Перейти до змісту

Треба комплектуючі та периферія для збору ПК


uagav

Рекомендовані повідомлення

Може з DVD почекаємо?

Давайте купимо ADSL модем, якшо реально то може хай до Білайна підключається, я готов бути в долі по проплаті інета...

Хто ще? А то комп без інету - це утюг...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 97
  • Створено
  • Остання відповідь

А комп без DVD? На даний час його можна буде компом назвати? Утюг без вилки (тієї що в розетку вставляється) теж не утюг ...

Щодо Білайна, то його вже не існує - є Київстар. Провідного Київстара в тому місці де він живе ще не буде дуже довго, зате є номер Укртелекому, як варіант ОГО!, але не знаю точно номер телефону - є тільки пару варіантів (треба дзвонити і питати), їх всі перевіряв - можливість встановлення ОГО! є тільки на одному.

Комп вже майже готовий (без ДВД, з диркою) - оновлюється ПЗ і система, щоб не давати людині сирий продукт, завтра до кінця дня думаю закінчу.

Так що залишилась проблема з ДВД - треба дозбирати ящика. Тоді можна буде завезти ...

Щодо модема, то його можна буде і пізніше подарувати. Я колись 10 років без інтернета жив і так нічого, нормально себе почував. Хоча для нього спілкування, мабуть є найважливішим...

Але поки що треба робочий DVD-RW.

P.s.: ... хоча приймаються ще і любі пропозиції щодо принтера, сканера, модема ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кому нада DVD якщо є інет? Реально такій людині спілкування з світом важливіше, чим запис дисків чи фільми, які коли є інет можна подивитись онлайн, хто спорити буде?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MACCEN, добре, переконав. Отже, якщо треба перевстановити/відновити систему, очистити комп від вірусів, передивитись DVD з ювілеєм або весіллям родичів, знайомих на які піти не зміг, а так хочеться побачити то будемо звертатись до інтернету. Або завжди буде говорити щоб диски давали з своїм приводом. На даний час DVD не ставиться лише на робочих станціях на підприємствах, де мусить бути великий рівень безпеки. Як більшість нетбуків не ріжуть по конфігурації, але DVD в більшості випадків залишають.

Стосовно більш-менш якісного інтернета в місці його проживання - це ще може бути велика проблема. Який інтернет ставити, якщо немає ні Київстара, ні Укртелекома, ні Візора, ні аверса, ні Фотакома?

Машина вже готова, чекає тільки DVD та внутрішньої обв'язки проводів після його встановлення. Я туди і картрідер поставив і флопік. Якщо не буде DVD ... я не знаю. Народ, хто приймав участь і не тільки, дайте відповідь!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

треба робочий DVD-RW.
якщо треба перевстановити/відновити систему, очистити комп від вірусів, передивитись DVD з ювілеєм або весіллям родичів, знайомих на які піти не зміг

для цього достатньо і ДВД-РОМа. його знайти значно легше, бо як видно на боарді недостаток ДВД-РВ, більше того декілька людей готові його купити

давайте вставимо простий привод, чи хоча б СД-РВ, або два приводи СД-РВ і ДВД-РОМ, а то так і до зелених свят будем збирати компа.

а ні, давайте робим аукціон, виставляєм шо кому не потрібне на продаж, а на виручені кошти купуємо новий.

а взагалі підтримую MACCEN

Який інтернет ставити, якщо немає ні Київстара, ні Укртелекома, ні Візора, ні аверса, ні Фотакома?

Утел, Піплнет, Інтертелеком... модем дістати не є проблемно, вони не дорогі.

тарифи звісно на порядок вищі, але сидіти в асці, контакті і читати пошту пайдьот.

а взагалі можна придбати флешкуна гіг 8. тоді і фільмами можна обмінюватись з друзями, і комп від вірусів очистити, і весілля родичів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нет стоїть 100 грн. від Укретелекома в місяць, він карще робить чим бездротовий це точно.

Бачив тут продають за 100 грн модем ADSL.

На рахунок DVD, та можна буде пізніше презентувати це вже не велика така цяцька як то кажуть, я можу віддати свій CD-RW, за років так 7 записав на ньому максимум 50 дисків.

Пропоную допомогти в купілв модему.

+Треба знайти людей, яким не жалко гривень 10 в місяць віддавати на добру справу (проплачувати інтернет), раз ми вже так всі збираємо на компа, то може вже доведемо справу, допоможемо людині, візьмемо шефство?

Я готовий віддавати в місяь 10-20 грн. на інет цій людині, аби йому воно йшло тільки на користь.

Хто ще зі мною? Цих грошей не хватить навіть пивка попити нормально :) а людині приємно, от появиться ще один користувач на Борді :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MACCEN, ссилочку на модем скинь, будь-ласка, щоб бачити що за звір.

Стосовно 2х приводів: IDE роз'єм на мамці 1, відповідно 1 канал зайнятий вінтом, 2 залишається на привід. SATA DVD-ROM та SATA CD-RW я ще не зустрічав. Отже і виходить все в одному або ATA або SATA. Стосовно флешки, то нормальна 8 якраз коштує як б/в DVD-RW. Нормальна - це така, яка через місяць не стане 512Mb, китайці зараз дуже багато таких клєпають.

тоді і фільмами можна обмінюватись з друзями, і комп від вірусів очистити, і весілля родичів...

Я не дарма привів те, що за допомогою флешки зробити або неможливо, або незручно: фільми - так, але DVD 4,7Gb можна записати лише на 8Gb флешку, що і відповідає ззаявленому розміру флешки, а от що робити з 9-гіговим диском - тут вже 8 не підійде, а якщо диск ліцензійний з надійним захистом (таке теж іноді трапляється); від вірусів комп за дпопмогою флешки очистити неможливо взагалі, хіба що то будуть не віруси, а так якась дохлятина - на диск вірус заскочити не може, відповідно антивірусна програма виконує 100% свої функції, інакше вона дуже легко заражається; щодо весілля (і т.п.) то треба буде дати флешку комусь щоб перекатали з диска на неї, а потім на ній привезли - прийшли в гості з диском, взяли флешку, повернулись додому - перекатали і знову в гості - якось дивно виходить, мені принаймні.

Ладно, я думаю це питання з приводом найближчими днями вирішиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дозвонився до батька опікуємого, попередив що від імені учасників форуму буде подарунок на наступному тижні, приурочив вже до Нового року. Водночас взнав, що є можливість підключення до Укртелекому. Так що можна шукати і модем.

Хто виявить бажання занести разом зі мною подарунок на наступному тижні (мабуть ближче до вихідних або на них), будь-ласка пишіть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тема на тему модема.

Якби таку річ подарували, то було б "за радість". А купляти з такими відгуками, навіть за пів ціни ...

Я от багато таких оголошень читав і все думаю чого їх всі продають ...

Не хотів влазити в політику, але якщо не правий, то поправте - ми ж тут ніби не державні мужі, які хочуть впарити лайно за копійки і розповісти всім що зробили дуже велику справу на мільярди. Це не стосується особистостей. Скажем так - з ціллю профілактики. Благодійність - це не надати комусь щось непотрібне (в сенсі не робоче, або напівробоче), а надати хорошу робочу річ, щоб людина нею користувалась, бо з якихось причин вона не може собі її придбати, але вона їй потрібна, а для нас це великої погоди не зробить. Це актуально особливо тоді, коли не даєш річ, яка всерівно валяється без діла, а вкладаєш гроші. Гроші бажано вкладати в те, що не буде викликати питань в майбутньому. Тому бажано купляти дешевше, але надійне. Ну не створювати ж завтра таку саму тему?..

На нормальну річ і сам додам трохи, щоб довго не тягнути...

P.s.: без образ, якщо когось десь задів, але істина народжується в спорі, а нам потрібен хороший результат. Тому приймається і любий спір, аби він був тільки конструктивним і йшов на користь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі в Укртелекомі дають час від часу акційні модеми по 1 грн. Так от якщо буде бажання, то можна підключитись і під час акції. На рахунок 2500 модему - нормальна річ за адекватні гроші, просидів на ньому 1 рік, жодних глюків; перейшов на аналогічний 2540 тільки тому, що виникла потреба підключити до інтернету телевізійний тюнер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі, дуже слушне зауваження. В Укртелекомі бувають і акційні модеми. Але є ще і модем в аренду. Якщо за рік туди добереться Київстар чи ще хто на привабливіших умовах, то модем, взятий в аренду можна буде здати і вартість в 12 грн в місяць не є такою вже і великою в порівнянні з вартістю придбання модема (за місяць). Треба просто піти в Укртелеком і поговорити, можливо для таких категорій існують ще якісь пільги. Протягом перших днів тижня постараюсь взнати.

DVD в аренду не візмеш ...

frv, дякую за свіжу мисль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тут нічого не хотів "впарити" просто наиисав свої думки з цього приводу... і все...

І 100 грн. більш чим адекватна ціна, може якщо поторгуватись і сказати нащо тобі модем, думає продавець скине пару рублів.

На рахунок оренди, то це договір на рік підписувати треба, так коли "приїде" Білайн чи там ще щось, вже так просто не спригнеш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тут нічого не хотів "впарити" просто наиисав свої думки з цього приводу... і все...

В тексті було написано

Це не стосується особистостей.
, окрім того це стосувалось державних мужів, хоча можу і вибачитись щоб закрити тему.

Модем в аренду надається без обмежень по часу, принаймні надавався раніше. В любому випадку при цьому людина має гарантію і можливість замінити цей модем в разі несправності, а так ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кстаті таким людям мають бути пільки в Укртелекомі це плюбому, так що треба поцікавитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Podorozhniy передав новий DVD-RW та блок дисків.

Отже, машина зібрана.

Хто має бажання занести разом зі мною подарунок, будь-ласка відпишіть... хоча б щоб не було зайвої мови...

Нажаль не встигаю зайти в Укртелеком по питанню Інтернета. Постараюсь закрити це питання завтра.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щодо машини: все зібрано, налаштовано і чекає відправки майбутньому власнику. Планую завезти його завтра після обіду. Бажаючі зробити це зі мною є?

Щодо інтернета: з акціями та арендою модема для звичайних користувачів все відомо. Сьогодні знову не всиг в Укртелеком. Прийшов туди о 16-00, але як виявилось, вони працюють тільки до 16-00. Тому надіслав повідомлення на зворотній зв'язок Укртелекому щодо того як це відноситься до інвалідів та чекаю відповіді.

Результат відпишу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

такс... останеться інет... всім респект хто відгукнувся, і головне автору темі дякую!

Що вирішив от так допомогти людині!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Машина завезена, але нового влсника вдома не було. Батько сказав що відправив його на пару днів в село.

За словами батька він навіть не знає як до того комп'ютера підходити, так що інтернет ще не на часі і це питання буде вирішуватись після повернення його з села.

Да, звати його Андрій. Принаймні батько був не проти щоб сфотографувати Андрія з новим ПК. Далі буде видно.

Чекаю повернення - мені передзвонять. Тоді і підсумую все і всіх хто брав активну участь...

На часі дякую поки що від імені батька всім хто прийняв в цьому участь. Поки що людина в шоці...

P.s.: якщо ще хтось може подарити щось з периферії (Web-камера, принтер, сканер ...), то, думаю, ще можна буде довезти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Від нового власника комп'ютера, Андрія, ВЕЛИКА ПОДЯКА всім, хто допоміг йому отримати можливість мати ПК, навчитись працювати на ньому та в майбутньому спілкуватись з людьми за його допомогою: frv, qaster, Сергій (нік, нажаль, не знаю), Karabasbarabas, shvezigor, kolya123, MACCEN, uncle, Belorys, Mihas, Podorozhniy та всіх інших хто приймав в цьому активну участь.

Я пообіцяв Андрію при підключенні його до інтернету (що на самому ділі не має на даний час пільг при підключенні та користуванні - Укртелеком) надати всі ніки для особистих подяк та, можливо, подальшого спілкування.

Як і обіцяв (хоч і не так скоро) викладаю фото та прикріпляю відео (заархівований mp4, людина погано вимовляє слова, тому коротке).

Особисто від себе теж дякую всім хто не був до цього байдужим.

На даному етапі тему можна закривати.

post-8143-0-37874500-1298922704_thumb.jp

28022011.rar

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...