Перейти до змісту

ГБО - Луцьк


volialutsk

Рекомендовані повідомлення

Народ, якщо авто стоїть на Києві і власник не відомий, но є генералка тільки не на мене я можу зробити генералку на себе і можливо мені вписати буде ГБО в техпаспорт ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • Відповідей 316
  • Створено
  • Остання відповідь

Доброго дня! Шановні форумчани прошу допомоги стоїть LPG 4-го покоління фірми Elpigas блок управління STELLA nord редуктор vega-i, останнім часом в салоні дуже чути газом, потрібно кваліфікованого спеціаліста щоб спокійно розібрався в чому справа і знайти джерело витоку газу, що порадите ? дорожній провулок не подобається в них постійно черга під гаражем і кожен відволікає, останній раз міняв в них фільтра так міняли пів дня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну якщо чути газом потрібно перевірити з'єднання. Зробіть розчин миючого з водою, намастіть на з'єднання та заведіть авто. Якщо ідуть бульки значить дотягувати потрібно або заміна хомутів, шлангів.. Ну це я у себе так робив :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібно налаштувати ГБО, цікавлять майстри (СТО) по ГБО. Гірка Полонка і Дорожній провулок знаю.

Станція швидкої біля Волиньгазу - хтось може дати номер телефону. І куди переїхали ГБО з Трункіна?

Ото вони з Трункіна до ВолиньГазу і переїхали

Потрібно фільтра замінити, відрегулювати покажчик рівня, перевірити чи не пропускає ніде , мо відрегулювати щось. КУди порадите звернутися? В Дорожній провулок не хочу. не сподобалося. Краще в Гірку Полонку чи до ВолиньГазу?

Гірку полонку я б не радив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+380933906886 Ігор -це ті що були на трункіна, тепер біля волиньгазу.

я в них ставив - проблем не було.

кум ставив в гіркій полонці - довго їздив налаштовувати, потім checkengine - "гасили" потім ще форсунки міняли. може так співпало, а мо такі майстри.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+380933906886 Ігор -це ті що були на трункіна, тепер біля волиньгазу.

я в них ставив - проблем не було.

кум ставив в гіркій полонці - довго їздив налаштовувати, потім checkengine - "гасили" потім ще форсунки міняли. може так співпало, а мо такі майстри.

Дякую за контакт.

Ну якщо чути газом потрібно перевірити з'єднання. Зробіть розчин миючого з водою, намастіть на з'єднання та заведіть авто. Якщо ідуть бульки значить дотягувати потрібно або заміна хомутів, шлангів.. Ну це я у себе так робив :)

Дякую за пораду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Піднімаю тему, є питання по реєстрації ГБО.

Придбав машину з ГБО в Києві, але в тех. паспорті не було вписано це ГБО.

Власник зняв машину з обліку, і в обліковій картці, в який вказано характеристики машини, номера транзитів, термін дії там де вид пального пише "БЕНЗИН" . Зараз їзжу на транзитах.

Планую на днях ставити на постійні номера, питання чи впишуть ГБО в новий тех паспорт, чи потрібно для того брати в газовщиків сертифікат на встановлення ГБО, і скільки він коштує?

Хто/що знає по цьому питанню?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібно брати сертифікат. Коштує 200-250 грн. Принаймі коштував в кінці минулого року.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібно брати сертифікат. Коштує 200-250 грн. Принаймі коштував в кінці минулого року.

в кого саме його можна взяти, є контакти?

Читав в інтернеті що потрібно:

  • СВІДОЦТВО про погодження конструкції транспортного засобу щодо забезпечення безпеки дорожнього руху;
  • АКТ приймання-передачі транспортного засобу переобладнаного для роботи на зрідженому нафтовому газі;
  • АКТ ТЕХНІЧНОЇ ЕКСПЕРТИЗИ про відповідність конструкції та технічного стану переобладнаного транспортного засобу вимогам безпеки дорожнього руху;
  • СЕРТИФІКАТ ВІДПОВІДНОСТІ
  • ДОДАТОК до сертифіката відповідності / свідоцтва про визнання;

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їдь туди де встановлюють( Ківерцівська, Гірка Полонка, тощо) і домовляйся. Бо видають документи на обладнання, яке вони поставили. А якщо не вони, то мають перевірити і видати. В мене було здається 4 папірці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їдь туди де встановлюють( Ківерцівська, Гірка Полонка, тощо) і домовляйся. Бо видають документи на обладнання, яке вони поставили. А якщо не вони, то мають перевірити і видати. В мене було здається 4 папірці.

ок, подякував)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 8 місяців потому...

Всім привіт!!!

Бензин вже за 17 грн, а газ 8 з копійками.

Хто може надати кваліфіковану інформацію на рахунок обладнання: редуктор, форсунки, блок управління?

В мене Хюндай І30 2010 року, 1,6 бензин.

Редуктор розглядаю Томасетто Арктік, форсунки Хана червоні. На рахунок блока управління не знаю.

Що порадите?

Яка різниця в Томасотто Артік та Шарк?

Буду дуже вдячний за допомогу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ виникла проблема з заправкою газа. На 3 моїх заправках зі слів працввників замінили "пелюстки" на пістолеті. І так як у мене стоїть Голандське гбо вони мене не можуть заправити через гасадку, вона просто пускаэ газ. На заправках після заміни цих "лепестків" не поставили резинове цільце у пістолет яке маэ притискатися до насадки. Ось такі то проблеми.

Скажіть чи можливо десь замінини заправну частину? Вона ніби прикручена.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Замінити нема проблеми - все розборне. Краще пошукай перехідник, вони в продажі теж є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перехідник який вкручуэть э, але коли підключають пістолет,то він не зажимаэ. Газ пропускаэ, бо не маэ резинового кільця у пістолеті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

замінити на стандартну - якраз проблема. на балонах і шлангові - дюймові різьби. в Луцьку я токарів які можуть нарізати дюймову різьбу не знаю. Є варіант знайти старий порваний шланг і напресувати його на 8 мм мідну трубку, а вже потім цю трубку до стандартного заправочного. але є одне але - опресовка на мідній трубці без проточок - поганенько тримаєтся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знайдеш тріснувший заправочний шланг від голландської ГБО і мідну трубку 8 мм - привозь - щось придумаєм. можеш на шрот на 40ковому заїхати - у них може бути обрізаний чи щось подібне

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім привіт!!!

Бензин вже за 17 грн, а газ 8 з копійками.

Хто може надати кваліфіковану інформацію на рахунок обладнання: редуктор, форсунки, блок управління?

В мене Хюндай І30 2010 року, 1,6 бензин.

Редуктор розглядаю Томасетто Арктік, форсунки Хана червоні. На рахунок блока управління не знаю.

Що порадите?

Яка різниця в Томасотто Артік та Шарк?

Буду дуже вдячний за допомогу.

0505169765

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Народ, потрібний токар який може зробити перехідник з Голандської різьби, приблизно 15-19 на 8.

Заправного перехідника вже маю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Хтось в ківерцях газ ставив? Як враження?

Якщо мова про ківерці - то дуже не задоволений якістю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...