Перейти до змісту

WOT советы, впечатления о танках, скриншоты флуд


t0rik

Рекомендовані повідомлення

ще кину пару картинок з хумом)

6b6f400b2082t.jpg

b0a687734378t.jpg

взяв собі гвп) так на ній взагалі можна з закритими очима грати) остається вкачати пушку тільки) екіпаж 85% а на диву точно бє) правда урон 300-400( але зведення швидше)

послухвши вас також вирішив запастись матеріалами) по 500 поки хватить)

+бонус) зацініть бой на кв5...

10 фрагів, 70 попадань) +кінцівка за голову можна взятись...

відпишитесь потім)

http://yadisk.cc/d/F2nu8g9t993

6b6b7929fca3t.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там кумулятиви , вони не рикошетять , в них свої засади , наприклад , нема нормалізації , тому треба приблизно уявляти броню танка в місці , куди стріляєш ( в ближніх боях ).

334 пробития - чего там выцеливать? :blink:

Та кумулятиви теж з ВБР ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а досвід буде ж накочипуватись?

Коли екіпаж буде на 90-ці то прокачуватись не буде, ну а досвід на танку накопичуватись буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора трохи покатав на премах --- на склад загалом взяв 2000 аптечок , 2500 ремкомплектів , 500 вогнегасників , по 100 масла , бензину , підкручених регуляторів .

Думаю , до зими вистачить :_06:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

100 ...підкручених регуляторів.

Думаю , до зими вистачить :_06:

Напевно, ще й залишаться :_09:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

54-ка чудовий танк. Фану море.

Зіграв два бої, в обох розібрав сам по топовій 54-ці, втративши при цьому відсотків 20-30 хп. Це так багато нубів на 54-ах?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я взагалі зараз помічаю, що чим до вищих рівнів попадаю у бій, тим більше там нубла... набагато частіше зливаються

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я взагалі зараз помічаю, що чим до вищих рівнів попадаю у бій, тим більше там нубла... набагато частіше зливаються

Особливо тт10. Найвеселіше коли за перших 2 хвилини вони зливаються, а потім 7-8 рівні витягують бій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

100 ...підкручених регуляторів.

Думаю , до зими вистачить :_06:

Напевно, ще й залишаться :_09:

Не повіриш , жодного разу ними не користувався , масло в основному юзав на СССР

Але купив , нехай лежать .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я взагалі зараз помічаю, що чим до вищих рівнів попадаю у бій, тим більше там нубла... набагато частіше зливаються

Особливо тт10. Найвеселіше коли за перших 2 хвилини вони зливаються, а потім 7-8 рівні витягують бій.

Що правда , то правда . Олені в топі мене бісять , хоча мене взагалі олені дратують .

Топи часто зливаються . Сьогодні вранці проти Т110 90% залишився я на Т-54 з 250 хп , Лора з 1000 ХП і М40/43 , зустрічний бій , Руінберг . Пощастило , що 110 виявився нубом і замість того , щоб стати на базі і чекати нас він почав за ними бігати , і ми його розібрали .

Інша сторона --- виїхав на топі , зробив два постріли , а ваших вже 5 залишилося , причому топи противника були навпроти тебе . :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та хватає таких) іноді бачив стоїть прямо під артою, говориш його втікай а він всерівно стоїть і лупить для непробивного танка...і в кінець його засипає арта і потім він пише "чого не помгли, ссикуни" ....

в мене був прикол, на е75 виїхав на су-8 вроді, і став за хаткою (вайд парк вроді), він вирішив напролом, зніс хатинку і вистрілив але...якось вийшло що я підставив ствол і він "самоунічтожився" а мені тільки пушку критануло...реплей шукати довго тому вірте на слово)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ладна, пасани, тож також всі не раз зливаються :), всяке ж буває.

бо я так ото читаю, то відчуваю себе нубом повним )))

І я не раз тупив на ТТ10, коли купив ИС7, я думав що то мегонагібатор в рандомі )), от тільки ногібатором він в мене став коли я звик до нього, боїв через 15-20:).

а щодо нубів на Т-54, часто закидає в такі бої, що незнаєш що на тому СТ там робити... та і з топ пушкою вже не ті бої що без неї :). У мене на ньому 1000 боїв, бували епічні бої, бували зливи, ВБР "бєспощадний" ...

я взагалі зараз помічаю, що чим до вищих рівнів попадаю у бій, тим більше там нубла... набагато частіше зливаються

напевно ти правий...

Вчора ще раз переконався на арті в прихильності ВБР-а, 10 пострілів, 10 в ціль підряд, і "Бронєбойщік" йоптєль! ну і 6 вражин :) (арта франц 5-й рівень АМХ 13)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поставив олєнємєр... краще б не ставив))

в 3 з 4 боїв я найкращий статіст)) груз відповідальності давить кашмар))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Іноді буває на СТ натрапляєш на ніби одинокого ТТ, о, думаєш, щас закручу ги-ги, виїхав, а там в нього підмога, а двох-трьох крутити... ну хвилинку-дві, як повезе, одразу гуслю зіб"ють, за нею ще якийсь крит і дасвідос. А свідок трагедії одного героя скаже "оооо який нуб"! Раз на раз не приходиться. Бувало не раз що тупо перекривав міст своїм трупом бо фланг голий з нашої сторони. Зі сторони ніби і нуб, але не кожен задумку зрозуміє.

Неодноразово чув в свою адресу "нуб" коли на швидкому танку (лт-ст) на Рибацькій бухті іхав у місто. Повезе - проскочив в тил до того як тебе "спалять", хвилинку відсидівся і айда за артою, а буває "спалять" і пустять в розхід. Тоді одразу вішають ярлик "нуб", але ж яка була задумка! До речі дуже часто спрацьовує, тоді або арті кінець, або як мінімум затримується атака ТТ супротивника (вони не встигають захопити ключові точки відволікаючись на мене), в цей час якщо наші ТТ не нуби - беруть місто під контроль, за хвилину виносять чужих нубо-топів які зупиняються у вразливих позиціях та позах і перемога у нас. Дякуючи одному "нубу", який експерементує. Так що якщо хтось на ваш поверхневий погляд бездумно зливається - подивіться на це з іншої сторони.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поставив олєнємєр... краще б не ставив))

Ти прав ))) я його зніс коли він показав що наша команда 74% виграє, а вийшов епічний злив :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

В рандомі твориться чорті що.

Граємо взводом на 2 чоловіки, виносимо по 6ть танків на взвод,але наша команда зливається вцілілій частині противника.

Після чого добирають і нас. :(

Про те щоб підтримати напрямок чи ще якісь елементарні заморочки, мови навіть не йде.

Мені набридло.

я уже тупо боюсь ходити в рандом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мене рандом пре :) Захожу в бій і знаю, що не я один такій алєнь!

Підтримую! там ще я буваю :0165:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я помітив що з новими режимами народ тупить ще більше набагато. не думають і навіть не слухать навіть коли підсказуєш. але це в свою чергу дає можливість настріляти оленів різнокаліберних побільше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Оленів настрілюю по 4-6 за бій.

А команда тупо зливається, може у мене з кармою якась фігня? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ідентично, що правда я знімаю від 2 до 5... Воно то постійно вбивати цікаво, але кожну гру тянути бій вже якось надоїдає :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давно так не нагибали... :_06:

shot_039_500.jpg

Я чуть медаль Киркорова не взял... 7 раз не пробили в конце :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...