Перейти до змісту

куплю монету 25 копійок


Midnight

Рекомендовані повідомлення

Я знаю, ці властивості алюмінію вже давно були відкрили, я про копійки з жовтого металу. Тому і нормально стоять, що рідкісні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що ж тепер буду з собою носити магніт, пам'ятаю колись була монета яка липла, я ще здивувався але не придав цьому особливого значення...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мене ні!

ну пробуй дивитись на здачу, вже 2 роки дивлюсь і нічого)))

але дякую шо хоч передивлявся

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є монети номіналом 1,2,5 копійок які липнуть до магніту.Цікавить??

Теж таких хватає :D вони і повинні липнути :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ещё одна мега-цитата или цитата предыдущего сообщения - уйдёте на неделю в РО, а тема - в трэш ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

куплю монету номіналом 25 копійок, 1995 року, пропонуйте, бюджет 100 грн.

в мене є 50 коп. 1992 року,цікавить?

сам-то як думаєш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А за скільки я можу продати свою скриньку?

Білих монеток там теж дофіга, просто жовтими присипано... Збиралися десь три роки, за приблизними підрахунками - понад 600 грн.

post-263-0-75549000-1301334344_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

куплю за сотню (таку як на фото і біля)

ЗІ Ви випадково не водієм маршрутного таксі працюєте?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЗІ Ви випадково не водієм маршрутного таксі працюєте?

Так Ярчика на Борді ще ніхто не під*обував :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЗІ Ви випадково не водієм маршрутного таксі працюєте?

Я сам як прихожу додому всю мілкоту (за виключенням гривенників) вигрібаю в банку, не люблю копійки жменями носіти, тим більше що і так бардак в карманах. Так що цілонаправленно монетки не збираю, але вже 2 літрових банки набралось. Недавно правда переглядав одну - так рідкісних монет майже нема, одиниці, і то не дуже дорогі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Копілку витрусив, всі монети з магнітом обдивлявся... та результат такий як і сподівався =0

Нарив правда 25 коп 1994 року, якщо потрібна віддам пиши в ПМ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10, 25 і 50 копійок, а також гривна, що карбують в жовтому металі, вважаються рідкісними, якщо вони притягуються магнітом. І чим сильніше – тим дорожче.

Всі за магніт і перевірте що у вас у гаманці...

ЗІ блін не одна не липне :(

Щоб припинити цей брєд з магнітами і наступні звіти а-ля:

Копілку витрусив, всі монети з магнітом обдивлявся... та результат такий як і сподівався =0

Нарив правда 25 коп 1994 року, якщо потрібна віддам пиши в ПМ

Склад "жовтих" монет: алюміній, бронза, латунь. Тепер включіть мізки і подумайте над двома запитаннями:

1, Який з цих металів має притягуватись магнітом?

2, Наскільки сильний повинен бути магніт, щоб притягувати монети з вказаних металів?

post-3393-0-35077800-1301609785_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. А вот умничать не надо...

2. У некоторых копеек есть простое вкрапление, которое и контактирует с магнитом...

3. А эту табличку вижу не впервые...

4. На счёт пробы магнитом советуют оч даже таки много людей занимающихся данным видом коллекционирования...

5. Повер юзер в инфе не показатель состава ума =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Краще тупити?

2. Покажи.

3. Радий за тебе.

4. У мене також є знайомі нумізмати, мені вони такого не радили, як думаєш: чому?

5. Зате показник відсутності тупості.

Ок. Робим висновки: в кого є голова на плечах - заходимо на сайт НБУ, читаємо, заспокоюємося. Всі інші - продовжують копирсатися магнітами в копілках і гаманцях, і пропонувати топікстартеру, що завгодно, крім того, що йому треба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене також є знайомі нумізмати, мені вони такого не радили, як думаєш: чому?**А тому,що як би вони це розповідали,то всі б *лопатили*монети і їм*шари* не залишилось би.А тут в 22 пості HWman дав ссилочку на музейну статтю.І їй я більше вірю чим nickel.Хоча тон і стиль nickel такий,що це істина в останній інстанції,бо *знайомі нумізмати*йому нічого не сказали,значить бути такого в природі не може.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...