Перейти до змісту

Математика китайської гречки


kudrom

Рекомендовані повідомлення

Прочитав сьогодні радісну новину! :

http://www.epravda.com.ua/news/2011/03/23/278495/

Китайську гречку продаватимуть по 19 гривень

Державна продовольчо-зернова компанія очікує, що роздрібна вартість китайської гречки не буде перевищувати 19 гривень за кг.

"Постачання гречаної крупи з Китаю здійснюються з мінімальною рентабельністю 2%, яка покриває лише операційні витрати. Завдяки тому, що уряд звільнив імпорт крупи від ввізного мита, ціна в роздробі не буде перевищувати 18,99 гривень за кг", - повідомила прес-служба компанії.

Дуже приємна цифра, особливо, якщо кілька тижнів назад ви читали ось таку статейку:

http://www.pravda.com.ua/articles/2011/03/1/5971773/

Математика китайської гречки

цитуємо висновки, кому впадло читати:

28 лютого 2011 року рупор Партії Регіонів пан Єфремов озвучив на погоджувальній Раді Верховної Ради України ціну в 14 гривень за 1 кілограм китайської гречки за умови звільнення її від мита та ПДВ.

Але ми ж раніше з'ясували, що в українському порту китайська гречка коштуватиме 6,6 гривень за кілограм до оподаткування. Отже, після звільнення гречки від податків додамо ті самі 50 копійок за її доставку по Україні і отримаємо ціну в 7,1 гривень на прилавку.

Добре, додамо ще 20% торгівельної надбавки для спекулянтів. Всього вийде 8 гривень 52 копійки за 1 кілограм китайської гречки.

Виникає питання, а де ж подівалася різниця між 14 гривнями і 8,52 гривнями, бо на 25 тисячах тонах вона становитиме 137 мільйонів гривень? Куш до того жирний, що ніхто, окрім членів уряду, до нього не допускаються. (Жодних заздрощів).

Отже, зараз ціна 19 грн видається як суперпільгова, яку отримують лише при 2% рентабельності. Хто не в курсі, від мита гречку звільнили, не знаю, правда, щодо ПДВ. Але нехитрі підрахунки дозволяють прикинути деякі циферки ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

383403652.jpg

Да це ж взагалі, майже даром!!! :smile3: Якщо врахувати ціну російської в Донецьку в одному з супермаркетів. До речі, там пачка 800г. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти проживеш, а інші побіжать скупляти "халявну" по 19 грн по 20 кг на рило, і "копієчка до копієчки" потрібним людям мільйончики докапають

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Может и есть ярые любители типа "гречку каждый день", но я не считаю её продуктом первой необходимости, а ажиотаж на неё вообще абсурдный.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краще ту китайську гречку взагалі не споживати.

А то може оказатись що в ній стільки шкідливих мікроелементів, що шкоди буже більше ніж користі.

Бо з екологією в Китаї серйозні проблеми.

Росія вже забороняла ввоз китайської гречки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я так обожнюю гречку і ненавиджу жовтувато-косо-вузькооких (

Буде фазенда - посію свою, на свому чорноземі коло сарайчика. Ну вмію же вирощувати орхідеї, то і гречку навчуся, думаю...

*сарказм*. Трохи "не туди". Річний запас із Бундеса є. Наче мона їсти. Але ж ні. Не українське, не россійське і навіть не рідне американське (

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для більшості гречка не є необхідним продуктом. Але для тих, хто має ризик підсісти на інсулінову голку, споживання цієї крупи є якщо не просто потрібним, то рекомендованим точно. Тому краще хай якась, чим взагалі ніякої.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дійсно, в країні дуже багато інсулінозалежних і ще більше тих хто ризикує стати діабетиком. Якось я про це не подумав. Треба мені піти на чукор перевіритися, а то щось я погано почуваюся останнім часом. :unsure:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дійсно, в країні дуже багато інсулінозалежних і ще більше тих хто ризикує стати діабетиком. Якось я про це не подумав. Треба мені піти на чукор перевіритися, а то щось я погано почуваюся останнім часом. :unsure:

зря язвиш. ризик стати діабетиком в наш час досить високий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для більшості гречка не є необхідним продуктом. Але для тих, хто має ризик підсісти на інсулінову голку, споживання цієї крупи є якщо не просто потрібним, то рекомендованим точно. Тому краще хай якась, чим взагалі ніякої.

Ой, маю ризик і солоденького люблю попоїсти. Але про те, що треба частіше споживати цю крупу - мені ніхто крім Вас не говорив :dont:Дякую, візьму до уваги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дійсно, в країні дуже багато інсулінозалежних і ще більше тих хто ризикує стати діабетиком. Якось я про це не подумав. Треба мені піти на чукор перевіритися, а то щось я погано почуваюся останнім часом. :unsure:

зря язвиш. ризик стати діабетиком в наш час досить високий

А хто сказав що це сарказм?

Я відписав на повному серйозі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для більшості гречка не є необхідним продуктом. Але для тих, хто має ризик підсісти на інсулінову голку, споживання цієї крупи є якщо не просто потрібним, то рекомендованим точно. Тому краще хай якась, чим взагалі ніякої.

Получается государство очень беспокоится о больных людях. Это похвально!!!!!

ЗЫ. Вот я ...язвлю... потому что покупать у китая продукты, которые можно растить самим - это бред. Пусть лучше эти миллионы инвестируют в СХ. И тогда будет и сахар, и гречка, и всё своё - и дешевле. Ах да забыл, помнится недавно власть имущие закупали сахар у поляков - для нужд Украины. А у своих производителей он ГНИЛ на складах, по-тому что обложили налогами так что себистоимость была выше польского несладкого ГОВНА. Зато какой то дядя заработал на поставках, за деньги из казны. Может и гречечку скупили всю за копейки и зарыли в котловане, чтобы сделать дефицит (как в 90-х) колбасу в кюветах фурами закапывали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...а потім викинули той не солодкий цукор на масову продажу, як дефіцитний ціною по 3 гривні...

Зразужу згадалися черги в магазині "Колібріс" на Бенделіані... Чи то я шось плутаю?

Пусть лучше эти миллионы инвестируют в СХ.

:smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всі полімери просрали....

а де ж держзапаси, держрезерв??

в закромах гречки не нашлось???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всі полімери просрали....

а де ж держзапаси, держрезерв??

в закромах гречки не нашлось???

а я в нас якісь державні резерви чогось крім зерна і можливо ще цукру ? Дуже сумніваюся...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всі полімери просрали....

а де ж держзапаси, держрезерв??

в закромах гречки не нашлось???

а я в нас якісь державні резерви чогось крім зерна і можливо ще цукру ? Дуже сумніваюся...

Є в нас держрезерв! Тупості, ідіотизму й жадібності. На надцять років вперед - ще й поділитися можемо...Без ПДВ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Із Сьогоднішньої газети:

Китайська гречка діє як віагра

Волиняни, які посмакували гречку, імпортовану з Китаю, приємно вражені не тільки її ціною (15-19грн/кг), смаком, але й цілющими властивостями. Після перших дегустацій заморського продукту до продавчинь на базарах потягнуляся вервечка жінок. Вони не надякувалися заморській каші. Мовляв, їхні чоловіки після куштування китайської гречки подвоїли свою силу!...

© СіД

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Попробую продовжити тему гречки і Китаю :smile3:

На днях перечитував FT і натрапив на розгорнуту статтю аналізу ринку землі в Україні. Декілька спеціалістів з ААА консалтинг і Райфазен інвестмент проводили дослідження для ряду компаній з Китаю і країн небідного Сходу.

Вони реально готові інвестувати в Україну кошти. Для того щоб ви розуміли масштаб, мова йде про мільйонни гектарів. В статті описаний обхід мараторію на продаж землі нерезидентам і нюанси з зміною курсу влади то на захід то на схід.

От вам і китайська гречка, а також картопля, цукрові бурячки, пшениця і жито, що виросли в горохівському районі :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Попробую продовжити тему гречки і Китаю :smile3:

...

От вам і китайська гречка, а також картопля, цукрові бурячки, пшениця і жито, що виросли в горохівському районі :smile3:

А як де ж улюблена Азаровим капуста?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...

А як де ж улюблена Азаровим капуста?

Враховуючи описану вище специфіку, то тіко пекінська :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...