Перейти до змісту

Что посмотреть?


Arden

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1,7 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Кому мультфільми?

3RtstK.png

Название: Отважная Лифи

Оригинальное название: Madangeul Naon Amtak

Год выхода: 2011

Жанр: мультфильм, драма, приключения, семейный

Режиссер: Сэн Юн О

В ролях: Сын-хо Ю, Мин-Сик Чои, Юн Ким

О фильме: Неугомонная курочка Лифи оставляет уютную сытую жизнь на птицефабрике и отправляется в лес. Волей случая она спасает маленького утенка от лисы и берет его под свое крыло. Веселые и опасные приключения ждут эту странную парочку.

IMDB 6.7/10 (127 votes)

Выпущено: Южная Корея, MK Pictures

Продолжительность: 01:32:18

Озвучивание: Дублированное [лицензия]

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Женщина в черном / The Woman in Black

Год выхода: 2012

Страна: Швеция, Канада, Великобритания

Жанр: ужасы, триллер, драма

Режиссер: Джеймс Уоткинс

В ролях: Дэниэл Рэдклифф, Кьяран Хайндс, Джанет МакТир, Дэвид Бурк, Шон Дули, Эмма Шори, Хэрмон Молли, Софи Стаки, Миша Хэндли, Джессика Рэйне и др.

На дворе — конец девятнадцатого века, но, хотя люди пользуются автомобилями, железными дорогами, и телеграфом, человек по-прежнему бессилен перед проявлениями сверхъестественного. Молодой лондонский юрист Артур Киппс вынужден оставить своего трехлетнего сына и отправиться в командировку в уединенную северную деревушку, чтобы составить реестр документов, оставшихся от скончавшегося хозяина поместья Ил Марш. Добравшись до места, и пообщавшись с негостеприимными местными жителями, он начинает понимать, что над деревушкой нависла тень мрачной тайны...

Вже є бубняж :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я продолжаю смотреть Борджиа / The Borgias / 2 сезон ,уже вышла 9я серия

Доречі цікавий казус в мене стався, відразу після того як прочитав цей коментарій, я знайшов на торентах Борджиа, але трішки не таке як рекламували, а Франко-Германського виробництва під назвою "Borgia", фільм мене просто порвав: гра акторів, історична реконструкція, саундтрек, сценарій, все просто шикарне, реалістичність відтворення вражає. Потім я скачав 2 сезон, але вже дійсно рекламованого серіалу "The Borgias", нажаль він не йде ні в яке порівняння, ShowTime здатне тільки на попсу, ІМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3diots.jpg

Три идиота

3 Idiots

Просто восхитительный фильм.Очень понравился.Весело,грустно,умно.Отличный сюжет,нет затяжек,отличная игра актеров.Естественно не обошлось без песен и танцев,но они на высоте.Галивуд-учись!

IMDb: 8.20

рекомендую,особенно студентам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

IMDB 8.2 зумовлено тим що це Індія, в них 8/10 - то вже певно шлак :).

Женщина в черном / The Woman in Black

...

Вже є бубняж :)

Взагалі жахи не полюбляю (друга половинка - навпаки), особливо про всякі примари, привиди і іншу нечисть. Але вирішив заради Редкліфа-не-ГарріПоттера все ж таки переглянути. І ніби ніколи і не здригався при перегляді таких фільмів, але цей все-таки змусив. Страшно. Спати не хочеться (а це для мене ого-го який показник при перегляді!). Дивіться, не пожалкуєте. Оціню у 8/10.

Все-таки вбила асфальтована дорога до обійстя (розмітку замалювали :)), яка не руйнується при щоденному заливанні морською водою при технологіях початку 20 ст.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порадую :)

HB9tAA.png

Название: Американский пирог: Все в сборе

Оригинальное название: American Reunion

Год выхода: 2012

Жанр: комедия

Режиссер: Джон Харвитц, Хейден Шлоссберг

В ролях: Джейсон Биггз, Элисон Хэннигэн, Крис Клейн, Томас Иэн Николас, Тара Рид, Шонн Уильям Скотт, Мена Сувари, Эдди Кэй Томас, Джон Чо, Дженнифер Кулидж

О фильме: Герои «Американского пирога» встречаются вновь спустя 10 лет. Они докажут, что даже время и расстояние не в силах разрушить их дружбу. Летом 1999-го четверо мичиганских парней решили расстаться с невинностью. Прошли годы, и теперь друзья вернулись домой уже повзрослевшими, чтобы вспомнить прошлое и оторваться на полную катушку.

IMDB 7.2/10 (39,700 votes)

Выпущено: США, Universal Pictures

Продолжительность: 01:52:52

Озвучивание: Дублированное [лицензия]

GERsn2.png

Название: Запретная зона

Оригинальное название: Chernobyl Diaries

Год выхода: 2012

Жанр: ужасы

Режиссер: Брэдли Паркер

В ролях: Ингрид Болсай Бердал, Дмитрий Дьяченко, Оливия Дадли, Девин Келли, Джесси МакКартни, Натан Филлипс, Джонатан Садовский, Милош Тимотиевич, Милутин Милошевич, Иван Джорджевич

О фильме: Шестеро молодых туристов-экстремалов прибыли на каникулы в Украину. Узнав о том, что в Зону отчуждения устраиваются экскурсии, они нанимают гида и отправляются за незабываемыми впечатлениями. И таковые не заставляют их долго ждать. Казалось, радиоактивный город пуст и заброшен. Там не осталось ничего живого. Но как только солнце прячется за горизонт, Припять оживает. Нечеловеческие крики сотрясают ночной воздух. Незадачливых путешественников охватывают ужас и паника. Они понимают, что не одни в этом мёртвом городе.

IMDB 5.4/10 (4,634 votes)

Выпущено: США, Alcon Entertainment / FilmNation Entertainment

Продолжительность: 01:24:25

Озвучивание: Дублированное [лицензия]

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ніби ніколи і не здригався при перегляді таких фільмів, але цей все-таки змусив. Страшно.

Все-таки вбила асфальтована дорога до обійстя (розмітку замалювали :))

все таки вбила заїждженість до дир сюжету: уатичні діти... тупі, залякані жителі закинутих поселень...- їх уже всюди пхають! темні будинки з привидами...незахоронені тіла. та, мля, чому там лякатись??? скука.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Korosy, якби ти уважніше прочитав той пост, ти б звернув увагу що я подібні фільми дивлюсь не щодня. Тобі - заїзджений, мені - нє. Тобі скучно, мені - сподобалось. Що дивного? На колір і смак товариш не всяк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ніби ніколи і не здригався при перегляді таких фільмів, але цей все-таки змусив. Страшно. Спати не хочеться (а це для мене ого-го який показник при перегляді!). Дивіться, не пожалкуєте. Оціню у 8/10.

я, напевно, більш із цього судив... получається так, що ти маєш із чим порівняти. я маю із чим порівняти. от кожен і висловив свою думку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зазвичай я під цю заїздженість дивився кольорові сни. Але цей фільм таки чимось зачепив. Тому заїздженість - штука відносна.

Переглянув "Запрєтну зону". Згадалося як грав у "Сталкєра". От тільки кінцівка здалась якоюсь тупою - розрахованою для тупого і недалекого американського глядача.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

додам коєшо і від себе про "Жінку в чорному" якщо шановне панство не проти)

про "до дир заїзджений" сюжет вже сказано було тому цілковито погоджусь з даним твердженням...

Фільм таки дійсно нічим новим не розполагає, специфектів там немає взагалі (в таких фільмах бувають) історія також видумана сидя на унітазі почитуючи газету "сельская жизнь", атмосфера я б не сказав що ух але щось здалееееку відчувається)

Добре відображений "шотландський-англійський" стиль, до речі про той острівець раніше бачив на дісковері) Таких вже жахів немає, просто вирішили залякати нас ефектами типу "стоїть щось на задньому плані і тут воно зарухалось" і кормлять нас ними на протязі всього фільму...Хоча в осному в хід ідуть діалоги, пейзажі, шикарне зроблені декоріїї як то пак "будинок з минулого" + куча написів на стінах листівках і тому подібне)

Суті як такої я не побачив, за що він би схопився щоб залишитись у памяті теж не замічено...черговий псевдо ужас переглянув-забув)

Кінцівка просто ппц! таке враження що замість нормальної поставили альтернавиану яка більше сподобалась продюсерам...

Як не дивно не бритий мужлан Шпротер вписався у даний фільм як риба в консервну банку) Йому такого роду фільми йдуть)

Такого роду фільм я б краще порадив переглянути "мертва тиша" джеймса вона з розумною адекватною завязкою фільму або старенький добрий "привид будинку на пагорбі" 1999 року....

подивіться "ви не знаєте джека" - хороший фільм, з питанням " а ви за ?"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Неприкасаемые / 1+1 / Intouchables

27969880.jpg?800

Продолжительность: 01:52:02.

Год выпуска: 2011.

Страна: Франция.

Жанр: Драма, Комедия.

Режиссер: Оливье Накаш / Olivier Nakache, Эрик Толедано / Eric Toledano.

В ролях: Франсуа Клюзе, Омар Сай, Анн Ле Ни, Одри Флеро, Клотильд Молле, Альба Гайя, Крагеде Беллуджи, Сирил Менди, Кристиан Амери, Грегуар Эстерманн, Жозефин де Мо ...

Описание: Пострадав в результате несчастного случая, богатый аристократ Филипп нанимает в помощники человека, который менее всего подходит для этой работы, — молодого жителя предместья, араба Дрисса, только что освободившегося из тюрьмы. Несмотря на то, что Филипп прикован к инвалидному креслу, Дриссу удается привнести в размеренную жизнь аристократа дух приключений.

От себя: Фильм решил посмотреть из-за большого количества положительных отзывов. Посмотрел. Не пожалел. Фильм действительно супер. Можно даже поставить в один ряд с фильмом "Запах женщины".

Море положительных эмоций. Советую. Я смотрел от сюда http://www.ex.ua/view/15445407

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

IMDB 8.2 зумовлено тим що це Індія, в них 8/10 - то вже певно шлак :).

Зумовлено тим,що це класний фільм,якій оцінили багато критиків і глядачів.Я сам здивувався,що IMDB такий бал показало.Америкоси роздупляються потрохи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

gen552, научитесь пользоваться поиском.

zaHARE, не буду сперечатись, просто в мене щодо індійських фільмів стереотип про фігурну родінку на одному місці таку ж як в того хлопця.

І додам. Часто натрапляю на фільми виробництва Китай/Японія/Корея/Індія і напевно тільки відсотків 5 з них мають оцінку нижче 7/10. Швидше за все це пов"язано з тим що вони ближчі до культури сегменту голосувальників з ІМДБ з густонаселених країн Азії.

sasha1132, дякую за такий відгук. Ну якщо двоє кажуть що нічого "такого" цей фільм з себе не являє, тоді з мене поганенький поціновувач фільмів жахів... може воно і на краще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sasha1132, дякую за такий відгук. Ну якщо двоє кажуть що нічого "такого" цей фільм з себе не являє, тоді з мене поганенький поціновувач фільмів жахів... може воно і на краще.

Не двое а троє :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачу інколи проскакують фільми не з "мейн стріму", напрклад "Вчитель на заміну"

Сьогодні нагадали про специфічний але хороший фільм

Into the Wild (2007)

252626.jpg

Після закінчення Університету Еморі один з його провідних студентів та спортсменів Крістофер МакКендлесса залишає все своє майно, віддає накопичені за час навчання 24 тис. доларів до благочинного фонду, і відправляється автостопом на Аляску, щоб зануритися в дику природу. По дорозі Крістофер знайомиться з різними людьми, так чи інакше, які впливають на його життя.

Жанр: драма, пригодницький, біографічний

Країна: США

tt0758758.pngTop250: #145

Кіностудія / кінокомпанія: Paramount Vantage, Art Linson Productions, Into the Wild

Режисер: Шон Пенн

Актори: Еміль Хірш, Марша Гей Харден, Вільям Хйорт, Джена Мелоун, Брайан Ш. Діркер, Кетрін Кінер, Вінс Вон, Крістен Стюарт, Хел Холбрук, Джім Гальєн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Три идиота / 3 Idiots

Трохи гумору трохи соплів трохи ідіотських музичних вставок в стилі індійського кіно але в цілому нормально 8 із 10

Єдиний мінус - йде довго, дві з половиною години але впринципі це не марно потрачений час, я рахую.

Спасибі за рекомендацію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Жінка в чорному" ІМХО нічо так фільм :)

Фільми жахів не дивлюсь і в деяких місцях було доосить моторошно :g04:

Vadimm, нас тепер двоє)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Воин

http://www.kinopoisk.ru/level/1/film/442568

Вчора тільки подививсь.До того не пощастило натрапити.

Для любителів рейтингів - Кинопоиск 8.270 Топ250: 122

одним словом ахуєнчік

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По серіалам. Кабельний канал HBO продукує не тільки "секс в великому місті", вампірів і екранізацію фентезі, від якого таращить одного з наших флудерів :)

В доповнення до "тіньової імперії" HBO випустив пілот серіалу "The Newsroom" і після рейтингів зразу продовжив до другого сезону.

Там багато приторного шлаку типу верховенства свободи слова, капітоля демократії і іншої херні аля "год блас амерікан піпл", але серіал буде хороший і в рейтингах.

584777.jpg

IMDb: 8.80 (2 262)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для любителів жанру (або тим, кому подобається своя робота) - має бути до душі. серіали цікаві, не затянуті, але затягують. динамічні, можна так сказати.

post-7467-0-26505300-1341684945_thumb.jp

Кентербери и партнеры / Canterbury's Law

Страна: США

Производство: Apostle, Sony Pictures Television

Год: 2008

Cерий: 6

Актеры: Джулианна Маргулис, Бен Шенкман, Т. Келли Данн, Кит Робинсон, Терри Кинни, Эйдан Куинн, Джеймс МакКаффри, Чарли Хофхеймер, Дэвид Колл, Кит Дэвид, Джерри Бэммэн, Дженна Стерн, Джоэль Де Ла Фуэнте

Жанр: детектив, драма

Адвокат Элизабет Кентербери красива и обладает несгибаемой волей. Она берется за самые непопулярные и сложные дела и никогда не боится рисковать карьерой, даже если это мешает ее личной жизни. После пропажи сына Элизабет и ее муж Мэтью, профессор юриспруденции, поселяются в городе Провиденс в Род Айленде, в надежде забыть о трагедии и попытаться наладить отношения. Но это не так просто сделать, так как работа Элизабет каждый раз напоминает им об отсутствии правосудия в их собственной жизни.

post-7467-0-60664000-1341685236_thumb.jp

Адвокатская практика/Raising the Bar (сериал 2008-2009)

В главных ролях: Марк-Пол Госселаар, Глория Рубен, Карри Грэм, Мелисса Сейджмиллер, Дж. Аугуст Ричардс, Джонатан Скарф, Тедди Сирс, Джейн Качмарек, Наталья Cиглиути, Стэйси Холл

жанр: драма

Эта драма рассказывает о бывших друзьях-студентах юридического факультета, которые, начав профессиональную карьеру, встречаются в суде, но теперь оказываются по разные стороны одних и тех же судебных дел.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Джуліана Маргуліс? ммм... Цікаво. "Швидка допомога", "Потаємна кімната". Дякую за пораду!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...