 1000 досвіду взагалі не проблема, проблема заробити срібло, навіть якщо команда виграла!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Т-34-85 фармить трохи? Дослідив, хочу під акцію купити.

І чи варто "докачувати" екіпаж Т-34 поки він "еліт" з 98% до 100% перед пересадкою на Т-34-85, чи різниці в переучуванні практично не буде?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не варто викладати скрiни отаких посереднiх боiв

Так краще трошки?

shot059.jpg

shot058.jpg

shot057.jpg

На КВ-4 так неакуратно без према грати не можна. Там потрібно щоб кожен снаряд давав урон, інакше йдеш в мінуси, навіть якщо не користуватись аптечкою/ремкомплектом/вогнегасником:

shot060.jpg

shot061.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мав безліч боїв на кв-4 проти Т-54, так в переважній більшості стичок кв-4 виживає, за рахунок "непрабив" з боку т-54. Хоча помітив, що все залежить від зброї, яка встановлена на т54.

десь в 10% боях супротивник на т-54 воліє захиститися втечею!

СТ лайно!

Абсолютно не обгрунтоване твердження (мягко кажучи) :0162: .

Цікаво припустим в бою залишилось два КВ-4 проти одного Т-54.І навпаки - один КВ-4 проти двох Т-54. Як думаете в якому варіанті перемог буде більше (сер. %)?

Навіть якщо за важилі посадити повних нубів.

І взагалі СТ може вирішити або змінити баланс бою за мінімальний проміжок часу в будь якій точці карти.

На що ТТ не здатен впринципі (особливо такий тихохід як КВ-4).

І так абсолютно згідний з drap, ви б ще арт-САУ з ЛТ порівняли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12-15 голди це приблизно 480 - 600 за пульку.  

Тепер срібло буде розходитись на ура =)

Арта буде єдиним царем нема та землі :0155:

Ти спав на математиці   :_07:

1 голд -- 400 срібла

10 голди ( сняряд ИС-7 ) --- 4000 срібла .

У арти буде десь до 8 000 .

Сказав навскидку, з математикою всьо хорошо)Ще мона аргументувати як позитивну зміну тим, що молоді клани зможуть конкурувати на глобальній карті з донатерами.Передивися ще раз... ну сильно наскидкУ, напевне не виймаючи з чохла=)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Т-34-85 фармить трохи? Дослідив, хочу під акцію купити.

І чи варто "докачувати" екіпаж Т-34 поки він "еліт" з 98% до 100% перед пересадкою на Т-34-85, чи різниці в переучуванні практично не буде?

у всіх 90% якщо відвалиш по 20к за кожного, так шо не качай =))Там у А.А. Морозова днюха сьгодні, ми всі його гречно вітаємо та отримуємо заробіток 150% на т-34. Пока не пересажуй

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пізно відмовляти, вже пересадив :-)

Наступне питання топова башта на стокову ходову в Т-34-85 не стане, да?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а перевчив?? якшо просто пересадив і не перевчав то вони назад підуть з навиками. Башня не стане 107%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

СТ лайно!

жжош :_07:

КВ-4 лайно )))))) проти Т-54 :_07: , а ващє, на вкус цвєт товаріщєй нєт :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

СТ лайно!

жжош :_07:

КВ-4 лайно )))))) проти Т-54 :_07: , а ващє, на вкус цвєт товаріщєй нєт :)

мав т-34 здихався, думав на т-34-85 буде краще, та де там! дойшов до т-43 параша ще та, набив на т-44 і продав і його. До оновлення 7.6 ще якось можна було грати з пушкою 100 мм, а після коли її відібрали зась. Одні "непрабів! Кидає до танків 8, 9 рівня, а з ними з 85 мм гарматою не повоюєш. Поки що з СТ зав"язав!

Купив Т-50 і тішуся, хоч абсолютно нікого не пробиваю, але хоч позасвічую, а інколи ще пару арт в тилу завалю! Та ще й срібла заробить дає, навіть коли програли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ukrainec, рівняй руки

Ось свіжий бій наприклад цілком стандартний

shot050.jpg

Зверни увагу серед ТТ тільки один норм (по досвіду) зіграв і то тупо поїхав арту різати поки їх СТ нашу базу атакували

shot051.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Т-43 не вистачало динаміки з гарматою 100 мм. СТ повинен бути рухливим і скорострільним/влучним, бо під час перезаряда пожна стільки плюх нахватати що мама не горюй. Тим більше що зараз гармата там влучніша і по ДПМ краща - 1900 проти 1700. Мені з нею на КВ-13 було комфортно, навіть з 8-9 лвл... просто вони не були моїми супротивниками, я їх обходив. Тому

Ukrainec, рівняй руки
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При чом тут руки? Комусь пре грати на ТТ, комусь на СТ, а комусь на Арті. Я ось ст якось також не люблю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...