Перейти до змісту

Манібек


Zheny@

Рекомендовані повідомлення

Власне, після кількох тем і скарг на покупців/продавців виникло все ж питання про Манібек money back. Себто повернення грошей.

Що саме варто зазначити в правилах.

Обов'язковий манібек. Не обов'язковий.

Від конкретної суми від типу товару і т.д.

Думки з цього приводу (мої):

- Вартість товару до 100 грн - від 1-го до 3-х днів Манібек.

- Вартість товару від 100 до 1000 грн - від 3-х до 5-ти днів.

- Далі від 5-ти днів до 2-х тижнів.

Бажано товари при можливості перевіряти на місці. Щоб не було такого, " в мене все працювало, я не знаю, чого в тебе не працює."

Включити при клієнтові - дати змогу "помацати".

Робити фото товарів теж бажано разом із клієнтом. Щоб бути впевненим, що товар віддається НЕ ушкодженим, або ж навпаки із незначними ушкодженнями.

Не знаю як бути із іногородніми покупцями та продавцями. Тут питання складніше. Товар може доставлятися по різному і часу це займає теж - по всякому.

Тут, вважаю, варто домовлятися особисто.

Висловлюємося.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 51
  • Створено
  • Остання відповідь

Все правильно. Згідний. 

Ось тільки одна помарочка: в наш час 100 гривень це вже не такі й великі гроші, тому вважаю що юзати речі такої вартості аж 3 дні це трохи забагато. Як на мене 1 доби вистачить цілком.

P.s Але є речі, купівлю яких важко уявити без манібеку, а є такі що з манібеком зовсім не сумісні. Тому тут якось узагальнювати ці речі в контексті оформлення оголошень важко...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мое мнение по этому поводу...:

Женя, а оно тебе надо? :rolleyes:

Пусть продавец/покупатель сами обо всем договариваются и сами разруливают свои "косяки"...

А борду, вернее ее раздел "купли-продажи", будем считать, например, фонарным столбом, на котором висит объявление о продаже...

Если ты возьмешься как то организовать этот процесс, ты, даже не желая этого, становишься третьей стороной, вольно или невольно принявшей участие в этом процессе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все правильно. Згідний. 

Ось тільки одна помарочка: в наш час 100 гривень це вже не такі й великі гроші, тому вважаю що юзати речі такої вартості аж 3 дні це трохи забагато. Як на мене 1 доби вистачить цілком.

100 грн - вартість відеокарти типу FX5200 чи RAdeon 9200/9250 - за день глюк може і не проявити себе!

georg, Все вірно. Ну хочуть , дехто, бачити це в правилах спитаємо. Тоді точно буду знати що туди вносити НЕ потрібно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повністю підтримую georgа. Якщо продавець і покупець - порядні адекватні люди, вони самі собі без проблем домовляться і розберуться. А якщо контрацептиви - то у 90% випадків вилазять якісь непорозуміння. Все рівно, усе не врахуєш, хто захоче - сам знайде проблем на свою голову. Словом, я вважаю, що краще, щоб це була особиста справа тих, хто бере участь у процесі купівлі-продажу.

Мені якось повернули річ, яку я хотів продати, уже на наступний день, але там зявилась подряпина, котру я помітив уже після того, як ми розійшлись, бо вона досить маленька. Так, треба було одразу уважно роздивлятись, але не думаю, що покупець захотів би лишати абсолютно непотрібну собі річ, бо вона йому не підійшла. От і як цю ситуацію вирішити? Все рівно хтось буде незадоволений.

Це раз. А, по-друге, питання дотримання умов манібеку уже трохи виходить за межі форуму. Іноді тут лише відбувається знайомство з потенційним клієнтом, а далі можуть відбуватись угоди, про які і близько не йшлось у темі. Хто за цим слідкуватиме? Навіщо? Тому, на мою думку, це виходить далеко за рамки і несе зайвий клопіт зокрема модератору.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Манібек залежить не стільки від вартості, як від складності товару.

Наприклад корпус - може вартувати більше 200 грн, але який манібек на залізяку?

А на рахунок манібеку - то мав кілька випадків коли в манібеку відмовляли або просто кидали незалежно від того що написано в темі про продаж.

Так що манібек - то справа не правил, а людей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заниматься отслеживанием манибека - это надо иметь или слишком много свободного времени, или какой-то процент со сделки.

Вносить это в правила - объявлять войну ветряным мельницам. Придётся тереть половину сообщений и банить за повторные создания тем. Больше не на что тратить время?

Что с того, что в объявлении будет написано про манибек - на заборе, вон, тоже пишет много чего...

Ожидается создание новых и интересных тем а ля "меня кинули не по правилам, помогите найти!" ??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Власне, після кількох тем і скарг на покупців/продавців виникло все ж питання про Манібек money back. Себто повернення грошей.

Що саме варто зазначити в правилах.

Обов'язковий манібек. Не обов'язковий.

Від конкретної суми від типу товару і т.д.

Думки з цього приводу (мої):

- Вартість товару до 100 грн - від 1-го до 3-х днів Манібек.

- Вартість товару від 100 до 1000 грн - від 3-х до 5-ти днів.

- Далі від 5-ти днів до 2-х тижнів.

Бажано товари при можливості перевіряти на місці. Щоб не було такого, " в мене все працювало, я не знаю, чого в тебе не працює."

Включити при клієнтові - дати змогу "помацати".

Робити фото товарів теж бажано разом із клієнтом. Щоб бути впевненим, що товар віддається НЕ ушкодженим, або ж навпаки із незначними ушкодженнями.

Не знаю як бути із іногородніми покупцями та продавцями. Тут питання складніше. Товар може доставлятися по різному і часу це займає теж - по всякому.

Тут, вважаю, варто домовлятися особисто.

Висловлюємося.

Ц е получається я продав в/у комп за 1200грн. і маю ці 1200грн. тримати на збереженні 14 денів бо можливо покупцеві щось не сподобається за два тижні і він вирішить повернути???

Це що за бред??????????????????????? :naezd:

Треба тоді з продавця в покупці переходити, і брати собі товар на користування :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Master88898, кури закон про права споживачів. І не задаватимеш ідіотських питань.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Master88898, кури закон про права споживачів. І не задаватимеш ідіотських питань.

Там написано про нові речі, а я писав про б/у, Так що ти покури трішки!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

какой закон, какие "спожывачи"... :rolleyes:

тут что, интернет магазин? а налоги, согласно новому кодексу уплачены? :rolleyes:

в общем, не занимайтесь куйнЁй... :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це тут видно хтось кіданув модера Zheny@, і він тут вирішив правила свої встановити.

Zheny@ іди краще кури бамбук, а не боса тут включив! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думки з цього приводу (мої):

- Вартість товару до 100 грн - від 1-го до 3-х днів Манібек.

- Вартість товару від 100 до 1000 грн - від 3-х до 5-ти днів.

- Далі від 5-ти днів до 2-х тижнів.

Я підтримую ідею з манібеком. Тільки пропоную позбутися від двозначності формулювань. Наприклад, на товар вартістью до 100 грн. включно манібек має становти 3 доби. Взагалі встановити на будь-який товар мінімальний термін манібеку 3 доби. За згодою сторі передбачити можливість встановлення більшого терміну.

Ось тільки одна помарочка: в наш час 100 гривень це вже не такі й великі гроші, тому вважаю що юзати речі такої вартості аж 3 дні це трохи забагато. Як на мене 1 доби вистачить цілком.

Сума дійсно не велика, але бувають ситуації, коли людина не має змоги перевірити придбаний товар на протязі одного дня. Можливо саме тестування й дійсно займе годину-дві, але цей час треба викроїти. Три доби було б нормально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі встановити на будь-який товар мінімальний термін манібеку 3 доби. За згодою сторі передбачити можливість встановлення більшого терміну.

Ага. И договор купли-продажи с отчётом в налоговую не забудь включить в обязательные условия :)

Смешные вы.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Master88898, 2 тижні курить бамбук за перехід на особистості та обговорення дій модератора розділу.

Далі думки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я підтримую

ну и договаривайся с продавцом, хочешь на три дня, хочешь на три года - как тебя устраивает...

чтобы организовать все правильно, нужно бы было, в теории, чтобы товар\деньги шли не на прямую по цепочке "покупатель-продавец", а через некое третье лицо, так сказать -"третейского судью", который и решал бы спорные вопросы, по истечению срока договоренного манибека. Никакие другие способА, как говорится, науке еще не известны... :rolleyes:

А теперь скажите, это реально организовать...? :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаю точно, що власники даного ресурсу будуть проти того, щоб ресурс якимось чином мав відношення до торгівлі, окрім як місце для розміщення оголошень.

Єдине, що варто зазначити, це те, що обговорення манібека - виключно справа тих, хто купує-продає.

Як термін так і всі решта умов. Фото і т.д. І що ресурс відповідальності не несе і спорів не вирішує.

Борда - дошка. Приклеїли оголошення. Все.

В якості інформації десь можна зазначити, що обоюдна домовленість про манібек - лише вселить впевненість у розумне розрулення конфлікту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я підтримую ідею з манібеком. Тільки пропоную позбутися від двозначності формулювань. Наприклад, на товар вартістью до 100 грн. включно манібек має становити 3 доби. Взагалі встановити на будь-який товар мінімальний термін манібеку 3 доби.

Тут якраз костюм "Слоника" продають за 100грн.

Купила, зводила дитину на Новорічний ранок.

Сказала - не підходить - повернула. Безкоштовний прокат. :D

обговорення манібека - виключно справа тих, хто купує-продає

+1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Єдине, що варто зазначити

что форум не несет ответственности за содержание опубликованных на нем предложений... :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіть не вдаючись в персони тих хто відписався в цій темі, впевнено можу сказати одне: всі хто якимось чином проти манібеку - продавці, покупці звичайно за. То і так зрозуміло, я тут покупець то я за маніек, так як виклав Женя.

Наведу трохи своїх аргументів:

1. Вважаю барахолку дуже важливою складовою борди, яка цій же борді дає багато плюсів, тому вважаю по значимості прирівнювати її до фонарного стовпа некоректно. Якщо таке відношення перефразувати то звучатиме на зразок: А давайте взагалі уберемо барахолку, задовбали воплі про манібек, і взагалі буде спокійніше.

2. Не треба введення чітких правил поведінки "продавець/покупець" плутати з відповідальністю борди за відносини між двома суб’єктами. Ніхто не каже що борда має возміщати чиїсь збитки чи недобросовісність. Просто барахолка це добре, а барахолка з чіткими правилами, правами та обовязками це в піцот разів краще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

IncvizitoR, хто контролюватиме дотримання цих правил? На кожну зустріч Женю братимете?

Досить плести фігню. У нашій державі є ціла бригада, яка займається виключно вигукуванням гасел, які не несуть абсолютно ніякого сенсу. Депутати звуться. Не відбирайте їх хліб.

І тут ніхто не проти манібеку. Тут є ті, хто проти прописування цього в правилах по причині того, що це позбавлено сенсу. Навчіться ж нарешті вдумуватись!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

IncvizitoR, хто контролюватиме дотримання цих правил? На кожну зустріч Женю братимете?

Те що Женя внесе манібек в правила зовсім не зобов’язує його бути інспектором кожного продажу. Женю це касатиметься рівно стільки скільки й зараз, при вирішенні спорів. А спори виникали, виникають і будуть виникати, просто з цим пунктом в правилах я думаю що виникатиме менше спорів.

Тут є ті, хто проти прописування цього в правилах по причині того, що це позбавлено сенсу.

Ну чого ж це позбавлено сенсу? В тому то й справа що донині між собою обговорювали строк манібеку так і можуть робити далі, якщо я точно знаю щи принесу додому куплений девайс і перевірю, то мені буде достатньо кілької годин манібеку. Але наявність цього пункту в правилах дійсно вбереже тих хто якийсь товар не зможе перевірити за короткий строк.

Ну і само-собою треба вказати виключення, що на такі прокатні речі як новорічний костюм чи весільне плаття продавець може встановити манібек на власний розсуд, або взагалі не дати. Одежа то така річ що її елементарно оцінити по факту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

  • Останні відвідувачі   0 користувачів онлайн

    • Жодного зареєстрованого користувача не переглядає цієї сторінки



×
×
  • Створити...