Перейти до змісту

бібікання на переході


Tarzanych

Рекомендовані повідомлення

Якось не так я виразився. Під'їзджаючи до перехрестя рівноправного не контрольованого водії гальмують, то чому не гальмувати біля пішоходного переходу, якщо там закритий огляд, чи людина повинна тікати з переходу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 511
  • Створено
  • Остання відповідь

Почнемо з цитування розділу 4 ПДР:

4.4. У темну пору доби та в умовах недостатньої видимості пішоходи, які рухаються проїзною частиною чи узбіччям, повинні виділити себе, а за можливості мати на зовнішньому одязі світлоповертальні елементи, для своєчасного їх виявлення іншими учасниками дорожнього руху.

4.10. Перед виходом на проїзну частину з-за транспортних засобів, що стоять, та будь-яких об'єктів, що обмежують оглядовість, пішоходи повинні впевнитись у відсутності транспортних засобів, що наближаються.

4.14. Пішоходам забороняється:

а) виходити на проїзну частину, не впевнившись у відсутності небезпеки для себе та інших учасників руху;

б) раптово виходити, вибігати на проїзну частину, в тому числі на пішохідний перехід;

в) допускати самостійний, без нагляду дорослих, вихід дітей дошкільного віку на проїзну частину;

г) переходити проїзну частину поза пішохідним переходом, якщо є розділювальна смуга або дорога має чотири і більше смуг для руху в обох напрямках, а також у місцях, де встановлено огородження;

ґ) затримуватися і зупинятися на проїзній частині, якщо це не пов'язано із забезпеченням безпеки дорожнього руху;

4.16. Пішохід має право:

а) на перевагу під час переходу проїзної частини позначеними нерегульованими пішохідними переходами, а також регульованими переходами за наявності на те відповідного сигналу регулювальника чи світлофора;

б) вимагати від органів виконавчої влади, власників автомобільних доріг, вулиць і залізничних переїздів створення умов для забезпечення безпеки дорожнього руху.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читаємо уважно Правила дорожнього руху України:

1.3. Учасники дорожнього руху зобов'язані знати й неухильно виконувати вимоги цих Правил, а також бути взаємно ввічливими.

Пішоходи є учасниками дорожнього руху? Так, звісно!

пішохід - особа, яка бере участь у дорожньому русі поза транспортними засобами і не виконує на дорозі будь-яку роботу. До пішоходів прирівнюються також особи, які рухаються в інвалідних колясках без двигуна, ведуть велосипед, мопед, мотоцикл, везуть санки, візок, дитячу чи інвалідну коляску;

Тобто пішоходи такі ж самі учасники дорожнього руху, як і водії. Вони повинні знати і виконувати правила дорожнього руху, а не лише вважати, що водії їм щось винні.

4.14. Пішоходам забороняється:

а) виходити на проїзну частину, не впевнившись у відсутності небезпеки для себе та інших учасників руху;

Дівчата порушили цей пункт. Вони і себе наразили на небезпеку, і створили перешкоду автомобілю, змусили водія застосовувати екстренне гальмування. Добре що водій адекватно оцінив ситуацію і був готовий до такого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4.16. Пішохід має право: на перевагу під час переходу проїзної частини позначеними нерегульованими пішохідними переходами, а також регульованими переходами за наявності на те відповідного сигналу регулювальника чи світлофора;

Тобто, якщо водій знає, що у нього немає перваги перед іншим водієм. То чому він забув, що у нього немає переваги ще й перед пішоходом?

нещодавно їхав маршруткою додому ввечері, і сидів поруч із водієм (на першому сидінні, в кабіні). Їхали повз меморіал. Там перехід (нерегульований) і якесь патлате чмо в бєрцах переходило дорогу НЕ ДИВЛЯЧИСЬ по сторонам і РОЗМОВЛЯЮЧИ в цей момент по мобільному! Водій "бібікнув", так ВОНО, те патлате чмо, навіть не повернулося в сторону маршрутки. А йшло далі, ніби він ОДИН на ціле місто.

4.14. Пішоходам забороняється: а) виходити на проїзну частину, не впевнившись у відсутності небезпеки для себе та інших учасників руху;

блін, про цей пункт забувають всі пішоходи! Навіть водії, які вийшли з машини перейти перебігти дорогу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нещодавно їхав маршруткою додому ввечері, і сидів поруч із водієм (на першому сидінні, в кабіні). Їхали повз меморіал. Там перехід (нерегульований) і якесь патлате чмо в бєрцах переходило дорогу НЕ ДИВЛЯЧИСЬ по сторонам і РОЗМОВЛЯЮЧИ в цей момент по мобільному! Водій "бібікнув", так ВОНО, те патлате чмо, навіть не повернулося в сторону маршрутки. А йшло далі, ніби він ОДИН на ціле місто.

блін, про цей пункт забувають всі пішоходи! Навіть водії, які вийшли з машини перейти перебігти дорогу.

Про переход на мемориале это отдельная тема. Я еще от поворота к мемориалу начинаю смотреть вдаль, не подходит ли кто к переходу. Трудновато когда встречный поток в 2 ряда идет когда темно. Снижаю скорость практически до полной остановки, потому что на этом переходе особенно любят переходить и не смотреть по сторонам. Сзади иногда сигналят авто, но я стараюсь не обращать внимания на них, т.к. если переду кого-либо на переходе то буду виноват я, а не они.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли на перехресті повинні уступити дорогу, то хто повинний дивитися по сторонах?

В первую очередь, пешеходы должны удостовериться, что нет транспорта, который очень близко к переходу. Не каждый пешеход будет рассчитывать, успеет ли транспорт остановиться и пропустить пешехода, а некоторые пешеходы так и вообще не смотрят ни влево ни вправо. За пешеходов обидно в первую очередь.

З.Ы. если пешеходы не обязаны смотреть по сторонам, то у нас каждого второго сбивать будут на переходе, а по перебеганию вне перехода перед машиной с детьми так это вообще отдельная тема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо пішохід дійде до переходу і стане перед проїжджою частиною, то йому прийдеться довго стояти. У нас палка в двох кінцях, що водії, що пішоходи, всі "дуже" виховані.

Цікаво скільки машин проїде, перед тим як одна зупиниться? І взагалі скільки машин на 100 зупиниться.

А якщо ще взяти перехід на якійсь інтенсивній розв'язці (Грушевського, наприклад), то мені здається, що прийдеться стояти до вечора.

По роботі раніше багато приходилося їздити/ходити по місту, тому знаю, що багато водіїв у нас безкультурні, я не кажу, що всі, але культурних дуже мало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо ще взяти перехід на якійсь інтенсивній розв'язці (Грушевського, наприклад), то мені здається, що прийдеться стояти до вечора.

водіям в тягнучці перед переходом, по якому пішоходи йдуть колоною? Це да. :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

погодьтеся що-до переходу біля кінотеатру Промінь до Укртелекому, я думаю кожен водій мене підтримає!!!!!!!!!!!!! :0167:коли один пішохід вже дійшов - другий добігає, третій бачить що переходить другий і це може тривати ,.............. :0155:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

gorik, це ви як пішохід намагаєтеся таким чином виховувати культуру у водіїв?

Мій досвід показує, що не все в нас так погано, як ви пишете. Пропускають. Не всі, звичайно, але досить часто воді пропускають в описаній вище ситуації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особисто я біля Променя, завжди чекав поки збереться декілька чоловік, а потім разом йшли, я розумію як дратує водіїв, коли там починають бігати ланцюжком.

to Саня, я нічого не намагаюсь виховувати, в мене зовсім інша робота, і дорогу я завжди стараюсь переходити так, щоб не створювати аварійних ситуацій.

to Dream, а Ви вважаєте, що Ви спішите більше, як спішать пішоходи тільки тому що Ви на машині.

Я не хочу сказати що всі водії кондоми, а всі пішоходи - ангели. Ні в якому разі. Але просто подивіться як водії постійно порушують ПДР, і як при цьому їх впіймає працівник ДАІ, вони всі кричать шо ДАІ - кондоми. Але ж порушувати ніхто не заставляв.

Я до чого це все - людям треба бути більш добрими.

З.І. Ще одне, коли йде дощ, сніг чи просто дує холодний вітер і ти хочеш швидше перейти дорогу та попасти в затишне місце, а водії не пропускають (але ж їм на голову нічого не капає, і вітер не дує, сидять в теплі), а ще й можуть обляпати, прискорюючись по калюжі. Проте коли дорогу збирається перейти довгонога білявка в міні-спідниці, то всі відкладають свої справи, зупиняються і пропускають, щоб добре розгледіти. Це нормально?...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

to Dream, а Ви вважаєте, що Ви спішите більше, як спішать пішоходи тільки тому що Ви на машині.

Нєєєє, бо
людям треба бути більш добрими

- може той чоловік за кермом не зупинився, бо спішить, бо дружина народжує. НАПРИКЛАД. Якщо так вважати, то ситуація якась світліша виходить, правда.? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Меня недавно чуть не збило такси возле спорткомплекса на переходе, водитель тупо завтыкал! А возле променя маршрутка...вроде 25-ка, на переходе, ехала примерно 80!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли переходииш пішоходний перехід думаєш які ідіоти водії,коли їдеш за кермом думаєш які ідіоти пішоходи :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли переходииш пішоходний перехід думаєш які ідіоти водії,коли їдеш за кермом думаєш які ідіоти пішоходи

коли їдеш велосипедом, думаєш - кругом одні ідіоти)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... коли дорогу збирається перейти довгонога білявка в міні-спідниці, то всі відкладають свої справи, зупиняються і пропускають, щоб добре розгледіти. Це нормально?...

О, да - это нормально :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли переходииш пішоходний перехід думаєш які ідіоти водії,коли їдеш за кермом думаєш які ідіоти пішоходи

коли їдеш велосипедом, думаєш - кругом одні ідіоти)

Если вас окружают одни дураки, значит вы центральный
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знала, що чи ти,чи Толік так і напишете)

п.с. 8 екіпажів "Кобри" в місті з сьогоднішнього дня. Будьте уважні!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... коли дорогу збирається перейти довгонога білявка в міні-спідниці, то всі відкладають свої справи, зупиняються і пропускають, щоб добре розгледіти. Це нормально?...

О, да - это нормально :)

І та сама довгонога білявка, котра перебігає дорогу в недозволеному місці, в мить для водія перетворюється з красуні на тупу курку :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так хочеться щоб пішоходів почали штрафувати, щоб знали С...

я то задрало, навчились, начитались, що вони мають права...., я розумію що більше проблем відгребе водій авто, чим вц якого зіб'ють, але пора це міняти, пішохід якого збили на зелене для авто, не на пішохідному переході хай заплатить за ремонт автівки й моралку, а якщо насмерть то рідні хай платять.

Даєш ОСЦВДП (обов'язкове страхування цивільної відповідальності для пішохода)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так хочеться щоб пішоходів почали штрафувати, щоб знали С...

я то задрало, навчились, начитались, що вони мають права...., я розумію що більше проблем відгребе водій авто, чим вц якого зіб'ють, але пора це міняти, пішохід якого збили на зелене для авто, не на пішохідному переході хай заплатить за ремонт автівки й моралку, а якщо насмерть то рідні хай платять.

Даєш ОСЦВДП (обов'язкове страхування цивільної відповідальності для пішохода)

а чого штрафувати? Зразу розстрілювати на місці! І за кулі нехай платять родичі розстріляного, а як у родичів немає грошей, то друзі чи сусіди.

Люди, де у вас стільки нетерпимості береться? Пийте зелений чай чи до психолога/священника ходіть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так хочеться щоб пішоходів почали штрафувати, щоб знали С...

я то задрало, навчились, начитались, що вони мають права...., я розумію що більше проблем відгребе водій авто, чим вц якого зіб'ють, але пора це міняти, пішохід якого збили на зелене для авто, не на пішохідному переході хай заплатить за ремонт автівки й моралку, а якщо насмерть то рідні хай платять.

Даєш ОСЦВДП (обов'язкове страхування цивільної відповідальності для пішохода)

а чого штрафувати? Зразу розстрілювати на місці! І за кулі нехай платять родичі розстріляного, а як у родичів немає грошей, то друзі чи сусіди.

Люди, де у вас стільки нетерпимості береться? Пийте зелений чай чи до психолога/священника ходіть.

просто задрало все, Ви мабуть не знаєте всієї ситуації, що склалась довкола, саме законодавча

про моральну сторону я мовчу коли, НЕХОРОШІ ЛЮДИ переходять дорогу де попало, в день то ще пів біди, а в ночі, коли у нас 80% населення міста мен ін блек, то розгледіти такого залетного можна за 10-15 метрів) попробуй затормози зі швидкості 50 км

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не потрібно нам чаю, потрібно тільки щоб поважали рух одне одного на дорозі. Мені наприклад стає приємно коли зупиняючись перед пішоходом - він дякує і йде далі, а коли людина йде і не дивиться по сторонам та ще й при тому говорить по телефону - тоді ніякий психолог чи монах нічим не допоможе.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я їзджу на маршрутці і не парюсь :D Купили машину, або терпіть, або їздіть на маршрутці. Можна ще поводитися як бидло: бібікати на переході, перебігати дорогу в недозволеному місці, вибігати на перехід. Ще якби добавлю: людина, яка переходить дорогу, де б то небуло - нараджає себе на небезпеку, а от ті придурки, які гасають по ночах, подвійні смуги перетинають, на зустрічні смуги виїзджають, не тільки собі грозяться зашкодити, а ще й оточуючим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я їзджу на маршрутці і не парюсь

людина, яка переходить дорогу, де б то небуло - нараджає себе на небезпеку

Людина, яка переходить дорогу, наражає (в певних ситуаціях) на небезпеку всіх: і себе і авто з людьми і МАРШРУТКУ з пасажирами також. Навіть, коли водій спробує обминути неочікуваного пішохода, а машину занесе - то і просто людей на тротуарі.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...