Перейти до змісту

WOT советы, впечатления о танках, скриншоты флуд


t0rik

Рекомендовані повідомлення

Так він не з Маусом у взводі, а з танком 8 рівня... А Лучик Мауса просто не проб'є аж ніяк, бій Луч-Маус нічиєю закінчиться в кращому для Луча випадку :)

Танк 8 рівня попадає в бій з Маусом, Лучик в нагрузку. Лучику й не треба Мауса пробити, достатньо того, що він безпечно для себе може його світити - арту ж ніхто не відміняв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну нарешті я досяг результатів, які тільки в інеті на форумах бачив :D Без преміум акаунта.

Победа!

Бой: Провинция 15 квітня 2012 р. 10:42:15

Танк: T34

Получено опыта: 5 790 (x3 за первую победу в день)

Получено кредитов: 112 860

Достижения в бою: Знак класcности: «Мастер», Медаль Бёльтера, «Стальная cтена», «Воин»

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

lerov, а чьо, більше ні в що окромя танків не гоцаєш ? :)

то не фейк, а інструкція wargaming-у як треба робити нову фізику :)

так. не граю :0164:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

КВ-3 сток ще більше УГ ніж КВ сток. Не пробиває навіть самого себе, повільний до істерики, а кидає його в бій з танками 9-10 рівня.

ставиш на нього ЗиС-6 107мм з КВ і гнеш всіх до 7 лвл точно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось,щось пише перед боєм? Я,до прикладу,коли настрій гарний,ябо коли починаю пити 3-тю пляшку пива,пишу:"Слава Україні". Москалі зразу пишуть:"О-о,хохлов сразу видно!",ще хтось,що я троль.Часто відписують:"Героям слава!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ставиш на нього ЗиС-6 107мм з КВ і гнеш всіх до 7 лвл точно

а що робити з ИС-4/ИС-7, Т110Е5 і іншими танками 8-10 рівнів, яких в боях проти КВ-3 половина? ЗиС-6 проти них не допомагає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, а якщо в мене є вільні слоти, то при виході 0.7.3 мені однаково ще додадуться халявні, чи спочатку займуться вільні, а якщо їх не вистачить -- дадуть халявні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що робити з ИС-4/ИС-7, Т110Е5 і іншими танками 8-10 рівнів, яких в боях проти КВ-3 половина? ЗиС-6 проти них не допомагає.

Мене вчора на ІС-7 розібрав у дуелі Т110 - я його 3 раза не пробив із С-70, але ж це не означає, що мені в боях з ним нема чого робити :) Зад у будь-якого танка б"ється всім, ну хіба мауса МС-1 не проб'є. А так - шукай собі "достойних" суперників і буде щастя. Знов таки вчора з топового КТ три рази не пробив КВ-3 і нічо - завалив п'ять інших.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

про КВ и фугасницю

ну да, з фугасницею розібрався і дуже скучаю за нею, коли їду на КВ-3 :)

пишу:"Слава Україні"

Те ж пишу, або "До зброї, москалики!" :)

шукай собі "достойних" суперників

Обідно тільки, коли лишаєшся з якимось ИС-4 один на один і тупо нічого не можеш зробити, навіть якщо технікою його переважаєш -- попадаєш в нього раз за разом, поки він маже, а після 5 твоїх попадань він попадає один раз і ти труп...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коли лишаєшся з якимось ИС-4 один на один
- тоді твоя команда програла. У кожного танка є балансна вага (не плутати з рівнем, ібо Паттон по вазі більший , ніж ТТ 9 рівня) і якщо взяти вагу команди у 1000 очок, то в даному випадку лишилося для прикладу 50 проти 150 очок.

ЗІ доречі... треба ж ІС-4 назад викупати, ага...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, іноді і на КВ-3 з ЗиС-6 вдається непогано зіграти

shot021.jpg

До речі, а яка гармата для КВ-3 краща -- 100 мм чи 122 мм? Лишилось набрати 8 тисяч досвіду і доведеться обирати, що раніше досліджувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, іноді і на КВ-3 з ЗиС-6 вдається непогано зіграти

shot021.jpg

До речі, а яка гармата для КВ-3 краща -- 100 мм чи 122 мм? Лишилось набрати 8 тисяч досвіду і доведеться обирати, що раніше досліджувати.

100 для фарма, взагалі 100-ка це гармата середнього танка.

122 більше підходить для КВ-3, по типу "Виїхав, лупанув на 400, сховався", снаряди по 1025 кредитів, великий розкид, досвіду приносить на багато більше.

Я особисто їздив тільки з 122. Але 100 мм також потрібно перед ІС вкачати, щоб не мучитись з 85-ою на стоковому ІС.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мяяяяяяяяясо :0155:

shot_014_500.jpg

P.S.

Победа!

Бой: Монастырь 16 апреля 2012 г. 21:12:22

Танк: ИС-7

Получено опыта: 1 171

Получено кредитов: 66 201

Достижения в бою: Знак класcности: «Мастер», «Гроза Мышей»

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Особистий рекод по кредитах.

Победа!

Бой: Провинция 17 квітня 2012 р. 12:04:49

Танк: T34

Получено опыта: 4 008 (x2 за первую победу в день)

Получено кредитов: 147 079

Достижения в бою: Знак класcности: «Мастер», «Снайпер»

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, а якщо в мене є вільні слоти, то при виході 0.7.3 мені однаково ще додадуться халявні, чи спочатку займуться вільні, а якщо їх не вистачить -- дадуть халявні?

Халявні дадуть в будь-якому випадку, головне щоб танки потрібні були :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

головне щоб танки потрібні були

КВ і КВ-3 вже є, до ИС-4 навряд чи докачаю, зараз качаю С-51, щоб КВ був елітним :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

КВ і КВ-3 вже є, до ИС-4 навряд чи докачаю, зараз качаю С-51, щоб КВ був елітним :)

А навіщо елітний КВ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто катається на Федоті? Роскажіть основні ньюанси.А то вже 300 боїв на носі,а грати не виходить.Луплять і луплять.На ЯгдПантері і то більше задоволення було їздити.І фармила вона не гірше.Подумую назад пересісти.А не хочеться...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто катається на Федоті? Роскажіть основні ньюанси.А то вже 300 боїв на носі,а грати не виходить.Луплять і луплять.На ЯгдПантері і то більше задоволення було їздити.І фармила вона не гірше.Подумую назад пересісти.А не хочеться...

А топ гармату вже відкрив? Не знаю, не раз витягував бій сам, або на пару з кимось12 фрагів на двох. Якщо не виходить рашити - в кущах тусуйся. Повісь на нього "роги", досил, вєнтіль/масксітку. В мене зараз перезаряд - 5,11 сек (!!!), на Ягопантеровському предтопі. Граю з великим задоволенням, і з нетерпінням чекаю на топ гармату. Для порівняння амер М4А3Е8 мав десь 4 сек перезаряд, але менше пробиття і в 2 рази менше ДПМ. Закрутити мало хто зможе - мєхвод до того що має +5% з вєнтіля, ще й "віртуоз". Дуже часто виживаю або дохну останнім з парою-трійкою фрагів. Коли попадає в бій проти 8 лвл - взагалі ногібатор. Коротше, дивна мені твоя позиція. Задавай конкретніші питання, постараюсь відповісти. Може Фєдя то не твоє просто?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...