Перейти до змісту

В Луцке хотят установить памятник Сталину


Tolik_lt

Рекомендовані повідомлення

Волынские комсомольцы планируют установить в Луцке памятник Сталину.

Он может быть установлен на частной охраняемой территории, заявили во вторник активисты волынской комсомольской организации Відродження во время сбора средств на восстановление такого памятника в Запорожье.

Местные комсомольцы уже передали запорожским коллегам 2000 грн и продолжают собирать средства в палатке в центре города.

Палатка красного цвета снабжена агитационной продукцией с портретом Сталина и политической картой Украины, подтверждающей, что именно он воссоединил в 1939 году Украину. На карте размещен призыв к оплате благотворительных взносов.

"Мы будем здесь стоять два раза в месяц, чтобы собрать приличную сумму ко Дню Победы", - отметил лидер Відродження Владимир Кононович.

Активисты, организовавшие акцию сбора средств, уверяют, что среди жителей города очень много сторонников Сталина. Вместе с тем, есть горожане, которые откровенно критикуют местных комсомольцев и говорят, что "у них открытая форма шизофрении".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 91
  • Створено
  • Остання відповідь

Угумсь, бачив я ту палатку. Не знаю, чи збирають вони гроші і чи багато зібрали, але то шо в активістів присутні якісь "хворобливі нотки" в поведінці факт. Проходячи повз намет спостерігав викрики із намету в сторону літніх жіночок (мабуть "некомсомолок"), чесно, це не був навіть крик чи образи, це був приступ істерії якийсь. Чи довго дадуть простояти пам"ятнику (якщо його встановлять, та й то наврят) хай навіть на приватній території під охороною?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я вообще не въезжаю в идиотизм этот с памятниками. ведь все равно каждый год герои разные, дядьки свежие.. ставили бы памятники Счастью, Радости, Любви наконец.. поэты, художники, литераторы - тоже отлично. так ведь нет. тулят Ленина, Сталина, Шухевича, Бандеру.. :dont:

каждый, блин, %$здюк хочет быть фараоном или в крайнем случае его прославлять. как будто и не было этих 5000 лет чтобы ума поднабраться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у кого проблеми зі Щастям, Радістю, Любов"ю той і бореться за установку ідейних дядьків

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От нема чого робити, памятники ставити. А пожертвувати в лікарню, відремонтувати дитячий майданчик чи хоча б віддати на благочинність тяжкохворим. Це однаково і смішно і тупо, бо коли країна в повній сраці, то терміново потрібно поставити комусь памятник. Гроші - це не іграшка, ними теж потрібно вміти користуватись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Волынские комсомольцы планируют установить в Луцке памятник Сталину.

Он может быть установлен на частной охраняемой территории

От нехай "среди себя" і збирають гроші та не напрягають народ своїми вавками в голові.

Типу: коли я захочу зробити в себе на подвір'ї фонтан, то мені треба йти в центр з палаткою, щоб зібрати на нього гроші?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може спільними зусиллями поставити памятник Щастю, Радості, Любові? :huh:

хоча б меморіальну дошку :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може спільними зусиллями поставити памятник Щастю, Радості, Любові? :huh:

хоча б меморіальну дошку :D

НІ. Меморіальна дошка увічнює ПАМ'ЯТЬ про... :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НІ. Меморіальна дошка увічнює ПАМ'ЯТЬ про... :P

ну а може комусь вже пора увічнити? :) і надії нема...:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Госпади праблема то-поставить памятник с отвинчивающейся головой-сегодня Сталин,завтра Азаров-свернул одну голову,навинтил другую-экономия чё

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я думаю це чергова спроба відвернути увагу , щоб не кричали про хліб і гроші нате вам чергову провокацію . Такаих віднедавна дуже багато: пам'ятники , назви вулиць , герої (Бандера чи Павлік Морозов) . І поки що ми ведемось на це.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Через год будут ставить памятник Януковичу :smile3:

Меморіальна дошка увічнює ПАМ'ЯТЬ про... :P

:rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пойду завтра поспрошаю их, как они памятник диктатору ставят

с таким успехом скоро югенты Гитлеру памятник поставят

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я думаю це чергова спроба відвернути увагу , щоб не кричали про хліб і гроші нате вам чергову провокацію . Такаих віднедавна дуже багато: пам'ятники , назви вулиць , герої (Бандера чи Павлік Морозов) . І поки що ми ведемось на це.

Мені теж здається. На якусь "політтехнологію" схоже. З регіону в регіон переходить ця фігня. А особливо в нашій області, яка стабільно дає голоси ЮВТ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У центрі Луцька чоловік пошкодив намет, де збирали гроші на пам’ятник Сталіну

Інцидент стався у центрі Луцька навколо скандального намету, в якому збирають гроші на встановлення пам’ятника Сталіну. Чоловік старшого віку намагався пошкодити цю малу архітектурну форму.

Про це повідомив ЗІКу очільник ВЗГ УМВС у Волинській області Олександр Гіль.

Олександр Гіль підтвердив інформацію, що вчора, 7 квітня, стався інцидент біля намету, де збирають гроші на встановлення пам’ятника Сталіну. Передобідньої пори чоловік старшого віку намагався пошкодити цю малу архітектурну форму.

На місце події прибули правоохоронці, які затримали правопорушника. На нього було складено адмінпротокол за статтею 173 Кодексу України про адмінправопорушення (дрібне хуліганство).

Нагадаємо, під час сесії Луцької міськради 6 квітня у «Різному» голова фракції «Свободи» Святослав Боруцький розповів, що у центрі міста кілька днів стоїть намет, де збирають гроші на пам’ятник Сталіну. Люди у наметі представляються, мовляв, то «Єдиною Росією», то комсомолом. Коли ж підійшли правоохоронці, то ці активісти продемонстрували дозвіл на проведення акції, наданий міськрадою. Тож Боруцький поцікавився у градоначальника Миколи Романюка, яким чином мерія надала дозвіл на збір грошей на пам’ятник Сталіну.

Романюк пояснив, що, відповідно до законодавства, організатори зобов’язані були лише повідомити муніципалітет про встановлення намету. Але там не планувалося збирати гроші на монумент Сталіну. «А зараз там навіть портрет Сталіна є», – зазначив він. Тож луцький мер доручив через суд скасувати дозвіл на розміщення намету на Театральному майдані, де збирають гроші на скандальний пам’ятник. тут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну от! Відволікаючий маневр діє! Тепер весь Луцьк буде тільки це обговорювати . Взагалі пам'ятники ,на мою думку ,це щось від ідолопоклонства, люди завжди ідолам служили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой да хай ставлять,думаю що хлопаки які скрутили бошку Савєльєвій доберуться і до нього.

А якщо він буде ше й з цвєтмєта,то бомжи його через тиждень на точку здадуть.

ЗІ:нещодавно дивився передачу "Искатели",де говорили,що совєти ставили пам*ятник Іуді і Сатані,як першим революціонерам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та забийте ви на той пам'ятник! що, купа каміння буде дуже впливати на ваш, наприклад, сніданок чи те як ви привітаєте близьку людину, чи зміниться запах весняного вітру? не ведіться. народ, нас відволікають від важливіших проблем. влада робить все, щоб народ менше звертав увагу на те, що вона виробляє <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...