Перейти до змісту

Записки українського самашедшого


MarukMMM

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 88
  • Створено
  • Остання відповідь

Як книга?

Прочитала тільки сторінок 100, поки що думка одна...депресивна книга...читається легенько і цікаво, але читати раджу тільки в позитивному настрої, щоб сприймати якось простіше, бо дуже все там у всіх мерзько :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 Ага, коли читала це: "У нас є два крени в не-істину. Крен апологетичний і крен в негації. Одні запевняють, що український народ найкращий, історія — найгероїчніша... А інші вправляються в протилежному. Нації ще нема, є недолугий етнос", згадала про наш розділ Політика і про [nd]  :P

Афоризмів дійсно вистачає, як про політику так і про сімейні стосунки.  Мені сподобалось про тещу: "Якась фірма продає ділянки на Місяці. Я купив би, дачі у нас немає, але раз, що теща не захоче на Місяць, два — уявляю собі, які там будуть сусіди."   :D

У мене нотатки скоро на букрідері заглючать...ТТТ   

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  Мені сподобалось про тещу: "Якась фірма продає ділянки на Місяці. Я купив би, дачі у нас немає, але раз, що теща не захоче на Місяць, два — уявляю собі, які там будуть сусіди."   :D

Про ту тещу навіть чоловіку читала :D І далі про програміста теж...він у мене теж тим хворіє :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як книга?

Прочитала тільки сторінок 100, поки що думка одна...депресивна книга...читається легенько і цікаво, але читати раджу тільки в позитивному настрої, щоб сприймати якось простіше, бо дуже все там у всіх мерзько :blink:

підтримую теж тільки почала, якось трохи все так грустно, але якось настільки влучно про неше сьогодні 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' timestamp='1295704509' post='1052293769']

ми з вікою дочитаємо, теж запросто поділимося

Не проти почитати наступним :rolleyes:

Завдяки хорошим людям у нас починається такий собі bookcrossing Ліни Костенко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З вівторка, 25 січня, розпочинається всеукраїнській тур видатної поетеси Ліни Костенко.

У вівторок заплановано зустріч Ліни Костенко, що презентувала напередодні Нового року свій перший прозовий роман "Записки українського самашедшего", у місті Рівне - в Обласному музично-драматичному театрі.

Луцьк не заплановано.

Більше міст і коменти про зустріч в Рівному - тут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПОДАРУЙТЕ МЕНІІІІІІІІІІІІІ ЦЮ КНИИЖКУУУУУУУУУУУУУУУУУУ!!!!!!!!!

Хотіла потрапити в Рівне на презентацію книги. А там все дууууже складно.

Подейкують, що буде презентація книги також в Острозькій Академії (дуже і дуже гордиться) 16-го лютого

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПОДАРУЙТЕ МЕНІІІІІІІІІІІІІ ЦЮ КНИИЖКУУУУУУУУУУУУУУУУУУ!!!!!!! !!

Хотіла потрапити в Рівне на презентацію книги. А там все дууууже складно.

Подейкують, що буде презентація книги також в Острозькій Академії (дуже і дуже гордиться) 16-го лютого

Подаруйте-подаруйте!!! Вставай за мною в чергу і не... циїво!! ))) Ач, яка розумна)

А будеш багато хотіти, то розкажу тобі чим закінчиться, раніше ніж до середини дочитаєш))) :P:g05:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якась книга така "грузяща"....іноді аж заплакать хочеться...чи це вона мені тільки так сприймається?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якась книга така "грузяща"....іноді аж заплакать хочеться...чи це вона мені тільки так сприймається?

Не тільки тобі:rolleyes:.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От через такі (шанувальникам Ліни Костенко не читати) відгуки я передумав її купувати. Спробую почитати txt-ову версію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От через такі (шанувальникам Ліни Костенко не читати) відгуки я передумав її купувати. Спробую почитати txt-ову версію.

Перший комент після тої статті це ппц :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якась книга така "грузяща"....іноді аж заплакать хочеться...чи це вона мені тільки так сприймається?

Не тільки тобі:rolleyes:.

А я все читаю і чекаю... щось позитивне там буде? :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якась книга така "грузяща"....іноді аж заплакать хочеться...чи це вона мені тільки так сприймається?

Не тільки тобі:rolleyes:.

А я все читаю і чекаю... щось позитивне там буде? :blink:

а яка вже сторінка, бо на 150 шось ще гірше стає...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Варто тішитись і дякувати Богу, якщо всі здорові і є на кусень хліба з маслом. :) Якщо так плакатись, як той чувачок-програмер в "Записках...", то краще лягти і чекати жіночку з косою.

На разі читаю і подобається велика кількість влучних і правдивих фраз, типу "...он мама на мітлі пролетіла" :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...