Перейти до змісту

Заміни батарейки в годиннику Casio


pokemon

Рекомендовані повідомлення

Маю такий годинник CASIO G-Shock G9000 1VER

Трохи підсіла батарейка, в інструкції вичитав,що заміну самому бажано не проводити (там все ретельно закрито, обрезинено)

Отже,може хтось знає де це можуть зробити в нас в Луцьку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага,ще на форумах читав,що цим займаються сервісна служба Casio, але ж в Луцьку вони навряд існують...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зайди в магазин "свій час" або в ТАМ-ТАМі,або на Волі!!!! там найкращий вибір!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на Варшавці, прохід між кліткою і приміщенням ринку, той прохід, що йде понад самою кліткою, там де валютчики стоять. Якщо йти вздовж клітки від валютчиків до вул. Кравчука, то контейнер буде з правої сторони, там мужик годинниками торгує, то він на цьому розуміється.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По Волі є магазин "Свій час". Прямо за цим магазином, в будинку є майстерня того ж таки "Свого часу". Зайди туди-поміняють без проблем і ціни нормальні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сервісний центр магазинів "свій час" на проспекті Волі точно на цьому спеціалізується (вхід з двору за "Сонечком"). А дядькові "на Варшавці" я не довіряю, бо мене він раз із ремонтом так хитро на...в, що підкопатись (крім прямо в пику) було неможливо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сервісний центр магазинів "свій час" на проспекті Волі точно на цьому спеціалізується (вхід з двору за "Сонечком"). А дядькові "на Варшавці" я не довіряю, бо мене він раз із ремонтом так хитро на...в, що підкопатись (крім прямо в пику) було неможливо.

батарейку він міняє при тобі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+1 за свій час, там і батарейки нормальні, а по "будках" можуть поставити батарейку, якої вистачить тільки на дорогу додому :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+1 за свій час, там і батарейки нормальні, а по "будках" можуть поставити батарейку, якої вистачить тільки на дорогу додому :)

а можуть і гарантію дати, мені той мужик дав річну гарантію, на батарейку з терміном служби два роки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+1 за свій час, там і батарейки нормальні, а по "будках" можуть поставити батарейку, якої вистачить тільки на дорогу додому :)

а можуть і гарантію дати, мені той мужик дав річну гарантію, на батарейку з терміном служби два роки.

ще +1

Крім годинника ще й до калькулятора в них батарейку міняла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

батарейку він міняє при тобі

На базарі знаю мінімум трьох "мінячів батарейок". Двох знаю навіть на прізвище, з тими і в "розвідку" можна, хороші люди, совісні, але третій.. :dont: дуже хитрий.

Але все одно +1 "Свій час". Там теж при клієнті батарейку міняють. :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, в майстерні "Свій час" при заміні елемента живлення

поновляють герметизацію корпуса годинника.

Рекомендую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на Варшавці, прохід між кліткою і приміщенням ринку, той прохід, що йде понад самою кліткою, там де валютчики стоять. Якщо йти вздовж клітки від валютчиків до вул. Кравчука, то контейнер буде з правої сторони, там мужик годинниками торгує, то він на цьому розуміється.

Колись той дядя замінюючи батарейку примудрився розчавити скло у годиннику моєї мами, причому той годинник сам же перед тим продав. А помітили це тільки вдома.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...

не смешите люди какая варшавка, какая замена при клиенте, батарейки, если они там на морозе полудохлые.Работал рядом (на телефонах)возле этого дяди, дак там у него вечно проблемы с клиентами "жудкий" типок.

уже лутше на прВоли в "Майтерні" ,или в Юванте "Свій час" там парень сидит,уже всей семье поменял батарейки без проблем,тьху тьху тьху))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

не смешите люди какая варшавка, какая замена при клиенте, батарейки, если они там на морозе полудохлые.Работал рядом (на телефонах)возле этого дяди, дак там у него вечно проблемы с клиентами "жудкий" типок.

уже лутше на прВоли в "Майтерні" ,или в Юванте "Свій час" там парень сидит,уже всей семье поменял батарейки без проблем,тьху тьху тьху))

какие батарейки * на морозе* ? если ты мне найдешь хоть ОДНУ батарейку,которая не побывала на морозе,я тебе памятник при жизни поставлю, если б вы народ знали,сколько часовые батарейки стоят по себистоимости и сколько берут за из замену,вы б поседели, но дело в том что действительно хорошие батарейки стоят дорого потому что их действительно на долго хватает, а есть нюансы когда к модым часам батарейка стоит дорого лишь потому, что часы дорого стоят, можете провести эксперимент, здать на замену батарейки часы стоимостью 500$ и 50$ в одно место, скорее всего там будет стоять одна и таже батарейка,только в первом случае с вас возьмут 50грн а во втором 10грн, это все я так, ликбез провожу, сам батарейки не меняю но продаю :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Один из лучших мастеров по замене батареек в часах находится возле MANJAK11. А вот этот "дядя возле клетки" разведет вас козырно, без подвоха, профессионал, это признаю. "Свий час" в любом его филиале хороший выбор, если деньги есть(там 100% не нае№ут).

Маньяк, а ты шо, Серегу не можешь прорекламировать? Ладно, если бы "левый знакомый" был, так он все-таки спец в этом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Один из лучших мастеров по замене батареек в часах находится возле MANJAK11. А вот этот "дядя возле клетки" разведет вас козырно, без подвоха, профессионал, это признаю. "Свий час" в любом его филиале хороший выбор, если деньги есть(там 100% не нае№ут).

Маньяк, а ты шо, Серегу не можешь прорекламировать? Ладно, если бы "левый знакомый" был, так он все-таки спец в этом.

прорекламировать то я могу ,но есть две проблемы, во первых мало кто знает ,где я стою,соответсвенно и где Серега, а во вторых,в послднее время Серегу на роботе застать всетаки проблема, кто ко мне приходит батарейки менять,я к нему посылаю, а так, рекламировать без указания точного местоположения и реальных часов роботы както не комильфо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кожна людина вправі вибирати де йому міняти батерейку в годиннику.хтось хоче на морозі,хтось в пристойній майстерні.від цього і повинна залежати якість іціна послуги.і перед заміною майстер повинен запропонувати:сольова-стільки,срібна-стільки+гермитизація де є резинка +налаштування +обнулення хронографа якщо є.ось тут може одинакова батерейка коштувати по різному.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це взагалі як питання не стоїть. Можна мкупити батарейку на ринку за 5 гривень і поміняти її вдома, в теплі, можна прийти до майстра і поміняти її за 50 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопці, не спорте!

Якісні елементи живлення, якісні послуги по встановленню - в майстерні по пр. Волі, 15 (Свій час).

Зішліться на мене - одержите знижку. Правда - невеличку.

Спробуйте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна і вдома замінити батерейку,але не всі годинники можна вдома закрити.Потім проблеми:роздушене скло,погнута кришка і тд. і тп.На мою думку краще це робити в майстерні де є відповідні пристрої(прес),а такі є тільки в трьох майстернях в Луцьку.Так що вибирайте самі.А на рахунок елементів живлення за 5 грн. підскажіть де ваша точка потрібна Renata sr936.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...