Перейти до змісту

Почему так дорого?...


madkot

Рекомендовані повідомлення

А чому така орієнтація на весільні фото? Так, найбільше замовлень. Але багато від них чекає клієнт? Багато в Луцьку просять чогось етакого? Та одиниці. Стандартні фото стандартно намальованих усміхнених фейсів. Прибрав фотограф прищик в нареченого, молодця, погрався з 2-3 кадрами, зробив гарні хмарки чи той розмитий фон за нігтиком нареченої, дякуємо. Все, якраз для вищезгаданого нікона з кітовим об'єктивом. Ну ще вспишка, так, мастхев. І відбивай собі вартість кількістю.

Інша ж справа якась художня зйомка в студії. Реклама, портрети, ню. Тоді вже клієнт або "нате гроші зробіть лялю", або сам фотолюбитель з технікою попростіше і знає чого прийшов, і що скільки коштує. Ще й в настройки попідглядає в процесі. Тоді стаття якраз по темі буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вважаю, що біда в не якісному відборі клієнта, не на той калібр ловите. Вас "тикають" дорогими цінами клієнти, що хочуть жити не по можливостях. За якість потрібно платити, будь вона у послугах чи товарах. Питання можливо в тому, де шукати відповідного клієнта на свій товар і писати не роз’яснення чому так дорого, а що буде ще кращого в пропонованій продукції, послузі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

madkot, да, меня тоже печалит, что в очередной раз сломался завод по сжиганию говнофотографов..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Діма, а до чого тут цей заводик - нехай живуть собі і процвітають. просто цікава думка була людей з цього приводу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прочитав статтю і подумав шо чувак працює мінімум на якийсь модний гламурний мего-журнал 0_о (з такими запитами в грошах)

..а виявилось - фотографує весілля)))

імхо, для рівня середнього весілля в Луцьку достатньо тушки рівня canon 50-60D, два об'єктиви, спалаху та бустера.

поправте якщо неправий :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви забули згадати за отаких горе фотографів http://wedding.ua/forum/showthread.php?t=2511, правда в нас не таке правосуддя, тому і є нодовіра в нораду, або питання виникають - чому так дорого?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 madkot:

Я б на твоєму місці зайнявся мікростоками.

Якщо маєш талант, то за рік-два можна в"їхати і вийти на достойний заробіток.

Робота більш творча і замовники нервів не тріпають.

Будеш потім згадувати з посмішкою колишні свої весілля :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

імхо

Одна справа якісні характеристики товару чи послуги,

і інша - вміння цей товар чи послугу продати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене є кілька знайомих з крутою технікою, можливістю фоткати у студії і т.д., але фото робить - угешні. А ціни дере%)

Так що Костя виклав гарний анекдот. Можна фоткати і цифровою мильницею ліпше ніж дзеркалкою. Наприклад наявність крутої косметики не робить з кого попало крутого візажиста.

П.С. наш менталітет - дааааааааааааааа. Насприклад в Київі весільний макіяж коштує 200-350 грн. У нас - 50-150. І то вже кривляться. А у мене косметика теж не оріфлейм чи ейвон:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підтримаю і я дискусію :friday:

Зразу скажу (про всяк випадок :)) що я не професійний фотограф і комерційною фотографію не займаюсь

Я частково підтримую автора, в тому що якість повинна оплачуватись, і чим кращий фотограф тим дорожче він повинен коштувати, бо фотографія це не тільки нажимання кнопки на фотоапараті...

Також згідний з думкою що ФФ в руках мавпи не робить її фотографом.

Але рано чи пізно розвиток фотографа упреться в можливості фото обладнання, і ІМХО не можливо бути класним фотографом і знімати тільки на мильницю, інакше це не професійний фотограф а аматор.

І ІМХО набагато краще коли фотограф упирається в можливості обладнання а не обладнання в можливості фотографа, в такому разі з фотокадру буде витиснено максимум.

Інша справа що багато "дилетантів" думає що чим круче в нього камера і оптика тим крутіший він фотограф.

І ше бісить що багато хто купивши собі зеркалку зразу рветься знімати весілля, при цьому не маючи взагалі знань в фотографії, не вміючи правильно використовувати свою камеру, і не маючи допоміжного обладнання, от такі горе фотографи і рвуться в бізнес збиваючи ціну, і вводячи в оману своїх клієнтів.

З другої сторони такі умови створюють і самі клієнти, які самі не розуміють що їм треба, і намагаючись зекономить.

Але у професіонала своєї справи завжди буде черга з клієнтів, не зважаючи на ціну (в розумних межах звичайно :)), а якщо її немає, то мабуть справа не в обладнанні ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...