Перейти до змісту

Футбольні новини


Teo

Рекомендовані повідомлення

В Росії гравці  збірної  Кокорін та Мамаєв  розбишакували в готелі та гатили кріслом по голові  якомусь  російському Паку.

В результаті отримали по два місяці вязниці.

Але просто гляньте на ці обличчя.Як мінімум сумно.

https://112.ua/sport/kokorin-ulybalsya-a-mamaev-pryatal-lico-vo-vremya-doprosa-v-mvd-rossii-465640.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • Відповідей 3,1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Браво, Женя!!!

 

Футболіст збірної України Євген Хачеріді розповів, чому показав російським фанам щитки жовто-синього кольору на матчі Ліги чемпіонів у Москві

Про це він заявив у ефірі програми "Профутбол".

"Щитки я не просто так показав. Коли ми після матчу йшли до наших уболівальників, то з сектора "Спартака" почали тикати пальцями, руками, говорити "Іди сюди". Я знав, що руки і пальці мені показувати не можна, тому що невідомо, що потім буде. Ось я і показав щитки. Я нічого такого не зробив, а просто показав, що я українець і люблю Україну", - сказав Хачеріді.

 

Ганьба гай!

 

Вболівальники "Олімпіка" зустріли скандуванням "Сепар" Олексія Гая, який у 2014 році відмовився одягти футболку на підтримку української армії

Під час матчу чемпіонату України між "Олімпіком" та "Чорноморцем" у Києві вболівальники донецького клубу на трибунах скандували "Сепар, сепар, Льоша Гай".

У грудні 2014 року півзахисник "Чорноморця" Гай був єдиним серед гравців, хто не захотів одягти футболку на підтримку української армії. Тоді перед матчем "Чорноморець" - "Карпати" обидві команди вийшли у футболках з написом "Слава українській армії".

https://espreso.tv/news/2018/10/22/separ_separ_losha_gay_yak_fany_zustrily_futbolista_yakyy_vidmovyvsya_pidtrymuvaty_ukrayinsku_armiyu

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слишен громкій звук копит

Показалось дишло.

То фанати ЦСКА

Із конюшні  вишлі.

https://sport.ua/news/410955-smi-pyanye-fanaty-tsska-mogli-stat-prichinoy-zhutkoy-avarii-v-rime

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 часов назад, Nokian сказал:

Слишен громкій звук копит

Це футбольна новина? Навіщо флудити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Новина це про обвал ескалатора в Римі фанатам ЦСКА, 

А кричалка - це їх давня характеристика.

Тобі щось свербить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Походу назрівають круті зміни у європейському футболі

https://football24.ua/mozhna_bude_zabuti_pro_rozvitok_futbolu__cheferin_rizko_vidreaguvav_na_ideyu_stvorennya_superligi_n499665/

Думаю Шахта входитиме в число запрошених.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 часов назад, Nokian сказал:

Думаю Шахта входитиме в число запрошених.

Шахта тут до чого? :) Чи ти прирівняв її до вищеперелічених? Ну так - східна ж "Барселона" :) Тільки на завтра нехай прийме жіночі процедури... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...
  • 1 місяць потому...

"Динамо на межі виживання через бажання Суркіса одноосібно володіти клубом", – відверта заява ультрас киян
https://football24.ua/ukrayina_tag50819/

 

Ультрас київського Динамо зробили різку заяву щодо президента клубу Ігоря Суркіса та кризи "біло-синіх", підкресливши, що клуб на межі виживання.

"Очевидно, що ті 4-7 тисяч, які ходять на звичайний матч в чемпіонаті України, вказують на те, що наш клуб знаходиться на межі виживання. Відбувається це тому, що господар кооперативу не вкладає ні копійки в підтримку бренду, в роботу з уболівальниками (імітація роботи фан-клубу викликає лише гірку посмішку), а весь маркетинг впирається в свиней на магнітах (особливо це стало зрозуміло, після матчу Шахтар – Ліон, де маркетингова служба Шахтаря показала себе у всій красі).

Ми довго намагалися зрозуміти, чому це відбувається і єдиним логічним поясненням цьому є нездорове бажання Суркісів одноосібно володіти клубом. Чим менше людей приходить на стадіон, тим більшим господарем почувається Ігор Михайлович. Єдині хто цієї тенденції протистоять, є хлопці з ультрас сектора: кращі перфоманси і супорт в Україні з року в рік, поїздки в дитячі будинки, фанатські турніри, графіті і стікери по всьому місту (партизанська реклама).

Безумовно, фінансовий ресурс у хлопців обмежений, але навіть так, на наш погляд, вони сьогодні зробили роботу, значимість якої перевершує її розміри", – цитує ультрас FootBoom.


https://football24.ua/ukrayina_tag50819/


 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

За даними інформаційного агентства "Циганик-інфо" в Україні може скоро з'явитись ще один натуралізований бразилець - Жуніор Мораес 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Svityaz сказал:

в Україні може скоро з'явитись ще один натуралізований бразилець - Жуніор Мораес

То нехай ця збірна їде у Бразилію грати і прихопить з собою ган...а Павелка разом з Шевою!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаве інтерв'ю Зозулі.

https://www.ua-football.com/ua/ukrainian/ukrainians/1550594264-zozulya-bagato-komand-primeri-hotili-b-mene-pidpisati-ale-boyatsya-reakciyi-faniv.html

Сподобався тонкий тролінг зінченка:

 

- Вони ситуацію в Україні знають? Що на нас напали, йде війна?

- Звичайно. У нас щотижня є командні обіди або вечері, хлопці завжди запитують, обговорюємо якісь моменти. Буває, ставлять незручні питання, навіть не знаю, що відповідати.

Наприклад, запитують: «У вас же війна, на вас напали росіяни, це ми все це розуміємо. А як може ваш футболіст переходити в Росію? Як футболіст може поїхати на риболовлю і виставити фотографію з Ростова?». Я не знаю, як на це відповідати.

Вони кажуть, що це публічні особи, на них багато підписані в соцмережах. Інші люди починають думати: «Та яка війна, якщо людина їде на риболовлю в Росію?» Чесно, не знаю, як на ці питання відповідати. Буває, прокручують ці питання в голові, все одно не знаю, як відповісти. А так вони все знають і все розуміють, звичайно,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Молодіжка Динамо U-19 сьогодні в 1/16 юнацької Ліги чемпіонів обіграло U-19 Ювентуса 3:0 і вийшла в 1/8

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Канали Футбол 1 та Футбол 2 не будуть показувати матчі АПЛ з сезону 2019/20, права викупив інший холдинг.

 

АПЛ не транслюватиметься каналах Футбол 1 та Футбол 2 з сезону 2019/20, повідомляє Sport Arena.

Права на показ англійської першості в України придбав холдинг Setanta. Поки що канал не працює в Україні, але планує запуститись у новому сезоні.

На каналах Футбол залишаться матчі Ліги чемпіонів, Ліги Європи, Серії А. Швидше за все, вони продовжать показувати УПЛ, яка продаватиметься єдиним пулом.

Нагадаємо, чемпіонати Іспанії, Франції та Німеччини в Україні показує портал MEGOGO.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 час назад, halcogen сказал:

І хто тоді буде грати?

Ну якщо тебе задовільняє, щоб під прапором і у футболці України бігали різні... Ну то вболювай за таку збірну, на здоров'я :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Svityaz сказал:

Канали Футбол 1 та Футбол 2 не будуть показувати матчі АПЛ з сезону 2019/20

А блін - в Ахмєта вже грошенят немає башляти постійно тим "Футболам" за права на трансляцію, вже нехай на самоокупність виходять і самі купують права, як в інших країнах це роблять спортивні канали, і купують контент :) А такого не буде з тими Денисовими, Вацками та Леонами які звикли жити на подачках і виконувати лише замовлення, а як професійно канали розвивати, то в них мізків не вистачає:) Все - лавочка халяви прикривається :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Збірна України U-20 дізналась своїх суперників по ЧС який відбудеться цього року у Польщі.

Група "Д": Україна, США (24 травня), Нігерія (30 травня), Катар (27 травня).

В 1/8 виходять 2 кращі команди + 4 з 6 кращих, що зайняли 3 місце

Ніби нічого надскладного, маємо виходити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

ФФУ опублікувала повний розклад матчів збірної України в 2019 році.
https://football24.ua/zbirna_ukrayini_tag50851/

 

22 березня: Португалія – Україна 21:45

25 березня: Люксембург – Україна 21:45

7 червня: Україна – Сербія 21:45

10 червня: Україна – Люксембург 21:45

7 вересня: Литва – Україна 19:00

10 вересня: товариський матч, суперник уточнюється

11 жовтня: Україна – Литва 21:45

14 жовтня: Україна – Португалія 21:45

14 листопада: Україна – Естонія

17 листопада: Сербія – Україна 16:00

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зідан знову "головний" у Реалі.

На цей раз у нього карт-бланш на нові придбання та чистку рядів.

Цікаво буде за ними поспостерігати в це міжсезоння.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часов назад, Svityaz сказал:

Цікаво буде за ними поспостерігати в це міжсезоння.

Цікавіше все ж на гру команди подивитись :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Украинский вратарь «Реала», ныне выступающий за «Леганес», Андрей Лунин может стать дублером Тибо Куртуа с нового сезоне, об этом сообщает Marca.

Несмотря на неубедительную форму бельгийца, главный тренер «сливочных» Зинедин Зидан видит Куртуа первым номером клуба. Его сменщиком должен стать украинец, который не получает достаточно игрового времени в «Леганесе».

Роль третьего лишнего француз отвел костариканцу Кейлору Навасу, которому будет предложено самостоятельно принять решение о своем будущем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Svityaz сказал:

может стать дублером Тибо Куртуа с нового сезоне

Все можливе але при умові, що з Реалу піде син Зідана Лука.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...