Перейти до змісту

Гірськолижна темка


slim

Рекомендовані повідомлення

Народ, срочно всім у Славське. На улюбленому Тростяні таке робиться. Снігу по коліна. Нарешті дочекався і цього сезону обійдусь без попсового, мегалюдного Буковеля. Хто любить Тростян усім кидати роботу - ні роботу не кидати, ВСЕ кидати!!! І їхати туди, туди подалі в сніжний рай де так добре розслабитись. А щей у нас сніг випав, як класно було вчора ввечері. І кохана дружина, ще більше її за це люблю, напхала мені снігу повну запазуху аж в трусах було. Який хороший той сніжок, мякенький, холодний - а від того так тепло і легко. Блін знову загострилась стара хвороба - снігозалежність.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 103
  • Створено
  • Остання відповідь

Дякую, але то виходить що десь ввечері на місці, я то як їздив то в 18.00 з Луцька, а в 11.00 вже в Ясині, але ті 4 години.

Так от Світлана ж і радить потягом (Ковель-Чернівці) до Франківська, прибуває туди десь о другій ночі, біля 4ої ночі дизель на Рахів і їдеш собі до Ясіня. Дизель там десь годині в 7 ранку, потім вже УАЗиком на Драг. Чекати в такому випадку доведеться всього 2 години у Франківську.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Куплю акційні абонементи на витяги та прокат Буковель. Розгляну всі пропозиції.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На днях вікрив сезон катання на бігових лижах в нашому центральному парку ;) Класно покатався погда просто супер, тільки тривалий час без практики дався в знаки.... Надовго мене не вистачило :0152:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені подобається ця тенденція.

Якось люди потрохи відходять від кабаків і генделів. Коли я тільки ставав на лижі (прибизно в '99) не було такої масовості. Бігові лижі.. в ополонку окунаються з геометричною прогресією (може то так мені здається).

Вцілому находять купу цікавого часопроведення поза стаканом і кутєжом :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вцілому находять купу цікавого часопроведення поза стаканом і кутєжом

та телевізором і диваном!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Куплю акційні абонементи на витяги та прокат Буковель. Розгляну всі пропозиції.

Будьте обережні з покупкою "акційних" денних VIP-абонементів у пунктах прокату близьких сіл до Буковелю. Віпи блокуються як тільки ви проходите турнікет, далі знімаєте лижі і йдете виясняти що до чого-їдете назад кілометрів 15-здаєте-купуєте в самому Буковелі, але вже дорожче, бо до 9 ранку не встигли купити зі знижкою 30%(( Тепер Віп має бути особисто ваш і з фотокарткою та документом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ми на Плаї відірвались :_05:

Денні абонементи є? Раніше ніби були тільки разові(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 грн - крісло, 15грн - бугіль, для дітей є величезна зона з безкоштовним гусеничним підйомником

денний казали 250грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В ці вихідні був в Буковелі. Брав абонемент - катання з 8.30 до 16.30 за 230 грн (це 30% знижка бо брав до 9.00). Всі траси і витяги працюють, в ідеальному стані. Лижі, боти, палки теж на буковелі брав = 70 чи 80 грн категорія «С», шолом дають безплатно. Особливо класно зранку зїжджати, коли свіжий мякий сніжок. Черги тільки на 2 підйомниках були~2-3 хв стояти, всі інші вільні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На днях вікрив сезон катання на бігових лижах в нашому центральному парку ;) Класно покатався погда просто супер, тільки тривалий час без практики дався в знаки.... Надовго мене не вистачило :0152:

Теж відкрив сезон бігових лиж. Поки є хороший сніг - проклав лижню в лісі в Боголюбах. Минулоріч катались там кожен уікенд. Живу неподалік "Нової лінії" - звідти 15 хв на маршрутці 47 або 31 в кінцеву до лікарні в Боголюбах . А там ліс поруч, є ділянка ялинового лісу - дуже мальовнича. Ялини височенні - метрів 15 , і білочки присутні. :) А головне - це ліс, не парк, тому людей там немає.

Взагалі - хто де катається на бігових лижах?

В районі вулиці Чернишевського, починається окраїна Луцька, точніше величезний луг між лукоподібним вигином русла р. Стир. Там є де розігнатись на лижах. Багато простору, в сонячний день все переливається міріадами іскринок. Нерідко можна спостерігати за стрімким бігом зайця або лисички.

Минулого року зробили лижну прогулянку по Воротнівському лісі. Ліс знаходиться трохи поодаль за Гаразджою. Горбиста місцевість - є класні спуски і ...підйоми. Дуже гарний ліс, біля покритого льодом озера посмажили сосиски та заправились гарячим чаєм. А за лісом, між селами Верхівка та Воротнів - величезні пагорби - спукатись здорово, а от підійматись назад... :)

Ось слайд-шоу цієї прогулянки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В ці вихідні був в Буковелі. Брав абонемент - катання з 8.30 до 16.30 за 230 грн (це 30% знижка бо брав до 9.00). Всі траси і витяги працюють, в ідеальному стані. Лижі, боти, палки теж на буковелі брав = 70 чи 80 грн категорія «С», шолом дають безплатно. Особливо класно зранку зїжджати, коли свіжий мякий сніжок. Черги тільки на 2 підйомниках були~2-3 хв стояти, всі інші вільні.

Аналогічно, тільки був тиждень тому 20-22 січня. Найкраще працювали підйомники на довгу, взагалі майже не було людей. Спробували з друго ще з"їхати разок з гори на якій трампліни нагорнуті (проїхали під стрічкою Bukovel Ski school), то почули купу зауважень. Більше не катались, хоча круто було пострибати.

Ще зняли відео камерою Hero 2. ось що вийшло (це ще тільки перша частина ролику)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

каталися на минулих вихідних на екокурорт Izki с. Ізки Закарпатської області

Гірськолижний курорт Ізки чудово пасує для відпочинку з дітьми, а також для починаючих лижників та сноубордистів. Пологі широкі траси підійдуть для навчання і для катання усією родиною. Є спеціально підготовлені санні траси. Двокрісельний витяг (980 м) з пропускною здатністю 800 осіб на годину та бугільний витяг (950 м) обслуговують три основні траси, їхня довжина близько 1200-1400 м. Ширина найближчого до крісельного витягу схилу – 200 м; ще є бічна траса через ліс. Траси осніжуються сніговими гарматами.

У однойменному туристичному комплексі «Ізки» працюють індивідуальні інструктори, гірськолижна школа з груповою формою навчання, є пункти продажу й прокату спорядження, паркінг, ресторан «Колиба»

izki01.jpg\

Доїзд до курорту

Власним автомобілем :

  • Львів—Стрий—Нижні Ворота—Воловець—Ізкі — 185км.
  • Івано-Франківськ—Долина—Міжгір’я—Ізкі — 137км.
  • Ужгород—Нижні Ворота—Воловець—Ізки — 112км.

Залізницею : До станції Воловець, від станції автобусом до Міжгір’я.

Літаком : Міжнародний Аеропорт «Ужгород», від Ужгорода автобусом до Міжгір’я.

mapa_izki.jpg

Траса:

Пологі широкі траси підійдуть для навчання і для катання усією родиною. Є спеціально підготовлені санні траси. Двокрісельний витяг (980 м) з пропускною здатністю 800 осіб на годину та бугільний витяг (950 м) обслуговують три основні траси, їхня довжина близько 1200-1400 м. Ширина найближчого до крісельного витягу схилу – 200 м; ще є бічна траса через ліс. Траси осніжуються сніговими гарматами

izki.jpg

фото звіт та відео викладу пізніше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На днях вікрив сезон катання на бігових лижах в нашому центральному парку ;) Класно покатався погда просто супер, тільки тривалий час без практики дався в знаки.... Надовго мене не вистачило :0152:

А де ви бігові лижі в Луцьку взяли? І взагалі є у нас прокат? Крім центру туризму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А де ви бігові лижі в Луцьку взяли? І взагалі є у нас прокат? Крім центру туризму.

знаю, що є прокат в магазині миклухо-маклай на грушевського (недалеко від "саванни"). А от підкажіть де би сноуборд взяти? І де є вищезгаданий "центр туризму" ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На днях вікрив сезон катання на бігових лижах в нашому центральному парку ;) Класно покатався погда просто супер, тільки тривалий час без практики дався в знаки.... Надовго мене не вистачило :0152:

А де ви бігові лижі в Луцьку взяли? І взагалі є у нас прокат? Крім центру туризму.

Навіть не знаю,чи є десь прокат... Колись лижі були в любій школі - можна було домовитись. Можливо - на фізкультурному факультеті?

А може є зміст купити бігові лижі - вони порівнянно недорогі. А бо купити б\в? Я знаю одного чоловіка, який возить б\в велосипеди , лижі ( і бігові також) з Голандії, можу скинути координати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А де ви бігові лижі в Луцьку взяли? І взагалі є у нас прокат? Крім центру туризму.

знаю, що є прокат в магазині миклухо-маклай на грушевського (недалеко від "саванни"). А от підкажіть де би сноуборд взяти? І де є вищезгаданий "центр туризму" ?

На проспекті перемоги біля мосту є магазин Анамандрія там здають на прокат лижі та дошки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У "ЛуцькПрокат" є гірські лижі і дошки.

З біговими лижами, трішки не встигли прикупити щось достойне.

На наступний сезон будуть обов'язково :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А де ви бігові лижі в Луцьку взяли? І взагалі є у нас прокат? Крім центру туризму.

знаю, що є прокат в магазині миклухо-маклай на грушевського (недалеко від "саванни"). А от підкажіть де би сноуборд взяти? І де є вищезгаданий "центр туризму" ?

На проспекті перемоги біля мосту є магазин Анамандрія там здають на прокат лижі та дошки.

бігові лижі ? мені здається, що там тільки гірські є

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я знаю одного чоловіка, який возить б\в велосипеди , лижі ( і бігові також) з Голандії, можу скинути координати.

скинь мені плз...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...