Перейти до змісту

Что посмотреть?


Arden

Рекомендовані повідомлення

Название: Контрабанда

Оригинальное название: Contraband

Какая-то тряпка за 20 миллионов :ok2::lol:

хАраша тряпка) :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,7 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Контрабанда

img_dqdua9yqkq3w5dvh8v_71696.jpg

Название: Контрабанда

Оригинальное название: Contraband

Год выпуска: 2012

Жанр: Боевик, триллер, драма, криминал

Выпущено: США, Франция, Великобритания, Blueeyes Productions, Closest to the Hole Productions, Farraday Films, Leverage Entertainment, Leverage Management, Relativity Media, Studio Canal, Universal Pictures, Working Title Films

Режиссер: Бальтасар Кормакур

В ролях: Кейт Бекинсейл, Марк Уолберг, Бен Фостер, Джованни Рибизи, Лукас Хаас Дж.К. Симмонс, Диего Луна, Жаклин Флеминг, Роберт Уолберг, Калеб Лэндри Джонс

О фильме: Мир контрабандистов — это большие ставки и огромный риск. Cтоит оступиться лишь раз, и тебя ждет смерть. В этом мире Крис был лучшим, его называли Гудини, но он вышел из игры, женился и начал новую жизнь. К несчастью, Энди, друг Криса, провалил одно дело. Теперь платить по счетам придется обоим. У них есть всего две недели на то, чтобы доставить из Панамы в США 15 миллионов фальшивых долларов, разделенных на 4 партии, каждая размером с Мини Купер. Не успеют — они знают правила…

http://kinozal.tv/de...s.php?id=955347

Не сподобалось. Посередній бойовик.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сыщик

Sleuth

kinoposhs.jpg

Преуспевающий автор детективных романов Эндрю Уайк приглашает к себе в гости Майло Тиндла, любовника своей жены. Тот прибывает в роскошный особняк писателя, где получает неожиданное предложение. Сэр Эндрю знает об их связи и даже готов отпустить жену, но на определённых условиях. Хитроумный план включает в себя инсценировку ограбления, махинации со страховкой и весьма пикантные ситуации, что в результате должно обеспечить всем безбедное существование. Писатель и гость вступают в рискованную игру, но ещё неизвестно, кто выйдет из неё

победителем.

Досить своєрідний фільм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Які процеси проходять в голові наших мастерів будляжу коли вони перекладають фільм англ. 50\50 як "Жизнь прекрасна"?

це не переклад, а назва адаптована для нашого прокату. таке практикується у всьому світі і навіть у голлівуді і навіть для англомовних фільмів (скажем Британських), хоча таких брєдових адаптацій як у нас, напевно, ніде більше нема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ех сюди б ще силку на вільний торрент трекер щоб можна було відразу ж скачати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ех сюди б ще силку на вільний торрент трекер щоб можна було відразу ж скачати...

http://goldenshara.com/viewtopic.php?t=73213

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

включіть це в правила будь ласка, щоб запостити обов'язково треба написати жанр, постер, повна назва, коротенький опис, свої враження щоб ті хто постять якесь кіно вже його подивилися ну і звичайно силку на торрент де можна без реєстрації скачати або сам торрент файл.

Невже це багато?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Невже це багато?

Тобто я не дізнаюсь що вийшов "в якості" якийсь блокбастер поки хтось з Борди його не перегляне? Можу інтрерпретувати по-своєму рецензію з кінопоіска, і перевіряй тоді чи дивився я його перед тим як запостити чи нє. Хоч аналіз сечі бери.

Посилання або торрент файл: з чого ти взяв що надане кимось посилання буде корисним більшості? На халявних ресурсах бувають фейки, пережатки, розсинхрони і прочє зло. І не всі тут ними (цими ресурсами) користуються, то що, виконувати пошук в тому болоті за тебе бо в тебе з цим виникають деякі труднощі або просто лінь? Твої оці нові "включення в правила" навіть дещо суперечать топ старту. Відкрий ще одну конкуруючу тему, може хоч з другої спроби приживеться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я взагалі рахую, що враження нідочого.

Було багато випадків, що, мені наприклад, фільм сподобався, а хтось написав, що гуано)) На кінопоіску тих рецензій до кольору до вибору))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

згідний на рахунок враження від фільмів...мені якось пох,чи комусь сподобалось чи ні) по вкусу і цвєту нє всє любят Свєту...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Качаю екранку(!) "Морской бой". А шо дєлать. Кажуть, що ОГО-ГО! Не те, що Гоша Куценко на коні :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Качаю екранку(!) "Морской бой". А шо дєлать. Кажуть, що ОГО-ГО! Не те, що Гоша Куценко на коні :)

відпишешся- як фільм. як на мене- жалка пародія. морда ріанни посмішила)актор з неї огоГО)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Качаю екранку(!) "Морской бой". А шо дєлать. Кажуть, що ОГО-ГО! Не те, що Гоша Куценко на коні :)

Это там хде Рианна на лодке с пулимьотам? :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я взагалі рахую, що враження нідочого.

І я так вважаю... Але за умови постити сюди фільми, які сподобались. Звичайно, смаки різні... Але тут зустрічаються такі фільми, що інколи задумуєшся про адекватність людини, яка даний фільм розмістила

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

lilechka, нєєєє, ось не понравиться тобі фільм чи не подивишся, і не запостиш сюди. А мені б він сподобався, а так я його пропущу. Не варіант ;)

Постим все нове обов’язково, а все старе по-бажанню.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І я так вважаю... Але за умови постити сюди фільми, які сподобались. Звичайно, смаки різні... Але тут зустрічаються такі фільми, що інколи задумуєшся про адекватність людини, яка даний фільм розмістила

Натяк зрозумів... Але ж і в кінотеатри люди ходять на "кота в мішку", і гроші там залишають, і нічого, а коли качаєш завжди маєш можливість перечитати рецензії і камєнти під роздачею. Інколи коли дивишся фільм задумуєшся про адекватність людини яка це зняла.

От в мене досі валяються непереглянутими "Дєвушка с татуіровкой дракона", "Шерлок Холмс. Ігра тєнєй", "Анонім", "Ромовий днєвнік", "Місія нєвипалніма" - фільми, які я вважаю потрібно обов"язково переглянути, то користуючись такою логікою існує імовірність що їхні прем"єри пройшли б тут непоміченими. Ну або вважатиму що та ж "Місія..." - гуано, і постити не буду, бо якщо для мене гуано то і вам нафіг не треба. Таке враження що вам шкода згаяного на перегляд лишнього посту в цій темі часу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таке враження що вам шкода згаяного на перегляд лишнього посту в цій темі часу.

Мені шкода часу, витраченого на перегляд тупих фільмів

Для нових фільмів є темка

Навіщо усладнювати життя собі і оточуючим: після вибору фільму тут, перечитувати інші форуми з рекомендаціями

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

lilechka, ну так перед переглядом можна все взнати про фільм, навіть кількість дублів за яку він був знятий, нє? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не зовсім логічно. Мене особисто мало хвилює кількість дублів, бюджет і т.д

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

lilechka, обираєш тупий фільм до перегляду ти сама, нє? Знову ж, тобі тупий, мені нє, і що тоді робить? Мені відділяти мух від котлет за тебе (не буквально)?

Тема "Кіноновинки" - не для того що вийшло на ДВД, а для того що збирається вийти на великі екрани. Ти часто натикаєшся на трейлери фільмів, в яких знімаються, наприклад, Семюел Л. Джексон чи Кевін Спейсі? Напевно ні, бо це швидше за все не касовий блокбастер а просто якісне кіно.

А ця тема - для моніторингу того що вийшло в хорошій якості для перегляду дома. І вона набагато живіша за ті ж "Кіноновинки" чи "Тихі теревені любителів..." як раз завдяки регулярному наповненню, нехай інколи і не зовсім вдалому. Ніхто не заважає створити окрему тему для рецензій (тут напевно самі кінокритики зібрались :))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для себе зрозуміла одне: відсоток фільмів у цій темі, які варто подивитись надто малий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...