Перейти до змісту

бібікання на переході


Tarzanych

Рекомендовані повідомлення

Автовласників, які люблять підганяти людей сигналами на пішоходних переходах, щиро прошу засунути свій клаксон подалі. Ви вже дістали, королі дороги

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 511
  • Створено
  • Остання відповідь

А коли люди йдуть по переходу, як по кухні, то це норм? <_<

Так, це норм. Не вам вирішувати як кому ходити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та да... Але коли людина гуляє по переході і ще й роздивляється, а що ж там летить в небі, то це трошки бісить.

Невже так важко прискоритись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А коли люди йдуть по переходу, як по кухні, то це норм?  <_<

Так, це норм. Не вам вирішувати як кому ходити

Дядя сядь за кермо і все поймеш. :naezd:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не хочу. Хочу нормально перейти дорогу і залишитись зі здоровими нервами

Купіть собі вертоліт, якщо не хочете пішоходів перед собою бачити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не хочу. Хочу нормально перейти дорогу і залишитись зі здоровими нервами

Купіть собі вертоліт, якщо не хочете пішоходів перед собою бачити

Повторю свою рекомендацію - добу за кермом (самому або з кимось) по Луцьку. І тоді твоя думка зміниться. Вистачає дятлів, які сигналять пішоходу, який нормально йде по переходу...Але коли якесь мудило сходу, не глянувши ні в яку сторону вилітає мені перед капотом, потім за 3-4 кроки зупиняється, виймає мобілку, прикладає до вуха і починає триндіти, все ще стоячи на переході....Я не те що на клаксон натисну...Я й вийти можу. І враховуючи що я не є Шварцнегром, візьму доброго дрина до рук..Як переконливий аргумент. Прикладів навести можу чимало, тож попрошу всіх водіїв під один гребінець не брати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не хочу. Хочу нормально перейти дорогу і залишитись зі здоровими нервами

Купіть собі вертоліт, якщо не хочете пішоходів перед собою бачити

Логіка залізна. І хай весь світ почекає. Повага має бути як в одних так і в інших, але якщо пішохід "ложить" на всіх і переходить через перехід показуючи всім "який він мен чи вумен і хай всі чекають і хулі ти хочеш я на переході і иіня нііпет" яке триває час за який я 100 метрів пробіжу, а ще й якщо таких пішоходів буде 2 чи 3 і з різних сторін і обов"язково виходити на дорогу коли попередній пішохід вже майже перейшов, то нервів не хватає як раз у водіїв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Автовласників, які люблять підганяти людей сигналами на пішоходних переходах, щиро прошу засунути свій клаксон подалі. Ви вже дістали, королі дороги

Пропоную вийняти пальчик з дупи і жвавіше переходить дорогу :lopata:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Автовласників, які люблять підганяти людей сигналами на пішоходних переходах, щиро прошу засунути свій клаксон подалі. Ви вже дістали, королі дороги

Пропоную вийняти пальчик з дупи і жвавіше переходить дорогу :lopata:

Шустрий пішохід - живий пішохід!

А я люблю посигналити деяким "дещо сповільненим" пішоходам, які дуже часто зустрічаються на переходах біля там-таму та на перехресті воїнів інтернаціоналістів та соборності, коли виїжджаєш від там-таму чи з вул. воїнів інтернаціоналістів їм якраз горить червоне. Я постійо їду через перехрестя на зелений не просто тому, що це по правилам, а й тому, що хочу жити і хочу щоб у моїх дітей був батько. А про що думають дві курвочки, які звіздують на червоне для пішоходів? Вони точно не уявляють, що в темну пору доби їх можуть і не помітити, вони точно не думають, що за лівою стійкою знаходиться мертва зона огляду і при виїзді з там-таму я їх взагалі не бачу, вони точно не думають, що слизько і водій за мною може не зупинитись і підштовхнути моє авто вперед прямо на них, вони точно не думають..... ! І по швидкості їх пересування можна зробити висновок що й зі слухом не все гаразд у них.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в принципі не сумнівався, що такі відповіді будуть) Як з двох різних планет люди)

Для пішоходів водії вічні шумахери, для водіїв пішоходи - тормоза

p.s. Переходжу дорогу я швидко, в мене рідко коли є час ходити повільно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все согласны, что перегибы палок что в одну сторону, что в другую до добра не доводят.

В правилах дорожного движения четко описаны права и обязанности пешехода:

4.14. Пішоходам забороняється:

* а) виходити на проїзну частину, не впевнившись у відсутності небезпеки для себе та інших учасників руху;

* б) раптово виходити, вибігати на проїзну частину, в тому числі на пішохідний перехід;

* в) допускати самостійний, без нагляду дорослих, вихід дітей дошкільного віку на проїзну частину;

* г) переходити проїзну частину поза пішохідним переходом, якщо є розділювальна смуга або дорога має чотири і більше смуг для руху в обох напрямках, а також у місцях, де встановлено огородження;

* ґ) затримуватися і зупинятися на проїзній частині, якщо це не пов'язано із забезпеченням безпеки дорожнього руху;

* д) рухатися по автомагістралі чи дорозі для автомобілів, за винятком пішохідних доріжок, місць стоянки і відпочинку.

и там же

4.16. Пішохід має право:

* а) на перевагу під час переходу проїзної частини позначеними нерегульованими пішохідними переходами, а також регульованими переходами за наявності на те відповідного сигналу регулювальника чи світлофора;

* б) вимагати від органів виконавчої влади, власників автомобільних доріг, вулиць і залізничних переїздів створення умов для забезпечення безпеки дорожнього руху.

Итак, пешеход имеет право, на то, чтобы его пропустили на пешеходном переходе, однако, он не должен злоупотреблять этим правом. Переходишь дорогу - значит переходи, но не создавая ненужных проблем ни себе, ни другим. Дорога шуток не любит.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всё хорошо по правилам... Знаешь, возле "Просто Маркета" на Ветеранов есть пешеходный переход. И нарисован, и знаками обозначен.

Практически никто там не пропускает пешеходов, даже матерей с колясками, если люди стоят на тротуаре. Пока кто-нибудь не выйдет на проезжую часть, остановки ТС не жди. И то - не остановки, а лёгкого притормаживания. Спешат, бля, вечно.

Один раз я прозрел. Подхожу, с тротуара смотрю влево - машина тормозит и останавливается метров за пять до перехода. Смотрю вправо - тоже стоит машина. Думаю - вау, фигассе! Перехожу, снова смотрю вправо - а за первой машиной стоят ГАИшники (я их не заметил сначала).

Такое вот логическое объяснение чуда :)

С тех пор оно ещё не повторялось...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всё хорошо по правилам... Знаешь, возле "Просто Маркета" на Ветеранов есть пешеходный переход. И нарисован, и знаками обозначен.

Практически никто там не пропускает пешеходов, даже матерей с колясками, если люди стоят на тротуаре. Пока кто-нибудь не выйдет на проезжую часть, остановки ТС не жди. И то - не остановки, а лёгкого притормаживания. Спешат, Мля, вечно.

Один раз я прозрел. Подхожу, с тротуара смотрю влево - машина тормозит и останавливается метров за пять до перехода. Смотрю вправо - тоже стоит машина. Думаю - вау, фигассе! Перехожу, снова смотрю вправо - а за первой машиной стоят ГАИшники (я их не заметил сначала).

Такое вот логическое объяснение чуда :)

С тех пор оно ещё не повторялось...

Ну в принципе правильно. Только считается, что пешеход на переходе, если он ступил на него. Если в этом случае водитель не остановится, только тогда ГАИ-цы фиксируют нарушение.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо пішохід не на проїзній частині (від бровки до бровки) то і водій може не зупинятися. Потрібно хоча б ногою стати на проїзну частину. Це не стосується пішоходів з колясками і тд. Вот такі вот реалії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм, когда машина едет со скоростью 60 км/ч, то тормозной путь, даже летом, достаточно длинный. Прыгать на "зебру", надеясь, что пронесёт? Или ждать, когда исчерпается поток машин? Иногда специально жду до двух минут, но все, очевидно, считают, что назвался пешеходом - твои проблемы :)

Просто никакого уважения со стороны водителей нет к пешеходам. Стоит на тротуаре? Ну и пусть стоит, нефиг. Вышел на дорогу? Мудак, чего под колёса бросаешься?

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Декілька слів про пішоходів та водіїв.Я трохи по світу поїздив і таких пішоходів як у нас не бачив.Візьмемо Польшу,як найближчого сусіда,так це земля і небо.Ніколи,я підкреслюю,ніколи польській пішоход *на своїй волні*не ступить на перехід попередньо не глянувши вправо і вліво.Він оцінює дорожню ситуацію,а потім ступає на пішоходний перехід.Це завжди так,хай скажуть люди,які багато їздили за кордон-було щоб пішохід зненацька зявлявся на дорозі?Людина розуміє,різні ситуації бувають,погана видимість,засліпила зустрічна машина,дощик моросить,ожеледиця.Та й нарешті,завтра пішоход буде водієм ,а водій пішоходом.А те що і за кермом і на переході є дебіли,так їх не багато,а *ущербних* во всі віки жаліли.І коли мені трапляється пішоход,який спеціально затримує рух,чи вискакує на дорогу і тиче на знак пішохідного переходу,я його жалію.Я розумію,це людина,яка затуркана в житті,невдаха,а тут він себе на пару секунд відчуває *хазяїном*.Шановні водії -колеги,дамо їм право хоч на пару секунд в день відчути себе людиною,а то в них таке сіре і затуркане життя...Я дивлюсь на ситуацію с цієї точки зору і став спокійно відноситись до подібного.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм, когда машина едет со скоростью 60 км/ч, то тормозной путь, даже летом, достаточно длинный. Прыгать на "зебру", надеясь, что пронесёт? Или ждать, когда исчерпается поток машин? Иногда специально жду до двух минут, но все, очевидно, считают, что назвался пешеходом - твои проблемы :)

Просто никакого уважения со стороны водителей нет к пешеходам. Стоит на тротуаре? Ну и пусть стоит, нефиг. Вышел на дорогу? Мудак, чего под колёса бросаешься?

:)

Якщо пішохід хоча б подивиться в мою сторону перед тим як переходити і дорожні умови дозволяють то я обов"язково зупиняюсь. Перед переходами, зазвичай, завжди скидаю швидкість, бо не знаєш чого чекати. Дуже часто бачу, як пішоходи (особливо це стосується молоді) не подивившись на дорогу починають переходити, навіть якщо моє авто уже було на переході, а він ще до зебри тільки підходив. Вони думають що у них імунітет? А потім воно йде й матюкається, що я за 1м не зміг зупинитись, а воно навіть не глянуло на дорогу.

Підходиш до переходу і подивись в очі водію який до нього підЇжджає ;) - він тобі обов"язково зупиниться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дім, ти не правий, якщо не ступив на пішохідний, то не факт що ступить, а зупинятись біля кожного переходу, коли за тобою їде ще 10 автівок ніхто не буде.

Вже колись розповідав як сам переходжу: став на пішохідний біля бровки і дивлюсь, коли наїздникам дійде, що людина на переході :)

В будь-якому випадку треба тверезо оцінювати швидкості об"єктів. І враховувати той факт, що людині простіше змінити траекторію, як автівці з масою в тонну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вони думають що у них імунітет?

Вони певно перед тим зберегаються (SAVE).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну я же не конкретно про тебя, petronik ;)

Далеко не всегда работает "глаза в глаза" - есть такие мудаки, которые давят лыбу/изрыгают маты и валят прямо на тебя.

Недавно шли с малым на переходе через Соборности перед поворотом на Черновола/Спортивную. Красный свет для машин. Перешли половину, вышли на "островок", собираемся идти дальше. Как обычно, смотрю вправо - мудило какое-то выруливает на переход и разворачивается, чтобы ехать к мосту (красный свет продолжает гореть). Есть ли у меня право расфигачить ему фару и засудить за то, что он зацепил пешехода на переходе во время запрещающего для автомобиля сигнала светофора? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну я же не конкретно про тебя, petronik ;)

Далеко не всегда работает "глаза в глаза" - есть такие мудаки, которые давят лыбу/изрыгают маты и валят прямо на тебя.

Недавно шли с малым на переходе через Соборности перед поворотом на Черновола/Спортивную. Красный свет для машин. Перешли половину, вышли на "островок", собираемся идти дальше. Как обычно, смотрю вправо - мудило какое-то выруливает на переход и разворачивается, чтобы ехать к мосту (красный свет продолжает гореть). Есть ли у меня право расфигачить ему фару и засудить за то, что он зацепил пешехода на переходе во время запрещающего для автомобиля сигнала светофора? ;)

Думаю, що "расфигачить фару" права в тебе не має, інакше у водія з'явиться право "расфигачити" комусь голову і т.д. імхо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене приїхали родичі з Італії, жили там 5 років. То були в шоці, що в нас, навіть пропускают пішоходів, там мало хто притормозить, якщо пішохід вже навіть на тротуарі шей об’їхати можуть))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дім, ти не правий, якщо не ступив на пішохідний, то не факт що ступить, а зупинятись біля кожного переходу, коли за тобою їде ще 10 автівок ніхто не буде.

Да, я шёл по улице и вдруг мне просто захотелось остановиться возле пешеходного перехода и подышать свежайшими, ещё горячими выхлопными газами :)

И особенно логично выглядит выходить на переход зимой, когда дорога намного уже и опасна не только тормозным путём автомобиля, но и падениями пешеходов ;)

За каждой машиной едет ещё с десяток, и что, перейти дорогу не судьба? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене приїхали родичі з Італії, жили там 5 років. То були в шоці, що в нас, навіть пропускают пішоходів, там мало хто притормозить, якщо пішохід вже навіть на тротуарі шей об’їхати можуть))

Скільки людей, стільки думок. Знайома також повернулася з Неаполя (Італія), то розказувала протилежне: можна пів години простояти на узбіччі - ніхто не зупиниться, але варто ногу хоча б занести над проїзною частиною, як всі зупиняються, і неважливо - на переході чи ні. Також не один рік там "просиділа".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...