Перейти до змісту

Board-здибанка


Oksana04

Рекомендовані повідомлення

Велика подяка усім, хто прийшов!) Вкотре переконуюся, що ту особливу атмосферу нічим не замінити))

так хоть пару фоток киньте. шоб мене жаба душила, шо я не прийшов.

Німа фоток, прийдеться тобі жить з жабою, можеш навіть клічку яку їй придумать типу: Марфуся )))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,7 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

а нихе#а не буду придумывать.просто на наступну здибанку сам прийду.И жаба сама удавится:)

Всем привет. Я с вами.:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за приємний вечір! Дуже рада, що все-таки мені вдалося приїхати і поп'янствувати та посміятися з вами :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бляха! та хоть список огласите! хто був?

Багато нас було... Всіх і не пригадаєш)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Альо-гараж! :)

Є думка зібратись, обговорити, що у кого нового за літо сталось :)

Пропоную два варіанта. Перший -- в тому-ж-таки Соло в п'ятницю. Другий, в ту-ж-таки п'ятницю в мене на фірмі, де є гарний газончик, берізки, свіже повітря і можливість розпалити багаття і посмажити шашличка чи інших смакотиків.

Відразу скажу, що другий варіант організаційно складніший і сам я не справлюсь, потрібна буде трохи допомога, як мінімум -- замаринувати шашлик.

Є бажаючі до гарячих літніх посиденьок?.. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я за варіант №2.

У мене канікули, тому по-повній зможу допомогти з організацією.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я за - і за Соло, і за шашлик. Приєднаюсь до будь-якого варіанту. Але на превеликий жаль не зможу допомогти в організації, мене не буде в місті, приїду спеціально в п"ятницю на бокальчик темного бордовку :) .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для бажаючих новачків-учасників, проясніть, плз, умови участі: час, місце, ресурси і т. д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо в Соло, то все просто -- що з'їла/випила, за те і заплатила. Місце -- піцерія "Соло" по вул. Винниченка. Про час домовимось.

З шашликами складніше -- потрібно буде скинутись на продукти (шашлик, овочі, хліб і т.д.), а сік/квас/пиво принести з собою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можливо прикрутіть голосувалку на 2 дні, вирішимо де саме будемо збиратися

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Через певні обставини, пов'язані зі здоров'ям тата, знімаю пропозицію провести зустріч у мене на фірмі. Але в Соло постараюсь прийти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Замовив столик на другому поверсі піцерії "Соло", що по вул. Винниченка, на н'ятницю, о 18:30, орієнтовно на 15 осіб.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну что ж, может пора начинать цифро - поимённую перекличку? Так, как мне пару метров идти к точке X, то я 100% решу уже в пятницу, как там карты лягут.Всё равно, места много не займу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гєтто, нафіга кожен раз вийо-буду-не буду, рішу в п"ятницю. все одно ж 100% приходиш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да, Анатолій, перечитайте всьо! і, ето, не забудьте, що це вже друга тема про борд-здибанки!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...