Перейти до змісту

ГБО - Луцьк


volialutsk

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 316
  • Створено
  • Остання відповідь

А якщо я маю ГБО 2-ге поколіня поставити сікі део сенс?і де?

Розумію що зараз не актуально, бо інфа на початок груденя, але можливо для порівняння знадобиться: Володя, Рівне 530 євро. А якщо є обладнання, то самому можна поставити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо я маю ГБО 2-ге поколіня поставити сікі део сенс?і де?

Розумію що зараз не актуально, бо інфа на початок груденя, але можливо для порівняння знадобиться: Володя, Рівне 530 євро. А якщо є обладнання, то самому можна поставити

газова апаратура є комплект вмене шукаю хто поставить та настроє

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Всім привіт. Відтоді як почав стрімко дорожчати бензин я зацікавився установкою на свій автомобіль ГБО. Довго і ретельно вибирав кому довірити цю справу і вирішив звернутися до Романа в Стумівці. В мене ВАЗ 2105 карбюратор. Мені ця робота обійшлася в 200$ і 500 грн. реєстрація в МРЕВО. В цю суму ввійшла робота по установці ГБО, новий редуктор Tomassetto, бензиновий клапан, кнопка. Короче все нове крім балона і мультиклапана. Роботою я задоволений рекомендую!

post-8221-0-69598700-1428006224_thumb.jp

post-8221-0-42638900-1428006233_thumb.jp

post-8221-0-87677600-1428006246_thumb.jp

post-8221-0-33165500-1428006263_thumb.jp

post-8221-0-74462300-1428006273_thumb.jp

post-8221-0-12020700-1428006284_thumb.jp

post-8221-0-17354300-1428006299_thumb.jp

post-8221-0-92952700-1428006314_thumb.jp

post-8221-0-48223000-1428006337_thumb.jp

post-8221-0-46105900-1428006355_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на "Дукат-Оіл" по вул.стуса 9. встановлюють газ і всі документи для мрео виписують. займаються тільки 4 поколіням. в залежності від автомобіля вираховують ціну, знімають мірку для балона. і за 4 циліндра 1500грн, за 6 ціліндрів 2000грн за встановлення і документи. і рік бузкоштовного гарантійного обслуговуваня. можу дати номер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на "Дукат-Оіл" по вул.стуса 9. встановлюють газ і всі документи для мрео виписують. займаються тільки 4 поколіням. в залежності від автомобіля вираховують ціну, знімають мірку для балона. і за 4 циліндра 1500грн, за 6 ціліндрів 2000грн за встановлення і документи. і рік бузкоштовного гарантійного обслуговуваня. можу дати номер.

Номер до Сергія?

Якщо так, то ну його, бо купувати фільтри по 150 грн. при собівартості 72 грн якось не комільфо.

Ще звертався до нього по електроніці, то за дрібничку на 2 години роботи захотів як за половину установки ГБО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на "Дукат-Оіл" по вул.стуса 9. встановлюють газ і всі документи для мрео виписують. займаються тільки 4 поколіням. в залежності від автомобіля вираховують ціну, знімають мірку для балона. і за 4 циліндра 1500грн, за 6 ціліндрів 2000грн за встановлення і документи. і рік бузкоштовного гарантійного обслуговуваня. можу дати номер.

Номер до Сергія?

Якщо так, то ну його, бо купувати фільтри по 150 грн. при собівартості 72 грн якось не комільфо.

Ще звертався до нього по електроніці, то за дрібничку на 2 години роботи захотів як за половину установки ГБО.

ні там не Сєргій. Там зараз працює Ігор в боксі шиномонтажа. На рахунок ГБО він на протязі року обслуговуваня проводить безкоштовно. фільтри з заміною 120грн. по собі вартості 80грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Контактні телефони є?

всі три номера його. тільки на візитці адреса неправильна вказана.

post-9029-0-73772900-1428094836_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Контактні телефони є?

всі три номера його. тільки на візитці адреса неправильна вказана.

Я помилився з іменем. Телефон збігається. Це цей майстер мені мізки парафінив і якого я згадував 2 постами вище.

Я до нього на ТО ГБО 2 тижні добирався - то в нього срачка, то пердячка, то взагалі пропав зі зв'язку. Допоміг вивезти з коматозу дзвінок на Київ, бо в той момент він хотів стати офіційним дилером від Тартаріні.

Особисто в мене категорично неприємні враження про "співпрацю".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

діло в тому шо він займається тільки 4 поколіням. про друге категорично сказав мені ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Підскажіть будь-ласка яка вартість на ваз 2104 саме встановлення, якщо даю своє обладнання чи не варто купувати окремо, а брати олл інклюзів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, у мене коли у балоні більше 15 літрів якщо авто похитати, то там щось стукає. Звук такий ніби хтось з середини чимось металевим стукає :) Потрусив авто - постукало 5-10 сек і все. Я думаю, що це клапан, а Ви як думаєте? Що робити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, у мене коли у балоні більше 15 літрів якщо авто похитати, то там щось стукає. Звук такий ніби хтось з середини чимось металевим стукає :) Потрусив авто - постукало 5-10 сек і все. Я думаю, що це клапан, а Ви як думаєте? Що робити?

поплавок в балоні. не бери в голову)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, у мене коли у балоні більше 15 літрів якщо авто похитати, то там щось стукає. Звук такий ніби хтось з середини чимось металевим стукає :) Потрусив авто - постукало 5-10 сек і все. Я думаю, що це клапан, а Ви як думаєте? Що робити?

поплавок в балоні. не бери в голову)

Да я вже так катаюся більше 1 року. Про поплавок також думав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, у мене коли у балоні більше 15 літрів якщо авто похитати, то там щось стукає. Звук такий ніби хтось з середини чимось металевим стукає :) Потрусив авто - постукало 5-10 сек і все. Я думаю, що це клапан, а Ви як думаєте? Що робити?

поплавок в балоні. не бери в голову)

Да я вже так катаюся більше 1 року. Про поплавок також думав.

в мене в останньому авто 3 роки поплавок стукав, чути було тільки при заїзді в гараж, вірніше після зупинки, разом з газом хитався) жодних проблем при експлуатації даний звук не викликав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, у мене коли у балоні більше 15 літрів якщо авто похитати, то там щось стукає. Звук такий ніби хтось з середини чимось металевим стукає :) Потрусив авто - постукало 5-10 сек і все. Я думаю, що це клапан, а Ви як думаєте? Що робити?

поплавок в балоні. не бери в голову)

Да я вже так катаюся більше 1 року. Про поплавок також думав.

в мене в останньому авто 3 роки поплавок стукав, чути було тільки при заїзді в гараж, вірніше після зупинки, разом з газом хитався) жодних проблем при експлуатації даний звук не викликав.

Ну у мене 100% так як у тебе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікавлять актуальні ціни на обладнання та за послуги встановлення. Хто що скаже?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підскажіть будь-ласка яка вартість на ваз 2104 саме встановлення, якщо даю своє обладнання чи не варто купувати окремо, а брати олл інклюзів?

Мав справу з Романом з Струмівки. Роботою цілком задоволений. Рекомендую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікавлять актуальні ціни на обладнання та за послуги встановлення. Хто що скаже?

Ага!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ставив в Міши Гороха, біля рованцівського поворота на ДПЗ. "По знайомству" обійшлося 550 ойро (газові свічки в комплекті :)). Апаратура - польська, 4-те покоління, STAG, це їх офіційний дилер. Балон - 35 л. "бублик" (від балона сильно залежить ціна, "циліндри" - суттєво дорожчі). Ще реєстрація (заміна техпаспорту) - десь до 300 грн (точно непомню). Увага - в МРЕО будуть пробувати вас "розвести" на огляд експертом, він непотрібен. Дилер надає всі необхідні згідно чинного законодавства документи, сертифікати, так що "хай тусуються" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

(від балона сильно залежить ціна, "циліндри" - суттєво дорожчі)

Тори пропан-бутанові завжди суттєво дорожчі були за циліндричні.

Увага - в МРЕО будуть пробувати вас "розвести" на огляд експертом, він непотрібен

Точно те саме проходив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...