Перейти до змісту

WOT советы, впечатления о танках, скриншоты флуд


t0rik

Рекомендовані повідомлення

...задумаєшся.

...до думки що треба вкладати реал щоб качатись далі..

Ніхто нічого не вимагає :)

Замислювався і я.

Але ще не вклав ні копійки...

і не планую.

Це не заважає гарно проводити час в рандомі.

А якщо почнуть вимагати - будем прощаватись :0164:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можна отримати топ за 900 боїв, а можна за 2000

хочеш фана на дрібних танках - ніхто ж не заставляє реал вкидати

Т34 дали всім хто реал не кидає і не лінивий. Тепер не обов"язково ішачити 5-6м левелом щоб гроші були на бензину для ТТ10 :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

грати набагато важче як попсовою 7кою
, ти ето, не обіжай мені ИС7 )))

Я коли перший раз на ИС7 зустрів в рандомі Т110 (ніяких гайдів ще тоді не прочитав), то офігєл коли не пробив його 3-и рази підряд в НБЛ :), а коли сам на ньому 1-й раз виїхав, думав що я на маусі :), правда щас вже понаучувались пробивати.

lerov, качати 9-10 лв до топа без према довго, та і балабоси назбирати на них ще той гемор... добре що є Т34, проблєм з баблом тепер нема. Але з преміумаккаунтом значно веселіше :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Винятком є французи високих рівнів ---- там можна піти в мінус навіть за перемоги , бо великий розхід боєкомплекту , в мене часто йшло до 40 снарядів по 1 к .

що ви курите дядьку ? поки качав лору і амх50-120 то бабла назбирав на танки. Вони в мінус принципово не ідуть, хіба що ніразу не стрельнув. Ну то з премом. Без према я лору качав - то просто декілька тисяч в плюс за бій що сумно. Франція взагалі сама баблова раса бо там танки дамажать круто, а бабло саме за то і дають переважно.

Зараз батчат і амх50в також доволі прибуткові танки. На амх50в взяв майстра при екіпажі 94%. Просто тра напевно вміти дамажити і не здихати в перші хвилини бою на вістрі атаки.

P.S.: в роти нормальні не беруть тт10 якщо середній дамаг менший 2к за бій. Так от франців з 8го рівня починаючи також не беруть якщо дамаг менший 2к. Тому казати що вони мало заробляють....

навіщо пробувати - часто роблю бо не завжди з премом бігаю.

але є одне но, якщо мозгами ще на 13 75 а сидиш на 50В і летиш як дибіл вперед без прикриття шоби розрядити один барабан і здохнути - то да, танкі ацкі збиткові. Не обов"язково сидіти в кущах щоб не здохнути на другій хвилині.

та і взагалі треба розуміти що в кожного танка є своє призначення. як ним грати - то треба покумекати ше, не хватає мозгів - можна в неті гайди подивитися. Є танки якими з кущів допоможеш команді набагато більше як в атаці. Франція як і амери - танки підтримки і ними грати набагато важче як попсовою 7кою, але набагато прикольніше.

я після гайда по Т110 взагалі переглянув свій стиль гри на ньому. Виявляється дещо робив зовсім не так як треба.

Зацікавився твоїми досягненнями на франках і вирішив перевірити , може я щось не так роблю , то потрібно повчитися ^_^

Порівняв твої і свої досягнення на франках 8-9 рівнів ( ти Chary -- як я зрозумів )

Отже , Лорейн

Боїв 261 в тебе та 267 в мене

Пошкоджень нанесено 341 407 в тебе та 480 906 в мене , в середньому за бій 1308 в тебе та 1801 в мене .

Танків знищено 323 в тебе та 446 в мене

Точність практично однакова 83% в тебе та 84% в мене

Перемог 146(56% ) в тебе та 165 (62%) в мене

Вижив у боях 51 ( 20 % ) в тебе та 90 (34 % ) в мене .

АМХ50 100

Боїв 214 в тебе та 250 в мене

Пошкоджень нанесено 271 332 в тебе та 473 543 в мене , в середньому за бій 1267 в тебе та 1894 в мене

Танків знищено 219 в тебе та 410 в мене

Точність 79 % в тебе та 85 % в мене

Перемог 121(57% ) в тебе та 147 (59 %) в мене

Вижив у боях 72 ( 34 % ) в тебе та 84 (34 % ) в мене .

АМХ50 120

Боїв 345 в тебе та 343 в мене

Пошкоджень нанесено 632 649 в тебе та 813 679 в мене , в середньому за бій 1834 в тебе та 2372 в мене

Танків знищено 504 в тебе та 598 в мене

Точність 82 % в тебе та 86 % в мене

Перемог 180(52 % ) в тебе та 209 (61 %) в мене

Вижив у боях 81 ( 23 % ) в тебе та 120 (35 % ) в мене .

Це гра в рандомі соло , у взводах практично не катаюся , бо часто відходжу від компа . Причому , я середній гравець , в моєму клані є народ , чиї показники значно кращі за мої .

Що я можу сказати :

1 . Помираєш ти набагато частіше на Лорі і 50-120

2. Точність непогана , але пошкоджень наносиш мало , скоріше за все , мало стріляєш , тому і виходить + без прему , бо снаряди , все-таки дорогі , особливо 100 мм , яких 6 штук в барабані , і пошкоджень від кожного не більше 300

3. Твоя команда програє частіше за мою , причому , вклад франків 8-9 рівнів в будь-які бої є вагомим , отже команді ти не дуже корисний

В середньому ти живеш 1 барабан тільки на 50-120 , на Лорі і 50-100 ти в середньому всаджуєш 4 снаряда з пошкодженнями , що є малувато .

Як розуміти ці цифри і твої пости ? З постів можна зрозуміти , що ти багато набиваєш і гарно заробляєш , але цифри говорять про інше .

Як ти граєш ? Сидиш ззаду чи несешся попереду всіх ? Цього з цифр не видно ...

Я граю агресивно , на більшості карт стараюся першим заняти ключову точку , звідки можна постріляти і втекти або є де перезарядитися . Якщо в команді є організована група СТ -- то йду з ними , трохи позаду них як підтримка , швидкості вистачає , якщо нормальних СТ нема --- взаємодію с тяжем , який здається адекватним або з нормального клану , якщо є змога -- прориваюся до артилерії , хоч то квиток в один кінець , але при удачі можна вирішити результат бою .

Пост написав не для міряння , в кого довший . :_07:

Просто , з твоїх постів в мене склалося враження , що ті дуже крутий гравець , а на роботі гра мені не доступна , щоб глянути статистику . Курити не курю , але бензин іноді нюхати доводиться :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо це без взводів, тоді знімаю шляпи з обоїх рогів... ріг... рогєй... і встаю на переднє ліве копито.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 баксів

що за сутки? 80 гривень?

Ігрова валюта -- золото ( золоті монетки )

Преміум на місяць коштує 2500 монет , на тиждень --- 1250 , на 3 дні 650 , на 1 добу --- 250 , є ще на 6 місяців -- 13500 та 1 рік --- 24 000 .

Поповнити можна в терміналах Ай-бокс або Приватбанківських , а також через різні електронні платежі --- ківі , вебмані і т.п.

250 голда = 1 доллар , це фіксований курс , від якого рахують всі інші валюти .

Наприклад , в гривні

Валюта: украинская гривна

Курс единицы золота: 1 UAH = 31,11 G

Курс золото-гривня трохи може плавати , залежно від способу оплати .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

взводами взагалі не катаюсь, 50 100 качав переважно в ротах, а от лору (після 7.2) і 50 120 вже довелося качати тупо в рандомі.

Так от, пост ти написав всетаки шоби помірятися піпіськами, бо навіщо інакше такою фігньою займатися. Я просто відкрив твою стату і подивився - мені вистачило. Хоча попутно зробив висновок що зараз в СТАЛЬ як і в РЕД беруть кого попало (без обід) ібо 17к боїв з яких на тт10 майже ніц, тобіш в нормального клана не взяли б принципово ібо не в загальній кількості щастя.

Але по нашому питанню - на францах в тебе файна стата і я чогось не догнав тоді всі пости про збитковість. В мене дамага менше і я нормально бабла наколупав... от власне чого я не догнав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так от, пост ти написав всетаки шоби помірятися піпіськами, бо навіщо інакше такою фігньою займатися

Мені на стату байдуже , без прему та без рот вона крутою не буде , а тут захотілося порахувати , що виходить

Я в сталі-1 декілька років уже ( просто в інших проектах ) , в танках півтора року в клані , а на глобалку не завжди є час , та й ТТ10 мені не подобаються . зараз взагалі катаюся на перших рівнях , майстрів здобуваю , бо треба поставити якусь ціль , щоб не прпосто так кататися .

Але по нашому питанню - на францах в тебе файна стата і я чогось не догнав тоді всі пости про збитковість. В мене дамага менше і я нормально бабла наколупав... от власне чого я не догнав.

Якщо нормально постріляти --- часто витрати на снаряди і ремонт більші , ніж прибуток . Це без прему .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ніц не пойняв. СТАЛЬ ще й одна з основних.. і пасажир який не грає на глобалці... засновник чи як ? :) гиги

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я граю , але не так часто , як хочеться , але буваю там 3 рази в тиждень мінімум . Там просто мене знають давно , навіть випробний термін був формальний --- 1 тиждень . Та й зайнятий я трохи буваю вечорами .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоча попутно зробив висновок що зараз в СТАЛЬ як і в РЕД беруть кого попало (без обід) ібо 17к боїв з яких на тт10 майже ніц, тобіш в нормального клана не взяли б принципово ібо не в загальній кількості щастя.

Не в кількості боїв/топів щастя, 50-100 боїв на танку чудово хватає, щоб зрозуміти той чи інший танк.

Мене в Пчёлки [HIVE] взяли без жодного топа в ангарі, тільки за те, що рейтинг ефективності був 1670+ десь, а це третій клан в грі по силі і 5 по скілу :)

Ми практично стабільно тримаєм провінції на 10к+ голди в день, при тому, що тренувань в клані немає, а на ГК заходять ті хто є онлайн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

клан green

Требование к игрокам:

1) Количество боёв не должно превышать количество убитых танков.

2) Общий процент побед не ниже 60%

3)Точность на топ технике не ниже 80% .

4) Количество нанесенных повреждений (дамага) на топ танке ,

поделённого на количество боёв не меньше чем 2200 за бой.

5) В вашем ангаре должно быть минимум 4 - ТТ10 .

6) Средний опыт за бой на топ технике не ниже 800

7) Онлайн минимум 5 раз в неделю с 18.00 мск до 22 .00.

8) Для АРТ в ангаре 3 - АРТ8 - точность не ниже 38% + дамаг за бой 2500

а)Ответьте на вопроосы >на форуме > http://forum.greentm.ru/topic.php?forum=4&topic=6

б)Только после ответов на форуме подавайте заявку в клан. В противном случае будут отклонены заявки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Переглянув заявки на сайті , там , ніби , ніхто не проходить по написаних вище вимогах :_07:

Та вимоги які хочуть можуть писати . Дані вимоги можно виконати тільки в ротах або хорошим топ-взводом

Більш правильно брати адекватних людей , техніку вкачають , головне вміти грати в команді .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У нас є один такий . Він навіть відмовлявся жертвувати танк в бою на ГК , бо йому треба настрілювати , інакше падає стата . :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Я граю , але не так часто , як хочеться , але буваю там 3 рази в тиждень мінімум . Там просто мене знають давно , навіть випробний термін був формальний --- 1 тиждень . Та й зайнятий я трохи буваю вечорами .

З моєю статистикою, в сталь візьмуть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В різні сталі різні вимоги , стата , в основному , пофіг , головне людина , а там як домовишся .

Треба мати

- наличие в ангаре 2 ТТ-10 любой нации.

- наличие в ангаре ТТ-10 и топ арты любой нации

- наличие в ангаре ТТ-10 и СТ 9 любой нации

- только в дивизии Сибирь и Амур - 1 ст 9 + 1 ТТ10, либо 2 ТТ10, либо 2 арты 8

Це мінімум . На ТТ зараз в основному в ціні Т110 та ИС7 , з СТ -- батчат

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гарна новина

Распродажа танков

С 27 апреля 10:00 (МСК) по 30 апреля 9:30 (МСК) вас ожидает:

Давно чекаю нагоду купити AMX 13 90.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

угу... я тут КВ3 притарити зібрався (через халявний слот), і 13-90 хоцця вдвічі дешевше...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...