Перейти до змісту

Треба комплектуючі та периферія для збору ПК


uagav

Рекомендовані повідомлення

Сьогодні в одного лучанина, інваліда з дитинства, чемної гарної людини, день народження (скільки не знаю і власне з ним прямо не знайомий). Просто захотілось допомогти. Він ніколи в житті не зможе придбати собі компьютера. Пересуватись йому важко, спілкуватись в побуті нема з ким, на роботу його ніхто ніколи не візьме, державі, так це взагалі до одного м....

Я маю 3 пеньок, але подумав що може знайдуться не байдужі люди в яких є якісь непотрібні комплектуючі щоб зібрати хоча б щось типу 4 пенькана любій платформі, т.я. це буде хоч щось більш сучасне та трохи шустріше.

На сьогодні, відповідно ніхто не встигне, але якби до Миколая ...

Корпус, БЖ, клава та мишка в мене є в любому випадку.

Інші пропозиції приймаються протягом тижня ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 97
  • Створено
  • Остання відповідь

є хороший кулер від am2, am2+, am3.

модем 2500u

вінт 40гб, але потрібно перевірити чи робочий.

ще можу підігнати якийсь проц на 478.

все в подарунок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оо, в мене ще є монітор 15 crt. Правда він новий, стояв на горищі запакований 8 років)) працював 4 місяці від сили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую що відгукнулись. Є ще в світі люди - і це радує!

Мамка (quaster), кулєр (Himentes), вінт (valuzk) - взято до уваги.

Не спішіть скидатись готівкою - це можна встигнути завжди. Ще не всі читали - до Миколая час ще є.

Також прохання відразу вказувати модель, нажаль не все сумісне.

Himentes, щодо модему, то я сумніваюсь що він зможе проплачувати Інтернет, хоча це, можливо, йому найнеобхідніше для спілкування, але спочатку треба коника, про інше потім.

Ще раз дякую всім. :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

quaster

не quaster, qaster :)

по темі: хто збиратиме "коника"? Мамку можу хоч завтра вже віддати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://img.tomshardware.com/us/2006/05/23/amd_reinvents_itself/box_cooler_am2.jpg

отакий кулер.

http://81.177.31.48/images/big/15322913.jpg

отаке моніторо.

бажано забрати все завтра ранком!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

qaster, вибачаюсь, очепятка, напевно - образити не хотів.

Збирати буду вже я. Занести можемо всі разом, не знаю, може людині приємно буде всіх хороших людей побачити ...

Щодо монітора, то один знайомий хотів "збагрити" свій, в ньому тільки кнопка включення не працює, казав. Спочатку перепитаю його.

+ пам'ять (myhajlyk)

Судячи з того що збирається, то свій корпус віддавати вже соромно, тому придбаю в кого є, саме придбаю, т.я. в любому випадку залишаю за собою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

соррі. незможу прийти особисто до тієї дитини(

справи, небуде в Луцьку. Завтра їду. Так що бажано то фсьо забрати вранці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до тієї дитини

Це не дитина - це молода людина, просто інвалід з дитинства і поводить себе в більшості як дитина.

Я вибачаюсь, якщо можливо і ображу, але якщо було бажання віддати дитині, а тут виходить що не зовсім, то кожен вправі відмовитись. Ще раз вибачаюсь, але буває в житті різне.

Це пишу щоб, як звикли говорити зараз, все було прозоро і відкрито.

В кого коли виходить віддати, будь-ласка, контакти в ПМ.

Повторюсь, придбаю гарний корпус б/в без БЖ, приймаю пропозиції.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні в одного лучанина, інваліда з дитинства, чемної гарної людини, день народження (скільки не знаю і власне з ним прямо не знайомий). Просто захотілось допомогти. Він ніколи в житті не зможе придбати собі компьютера. Пересуватись йому важко, спілкуватись в побуті нема з ким, на роботу його ніхто ніколи не візьме, державі, так це взагалі до одного м....

Я маю 3 пеньок, але подумав що може знайдуться не байдужі люди в яких є якісь непотрібні комплектуючі щоб зібрати хоча б щось типу 4 пенькана любій платформі, т.я. це буде хоч щось більш сучасне та трохи шустріше.

На сьогодні, відповідно ніхто не встигне, але якби до Миколая ...

Корпус, БЖ, клава та мишка в мене є в любому випадку.

Інші пропозиції приймаються протягом тижня ...

можу підкинути Семпрон 2600 сокет 754, DDR400 256мв, кулери для корпуса та бж, сказішний вінт з контролером і ще різні дрібниці якщо потрібно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для доброї справи подарую новий корпус чорно-сірий (непрацює лише кнопка ресет і нема 2 заглушок на флопік)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для доброї справи подарую новий корпус чорно-сірий (непрацює лише кнопка ресет і нема 2 заглушок на флопік)

заглушкі я знайду , скажи тількі модель корпусу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні в одного лучанина, інваліда з дитинства, чемної гарної людини, день народження (скільки не знаю і власне з ним прямо не знайомий). Просто захотілось допомогти. Він ніколи в житті не зможе придбати собі компьютера. Пересуватись йому важко, спілкуватись в побуті нема з ким, на роботу його ніхто ніколи не візьме, державі, так це взагалі до одного м....

Я маю 3 пеньок, але подумав що може знайдуться не байдужі люди в яких є якісь непотрібні комплектуючі щоб зібрати хоча б щось типу 4 пенькана любій платформі, т.я. це буде хоч щось більш сучасне та трохи шустріше.

На сьогодні, відповідно ніхто не встигне, але якби до Миколая ...

Корпус, БЖ, клава та мишка в мене є в любому випадку.

Інші пропозиції приймаються протягом тижня ...

Ви або вчиняєте дуже на мою думку благородний вчинок, або ви являєтесь сраним шахраєм проти якого його слова і повернуться у 100 разів з гіршими наслідками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...