Перейти до змісту

Червоний прапор над майданом Незалежності


BACbOK

Рекомендовані повідомлення

,,Так сложилось, что у меня две Родины. К счастью или к сожалению – не знаю. Но это зачастую дает возможность посмотреть на некоторые вещи под разными углами и составить какое-то особое мнение. Сегодня хочу поделиться с вами размышлениями о Дне 9 мая в каждой из моих Родин.,,

Тобі дуже повезло з Батьківщинами.Маєш дві.

А ми маємо пів.Бо живемо в державі, де одна половина визнає цю державу, а друга не визнає.

Приблизно ,як палестинці Ізраїль.

І рахуються в світі лише з одним мнєнієм-сильного.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 121
  • Створено
  • Остання відповідь

А ми маємо пів.Бо живемо в державі, де одна половина визнає цю державу, а друга не визнає.

Тоесть чтобы ты мог сказать:"у меня есть родина", эту родину должен кто-то признать?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от в мене питання - а як же минулі роки не було срача на цю тему? і нацюки ходили смолоскипними ходами, і ветерани з червоними прапорами збирались. і нікому не було діла один до одного. чого ж зараз раптом згадали? :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Те, чого домагались автори закону про червоний прапор, відбулося:

У Львові між прихильниками і супротивниками святкування Дня Перемоги сталася перестрілка

У Львові між прихильниками і супротивниками святкування Дня Перемоги сталася перестрілка, передає кореспондент РБК-Україна.

Згідно з повідомленням, прихильники ВО "Свобода" під час проходження по вул. Личаківській зіткнулися з групою з приблизно 20 людей з георгіївськими стрічками. Останні, за словами представників ВО "Свобода", вигукували проросійські гасла.

Супротивники святкування Дня Перемоги почали в різкій формі вимагати зняти стрічки, у відповідь на що один з групи з георгіївськими стрічками дістав пістолет і вистрілив у бік групи ВО "Свобода". За наявними даними, одна людина була поранена в ногу, після чого його госпіталізували.

Прихильники святкування почали тікати, але були наздогнати і побиті.

Обидві групи зникли з місця події до приїзду міліції.

Провокація вдалася, тепер можна говорити, що українські націоналісти (я маю на увазі не тільки ВО Свободу, про них в мене взагалі окрема думка) - це ті самі "коричневі". Супер. Правильно написав в якомусь топіку Ярчик: "вброс г.вна на вентилятор". Раніше ходили на свято Перемоги з червоним прапором, але такого нездорового ажіотажу не було.

А ті хто стріляли сьогодні і по кому стріляли у Львові - просто пішаки у великій грі. Підготовка до президентських виборів 2015 року розпочалася і набирає обертів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну и ужас( Никакого уважения к ветеранам, представляю, как им было на весь этот цирк смотреть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от в мене питання - а як же минулі роки не було срача на цю тему? і нацюки ходили смолоскипними ходами, і ветерани з червоними прапорами збирались. і нікому не було діла один до одного. чого ж зараз раптом згадали? :blink:

ФФ начинает отрабатывать вложенные средства :(

стариков жалко :(

а во всём виноваты "мордатые" что в экран телевизора не влазят, хоть и 16 на 9 :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Провокація у Львові вдалась: "Свобода" абсолютно безкоштовно попрацювала пугалами перед камерами, сьогодні чекаємо новин ОРТ і Донецького телебачення. Ще один аргумент на підтвердження того, що Тягнибок на зарплаті в ПР.

"Російська державна мова" людям піднадоїла, запущена бодяга з проблемою "червоного прапора" дала привід людям відволіктись від гречки за 25 грн. та переключитись на розмову "о вєчном".

Чого і варто було чекати, кукловоди традиційно рулять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...сьогодні чекаємо новин ОРТ і Донецького телебачення.

Крім того, показати по СNN, BBC, DW-TV та по іншим європейським телеканалам, що Львів (а може скажуть, що Лемберг) - є останнім оплотом неонацистів на території України чи екс-СРСР.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а теперь, если не страшно, подумаем - кому была выгодна эта провокация?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а теперь, если не страшно, подумаем - кому была выгодна эта провокация?

Це і так зрозуміло, чи не так?

А ось і про Луцьк:

У Луцьку невідомі "привітали" комуністів

Невідомі облили зеленою фарбою офіс обласного комітету Комуністичної партії в Луцьку.

Про це повідомив член КПУ Олександр Кононов, передають "Українські новини".

За його словами, невідомі облили зеленою фарбою, розмішаною з яєчною шкарлупою, банер партії і вікна на третьому поверсі офісу.

"Я прийшов о 8:00 перед мітингом до Дня перемоги до офісу і побачив, що вікна і банер заляпані", - сказав Кононов.

Він додав, що близько 11:00 (після мітингу з нагоди Дня перемоги) він повідомив про подію в міліцію, після чого на місце події виїхала слідчо-оперативна група.

Кононов розповів, що раніше 5 травня до інформаційного намету КПУ на Театральній площі підходили молоді люди, називали людей в наметах окупантами і обіцяли привітати зі святом представників КПУ 9 травня.

Він також повідомив, що оцінив завдані збитки в 2 тисячі гривень.

Цікаво, ця подія набуде такого самого сценарію як в Запоріжжі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За його словами, невідомі облили зеленою фарбою, розмішаною з яєчною шкарлупою, банер партії і вікна на третьому поверсі офісу.

Невже так тяжко здогадатися, що фарба була "заправлена" в яєчну шкарлупу і тими "яйцями" закидано вікна, а не "фарбою, розмішаною з яєчною шкарлупою".

Цікаво, міський депутат Андрій Калахан особисто закидував чи тільки яйця "заряджав"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В продовження теми:

У Донецьку топтали прапор ОУН.-УПА і обіцяли його спалити

9 травня в Донецьку, під час мітингу, присвяченого Дню Перемоги, зірвали і затоптали чорно-червоний прапор ОУН-УПА.

Інцидент відбувся біля меморіального комплексу "Визволителям Донбасу", повідомляє "Остров".

Ветерани Повітряно-десантних військ кинули під ноги ветеранам війни чорно-червоний прапор ОУН-УПА.

686b389-01.jpg

Провокативна акція була здійснена, під час покладання квітів до Вічного вогню.

Потім, розірваний прапор прив'язали до "джипу" і машина поїхала на Саур-Могилу щоб, як пояснили учасники акції, там спалити "фашистську нечисть".

Питання: невже такі дії сприяють об'єднанню України? Це питання риторичне. Відповідь: звичайно, що ні.

В мене таке враження, що діюча влада готує якісь дії проти опозиції і одночасно виглядати "чистенькою" в очах Заходу: "Ось бачите, ми боремося з неонацистами та їм подібними". А всілякі ВО Свободи в цьому їм тільки допомагають. Хоча їх роль в цьому "спектаклі" мені і так давно зрозуміла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Невже так тяжко здогадатися, що фарба була "заправлена" в яєчну шкарлупу і тими "яйцями" закидано вікна

за тобою вже виїхали ;D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якось пройшов повз поста товариша lumax, видно людина старалась, витратила багато часу, отож не можу не відповісти по пунктам (с)

Возможно, я - дитя пропаганды, прозомбированный советским детством демагог и еще много разных определений

Так і є

Возможно, ваш дед был убит НКВДистами или замучен в сталинских лагерях – это все было. Но День Победы не имеет к этому никакого отношения

Саме пряме

Как вы не поймете, что даже если коммунистическая идеология была в корне неправильной – они свято верили в неё.

Узагальнення, брехня

Я не стану становиться на чью-либо сторону

Брехня

Почему же теперь они слышат в свой адрес «оккупанты»?

Підміна понять, мова йшла про прапор

но тогда мне показалось кощунственным вспоминать о политике в этот день

Що це якщо не політика? Саме свято. Напевно це розові зайчики.

Політика це продовження історії у реальному часі.

Дай Бог мира и спокойствия моим двум Родинам…

Не може бути 2 родін, але вам віднєє

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а для мене День перемоги 24 серпня. Пафосне святкування одних людиновбивць над іншими для мене не свято, краще нашим сивочолим дідусям і бабусям зробили достойний дожиток, їх не так то багато лишилося. такщо засуньте в опу той прапор, а їм легше всерівно не стане. Лицемірство - ось що це.

Не просто лицемерие, а еще и попытка властьимущих снова столкнуть лбами простых людей, чтобы отвлечь от мыслей о том, из-за кого стала такой тяжелой жизнь...

Вообще как-то странно, у власти одни миллиардеры с миллионерами, и эти толстосумы, обобравшие нас, распоряжаются вешать красные флаги, служившие символами построенного по марксистским рецептам государства. Маразм крепчает...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Эта, и подобные им темы годны только для одного:разводить срачь, флейм, флуд, холивар... ну и вообще... вы меня поняли...имхо

Подпись --- Гетто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не може бути 2 родін

Фраза родом из СССР. Не стыдно вам с вашими убеждениями её использовать? :)

2 Родины очень даже бывает. Но это долгий разговор и не в этой теме. Да и вряд ли вам это интересно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фраза родом из СССР. Не стыдно вам с вашими убеждениями её использовать? :)

2 Родины очень даже бывает. Но это долгий разговор и не в этой теме. Да и вряд ли вам это интересно...

Єдине виключення коли батьки різних національностей. Але все рівно ти обираєш якусь сторону, не можна жити в шизофренії

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Єдине виключення коли батьки різних національностей.

У меня именно тот случай.

Але все рівно ти обираєш якусь сторону, не можна жити в шизофренії

Не вижу тут никакой шизофрении, потому что не считаю нужным противопоставлять одну часть своей истории другой. В одной стране я родился и вырос, в другой сейчас живу. Уезжая из Украины, отказ от украинского гражданства писать не захотел. В чем шизофрения?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уезжая из Украины, отказ от украинского гражданства писать не захотел.

Оффтопиковый вопрос: а как проходить украинских пограничников имея два гражданства?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а как проходить украинских пограничников имея два гражданства?

я могу ошибаться, но у него одно гражданство - украинское, просто живёт за пределами єтой страны.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гетто прав. Тут очень интересная ситуация получается. Украина не признает двойного гражданства, поэтому для Украины я являюсь "громадянином України, що вибув на постійне місце проживання до Держави Ізраїль". Украине неважно, чьим еще гражданином я являюсь. Израиль, в свою очередь не имеет никаких проблем с этим. Поэтому я являюсь гражданином двух стран и как раз в процессе постановления на консульский учет в Посольстве Украины. Когда полечу в Украину, буду пересекать границу по украинскому загранпаспорту :)

Давайте дальнейшее обсуждение по вопросам гражданства и паспортов перенесем, если что, в личку, ок?

Сорри за оффтоп

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В продовження теми:

У Донецьку топтали прапор ОУН.-УПА і обіцяли його спалити

9 травня в Донецьку, під час мітингу, присвяченого Дню Перемоги, зірвали і затоптали чорно-червоний прапор ОУН-УПА.

Інцидент відбувся біля меморіального комплексу "Визволителям Донбасу", повідомляє "Остров".

Ветерани Повітряно-десантних військ кинули під ноги ветеранам війни чорно-червоний прапор ОУН-УПА.

686b389-01.jpg

Провокативна акція була здійснена, під час покладання квітів до Вічного вогню.

Потім, розірваний прапор прив'язали до "джипу" і машина поїхала на Саур-Могилу щоб, як пояснили учасники акції, там спалити "фашистську нечисть".

Питання: невже такі дії сприяють об'єднанню України? Це питання риторичне. Відповідь: звичайно, що ні.

В мене таке враження, що діюча влада готує якісь дії проти опозиції і одночасно виглядати "чистенькою" в очах Заходу: "Ось бачите, ми боремося з неонацистами та їм подібними". А всілякі ВО Свободи в цьому їм тільки допомагають. Хоча їх роль в цьому "спектаклі" мені і так давно зрозуміла.

А мені зрозуміло, що завтра в Донецьку так само топтатимуть синьо жовтий прапор.

Може Литвин його захистить, чи Тігіпко, чи Яценюк?

Нема однозначно правильного вибору.

Є найменше зло на даний момент.

І зараз це є ,.Свобода,,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А яка різниця топчуть вони його чи ні

по факту це не україна , як і багато чого іншого

треба реально дивитись на речі і не ганятись за химерами а то просрем останнє

Господь дає останній щанс врятуватись українству , інакше смерть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...