Перейти до змісту

ФОТОремонт проблемы, советы


Zed

Рекомендовані повідомлення

в общем сабж. при попытке включения хрустнул механизм объектива и привет, ни туда ни назад, вышел на полмиллиметра от сложенного положения.

Господа кто знает сервисы или кто сам может мастер? :P

Тема має право на існування як актуальна.

Продовжкєм по суті питання поломок і ремонту різноманітної ФОТОтехніки.

sova

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в общем сабж. при попытке включения хрустнул механизм объектива и привет, ни туда ни назад, вышел на полмиллиметра он сложенного положения.

Господа кто знает сервисы или кто сам может мастер? :P

а батарейки не сели? попробуй поставить заряженные батарейки и включить/выключить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а батарейки не сели? попробуй поставить заряженные батарейки и включить/выключить.

думаешь чучка совсем дурак?

в режиме просмотра он работает нормально а при попытке снять - пищит и показывает на дисплее E18, думается это код ошибки неисправности сервопривода оптики

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Калькулятор ремонта

(Он-лайн калькулятор стоимости ремонта)

Чтобы получить ориентировочную стоимость ремонта вашей техники воспользуйтесь Он-лайн калькулятором.

Заполните пошагово форму:

1. Шаг 1 из 4

Выберите группу товаров: Цифровые фотокамеры

2. Шаг 2 из 4

Выберите бренд: Canon

3. Шаг 3 из 4

Выберите модель: CANON ###PowerShot A610

4. Шаг 4 из 4

Выберите вид работ: 01.Объектив, Ремонт

Стоимость ремонта (услуги): 481.16 грн.

! Для получения окончательной стоимости ремонта необходимо провести диагностику в СЦ.

Окончательная стоимость ремонта = стоимость услуг по ремонту + стоимость запчастей.

не впечатляет? завтра спрошу кулибина.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Выберите вид работ: 01.Объектив, Ремонт

не впечатляет? завтра спрошу кулибина.

впечатляет. мне кааца что какая-то херня попала в механизм и заклинила. ну или совсем крайний случай - плюнулась зубами шестерня какая-нить и опять таки заклинила ими механизм. разобрать то и я смогу, и даже посмотреть, за такие-то деньги...

абыдна если реально там плевое дело а накрутят треть стоимости фотика, как у нас часто бывает ;)

спрос - не грех, люди разные попадаются. я ведь в техсуппорте работаю порою :-D

Сам адмын, панимаю ;)

гы. в том же калькуляторе замена объектива стоит 360 грн.

"я ....ею дорогая редакция" :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все праильно! Поменять объектив легче, чем поремонтировать.

Но не забываем, что в калькуляторе только стоимость ремонта, а шестеренка поломанная стоит куда дешовле объектива!

так что 480 + 3 грн < 360 + 500 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так что господа фотографы, ни у кого техника не ломается, и никто ее не не ремонтирует?

за такие бабки что мы тут считаем я сам его с вероятностью 50% или даже больше починю :)

особенно учитывая стоимость самого аппарата :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене особисто, покі що (буду надіятись, що й в подальшому) нічого не ламалось, хоча девайсів через мої руки пройшло з десяток.

Був один трабл з Олімпусом SP-350, але то був трабл "від народження", і девайс замінили по гарантії без проблем.

Мій Нікон Д50 не ламався, і не виёжувався.

В мого знайомого є сумній досвід гарантійного ремонту Кенонів - вже три місяці EOS 30D ніяк не відремонтують, і не дають заміни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так что господа фотографы, ни у кого техника не ломается, и никто ее не не ремонтирует?

за такие бабки что мы тут считаем я сам его с вероятностью 50% или даже больше починю :)

особенно учитывая стоимость самого аппарата :D

судя по своему опыту негарантийного ремонта , советую так и сделать .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вспомнил

У кума была аналогичная поломка, только у него после падения. Так он занес в Телефорум возле Мадота на варшавке. Там есть Андрей который ему и сремонтировал. Сам он ремонтирует или нет нет я незнаю. Но Андрея знаю, могу спросить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вспомнил

У кума была аналогичная поломка, только у него после падения. Так он занес в Телефорум возле Мадота на варшавке. Там есть Андрей который ему и сремонтировал. Сам он ремонтирует или нет нет я незнаю. Но Андрея знаю, могу спросить.

о, ближе к телу уже. мой съездил в ружейном чехле во Львов и обратно в маршрутке, и все... причем был в своем мягком чехле

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Видимо умерла лампочка вспышки

Фотик - BENQ DC C420

Включается, фотографирует нормально, но при попытке использования встроенной вспышки - вспышка не вспыхивает. Вот такой каламбур.

Вопрос, собственно, где и стоит ли чинить (когда новый 100 стоит)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Девушка уронила фотоаппарат

NIKON coolpix 7900

Объектив не фурычит.

Фотик сьездил дважды в Киев и удачно нетронутым вернулся.

Его реально отремонтировать?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 9 місяців потому...

Який строк служби аккумуляторів? Маю duracell AA/HR6/DC1500. Швидко розряджаються. А зараз взагалі більше 2- ох фото не виходить. Підкажіть, будь-ласка, якими краще користуватися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Який строк служби аккумуляторів? Маю duracell AA/HR6/DC1500. Швидко розряджаються. А зараз взагалі більше 2- ох фото не виходить. Підкажіть, будь-ласка, якими краще користуватися.

У меня тоже типа таких, так кадров ну не знаю 500 можно сделать от одного заряда акумуляторов (хватает с головой)

Вам бы советовал посто купить новые

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я їх новими купувала. За одну зарядку біл. 100 фото не давали, при тому завжди маю заряжену пару. Це напрягає. Прослужили 2,5 роки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я їх новими купувала. За одну зарядку біл. 100 фото не давали, при тому завжди маю заряжену пару. Це напрягає. Прослужили 2,5 роки.

Я снимаю зеркалкой, и при хорошей погоде акумуляторов хватает оч.....на долгое время

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2.5 года - достаточный срок, чтобы убить аккумы.

Может, у тебя зарядка их до конца не заряжает? Потому что 100 кадров на новых аккумуляторах - это что-то нереальное. Хотя если ёмкость всего 1500 - может быть... но как-то сомнительно всё равно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво. То значить в мене якісь браковані аккумулятори попались, чи що? Чи то може проблема з фотіком? В мене olympus C-350.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як можна їх протестувати? І зарядний теж, щоб знати чи купувати самі аккумулятори, чи з зарядним разом. І якщо купувати нові, то порадьте які саме. Буду дуже вдячна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Їх треба прогнати пару циклів заряд/розряд .... тоді і ясно стане чи акуми мертві.

Краще це робити задопомогою розумних зарядних пристроїв (в мене був такий Ansmann).

На крайняк якимось пристроєм з досить великим споживанням току.

Не раджу робити це лампочками та т.і. - рівень розряду по напрузі має бути "правильним".

Загалом - скоріше всього здохли не всі акуми, а якийсь один. А через те, що працюють вони всі у послідовному зєднанні - загальна тривалість заряду відповідає найменшому зі складових.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Панове, маю фотік canon s3 is. Зтикнувся з проблемою: фотік вимикається інколи при користуванні зумом. Не завжди. Дуже навіть рідко. Але ж такого не має бути! Хтось зтикався з подібним?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо не вимикається при використанні пихи - то явно щось типу гарантійного випадку.

Якщо вимикається і з пихою, і з зумом - то проблема в акумах. Вони не можуть віддати достатню потужність по току, і зпрацьовує захист апарата від пониженого живлення (напруга на акумах різко падає нижче дозволеної межі).

Також може бути трабл з механікою зума - якщо десь там щось заїдає, то приводи намагаються провернути з силою, відповідно зростає споживання току, відповідно акуми "просідають" по напрузі, далі див. вище.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо не вимикається при використанні пихи - то явно щось типу гарантійного випадку.

Якщо вимикається і з пихою, і з зумом - то проблема в акумах. Вони не можуть віддати достатню потужність по току, і зпрацьовує захист апарата від пониженого живлення (напруга на акумах різко падає нижче дозволеної межі).

Також може бути трабл з механікою зума - якщо десь там щось заїдає, то приводи намагаються провернути з силою, відповідно зростає споживання току, відповідно акуми "просідають" по напрузі, далі див. вище.

Не в акамуляторах діло. пробував різні (маю кілька комплектів). Але з гарантією теж поки що нічого не доведеш. Бо ймовірність того, що він вимкнеться саме в той момент, коли показуватиму фотік сервіс-менеджеру надто мала. Бо що тут скажеш? фотік працює? Працює. І все....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Почав "викаблучуватись" апарат - Panasonic Lumix DMC-LZ5. В один прекрасний момент при фотографування на максмальному зумі камера попросила вимкнути і ввімкнути її, що я і зробив, далі почались проблеми: апарат не фокусувався на об'єкті, постійно просив перевантажити камеру, а при спробі вимкнути його вимикався, але об'єктив не ховався повністю. Після кількох циклів повернення об'єктива на місце "вручну" апарат почав працювати нормально, правда ховається об'єктив повільно (а інколи і не ховається взагалі) і з підозрілими звуками. Мої підозри що це або шестерня, або банально попав бруд, хоча камеру використовував дуже бережно.

Підскажіть будь-ласка де можна якісно і дешево усунути даний недолік.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...