Перейти до змісту

Гірськолижна темка


slim

Рекомендовані повідомлення

Схили там є різні, новачкам точно буде де повчитись. Я там сам ні разу не був тому про поселення нічого не знаю. Як точно визначусь що саме туда поїду тоді щось і підшукаю це не буде проблемою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 103
  • Створено
  • Остання відповідь

доброго дня! я от теж збираюсь в кінці січня - початку лютого в Карпати, а поки що вчусь на лижах їздити на околицях Луцька, щоб не геть нульовим на гори приїхати. Купив собі на гумі комбінезон за 75грн., боти "нордіка" за 130грн. і лижі за 150грн., як вам ціни? я теж в шоці, притому речі дуже якісні і в прекрасному стані! Вже три тижні як їжджу за Забороль, там є одна гірка, з траси невзрачна, але суцільний наст (майже лід), і хоча сам спуск приблизно метрів всього 100 має, нахил градусів 15-20, але швидкість можна розвинути достойну. Та й з мяким снігом горок вистачає. Думаю в бік Рівненської проїхатись, пошукати гокри покруче і подовше, є там щось таке?

П.С., шукаю лижні боти 36 розміру для своєї малої і 42 - для сусіда, мо хтось підскаже де б/в взяти недорого, бо на гумі вже нема(((?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я сноубордист. А точніше нас 4 шт... Маємо всю снарягу і т.д і т.п

Ми катаємось скрізь де є горки у наших районах. Можливо хтось і бачив - зелененьку хонду з бордами на даху ))

Про Буковель та інші ГК не говорю. - Тема про покатушки у рідних краях.

Точки які спробували -

Гаразджа - Кльово, є два трампліна, є пуста гірка для початківців (тільки треба шукати), з мінусів - вузько та зіпсований трамплін - на канту не заїдеш нормально

Забороль - норм, але коротка траса, тим паче що там поля і весь сніг зхдуло до хатів та дороги

Рожище - Рідне місто, де й катаюсь майже щодня - є гірка (Вовча гірка зветься) - там норм метрів 200 + трамплін ширина теж зачьотна.

Рожище - Карєр, де проходили змагання по мотокросу (з трамплінами і т.д) - Місце сугубо для фрістайлу - однак потрібно пів дня 5 чоловікам з лопатами постояти і буде діло ))

Взагалі пишу сюди, щоб якось скооперуватися з бордерами для сумісних покатушок - більше народу - прикольніший драйв )).

От так!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А лижників до себе берете?

Останній раз катався на різдво на гірці що біля каплички напроти 4 гімназії. Гірка маленька зате побудований трамплін та сніговий кролик не давали нам сумувати, і ноги заодно згадали що таке лижі. Як буде відео то щось закину.

Зацікавила вовча гірка, можна детальніше де її знайти.

Да і чекаємо повернення зими.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А лижників до себе берете?

Де ж там трамплін? - Зїзджу подивлюсь.

Лижників звичайно беремо. Будете в Рожище коли буде сніг набирайте 0673343114... Є приблизне відео з моїм падінням на вовчій гірці ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А лижників до себе берете?

Є приблизне відео з моїм падінням на вовчій гірці ))

Оце "тьфу" після падіння... :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А лижників до себе берете?

Є приблизне відео з моїм падінням на вовчій гірці ))

Оце "тьфу" після падіння... :smile-zachot:

Якби й далі знімав, то відео було б дійсно забарвлене розмаїттям цікавих та шокуючих звуків...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Організовуємо поїздку в Буковель на 4 дні (3 ночі) з 31 січня по 3 лютого.

Це від центру туризму, який розміщений за 4 гімназією.

Потрібна просто чим побільша групка, щоб і дешевше було, і щоб взагалі можна було поїхати.

Це десь буде коштувати в районі 400 грн.

Хто зацікавився - пишіть сюди в тему чи в приват, а я вже детальніше опишу.

P.S. Може окрему тему створити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Організовуємо поїздку в Буковель на 4 дні (3 ночі) з 31 січня по 3 лютого.

Це від центру туризму, який розміщений за 4 гімназією.

Потрібна просто чим побільша групка, щоб і дешевше було, і щоб взагалі можна було поїхати.

Це десь буде коштувати в районі 400 грн.

Хто зацікавився - пишіть сюди в тему чи в приват, а я вже детальніше опишу.

P.S. Може окрему тему створити?

створюй окрему тему...а сцилку сюди відпиши! - В окремій і поговоримо )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну раз тут пишеш значить і страшніше переживав, а взагалі класно що на Волині такі люди є. Я канешно більше схиляюсь до просто поганяти, але прижки та перила також пробував - треба частіше тренуватись, а толком нема де да і погода нас невзлюбила.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Останні роки катаюсь в Буковелі, дійсно класні траси на всі смаки. Дорогувато, але класно. Їздимо в кінці січня, початок лютого. На чому можна зекономити:

- їдемо на будні, з понеділка по пятницю;

- проживання, найкраще в зоні 15-20 км від Буковеля. Ворохта, Микуличин, Татарів. Ціни в середньому 100 грн/доба (душ, тв);

- катання, абонементи брати до 9 ранку, дешевше на 50%;

- прокат, відразу на всі дні, дешевше на 25-30%;

- харчування, готуємо самі, в гори термос і бутери, а в вечері по черзі шашличок, стейк, соляночка;

- дорога, зазвичай їдемо бусом, 12-15 чоловік, організіторів зараз хватає;

За 5 днів відпочинку треба виложити в районі 2000грн, але відпочинок того вартий! Цього сезону також плануємо їхати, бо як кажуть краще гір можуть бути лише гори, а краще лиж - лише лижі! :)

[/quote

Підкажіть провірені контакти для проживання в Татарові чи Паляниці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

- катання, абонементи брати до 9 ранку, дешевше на 50%;

Вже немає такої знижки. На тижні - 30%. На вихідних - 20%.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

- катання, абонементи брати до 9 ранку, дешевше на 50%;

Вже немає такої знижки. На тижні - 30%. На вихідних - 20%.

Цікавить проживання, скиньте, будь ласка, телефони

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ура!!! Пішов сніг. Карпатські схили знову вкриваються біленьким, пухкеньким і таким бажаним сніжком. Тримаємо кулаки за справжню зиму - зараз це така рідкість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ще як прихопить морозець... казка буде...

Завтро буду катати, кікера нового треба побудувати )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

де в нас можна взяти лижі на прокат? хотів би згадати перед карпатами як воно)) в анамандрій був, розібрали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так бачу, що місцеві райдери ще не помітили снігу....

думаю що коштів в кишенях не помітили, а не снігу :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://ru.fishki.net/picsw/012011/25/video/godovalyjj_rebenok_kataetsja_na_doske.flv

тут ссилка

А ми побоялися на лижі з малою дитиною :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18-19 грудня 2010 р. зганяв на лижі на Тростян. Людей порівняно мало + снігу валом = кайфу безліч.

Якраз 18-го тільки пластикові абонементи почали продавати і нібито Захід почав працювати. Перевірив Захід - снігу цнотливого аж забагато (невкатаний як на лижі, ніби провалюєшся і бува зачіплюєш траву, тому трохи некомфортно. Але все-одно клас!!!) Тому пошукав варіянти по тунелях, і вниз - до центр.підйомника. Накатав неймовірний маршрут-золото (і лісова дорога, і ямочки-кочки, і круті схили, і пологі швидкісні відрізки) по якому півтора дня літав/катався.

Льоду обмаль (бачив-пробував лише в 1-му містечку, протяжністю метрів з 15). А під бугельним підйомником - як в Буковелі. Після обіду на підйомнику черга з 0 чи 4 осіб.

Про підсніжні ями, пеньки, і щось тверде по трасах писати нічого не буду. Дрібноття життя (але однин дядя ребро троха підламав).

Інфа про побачені прайси в Славському

- абонемент безлім 1 день - точно не пам'таю: 140 чи 160 грн в т ч 20грн застава, яку повертають;

- абонемент 4 підйоми - здається 70 грн, в т ч 20грн застава, яку повертають;

- будь-який абонемент дійсний для будь-кого підйомника (раніше в безлімітному було тіко 2 рази на кріселці);

- лижі від 20 до 50 грн в день;

- лижні палиці - безкоштовно;

- боти приблизно 15-25 грн/день (я зі своїми);

- очкуляри/маска - 10 грн/день;

- рукавиці продадуть в пункті прокаті від 35 грн;

- бобік - на Центр підйомник 15 грн в один напрям (однин малолєтка з якогось сусіднього села їхав аж за 5 грн, це ж тре так вміти домовлятись з аборигенами);

- бобік - на Крісельний підйомник 10 грн в один напрям;

- житло /не шик, але після гір за щастя / - з 1 особи 70 грн/ніч/доба без проблем, якщо побігати-пошукати-поторгуватись то і 50грн (окрема кімната, 1-2 ліжка/дивана, пріоритетне право на користування кухнею, ванною, туалетом;)

- ціни на зігрівально-веселящі напої в межах розумного.

В районі Жд вокзалу магазинів точно вистачає, а от барів/кахвешок з нормальними харчами я там не бачу вже 2 роки підряд. В Ресторанах ще не ризикував бувати.

Коли замовляєте баню в приватному секторі, то зважайте, що для місцевого близько - для тебе бродіння по незнайомій місцевості біля 1 години.

Для навчального катання Тростян з його бугелями не рекомендую (чи рекомендую - тоді враження точно будуть неймовірні). Кажуть, для цього є Захар Беркут і Погар, але там не бував, не бачив. Тай взагалі, ІМХО бугель на Тростяні - це "полоса з препятствиями", з приколами, з перепонами, з переломами, з ямами, з грунтом, з травою, з падаючими переду сусідами...(рятує від всього тільки сніг з неба).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щасливчик Lutskforever.

Коли і мені вже пощастить попасти на Тростянчик з хорошим снігом. Думаю в лютому ще підсипе сніжку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...