Перейти до змісту

Записки українського самашедшого


MarukMMM

Рекомендовані повідомлення

а може якось об’єднати розділи "Література " і "Хата-читальня"? Бо я щось толком не розумію, чим вони приципово відрізняються...

по темі: по-моєму, Костенко ніколи не виглядала щасливою жінкою і ця обідчивість завжди була присутня..

для чого відміняти тур через якісь дурниці? важко доганяти логіку 80-річної жінки... але вона "символ епохи" щоб вона зараз не робила чи не писала, так що всі мають змиритися з тим що є хоча б з поваги до її вибору

можливо, якби вона так близько до серця все не сприймала особисто, то і роман би вийшов більше позитивним?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 88
  • Створено
  • Остання відповідь

Я писала Торіку ще в старій темі про об"єднання розділів, але не була почута.

Той коментар Забужко бачила по ТБ, сприйнявся мною, як з притаманним їй вкрапленням яду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто образив Ліну Костенко

http://life.pravda.com.ua/columns/2011/02/10/71877/

як на мене, нічо страшного взагалі не сталося

"Провокативними інсинуаціями" і не пахне. Все частіше розумію, що творчі люди дуже часто суперобідчіві особи, які майже не сприймають критику...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фраза "криголами не плавають у болоті" наробила шуму не менше ніж сама книга.

До речі, в "Домі книги", що біля "Слона" є в наявності по 65 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зі слів видавця після різкої продажі першого накладу відразу замовили в друк ще 45 тис. примірників.

П.С. Цьомикі за віртуальну версію. Вже читаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене на книжці пише: "видання третє". Якщо не помиляюся то тираж 1-го та 2-го був по 10 тис...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прочитав - сильно.

"...Вічна парадигма історії: за свободу борються одні, а до влади приходять інші..."

"...Коли держава говорить кийками, сперечатися з нею важко..."

"...Коли починається смерть культури, настає культура смерті..."

"...Мені обридли конфесії з політичним підтекстом. Московський патріархат, київський патріархат. Один всія України, і другий всія України. В очах двоїться – хто ж із них усіїший? А я хочу звертатися до Бога зі свого храму своєю мовою. Це моє право..."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Книгу ще не дочитав, але вражений кількістю афористичних висловів, які вмістила у ній Костенко.

Вважаю унікальним фактом у сучасній літературі, хоча якби її написав якийсь незнаний автор, то резонансу майже не було б.

А так, усе, що написала Костенко купуватимуть і будуть обговорювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jeger01, шо ж тоді такого елітарного (вибачте за вікі), якщо маси її купують тільки через ім'я автора?

Я її досі не дочитав - застряв на 400-тій сторінці і вертатись дочитувати зовсім не тягне... :/ Радує хоча б те, що не купував, інакше б зараз як [nd] пропонував би її купити, але не півтора рази юзану, а лише 0,8 раза (варіант заміни на 0,8=0,5+0,3 теж можна було б розглядати ;) )...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що зі шкільної програми нібито можуть вилучити поему Костенко «Маруся Чурай»

В жодному разі не хочу образити чи виказати неповагу до авторів чи вчителів, але щиро, всім серцем ненавиджу більшість літератури, що входила до списку шкільної програми. При цьому читаю дуже багато як художньої літератури, так і наукової, і публіцистики і іншої.

"вот я і встрєтіл тєбя, о брат!" (гра музика, починають кружляти в танці споряджені

квітами 2 мужика, ружйо все ще вИсить на стіні і не стріля)

знаю стільки чудових книг - і лише кілька з них були у шкільній програмі. Між іншим, поки не почав читати сам, а читав те шо втюхували в школі - так і думав, шо читання - то сама скучна річ на світі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Поетеса Ліна Костенко завершила роботу над двома новими книжками - "Чорнобильські повісті" і другою частиною роману "Записки українського самашедшого". Про це розповів перекладач Дмитро Дроздовський.

"Ліна Василівна багато працює, бо люди чекають на нові твори і дуже її шанують. Багато чого вже написано. Наприкінці цього року має вийти друга частина "Записок українського самашедшого", написана вже від жінки (перша частина написана від імені чоловіка-програміста - ред.), і "Чорнобильські повісті". Вони написані, вони готові і навіть відредаговані. Тепер їх треба видати", - сказав він, пише Gazeta.ua.

Нагадаємо, торік Ліна Костенко опублікувала свій перший прозовий роман " Записки українського самашедшого".

Джерело

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...