Перейти до змісту

Треба комплектуючі та периферія для збору ПК


uagav

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 97
  • Створено
  • Остання відповідь

Додалась пам'ять від Karabasbarabas та shvezigor.

Залишились необхідними:

CPU Socket AM2 / AM2+ (AMD Athlon 64 / Athlon 64 FX / Athlon 64 x2/ Sempron / PhenomX3 / X4 processors(Maximum Watt: 95W))

HDD (бажано SATA2)

DVD-RW з чорною мордою

Колонки

Щодо монітора буде відомо завтра до кінця дня.

P.s.: хто може скинутись на процесор пишіть в ПМ (відразу з пропозицією який саме процесор). Я запросто можу виділити 50-70 грн (нажаль не більше).

[/qu

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

додалися колонки від kolya123

Залишились необхідними:

CPU Socket AM2 / AM2+ (AMD Athlon 64 / Athlon 64 FX / Athlon 64 x2/ Sempron / PhenomX3 / X4 processors(Maximum Watt: 95W))

HDD (бажано SATA2)

DVD-RW з чорною мордою

Нажаль, до Миколая так і не встигли ... Але попереду ще є свята до яких можна це приурочити, що і не засмучує. Як мінімум, попереду ще півтора тижні.

Якщо хтось може щось запропонувати, то пишіть. Можливо, Ваша пропозиція зацікавить в якійсь частині власника процесора чи DVD-RW, який піде на бартер (чистий, з декількох пропозицій або з доплатою). В свою чергу, власник, в кого є потрібні комплектуючі, пишіть тут чи в ПМ що Вас може зацікавити з запропонованого тут, окрім вже забраного і прийнятого до комплектації.

Вітаю всіх з святом Миколая і бажаю найкращих та найбажаніших подарунків і всього що до цього можна додати! :friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось тут писав, тіпа для дитини не вопрос, а для дорослого то ну його (я так зрозумів), так цей дорослий так само як і дитина не може собі на прожиття заробити, а конкретному чоловіку чому б не допомогти, думаю що це не развод.

Скільки процесор коштує? яки потрібний більш конкретно напишить!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я знайшов процесор атлон 5000+. Ціна 200 грн, зараз тестується, вроді все ок! Допоможіть ТС зібрати суму!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Конкретно що треба:

HDD (бажано SATA2)

DVD-RW з чорною або сріблястою (знайшов в себе кард-рідер срібл. - буде замість планки в корпус + користь) мордою

CPU - 100 скидаю я, якщо є бажаючі можуть допомогти скинутись на 2 половину (в ПМ)

Є пам'ять від shvezigor hynix 512MB 1Rx8 PC2-4200U-444-12 на продаж або бартер - людина зробила свій внесок.

Мабуть треба кулєр АМ2 - ще не взнавав (завтра заберу проц, буде точна інформація).

Монітор забрав (Samsung 755DFX S), але він виявився не робочий - зараз танцюю з бубном. Якщо хтось може внести вклад ремонтом (нема растра, світиться тільки індикатор, при включенні через раз чути як вмикається розмагнічування, 50В є, замість 13 - 10В, підозрюю S78DL05L, далі ще не дивився, НОТ-Ок, першочерговою причиною був непропай 2х контактів вимикача)- з задоволенням поділюсь (бо не люблю Сасмунг). Машинка майже нова, хоча по корпусу так і не скажеш.

Інші питання можливо будуть після збору і тестування машини.

MACCEN - в саму точку, просто виникло бажання допомогти окремій, далеко!!! не дурній людині, яка не має через хворобу можливості розвитку і можливості заробітку собі на проживання + спілкування. Окрім того доброчинність не є обов'язковою і тому нікого не тільки засуджувати, а і обговорювати цю тему наміру не маю. Дати чи передумати - право кожної людини!

В любому випадку шляху назад немає, з часом все збереться, якщо і не до свят, як хотілось, то взагалі колись.

Окремо дякую адміністрації за надання темі статусу "Важливо".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не скупіться, дайте по пару гривень, якраз назбирається може на щось толкове!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба:

HDD (бажано SATA2)

DVD-RW з чорною або сріблястою мордою

кулєр процесора АМ2/АМ2+ під Атлон 5000+ (обіцяв подивитись uncle, але десь зник (мобіла не відповідає))

+ різна мєлоч (2 планки для закриття отворів в корпусі на PCI карти + шлєйфи (в залежності від вінта та двд))

MACCEN вніс свій вклад в процесор (від uncle за допомоги frv) в розмірі 50 грн., за що велика подяка.

За монітор ще не знаю, бо паяю по 5 хв. в день - поки що толком зайнятись не мав часу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба:

DVD-RW з чорною або сріблястою мордою

кулєр процесора АМ2/АМ2+ під Атлон 5000+

різна мєлоч (2 планки для закриття отворів в корпусі на PCI карти + динамік в корпус + шлєйфи (ATA66 (для вінта) та в залежності від двд (можливо і не знадобиться)))

монітор (треба інший, бо в наданому мені ще й виявився неробочим проц, який в Луцьку знайти неможливо)

valuzk надав вінчестер. Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Есть шлейф 80 жильный для АТА винта (новый еще запаенный)и динамик, планки завтра на работе гляну, т.0506150765

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Uagav! Тож пропонував Himentes кулер під ам2 і монітор 15, а Uncle - монітор 19, Котик - двд-ром, задні планки і шлейфи. Якщо вони відмовились, то

давай з понеділка зв'яжемось і якось вирішимо питання, а то затянеться аж до наступного дня народження. (думаю людині без компа не принципово який двд-привід буде пишучий чи ні).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

laser, допоможіть будь-ласка. Зберіть це все і обміняйте на DVD хоча б. Це теж буде дуже великий внесок...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у мене є привід DVD-RW. Але як виявилось не бачить DVD-RW диски <_< , звичайні DVD-R-ки і CD наче в нормі. Якщо це не буде значним недоліком можу віддати. IDE, чи то пак PATA :rolleyes: роз'єм

на рахунок іншого заліза нажаль нічого немає при такій конфігурації... хіба що дрібниці типу шлейфи, планки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вибираю з запропонованого те, що є більш сучасним, більш якісним. Відповідно те, що є повністю робочим. Дарити те, що не працює?.. Ви б хотіли отримати такий подарунок? Можливо я не правий?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Забрав шлєйф, планки та динамік в Belorys, кулєр в Mihas. Дякую! Вже склав - тестую.

Залишився DVD-RW з чорною або срібною мордою. Можливий обмін на пам'ять від shvezigor hynix 512MB 1Rx8 PC2-4200U-444-12 або на пам'ять та невеличку доплату. Писати можна сюди або в ПМ.

Ще є питання з монітором, поки що чекаю до вівторка.

Дуже хочеться встигнути хоча б вже до Старого Нового року. Все ж таки отримати подарунок на свято набагато приємніше...

Всіх з Різдвом!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Монітор є від uncle.

Залишився, як мінімум, DVD-RW. Можливий обмін на пам'ять від shvezigor hynix 512MB 1Rx8 PC2-4200U-444-12 або на пам'ять та невеличку доплату. Писати можна сюди або в ПМ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...