Перейти до змісту

Board-здибанка


Oksana04

Рекомендовані повідомлення

есть интерес - хорошо ))

ориентировочно в 18:00 в среду в ТЕРЕМНО,то биш у меня. Кто не был,позже дам ссылку в ГУГЛ МЕПСЕ (номер телефона если что,в подписи)

нужна будет помощь мужская-физическая ,для того что б : закупить ТЫКВЫ,и перевезти габаритный реквизит весом в 40кг.

так же очень было б в колорите праздника по разукрашивать морды-лица,и одеться подобающе.

нууу,и сколько "НАС" будет.. что б закупить мяса на шашлык.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,7 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

интерес был,желающих,на сколько я понял НЕТ?

все равно будем Эгоистической семьей праздновать, будут желающие присоединиться - ВЕЛКАМ ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

если будет организован транспорт обратно и вовремя, хотя бы до ближайшей остановки домой,уверен, что будет много желающих, и не надо притыкать мне тем,что живу я в Киверцах. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чё? если не обещают бросить среди полей в ночи, при условии,что четверг день рабочий,почему бы не испытать судьбу? если шо, я взавтра в теме, найти меня легко. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чё? если не обещают бросить среди полей в ночи, при условии,что четверг день рабочий,почему бы не испытать судьбу? если шо, я взавтра в теме, найти меня легко. :)

А чого? Ноччу в полі на Хеловін гуляти саме то. Заодно і симпатичну відьмочку собі може надибаєш. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чё? если не обещают бросить среди полей в ночи, при условии,что четверг день рабочий,почему бы не испытать судьбу? если шо, я взавтра в теме, найти меня легко. :)

А чого? Ноччу в полі на Хеловін гуляти саме то. Заодно і симпатичну відьмочку собі може надибаєш. ;)

Смотри чтобы за надыбанье "ведьмочки" в поле, потом не посадили "на кол" :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Є велике бажання піти на ці вихцдні. подивити єся Фільм Хмарний атлас

http://cinema.adrenalin.lutsk.ua/now/190

але немає компанії....

Є бажаючі подивитися цей фільм і скласти мені компанію?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ти будеш на бетмобілі ? хочу покататися

бетмобль у ремонті (чистять кажани "помітили") буду на бетмаршрутці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

У Луцьку відбудеться «Інтернет-здибанка»

Сьогодні, 10:14

Луцьк

images_0.jpeg

У Луцьку вперше відбудеться Volyn MediaCamp - конференція для української інтернет-спільноти.

Захід проходитиме 1-2 грудня на базі Інституту філології та журналістики СНУ імені Лесі Українки, повідомили організатори.

«Це шанс відвідати наше древнє місто, здобути корисні знання про сучасні тенденції розвитку медіа, поділитись власним досвідом розвитку інтернет-ресурсів, побачити, чим живуть ентузіасти українського медіапростору. Це можливість зустрітись зі знайомими блогерами, твіттерянами, активістами інтернет-спільнот», - йдеться на сайті заходу.

Volyn MediaCamp відбуватиметься у форматі баркемпу - події, яка організовується самими учасниками для учасників.

За матеріалами Волиньпост

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що це за маразм?

Це rl72 певно хоче зірвати "інтернет-здибанку", затягнувши туди "бордівку" з власними ведмедями, танцями, бубнами, пивом....
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я до цього маю відношення лише в тому, що запостив тут

кагбе а воно ТУТ нада? Про цю здибанку на борді вже писали.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я до цього маю відношення лише в тому, що запостив тут

кагбе а воно ТУТ нада?

жалкое подобие рекламы :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Вдарим по морозах гарячим глінтвейном, чи холодним пивом, чи ще чим іншим! :0109:

Бракує радості спілкування, знаєте. То ж - п"ятниця, 19:00, традиційно Соло (тепер уже треба уточнювати, що на Винниченка, бо Соло швидко розмножується :) )

Хто за?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Разрєшитє прєдлажить... Соло на Молоді, де був Мадагаскар. Дуже гостинно, і велика частина персоналу -- з Соло на Винниченка :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Разрєшитє прєдлажить... Соло на Молоді, де був Мадагаскар

но нє слішком лі ето мєсто далєко от Майдана? :_04:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Разрєшитє прєдлажить... Соло на Молоді, де був Мадагаскар

но нє слішком лі ето мєсто далєко от Майдана? :_04:

Далекувато..., але я б хотіла в новеньке Соло)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Соло на Молоді, де був Мадагаскар. Дуже гостинно, і велика частина персоналу -- з Соло на Винниченка :)

+ багато вільного простору :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...