Перейти до змісту

Треба комплектуючі та периферія для збору ПК


uagav

Рекомендовані повідомлення

людина писала вище, що всі "контрибутори" (ака благодійники) можуть бути присутніми в момент даріння зібраного компа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 97
  • Створено
  • Остання відповідь

кнопка (сама пластикова частина) є? Може де контакт перегнувся, можна зробити

Дай фото я оціню

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кнопка "щелкає", але неспрацьовує, проводки цілі (ресет -некритично,хоча можна і поміняти), заглушки можна замінити картрідером або флопіком чорним.

post-1956-0-90060500-1292107746_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кнопка "щелкає", але неспрацьовує, проводки цілі (ресет -некритично,хоча можна і поміняти), заглушки можна замінити картрідером або флопіком чорним.

Очевидно кнопка накрилась, ціна їй 2-3 грн на базарі. замінити досить таки легко

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завтра привезу uagav. Хто буде робити свій внесок подивіться може в кого є подібна кнопка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Замінити тут треба, лагодити немає сенсу. Замінити досить таки просто там все типу конструктор повино бути, власник корпуса може замінити самостійно її.

Купити можна на базарі (Варшавському) взяти з собою стару і просто показати продавцю, від дасть таку ж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є відяхи AGP 16\32\64Мб,

оперативка 128 SDRAM кілька планок,

кулерів різних кучка,

блоки живлення штук 50,

CD-ROM, CD-RW, DVD-ROM.

Процесори 478 Celeron 1,7, Celeron 2.66.

Заглушки корпусні є сірі/білі/чорні.

Є задні залізячки для мамок багато, шлейфи.

Якщо щось треба - пишіть, привезу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди, кнопка і в мене знайдеться - це не проблема! Заберу мамку, тоді відпишу що треба далі.

Дякую всім!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже є корпус від frv, мамка MCP6PB M2+ від qaster.

Відповідно до мамки треба:

CPU Socket AM2 / AM2+ (AMD Athlon 64 / Athlon 64 FX / Athlon 64 x2/ Sempron / PhenomX3 / X4 processors(Maximum Watt: 95W))

Main Memory DDR2 256MB/512MB/1GB/2GB DDR2 Supports DDR2 533 / 667 / 800 Registered DIMM and ECC DIMM is not supported

HDD бажано SATA2

DVD-RW з чорною мордою

Якщо щось з "мєлочі" не буде вистачати, звернусь до KOTuK (будь-ласка контакти в ПМ).

kolya123, колонки, звичайно, теж будуть в нагоді (будь-ласка контакти в ПМ).

Поки що цікавить інформація по пропозиціях. Якщо комусь не відповів особисто, не ображайтесь будь-ласка, час ще є, а хочеться обрати краще.

P.s.: щодо сумнівів, нажаль це національна особливість, але навіть якщо ніхто і не зможе чи не захоче піти до людини я планую, якщо вдасться (якщо людине не буде проти, може які забобони чи релігія), записати подяку чи щось подібне на відео і викласти тут. Повторюю, особисто з людиною не знайомий, останнім часом взнаю потрохи цікавих речей що і викликає бажання допомогти про що напишу після події (зараз не хочу щоб було дійсно сюрпризом, а якщо раптом хтось здогадається про кого мова і розповість).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

uagav, якщо ще чогось не вистачатиме, а час "піджиматиме" - прохання написати мені ПМ, ОК?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є пропозиція: оскільки навряд чи хто захоче подарувати проц під ам2 (вони доволі рідко продаються на борді), давайте створим тему, де будемо продавати те, що готові були подарувати, але незгодилось. На виручені кошти докупим все необхідне. Готовий викласти на продаж звукову картку С-медіа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як варіант. Але це дорівнює тому що просто взяти і скинутись (це питання піднімалось вище) всім бажаючим грошима, бо де є гарантія що те що буде виставлено куплять, принаймні до Різдва і де під час свят можна буде щось придбати.

Якщо скидатись то питання по скільки (скільки виявиться бажаючих) і на який проц і де брати (як приклад Athlon II X2 255 - середній солідний варіант, але ціни, найнижча в Києві і чи до того часу він буде в наявності і хто привезе), хто і як буде збирати гроші (варіанти, наприклад можна створити нову тему і зібрати, як варіант, комусь на мобільний поповненнями, потім обналічити, якщо таке можливо) ... при великій кількості людей можна і по 5 грн скинутись і вийде взагалі новий комп, але це міняє дану створену тему. Давайте почекаєм до вівторка до вечора і там будем бачити чого не вистачає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю дуже старенький комп, року 1999-го, монітор 17-ку, мишку, пару стареньких сд-двд і ще трохи дріб'язку. В системнику не вистачає процесора, зараз немаю змоги глянути докладніше. При бажанні можна добрати і скласти робочий комп. Для інтернету-ворду вистачить. Було-б добре його подарувати такій-самій людині про яку йдеться в темі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

топікстартер, попросіть адміністрацію закинути тему в "важливо", щоб вона весь час була зверху, поки не збереться комп. Думаю, мають піти на зустріч

або якшо Ви, шановний член адміністрації, читаєте це, будь-ласка, закиньте цю тему в "важливо". Дякуємо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Есть двд-рв Asus 2014l1t, но не пишет и не читает ДВД (только лицензию читает из двд). Серого цвета. Разъем Sata.

C CD и CD-RW проблем нет. Если надо могу отдать на доброе дело.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Додалась пам'ять від Karabasbarabas та shvezigor.

Залишились необхідними:

CPU Socket AM2 / AM2+ (AMD Athlon 64 / Athlon 64 FX / Athlon 64 x2/ Sempron / PhenomX3 / X4 processors(Maximum Watt: 95W))

HDD (бажано SATA2)

DVD-RW з чорною мордою

Колонки

Щодо монітора буде відомо завтра до кінця дня.

P.s.: хто може скинутись на процесор пишіть в ПМ (відразу з пропозицією який саме процесор). Я запросто можу виділити 50-70 грн (нажаль не більше).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...