SysR Опубліковано 18 Квітня, 2011 в 04:41 #1 Опубліковано 18 Квітня, 2011 в 04:41 Народний депутат Партії регіонів Микола Лісін загинув цієї ночі в автомобільній аварії на окружній дорозі Києва.Аварія сталася близько 2:00. Автомобіль депутата - ЗМІ пишуть, що це був Lamborghini - наїхав на бордюр, вилетів на узбіччя і зіштовхнувся з рекламним бігбордом "Ціни на бензин".Микола Лісін помер на місці. Йому було 46 років.Крім політики Микола Лісін займався бізнесом: у 1991-2002 роках разом з міністром навколишнього середовища Миколою Злочевським він володів компанією "Інфокс", яка займалася транзитом нафтопродуктів.Депутат Олена Бондаренко повідомила "Інтерфаксу-Україна", що похорон депутата відбудеться, ймовірно, у вівторок.©З.І. Іронія в тому що він якраз працював у бюджетній комісії з питань формування цін на нафту (За повідомлення Нового Каналу).
Zevs_Isver Опубліковано 18 Квітня, 2011 в 05:19 #2 Опубліковано 18 Квітня, 2011 в 05:19 Автомобіль депутата - ЗМІ пишуть, що це був Lamborghini - наїхав на бордюри кто ему дохтор?ездил бы на Славуте - упербыся в бордюр и остановился
S-driver Опубліковано 18 Квітня, 2011 в 06:08 #3 Опубліковано 18 Квітня, 2011 в 06:08 Рано чи пізно думки простих громадян про своїх "обранців" повинні були материалізуватись (щось типу "Убий себе об стіну", в даному випадку об білборд). Можливо, процес пішов?
BARAKUDA Опубліковано 18 Квітня, 2011 в 06:23 #4 Опубліковано 18 Квітня, 2011 в 06:23 машину жалко :lopata:
Serpent Опубліковано 18 Квітня, 2011 в 07:41 #5 Опубліковано 18 Квітня, 2011 в 07:41 Це добре, що вбився сам і нікого не покалічив. А нажита "чесною непосильною працею" Lamborghini Gallardo була хорошою машинкою. За її вартість напевно можна було б вилікувати не одну хвору на рак українську дитину.
Volyniaka Опубліковано 18 Квітня, 2011 в 07:50 #6 Опубліковано 18 Квітня, 2011 в 07:50 Ще на одного, що думав що він Мак-Лауд, стало менше...
swen1989 Опубліковано 18 Квітня, 2011 в 08:56 #7 Опубліковано 18 Квітня, 2011 в 08:56 Смерть народного депутата Николая Лисина произошла из-за какой-то форс-мажорной ситуации.Такое мнение «Сегодня» высказал первый замглавы фракции Партии Регионов Михаил Чечетов.«Очевидно, на дороге произошел какой-то форс-мажор, — предположил Чечетов. — Николай Лисин очень профессионально водил машину, настолько хорошо, что о нем говорили: “Родился в авто”. Возможно, на дорогу в тот момент выбежала собака или заяц. Чтобы избежать столкновения, Лисин, видимо, и свернул в сторону, чтобы спасти животное… Он был жизнелюбом, человеком добрым и открытым, у него была гагаринская улыбка! То, что Лисин погиб — это большая потеря для партии. Бог забирает лучших».Подробнее: http://news.mail.ru/inworld/ukraina/incident/5732391/Прочитав, і перше, що в голову прийшло: бла-бла-бла.
Volyniaka Опубліковано 18 Квітня, 2011 в 09:14 #8 Опубліковано 18 Квітня, 2011 в 09:14 Коли говорить Чєчєтов, то так і згадується фраза з "Иван Васильевич меняет профессию":"- Что, Вас уже выпустили из сумашедшего дома?"
Snig Опубліковано 18 Квітня, 2011 в 09:18 #9 Опубліковано 18 Квітня, 2011 в 09:18 Це не найгірше шо він сказав, я боявся заяви: "треба дати кожному депутату по кортеджу, щоб ті відбивались від диких котів, собак і головне - зайців на дорогах".ЗІ: від тварин відвертають на дорозі, а людей люплять, прям грінпіс якийсь, а не влада.
Phoinix Опубліковано 18 Квітня, 2011 в 09:42 #10 Опубліковано 18 Квітня, 2011 в 09:42 Смерть народного депутата Николая Лисина произошла из-за какой-то форс-мажорной ситуации.Такое мнение «Сегодня» высказал первый замглавы фракции Партии Регионов Михаил Чечетов.ну якщо це можна вважати форс мажором: Автомобіль загиблого в Києві в дорожньо-транспортній пригоді народного депутата Миколи Лісіна рухався зі швидкістю близько 200 км/год.Уніан
Deemon Опубліковано 18 Квітня, 2011 в 11:35 #11 Опубліковано 18 Квітня, 2011 в 11:35 Це добре, що вбився сам і нікого не покалічив. А нажита "чесною непосильною працею" Lamborghini Gallardo була хорошою машинкою. За її вартість напевно можна було б вилікувати не одну хвору на рак українську дитину.Це точно.ЇЇ ціна орієнтовно 2 800 000 грн або $350 000, скільки десятків років на депутатську ЗП треба було відкладати?"Не жалел ты себя Николай, ехал, все о стране думал, отдохнуть тебе пора было уже..."
Tarzanych Опубліковано 18 Квітня, 2011 в 12:27 #12 Опубліковано 18 Квітня, 2011 в 12:27 Не шкода.Добре що нікого не вбив
SysR Опубліковано 18 Квітня, 2011 в 13:01 Автор #13 Опубліковано 18 Квітня, 2011 в 13:01 Бідолага хоч якось намагався збити ціни на бензин, прямо натякаючи владі, що ціни на пальне вже досягли захмарної висоти, земля йому пухом.
fedot Опубліковано 18 Квітня, 2011 в 20:23 #14 Опубліковано 18 Квітня, 2011 в 20:23 Смерть народного депутата Николая Лисина произошла из-за какой-то форс-мажорной ситуации.Такое мнение «Сегодня» высказал первый замглавы фракции Партии Регионов Михаил Чечетов.«Очевидно, на дороге произошел какой-то форс-мажор, — предположил Чечетов. — Николай Лисин очень профессионально водил машину, настолько хорошо, что о нем говорили: “Родился в авто”. Возможно, на дорогу в тот момент выбежала собака или заяц. Чтобы избежать столкновения, Лисин, видимо, и свернул в сторону, чтобы спасти животное… Он был жизнелюбом, человеком добрым и открытым, у него была гагаринская улыбка! То, что Лисин погиб — это большая потеря для партии. Бог забирает лучших».Подробнее: http://news.mail.ru/inworld/ukraina/incident/5732391/Прочитав, і перше, що в голову прийшло: бла-бла-бла.Будь-хто, хто довший час за кермом, знають неписане правило - б"єш собаку/кота/зайця і т.п, а не крутиш кермо в різні сторони. Ліпше купити новий бампер/капот/радіатор, аніж дивитися на "врятовану" тобою тварину "згори".
nickel Опубліковано 21 Квітня, 2011 в 20:20 #15 Опубліковано 21 Квітня, 2011 в 20:20 Лісін жив, Лісін живе, Лісін буде жити!...20 квітня Микола Лісін, який в ніч на 17 квітня загинув у ДТП, знову зареєструвався на засіданні парламенту.Смерть - не завада для голосування...п.с. Вже "підчистили"Було:http://www.unian.net/files/1303579047.jpgЄ:http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radac_gs09/d_reg_n?kod=9583 - і натиснути кнопочку "показати"
Smith Опубліковано 21 Квітня, 2011 в 20:50 #16 Опубліковано 21 Квітня, 2011 в 20:50 Вони (ПР) Бога не бояться чи що? Чи та влада з грошима так затьмарила очі? Це не влазить вже в ніякі загальнолюдські норми.Бог не Ерошка - видит немножко.
Phoinix Опубліковано 22 Квітня, 2011 в 11:44 #17 Опубліковано 22 Квітня, 2011 в 11:44 Джерело: У крові Лісіна, який їхав зі швидкістю 270 км/год, знайшли алкогольЛісін жив, Лісін живе, Лісін буде жити!...20 квітня Микола Лісін, який в ніч на 17 квітня загинув у ДТП, знову зареєструвався на засіданні парламенту.Смерть - не завада для голосування...п.с. Вже "підчистили"Було:http://www.unian.net.../1303579047.jpgЄ:http://w1.c1.rada.go..._reg_n?kod=9583 - і натиснути кнопочку "показати"тіпо отмазкаУ ВР пояснили, яким чином «зареєструвався» загиблий депутат Лісін
Smith Опубліковано 22 Квітня, 2011 в 11:47 #18 Опубліковано 22 Квітня, 2011 в 11:47 Загиблого в ДТП депутата зареєстрували в Раді помилковоПисьмова реєстрація загиблого в ДТП нардепа Миколи Лісіна у Верховній Раді була технічною помилкою.Про це заявив голова регламентного комітету, депутат від Партії регіонів Володимир Макеєнко на брифінгу у п’ятницю, повідомляє "ЛІГАБізнесІнформ".За його словами, депутат, прізвище якого стояло в списку після Лісіна, поставив при реєстрації надто розмашистий підпис, який технічні співробітники зарахували як підпис Лісіна."О 10:00, перед початком сесії, кожен народний депутат підходить до столу реєстрації й напроти свого прізвища розписується. Аркуші дуже маленькі, і клітини дуже маленькі, і один депутат розписується прямо навпроти себе, а інший захоплює й інше прізвище. Отож, наступний депутат розписався розмашисто й розписався напроти свого прізвища й навпроти клітини Лісіна", - пояснив Макеєнко."Технічні співробітники зарахували це як підпис народного депутата Лісіна. Але це тільки технічно. Підпису ніхто навпроти цієї клітини не ставив. Там немає цього підпису. Ми сьогодні це перевіряли", - сказав голова регламентного комітету.При цьому він не зміг згадати прізвище депутата, який так розмашисто розписався біля столів реєстрації.Макеєнко нагадав, що в четвер першим питанням було розглянуто дострокове припинення депутатських повноважень Лісіна, після чого його картка була відключена."Голосувань цією карткою теж не було", - сказав він і додав, відповідаючи на запитання: "Ні у вівторок, ні у середу картка не працювала. Це було б просто блюзнірство, вибачите".Макеєнко зазначив, що цього тижня законопроекти голосували в 270-280 голосів, і не було необхідності в тому, щоб зараховувати ще один голос. Голосувань із мінімально необхідною кількістю 226 голосів, за його словами, не було."Тобто, не було такої необхідності, це чисто технічний момент, і я б просто всіх вас просив би по-людськи поставитися - там немає ніякої ситуації", - підкреслив він."Ми провели слідчі дії. Є проблема технічна. Ми знайшли співробітника, який зробив технічну помилку. Всі люди помиляються, з ним відбулася розмова, ми просто розберемося в цьому інциденті", - сказав голова регламентного комітету.На запитання, чи буде технічний співробітник покараний за цю помилку, Макеєнко відповів: "Ні. Якби це була навмисно - тоді інша справа, а це технічна помилка". УП
Dima4s Опубліковано 22 Квітня, 2011 в 12:05 #19 Опубліковано 22 Квітня, 2011 в 12:05 "Регіонал" Микола Лісін, який загинув у ДТП, керуючи автомобілем Lamborghini, на момент аварії рухався зі швидкістю близько 270 км на годину.Крім того, експертиза виявила у крові загиблого алкоголь, повідомляє УНІАН з посиланням на джерело у правоохоронних органах.За інформацією співрозмовника, велика швидкість автомобіля, під час зіткнення з бордюрним каменем, стала причиною того, що Лісін втратив керування автомобілем.У салоні Lamborghini також перебувала жінка, яку під час аварії викинуло із салону автомобіля. Жінку у важкому стані було госпіталізовано.Як зазначив співрозмовник, депутат керував автомобілем, не пристебнувшись паском безпеки."Він нібито відмовився, щоб за кермо автомобіля сів водій, а, керуючи іномаркою, їхав з швидкістю близько 270 км на годину. Машини з охороною, які їхали за ним, значно відстали", - зазначив співрозмовник УНІАН.Як відомо, Лісін загинув у Києві у ДТП вночі 16 квітня.
Tolik_lt Опубліковано 24 Квітня, 2011 в 20:48 #20 Опубліковано 24 Квітня, 2011 в 20:48 цікавий пост на тему цієї аварії Прикладна демонологія [21 Apr 2011|12:58pm] А багато видань подчьоркують неоднократно напочатку і в кінці орбітуаріїв шо Лісін - заступник голови Комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, і він врізався в щіт з цінами на бензин. А чи помітили ви, шо зверху щіта був смайлік? "Прeвeд", как би говоріт депутатам цей веселий сільф чи дух, шо влаштував все ненапрасно. Арлекін, як його називають - дух моментума у древніх французів, один з чортів в Інферно, Данте - Алічіно. Він підстраює обставини таким чином, шоб нещасний случай ясно і чьотко сформував адресату месідж (це я читала в коментарях до поезії Артюра Рембо чи Бодлера чи Верлена чи ше якогось Валері в отій зеленій книжкі видавництва Іностраная література, шо ото ззаді прилага коментарі довші за твори. Бува шо твір 10 сторінок, а коментарів на піїсят) Обратимось до Вікіпедії: Hellequin, a black-faced emissary of the devil, is said to have roamed the countryside with a group of demons chasing the damned souls of evil people to Hell. (Емісарій диявола, шо разом з іншими демонами ошивається на окраїнах міст i заганя в Пекло прокляті душi) Заміть, шо трагедія проїзошла на окраїні Київа. Демонологи є? Фаїна Каплан
Вoвчик Опубліковано 24 Квітня, 2011 в 21:42 #21 Опубліковано 24 Квітня, 2011 в 21:42 при 270 км\час энергия с которой машина врезается в преграду в 9 раз больше чем при 80 км\час, нужно быть полным дебилом что бы ехать на такой скорости...
searcher Опубліковано 25 Квітня, 2011 в 07:10 #22 Опубліковано 25 Квітня, 2011 в 07:10 кожному депутату від ПР по Lamborghini
yura2281 Опубліковано 25 Квітня, 2011 в 08:07 #23 Опубліковано 25 Квітня, 2011 в 08:07 кожному депутату від ПР по Lamborghini І чим швидше позбивають ціни тим краще
Volyniaka Опубліковано 25 Квітня, 2011 в 09:02 #24 Опубліковано 25 Квітня, 2011 в 09:02 А "Ламборгіні" дизельні бувають?...Бо дуже в селі комбайнери просили, за солярку...
Рекомендовані повідомлення
Заархівовано
Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.