Перейти до змісту

Реконструкция ж/д вокзала


ursa

Рекомендовані повідомлення

Ви знаєте, я зараз (після Театрального майдану, після всіляких підземних-надземних переходів) до таких ПРОЖЕКТІВ ставлюсь виключно як до домашнього завдання архітекторів, як до дипломних робіт студентів ПЦБ випускного курсу... Буде реалізація (ха-ха) - буде змінюватись і ставлення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 677
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Не вірю в реалізації проектів. З кожним новим мером нові проекти для відмиву бабла, залишуться на бумазі, або так-сяк як з театралкою, стадіоном і т.д.

Скоро по новому будуть парк ділити і знову по кругу.

Сцукі хочуть вила в пузо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Согласен с Урсой-будет очень отлично если вернут разделительную полосу в виде зелени.Так же красивее было.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

навіщо маленькому Луцьку, який аж ніяк не є якимось великим залізничним вузлом така пафосна і по всьому видно, що дорога будівля вокзалу? Зробили б хоча б таке як в Ківерцях чи трохи більше і цього з головою хватило б

y_49497ca6.jpg

800px-%D0%9A%D1%80%D0%B8%D0%B2%D0%BE%D0%B9_%D1%80%D0%BE%D0%B3_%D0%B2%D0%BE%D0%BA%D0%B7%D0%B0%D0%BB.jpg

Кривой Рог, Население 752352 чел. (2010)

Протяжность города 150 км

Площадь: 430 км²

Главный ж/д вокзал не намного больше нашего, правда он не один.

А у нас 1 никуда нельзя поехать кроме Киева, Одессы и Львова... :angry2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З тієї ж новини:

А смисл?..

За словами головного інженера Львівської залізниці Володимира Кисельова, новий вокзал має вирішувати як транспортні проблеми міста, так і враховувати реальний пасажиропотік в Луцьку.

«Нерозумно будувати якесь додаткове приміщення з розрахунком на 10-15 років. Треба виходити з того, аби вони не стали зайвими, або ж не стало потреби зводити ще додаткові корпуси», - зазначив Кисельов.

Відтак залізничники констатують: при існуючому пасажиропотоці можна обійтися існуючим приміщенням вокзалу.

а це все - "вєсьолиє картінкі"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не вірю в реалізації проектів. З кожним новим мером нові проекти для відмиву бабла, залишуться на бумазі, або так-сяк як з театралкою, стадіоном і т.д.

Более реально то, что всё это развалится и всё... тока люди пострадают... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так склалося географічно, що Луцьк в стороні опинився. І всі транспортні магістралі оминають наше місто. Будувати круте приміщення вокзалу - круто! Але для кого? В Луцьку ~250 тис. населення. Не вигідно.

Було б непогано пустити нові залізничні напрямки. Наприклад: Ковель-Київ-Харків-Луганськ. Або Ковель-Львів-Ужгород. Тоді достатньо буде простої реконструкції старого приміщення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я люблю своє місто, але... для такого вокзалу прийдеться трохи і в самому місті порядок навести. бо, вибачайте, з висоти пташиного помьоту польоту буде шось таке вимальовуватись:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Варшавський ринок, Там-там, Ювант, Караван, Слон, Варшавський - так, там таки не вистачає ще кількох торгових центрів :closedeyes:

Краще збудували б кількаповерхову автостоянку, особливо в цьому районі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если бы прочитал первый пост - увидел бы, что в двух проектах многоуровневые гаражи запланированы ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Луцьк не є вузловим центром як Ковель іпафосний великий вокзал йому не потрібен. Це все скоріш за все для того щоб комусь дати місце під комерційне будівництво, а з вокзалом вийде як з переходом, Караван будуючи обіцяли, його і збудували а от перехід забули...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а реалізація судячи з представлених проектів мабуть намічається в наступному столітті

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моє ІМХО:знести вокзал і зробити розвязку Конякіна-Грушевського-К.Карого(зніме нагрузку з мосту Соборності-Перемоги),велику ринкову площу з підземними торг.центрами і стоянками,пасажиропотоки перевести на Ківерці(пустити швидкісний трамвай Гуща-Ківерці й спецавтобуси типа як на Бориспіль з Києва та й взагалі в наш час 15км не відстань).

А ці всі картинки як на мене пусті забавки і піар.Не вірю ні одному їхньому наміру.,не кажучи вже,що це дійсно для Луцька нереально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моє ІМХО:знести вокзал і зробити розвязку Конякіна-Грушевського-К.Карого(зніме нагрузку з мосту Соборності-Перемоги)

в такому випадку треба буде робити ще один шляхопровід, щоб лишився залізничний зв'язок Ківерці-Львів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ківерці -Львів можна пустити через Гущу ЛПЗ, а ще одна рзв,язка з Конякіна в сторону центра дійсно розвантажить міст по Соборності.

Хто взагалі би порахував, скільки тратиться бензину на на лишнє стояння на світлофорах та пробках у Луцьку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ківерці -Львів можна пустити через Гущу ЛПЗ, а ще одна рзв,язка з Конякіна в сторону центра дійсно розвантажить міст по Соборності.

Угу, кучу километров полотна вокруг города тянуть... Это ветку минимум за Липинами надо вести, потом попытаться протиснуться через Струмовку и постараться выти на существующий мост... Очень рационально :)

Хто взагалі би порахував, скільки тратиться бензину на на лишнє стояння на світлофорах та пробках у Луцьку.

Это из серии "кто бы посчитал, как эти автомобили засирают воздух" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Футуристичні фото під №3 - потішили.

На держ. гроші тільки дачі будуються, а не такЄ. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ківерці -Львів можна пустити через Гущу ЛПЗ,

будувати об'їзну залізницю через Гущу, Липини, Струмівку? Оо

post-3641-0-39157200-1297936763_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взять бульдозер, снести всё к едрени фени, построить хату - мазанку, (или как там предлагала та, что на фоне грязной простыни фоткалась) и будет жить ещё веселей и радостней.... млять :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моє ІМХО:знести вокзал і зробити розвязку Конякіна-Грушевського-К.Карого(зніме нагрузку з мосту Соборності-Перемоги)

в такому випадку треба буде робити ще один шляхопровід, щоб лишився залізничний зв'язок Ківерці-Львів.

а навіщо він потрібен???? Залізничного звязку Торчин-Львів теж нема.)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так розумію, більшість людей, які тут відписуються залізничним транспортом не користуються. Мені, наприклад, доводиться їздити поїздом.

Крім того, ніхто не буде будувати нове залізничне полотно. Бо це дуже дорого! Залишити Луцьк без залізничного сполучення - дурдом. Якщо і пасажиропотік можна перевести на Ківерці, то товарні перевезення ніхто нікуди не забере. Будувати нові розв'язки - ще більша утопія ніж новий вокзал.

Моє ІМХО: для вирішення проблеми в Луцьку - пару багаторівневих стоянок біля ринку і невелика реставрація вокзалу + нові залізничні маршрути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да о какой реконструкции, тем более такой кардинальной, может идти речь, если они столько лет не могут завершить строительство моста ? бассейны они хотят ставить.самолётные площадки... :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я користуюся залізницею раз на кілька років, а тримати вокзал та коліїї в центрі міста для товарних перевезень непрактично

1- Займають дорогу землю

2- Заважають руху автомобілей та людей (кожен день сотні мають перелазити під вагонами)та стояти на переїздах

3- Гуркочуть та завжають спати.

4- По краю Луцька товарні та пасажирські поїзди рухатимуться швидше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...