Перейти до змісту

"Доска позора"


MOTOROLLLA

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1,7 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
Почом буде стояти ремонт айфона в луцьку? бажано не дорого! Проблема така: є 3жс 16гб. Не працює: кнопка павер, хоум, вібро.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перше речення вбило, робота призупинилася на кілька хвилин. Скопіюю повідомлення повністю.

Інтернет могуща штука, убіждаюсь в тому не перший раз. Після написання посту через кілька годин подзвонили шо все через актів сінк працює. Сказали що за такі пости їм влітає, що мол треба розібратись потім писати. Можливо моє прше враження було помилковим. Із телом як потім вияснилось було все добре. Можливо після софт ресету все стало нормально працювати, але проблема в тому що ніякого нового софту я не закидав. Можливо така поломка для комунів залишиться загадкою, уже другий раз за майже 3 роки + ще на тоші джі 900 аналогічна проблема існує.

Висновок: прийміть мої вибачення за висловлення першого враження) Я ніяких претензій до даного сервісу не маю.

З.І. Краще б тели на ремонт приймали самі майстри, краще би вияснялась проблема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ... акта підключення відсутній. Вам прийбуть

суворі працівники Водоканалу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сленг - стьоб - феня - суржик - понятія і т.д. Такі способи спілкування властиві для різних груп людей, які "розуміють" один одного і перебувають в одному середовищі. Борда (це теж термін зрозумілий тільки присутнім тут) - це місце де спілкуються люди з різних сфер, рівнів, положень, віку, статусу і т.д. Для того щоб донести свою думку до всіх а не до кількох "своїх", слід користуватись загальноприйнятим способом спілкування і мовою. Якщо ж пост пишеться для вибраного кола, то іншим, хто не вловлює зміст написаного, може виникати відчуття "чужого".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прошу пробачення але не можу вказати вам ціни на матеріал томущо не можна купити матеріали без відповідної ліцензії

стосовно технічних показників ви можете подивитись на сайті ( ссилка не важається рекламою сайта лише для перегляду матеріалу з якого можна виконати дикоративну штукатурку

цей вид штукатурки є новим на Україні.

дана штукатурка це імітація камня на тих поверхнях де неможливо покласти камінь, також при накладанні цієї штукатурки форму вигляд і колір за бажанням власника, простими словами замовник сам вибирає як буде виглядати та чі інша поверхня

перевага графіто в тому шо матеріал має волокна які створюють суцільну поверхню без швів чім запобігають трішин. Графіто витримує до 120градусів за цельсієм, фірба не втрачає забарвлення при митті та попадані вологт на поверхню

Це п***ц повний :dont:

Думав спочатку в тексті помилки повиділяти, але бачу, що тут через слово треба виправляти чи кому ставити. І це людина мабуть вже школу закінчила, раз вже щось продає.

Мабуть вже потрібно впроваджувати при реєстрації якийсь тест на граматику, бо нема спасу.

П.С. За кожне "чі" банив би на тиждень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це п***ц повний :dont:

Думав спочатку в тексті помилки повиділяти, але бачу, що тут через слово треба виправляти чи кому ставити. І це людина мабуть вже школу закінчила, раз вже щось продає.

Мабуть вже потрібно впроваджувати при реєстрації якийсь тест на граматику, бо нема спасу.

П.С. За кожне "чі" банив би на тиждень.

Тут я слово за человека скажу: я его знаю давно по реалу, парень смышлёный, нормальный, школу действительно уже закончил, работает по профилю, о котором пишет.

Пару дней назад он лично пришел ко мне с просьбой нормально оформить своё объявление, так, как на тот момент я был занят, то попросил его подойти позже.

Есть люди, которые витиевато и грамотно умеют писать, но в реале являются гнилой пустышкой, а есть такие, которые пишут так, как умеют, но в реале являются нормальными людьми...

Итог: парня не трогать.

Гетто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аааа, ну то інша справа. Тоді нічьо хай пише як получаєця ну подумаєшь пару помилок, парєнь ж "смышлёный".

А граматика то таке, коли треба - можна і Гетто попросити написати/перевірити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ChB, ты всё правильно понял )))

кстати, этот парень ко мне на днях обещал подойти, я вместе с ним сяду, проанализирую его посты, укажу на ошибки и погрешности, думаю, что он выйдет на нормальный путь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В теме про сегодняшние ДТП Никель правильно сказал, про пост выше и Доску позора...

Но это предложение !!!! надо разобрать на части и проанализировать... и так:

Піску тормозів я не почув а от удар бу наче біля вас вибухнув салют!!!!!! .

Может не "піску" а гравия или щебня? :_09:

от удар бу

может удар и в стиле "бу", а может и в стиле "бє" :_09:

наче біля вас вибухнув салют!!!!!!

а я тут при чём? :_09: я в то время находился вообще в другом городе... какой салют возле меня ?

А впрочем, судя не только по грамматическим ошибкам, но и по пропущенным буквам, видно, что человек писал всё это под влиянием шока от увиденного и услышанного, очень спешил донести правду до народа, да и просто не ходит в школу, вот и писал так, как думал...

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В теме про сегодняшние ДТП Никель правильно сказал, про пост выше и Доску позора...

там не nickel....

Гетто, давно думається мені, що кожен флудераст, який поважає себе і ІНШИХ, просто повинен мати свою тему тут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обидві гітари були превезені з Німетчини.

Ты ещё не видел ошибок на этом форуме...слово "Німетчини" покажется вершиной грамотности :0155::D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"продам 5800 нави едишин.

Комплектация: навушники юезби флешка 8гб автомобильний тримач. на екрани пливка, але ии вже потрибно миняти працюе супер, батарея тримає дни3+, стан 4+. коробка є, але имей не спивпадпє, не сертификований. прошивка 52. Причина продажу апгрейд. фото скину пизнише

1500грн

0668901229"

Ржунимагу........

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добавлю - отлічать суржик і чат сленг, атсуствіє на клаве рус/укр букоф васче шик ...
Так званий "чат-сленг" - це намагання замаскувати елементарну безграмотність.
...ти, главно, профільом ... нє, воно конєчно доларів 50 за жизнь я цією філологію всьо таки заробив,...но ми не про то... профільом, а ти всьо равно ... замарачуйся...
;) сленг?

Взагалі я рахую, що безграмотна писанина в форумах - це просто неповага до тих, з ким ти спілкуєшся. В чАтах - ще куди не йшло - людина поспішає вставити "5 копійок" і на перевірки нема часу... А от в форумах!... Якщо вже навіть ти баран в правопису - є багато можливостей перевірити те, що ти написав, на граматику й орфографію - в тому ж Ворді, наприклад... Чи в Гугл Хрому (теж вільно обирається мова для автоматичної перевірки правопису)... А людям просто ліньки! Він пІсянув - а ти собі розбирайся, якщо хочеш його зрозуміти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добавлю - отлічать суржик і чат сленг, атсуствіє на клаве рус/укр букоф васче шик ...
Так званий "чат-сленг" - це намагання замаскувати елементарну безграмотність.
...ти, главно, профільом ... нє, воно конєчно доларів 50 за жизнь я цією філологію всьо таки заробив,...но ми не про то... профільом, а ти всьо равно ... замарачуйся...
;) сленг?

Взагалі я рахую, що безграмотна писанина в форумах - це просто неповага до тих, з ким ти спілкуєшся. В чАтах - ще куди не йшло - людина поспішає вставити "5 копійок" і на перевірки нема часу... А от в форумах!... Якщо вже навіть ти баран в правопису - є багато можливостей перевірити те, що ти написав, на граматику й орфографію - в тому ж Ворді, наприклад... Чи в Гугл Хрому (теж вільно обирається мова для автоматичної перевірки правопису)... А людям просто ліньки! Він пІсянув - а ти собі розбирайся, якщо хочеш його зрозуміти...

Але, не дивлячись на наявність в тебе і Ворду, і Хрому, і часу, сам "пісяєш" з помилками. Дивина та й годі. ;) В чужом глазу соринку...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...Але, не дивлячись на наявність в тебе і Ворду, і Хрому, і часу, сам "пісяєш" з помилками. Дивина та й годі. ;) В чужом глазу соринку...
...гм...вкажи, будь-ласка, на мою помилку.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...гм...вкажи, будь-ласка, на мою помилку.

А який сенс? Ворд і Хром тебе чудово розуміють і так. :)

п.с. Правильніше було б написати не "помилку", а "помилки". ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...гм...вкажи, будь-ласка, на мою помилку.

забагато тире по тексту порозставляв, імхо....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...