Перейти до змісту

WOT советы, впечатления о танках, скриншоты флуд


t0rik

Рекомендовані повідомлення

Кожен танк в топ стані закідає далі, ніж в стоковому стані :). А танк дійсно гарний - в мене на ньому 55% перемог було і майстер, суто раном... Як купив Т32 то троха важче грати було... рівень танка більше, а пуха то не краща...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VaLeRa як думаєш,для фану з Т29 зробити цукерочку.Чи плюнути і Т32 відкрити чим скоріше?

Зараз в мене для фану КВ5 .Стата 54% і реально виходить на ньому грати.Але хочеться поміняти.Думав вивчати КВ4.Але це довго і терпеливо.

За свою манерою гри замітив,чим більше броні,тим більше я живу.Завжди пруся в перших рядах.Для такої тактики потрібна дамажна пуха.Ну і броні троха.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zigorko, я зробив з нього Еліт..... пограв десь під 150 боїв, та продав :) - екіпаж качав на Т110... тому не було сенсу його лишати. Я потім лишив Т32 в ангарі без екіпажу, але качати знову екіпаж не зміг, тому і його продав... для чемпіонок вистачає ИС3, для Фанофарму КВ5 :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А зараз маю ще КВ4 без топ-двигуна, танк фановий, тим більше що екіпаж має майже по 3 скіли кожен :)... ехххх таку б пушку та до КВ-5 приклеїти.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І броня хороша у КВ-4

Ось скрін недавнього бою . Штурм . Тупо приїхав до них на базу , гляньте моє ХП і кількість попадань , обстрілювали тип , КВ-5 , пантера 2 і дрібнота . Хп в основному зняла арта , яку я задавив на базі =)

Без прему .

post-9119-0-57857800-1349637951_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вона пробиває 227 мм

але Т95 я однаково не зміг пробити в люки ("цицьки") зверху на рубці :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Plum, ну там ще вицілити тра....

REVERS, їх там 50 чоловік на 500К народу.... навіть не хочу рахувати шанс попадання їх в команду ворога...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нутк не дивно, тою дурою можна багато металу на полі зрівняти))

я на 212 частенько стріляв між борта)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

причому такій рахунок, як правило, получається дуже швидко - 4-5 хвилин бою і все - 0 < 15 :). Теж був в команці яка програвала з таким рахунком.... а хто ж не був?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а хто ж не був?

Я не був :smile3:

Нуп б :_05::_07:

Нуб (нубас) — происходит от английского слова «noob», которое, в свою очередь, от «newbie», что переводится как «новичок», «чайник». Зачастую не несет негативного контекста, ибо все мы нубы в той или иной области. Но если нуба назвать нубом, то он может не понять, приняв это за оскорбление. Не стоит путать нубов и ламеров. Далеко не все нубы ламеры. Равно как и обратное: не все ламеры нубы. Чуть менее, чем полностью вытеснило и заменило в интернетах сходные по смыслу традиционные ИРЛ-понятия чайник, салага, желторотик, etc. Воинствующий же нуб именуется пионером.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я в нульову ніразу (принаймні будучи вбитий присутній в матчі) хоть одного да таки хапав з собою)

Та з таким рандомом бувають кофи 95%, 98% бачив то цілком закономірно вийти в повний слив)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та да... Всегда в таких боях успевал с собой кого-то из врагов прихватить))

можна подумати у вас не було боiв, коли ви зливаетесь чуть не першим не зробивши жодного пострiлу або лише один ? Чи ви до кiнця бою у всiх боях сидите ? То як ви можете стверджувати, що не були в боях з програшем 15*0 ?

я в нульову ніразу (принаймні будучи вбитий присутній в матчі) хоть одного да таки хапав з собою)

Та з таким рандомом бувають кофи 95%, 98% бачив то цілком закономірно вийти в повний слив)

вас це теж стосуется :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...