Перейти до змісту

Бордо_Похмелятор


Slavco

Рекомендовані повідомлення

бан, я это пойму и приму.

С ув. Гетто :)

І знову ти видаєш бажане за дійсне :0001:

Раз тебе були забанили, так ти відразу створив "Гетто в бане" :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 127
  • Створено
  • Остання відповідь

Неділя, вечір, приблизно 22 година. Похмелятор. Не мій. :rolleyes:

post-224-0-61861500-1298880887_thumb.jpgpost-224-0-90024600-1298880901_thumb.jpg

post-224-0-45247800-1298880909_thumb.jpg

В суботу, як і в неділю не похмелявся - просто пив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раз тебе були забанили, так ти відразу створив "Гетто в бане"

так я создал тот клон только с одной целью - донести до народа информацию, что я не скопытился, а просто отправился попариться :rolleyes:

Venom, фоты дочери, я так понимаю, изумительные...подростает новое поколение Борды :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

донести до народа информацию, что я не скопытился

Як приємно, що є люди, які так вболівають за душевний спокій бордівчан!

От так би всі брали приклад!.. Це ж так просто -- всього лише потрібно створити клона, а людям відразу спокійніше...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачте, що нариваюсь, але чесно кажучи бентежить фоторепортаж, а також коментарі. Думав писати чи ні своє повідомлення, зрозуміють мене чи ні, хоча сам рідко пишу, але все ж таки наважився, адже теж люблю почитати нові повідомлення зранку, а також і діти сюди заглядають, і не тільки мої, а й Ваші напевно теж.

Читаючи сторінки нашої борди, нерідко зустрічаєш, що криза в країні, уряд поганий і ... А які ми самі? Невже за 6 років існування такого популярного форуму в нашому місті ми виросли до того, щоб похизуватися перед усіма, як гарно можна впиватися алкогольними напоями ще й демонструвати це на світлинах, які до речі можуть переглядати наші діти і робити для себе з цього певні висновки.

Приємно бачити на світлинах знайомі обличчя, але чому в такому ракурсі. Який приклад показуємо для підростаючого покоління. Можемо ж організовувати спортивні змагання, пропагувати здоровий спосіб життя. Є ж на форумі гарні спортивні фоторепортажі. Що сталось?

Куди котимось?

У більшості з присутніх вища освіта, де в кого й педагогічна …

Прошу модераторів, не видаляти моє повідомлення, якщо воно Вам не сподобається. Може хтось для себе теж зробить якісь корисні з цього висновки.

Бажаю Усім форумчанам здоров’я та мудрості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачте, що нариваюсь, але чесно кажучи бентежить фоторепортаж, а також коментарі.

Чё ща будет. :blink:

Ну все, скоро тема буде у Флеймі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У більшості з присутніх вища освіта, де в кого й педагогічна …

да-да, там точно є пєдагогі, як їм ністидно!

ви пускаєте дітей в інторнет? я нє. і сам не ходжу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановний noline, здоровий спосіб життя дуже активно пропагується у сусідніх розділах і активно підтримується половиною тієї компанії.) Не треба так однобоко сприймати світ, окей?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Який приклад показуємо для підростаючого покоління.

Приклад того, що раз на рык можна зыбратись дружньою компанією і файно провести час. Шонітак?

Можемо ж організовувати спортивні змагання, пропагувати здоровий спосіб життя.

А можна ще секту свою організувати... і наректи себе пророком і всім сказать - "несіть мені по 3 рубля і мудрості я дам вам до*уя"

Що сталось?

Нічого. Ми - відпочили. Тобі - завидно. всьо тіп-топ. Видихай.

У більшості з присутніх вища освіта, де в кого й педагогічна …

А в декого й по дві... Знаєш, шо інтелігенція, вона така... любить часом відпочити :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановний noline простіть нас грішних, каємося. Хоча ні !!! Повторив би з радістю все так само!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стало интересно, тогда и я скажу пару слов.

Я человек сугубо непьющий, чего не помешало посетить праздник и от души там повеселиться. Два высших мне тоже не мешали, абсолютно. Я завсегдатай, практически, только одного самого здоровообразного подфорума. И мне, по правде, всегда очень скучно читать отзывы по следам каких-либо вечеринок. В основном они однообразны.))

ТЕМ НЕ МЕНЕЕ, никого не осуждаю и не собираюсь осуждать. Люди имеют право веселиться, так, как они умеют, в рамках законов, конечно (это здесь уточнять не нужно, но я на всяк случай). А уж о своих детишках мы позаботимся как-нибудь.

noline всеръез с интернетом не дружит, раз ему банальный отчет по пьянке видится самым кромольным на весь интернет ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приємно бачити на світлинах знайомі обличчя, але чому в такому ракурсі

добре, що в такому ракурсі само обличчя, в нас культурний форум :lol:

а от для пушкінських читань от культури не фатило

як гарно можна впиватися алкогольними напоям

шота в етой сказочкє нє так.... :0026:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Одна. Умнічка. :smile-zachot:

2 Солнишко. А шо не так? Все так.))))))

Нормальним людям не заважає алкоголь.., а тільки сприяє розумінню. :g15:

З.І. 2 Веном.... моя тож ходлила пиво клянчила в неділю... ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А шо не так? Все так.))))))

так то воно так))))))))))

гарно - енто в рєсторані мартіні раз в 15 мінут сьорбати з умним ліцом)))

а у нас - ЗМІСТОВНО :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... а також і діти сюди заглядають, і не тільки мої, а й Ваші напевно теж.

Мої діти не заглядають, я якби й заглядали - не бачу нічого поганого в тому. Такі зустрічі відбуваються не щодня. А чим гірше святкування ДН Борди від святкування того ж ДН будь-кого з сім'ї, де безпосередньо присутні ті ж діти? Який же приклад подають батьки дітям, вживаючи алкогольні напої в їх присутності? Ай-ай-ай!!!

Читаючи сторінки нашої борди, нерідко зустрічаєш, що криза в країні, уряд поганий і ... А які ми самі? Невже за 6 років існування такого популярного форуму в нашому місті ми виросли до того, щоб похизуватися перед усіма, як гарно можна впиватися алкогольними напоями ще й демонструвати це на світлинах, які до речі можуть переглядати наші діти і робити для себе з цього певні висновки.

А хто сказав упиватися? Я наприклад не упився, так як і не упилися багато з присутніх на Бордовці. А навіть якщо і хтось упився, то й що? Впевнений, що 100% присутніх не дозволяють собі такого щодня.

Приємно бачити на світлинах знайомі обличчя, але чому в такому ракурсі.

А мені сподобався ракурс на фото Командора:-)

Який приклад показуємо для підростаючого покоління. Можемо ж організовувати спортивні змагання, пропагувати здоровий спосіб життя. Є ж на форумі гарні спортивні фоторепортажі. Що сталось?

А хто сказав, що змагання не організовуються? Тільки це вже зовсім інша історія і не в цій гілці.

Куди котимось?

У більшості з присутніх вища освіта, де в кого й педагогічна …

Не знаю, куди котишся ти, а я старюсь з впевненістю і вперед. Причому, як правило, на двох колесах, як і багато тих, хто був присутній на ДН. :rolleyes:

Прошу модераторів, не видаляти моє повідомлення, якщо воно Вам не сподобається. Може хтось для себе теж зробить якісь корисні з цього висновки.

Бажаю Усім форумчанам здоров’я та мудрості.

Корисні висновки. Зробив. І знаєш які. Дуже шкодую, що ця бордовка була для мене першою в житті. Багато пропустив. Буду старатись приймати участь в кожній організованій зустрічі такого плану. Чорт, приємно познайомитись та поспілкуватися з гарними людьми.

Ну і основне, коли мої діти підростуть - не буду проти того, щоб вони приймали участь в такого роду зустрічах.

А за побажання дякую.

2 Лєкс, вона в мене пиво дуже любить, але останнім часом хворіє, то недаємо, Але в неділю побачив те, як вона дивилась на бокал щойно налитого, з пінкою, не зміг відмовити висьорбати пінку. Але зараз з'явиться noline та буде звинувачувати в зпоюванні дитини. :friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю, куди котишся ти, а я старюсь з впевненістю і вперед. ...

Ай бросте! Вы еще крепкий старик, Розенбом!(с)

:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а еще мы там рок слушали, а некоторые бесноватые - пели... шо делаеца... содом и гоморра, содом и гоморра

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nolin, ваш пост всетаки справив на мене враження і я вам обіцяю, що коли на наступній бордовці так само хороше погуляю, обов'язково задумаюсь над своєю поведінкою ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Карочє, я так поняв, шо всі зробили висновки, при чому саме такі, на які сподівався пан нолін ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Карочє, я так поняв, шо всі зробили висновки, при чому саме такі, на які сподівався пан нолін ?

Так, тату:blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Карочє, я так поняв, шо всі зробили висновки, при чому саме такі, на які сподівався пан нолін ?

362.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...