Перейти до змісту

WOT советы, впечатления о танках, скриншоты флуд


t0rik

Рекомендовані повідомлення

без ПА:

Победа!

Бой: Энск 26 серпня 2012 р. 11:54:50

Танк: E-50

Получено опыта: 4 791 (x3 за первую победу в день)

Получено кредитов: 58 441

Достижения в бою: Медаль Бёльтера, «Стальная cтена», «Воин», «Снайпер», Знак класcности «Мастер»

post-4893-0-38789300-1345971923_thumb.jppost-4893-0-15806300-1345971945_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цiкаво, що лише за 1600 одинарного опита на Е-50 *майстра* дають. Думав, бiля 2000 треба в середньому, на таканках такого рiвня

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MANJAK11, це ж без прему 1600. Достойний результат як на "Майстра", бо з ПА це майже 2400 було б.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MANJAK11, це ж без прему 1600. Достойний результат як на "Майстра", бо з ПА це майже 2400 було б.....

Не знав, що програмi е рiзниця, з премом результат чи без прему. А на рахунок достойностi результату, то я нiяким чином не хочу принизити достойнiсть результату, результат дiйсно дуже хороший, що я й виразив кнопкою *Поддержал* в тому повiдомленi :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

програма дійсно читає результат без ПА, але і без ПА заробити більше як 1000 опиту, це вже гарний результат.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікавий бій на Хумелі - спочатку його при стрільбі з дистанції менше 100 м ніхто не помічає (густі кущі, добре вгадана позиція), а в кінці, коли залишився сам і позиція стала відомою по трасі - у відчаї закручував Т29. 5фрагів не без везіння.

20120827_2019_germany-Hummel_13_erlenberg.wotreplay

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купив Т110Е4 , зіграв 100 боїв соло в рандомі .

Машина реально гне , не дарма її будуть різати .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Похвалюсь ще раз :) Одна з моїх улюблених карт :) Ніби нічого особливого, такий собі привичний виграш на язі, різниця лише в тому, що коли я лишився сам, вороги ну дуже хотіли мене прихлопнути, і бажання завалити одиноку ягу затьмарило їм очі, а такого ворогам пробачати неможна. Цікаве починається з 10:30 і до кінця бою, до 4:15 :)

Победа!

Бой: Энск 27 серпня 2012 р. 23:33:35

Танк: Jagdtiger

Получено опыта: 3 096 (x2 за первую победу в день)

Получено кредитов: 53 379

Достижения в бою: «Воин»

20120827_2333_germany-JagdTiger_06_ensk.wotreplay

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://worldoftanks.ru/news/1449-sinyavinskaya-nastupatelnaya-operaciya-novaya-akciya/

В рамках Синявинской наступательной операции в World of Tanks стартовала новая акция.

С 3 сентября 10:00 (МСК) по 7 сентября 9:30 (МСК) всех танкистов ожидает:

  • Скидка на премиум снаряжение (доппайки, кока-кола, шоколад, большая аптечка и т.д.) — 25%;
  • Скидка на снаряжение за кредиты (аптечки, ремкомплекты, огнетушители и т.д.) — 50%;
  • Скидка на премиум аккаунт: трехдневный по цене однодневного, семидневный по цене трехдневного;
  • Скидка 50% на танки:
    • легкий советский танк T-26
    • средний советский танк T-28
    • тяжелый советский танк КВ-1
    • советскую САУ СУ-26
    • немецкий средний танк PzKpfw III
    • немецкий легкий танк PzKpfw II
    • немецкий средний танк PzKpfw IV

  • Удвоенная прибыль на:
    • тяжелом советском танке КВ-1
    • среднем немецком танке PzKpfw IV

  • Скидка 50% на премиумный средний немецкий танк PzKpfw S35 739 (f);
  • Ускоренная на 30% прокачка экипажа для всех видов техники.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я от якраз думав PzIV дослідити (всього біля 2000 лишилось), але поки не купувати, щоб звільнити місце в ангарі для СУ-85.... не вийде. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скидка на снаряжение за кредиты (аптечки, ремкомплекты, огнетушители и т.д.) — 50%;

люблю халяву на ці штуки :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скидка на снаряжение за кредиты (аптечки, ремкомплекты, огнетушители и т.д.) — 50%;

А як їх закупляти на склад?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скидка на снаряжение за кредиты (аптечки, ремкомплекты, огнетушители и т.д.) — 50%;

А як їх закупляти на склад?

Зайти в МАГАЗИН

Вибрати СНАРЯЖЕНИЕ

І купити , скільки чого потрібно . Аналогічно закупляти модулі і снаряди про запас під час акцій

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені ніц не дали.Настреляв 7 штк.Скільки ж досвіду потрібно на мастера?

post-11231-0-72872900-1346695333_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені ніц не дали.Настреляв 7 штк.Скільки ж досвіду потрібно на мастера?

Головне не настріляти, а надамажити. Можна здобути "Майстра" і без "Воїна". Мій перший Майстер на Рам-2 був всього з двома фрагами, правда один з них - Ягр, затраханий в корму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У танка PzKpfw IV изменена вторая башня и убрано орудие 7.5cm L/70.

:0156:

Цукі таки добрались :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цукі таки добрались :angry:

доведеться мабуть продати..

Значительно увеличена стоимость ремонта САУ 7 и 8 уровня.

вот тепер арти в рандомі має поменшати )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

взяв м3лее) якщо в топі то можна нагібать тільки є щось вище на 1-2 уровні - все, повний шлак( попробую нарешті що то таке американскі тяжі) Вкачав су152, поставив топ пуху і блін! ну поясніть як з нею грати? Ніфіга не пробиває крім обітатєлєй пісочничі а туди ну дуже рідко кидає, в основному 8-9 левел( Ще пт блін таке ніяке! Ні лба, ні пушки, ні зведення ні швидкості...Про точність мовчу. А про дальность обзора це просто щось...Буду довго і болістно збирати ті 70 косарів...

Я її теж вкачав, але поставив назад стару фугасницю - і дамажить, і рентабельність танку вища. Від топової часто рикошетило, ну і в лоб мало кого пробивала. А про М3Лі теж подумую помацати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для танка Т-54 добавлено новое орудие 100 мм Д-10Т2С.

Стоимость исследования танка Т-54 из танка Т-44 изменена с 160 100 до 142 000.

Радує. Маю 115 тищ досвіду на Т-44, тепер качати доведеться менше. Ну і апнута (маю надію) гармата в наступника.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

взяв м3лее) якщо в топі то можна нагібать тільки є щось вище на 1-2 уровні - все, повний шлак( попробую нарешті що то таке американскі тяжі) Вкачав су152, поставив топ пуху і блін! ну поясніть як з нею грати? Ніфіга не пробиває крім обітатєлєй пісочничі а туди ну дуже рідко кидає, в основному 8-9 левел( Ще пт блін таке ніяке! Ні лба, ні пушки, ні зведення ні швидкості...Про точність мовчу. А про дальность обзора це просто щось...Буду довго і болістно збирати ті 70 косарів...

Я її теж вкачав, але поставив назад стару фугасницю - і дамажить, і рентабельність танку вища. Від топової часто рикошетило, ну і в лоб мало кого пробивала. А про М3Лі теж подумую помацати...

Більше того я і на ИСУ-152 теж (до БЛ-10) тільки МЛ-20 граю.

Яку вітку німецьких ТТ краще качати Тигр чи Тигр П?

Чи обидві одночасно?

Хотілось би почути думки компетентних німцефілів.

П.С. Акція сильно мотивує звернути увагу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все залежить чого ти хочеш) Якщо е100 то тигра якщо мауса то тиграП) Хотя я пішов через тигра) Потім досить бомбовий КТ, а про е75 топ я взягалі мовчу.

Недотапок як на мене не дуже, в рандомі він довго не живе...( знову накинуться танкісти але скажу що це тільки моє спостереження) А от той же кт це вже майже е75)

Хоча якщо силько кортить німецьких пт попробувати то тоді порша однозначно бери)

Вже трохи звик до 122 мм, рикошет дійсно ну дуже часто але як в борт то 400-480 знімати весело) +перезаряд 7 сек і зведення не зрівняти...Хотя снаряди по 1000, коли на 155мм вони коштують 500...нонсенс Хоча стабільно з бою 470-800 опиту притягую а з фугасниці 300-600 тому буду терпіти) Навіть ису з бл10 раз нагнув)

м3лее це взагалі неправильний танк, СТ без башні! Да це пт має бути, швидкості нема, угол обзора просто ужас( А якщо треба з під гори стрельнити то це вже дилема...І вільним збирати 10000 опиту довго, приходиться терпіти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...