Перейти до змісту

Куди найкраще відкладати гроші на пенсію?


NoGood

Отож, проголосуєм.  

48 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

цитата з Біблії, але при чому тут діти?

ок, поясню, хоча не думав, що буде потрібно. Дітям все одно колись їсти власноруч (власноголов) зароблений хліб, то чому їх поступово не привчити робити це як можна раніше, наприклад, розносити газети, робити поплавки для вудочок, робити аплікації чи щось незвичайне з бісера і продавати (так робила дочка моєї знайомої, і купували "на-розхват").

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 72
  • Створено
  • Остання відповідь

ок, поясню, хоча не думав, що буде потрібно. Дітям все одно колись їсти власноруч (власноголов) зароблений хліб, то чому їх поступово не привчити робити це як можна раніше, наприклад, розносити газети, робити поплавки для вудочок, робити аплікації чи щось незвичайне з бісера і продавати (так робила дочка моєї знайомої, і купували "на-розхват").

так це і малось на увазі, коли говорилось "вкладати в дітей". Ця цитата була явно зайва в контексті розмови. Вкладати в дітей - це не глядіти їх до пенсії, щоб зрозуміліше. Це - сьогодні я гляжу своїх дітей і своїх батьків, а завтра мої діти глядять мене і своїх дітей. Вудки тут ні до чого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Відкладати гроші на пенсію" це і значить забезпечити собі достатній капітал, щоб в непрацездатному віці не висіти ні в дітей ні в онуків на шиї. Ми зараз трошки починаємо мішати все на кучу. Забезпечення достайного рівня життя та освіти дітей - то одні катлєти, а пенсійне забезпечення - то вже зовсім другі мухи. Необхідно як одне, так і інше, але в такому разі тему треба було назвати "куда краще запхати пару лишніх гривень?".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' timestamp='1291245118' post='1052258587']

да.

кіосакі, [censored], геній!

як ще можна роздути повітряну бульку нерухомості, в тому числі і в україні,

як не переконати пару мільйонів ідіотів, що нерухомість ГАРАНТУЄ прибуток?

пару десятків мільйонів, як мінімум

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' timestamp='1291245118' post='1052258587']

як ще можна роздути повітряну бульку нерухомості, в тому числі і в україні,

як не переконати пару мільйонів ідіотів, що нерухомість ГАРАНТУЄ прибуток?

якщо ця репліка до мене, то Кійосакі займається комерційною нерухомістю, яка, незалежно від того криза в країні чи ні, приносить йому прибуток. А оці "пару мільйонів ідіотів" тупо купляли житлову нерухомість і ждали що вона виросте в ціні. Різниця є? Кагбе Кійосакі треба розуміти, його книгами їздять по вухам і млм-щикі і ріелтори, які часом його взагалі не читали, а так нахапалися цитат. Тому Кійосакі в нас вже асоціюється з лохотроном, хоча він чесно розказує про свої злети і падіння, а не що нерухомість (люба) - стопудове бабло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' timestamp='1291294301' post='1052258878']

ну якщо вже ця репліка до тебе, то не сотвори собі ідола, nickel :)

Ні в якому разі. Серйозно.

ніде не знайшов навіть слова про те що кіосакі займається якоюсь нерухомістю :)

Тоді про що ти пишеш далі? ;) Погано ти його читав.

те що він пише у книгах? не вірю, він сам виправдовувався, що це більше белетристика 

ніж документальний жанр; але навіть там він описує якраз здебільшого житлову нерухомість - почитай.

він сам говорить про усю свою писанину, що вона є більше мотиваційною ніж бізнесовою :)

і є сила силенна критики, яка ще раз підверджує, що перш ніж вірити, треба хоча би задуматися.

во-во почитай. У нього є житлові будинки, але це, здебільшого, багатоквартирні будинки, кожна квартира якого здається в найм. Він чітко ділить житлову нерухомість і комерційну. Житлова - це та яка тяне гроші з тебе, а комерційна - та яка приносить їх тобі (неважливо квартира це чи склад). А взагалі у нього дуже багато складів, на них він заробив найбільше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Оцініть реально свої сили, чи доживете ви до пенсії взагалі :)

2. Якщо відчуваєте що так, то вклади в нерухомість, якщо хто думає то звідки взяти стільки "бабліща" щоб вкласти :). Нерухомість у своїй ціні падає, тому що: З року в рік, ізнос будівлі, комунікацій, які проведені, ремонти і так далі, і гляди за 10-25 років, ваша нерухомість "нафіг" нікому не потрібна буде. Земля, коли вона стоїть і нічого не приносить взагалі пуста справа, тому що коли вам потрібні будуть гроші, повірте ви не продасте її за ту ціну, яка б вас влаштувала.

3. Вкласти в цінні папери, які можуть колись стати не цінними, в золото буде рости в ціні, тому що запаси не безкінечні золота, але є одне но, від нього можуть відмовитись взагалі, золото цінне не тільки тому що воно підкріпляє гроші і так далі, його просто використовують дуже часто в електрониці, нанотехнологіях і так далі, можуть придумати альтернативу коли воно "нафіг нікому не нада буде взагалі", так само зі сріблом.

4. Тримати в валюті, бажано в тій, яку ви зможете швидко обміняти, долари, євро і так далі.

5. Напевно ідеальний варіант деверсифікації ризиків, тримати на депозиті таку суму, яка застрахована НБУ, трішки золота, срібла і те що зараз вважається більш менш цінним. Хоча зараз у кризу попробуйте щось швидко продати з золота, продасте тільки за копійки, анктикваріант, люди не особо зараз шикують щоб купляти щось антикварне і розкішне.

Висновок: три рахунки, які ви спокійно наповняєте як можете:

1. у доларах - про запас

2. євро - про запас

3. гривня - текучий рахунок

4. срібло, або золото - теж про запас...

І "по одежке протягивать ножки" :)))

А то наш нарад зачасту тратить більше чим заробляє грошей...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' timestamp='1291382262' post='1052259643']

nickel, житлова нерухомість - це там де живуть люди; комерційна - це виробничі, торгові або офісні приміщення.

він адуренно расказує як з 10 тис робиться мільйон за рік - але це не має жодного стосунку до реальності 

він пише книжки, і з книжок заробляє гроші – і досить казочкам вірити :)

смотрю в книгу, вижу фигу - оце про тебе. Я того, що ти розказуєш про нього, взагалі не бачу в його книгах. Ти хоч щось читав з його робіт?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі то складання власного фінансового плану, то досить серйозна і трудомістка штука. Мав можливість знайомитись з цим у одній європейській компанії, що займається фінансовим консалтінгом.

Немає універсального рецепту плану. Для кожного все сугбо індивідуально. Спочатку розробляються цілі, потім аналізується фінансовий стан людини. І вже після серйозного аналізу йде підбір фінансових інтсрументів для досягнення, раніше поставлених цілей.

А не просто тицьнути все бабло на депозити у всіх валютах (типу корзина) і все на тому.

І Кійосакі тут абсолютно ні до чого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І Кійосакі тут абсолютно ні до чого.

давайте перед тим як писати, ми будемо спочатку читати? Кійосакі був згаданий коли мова йшла про дітей як про багатство. При цьому ніхто нічого не стверджував, а лише навів думку багатшої за нас з вами людини, а отже і розумнішої. ІМХО

' timestamp='1291382693' post='1052259651']

а ти оце почитай?

транслейт пліс... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І Кійосакі тут абсолютно ні до чого.

давайте перед тим як писати, ми будемо спочатку читати? Кійосакі був згаданий коли мова йшла про дітей як про багатство. При цьому ніхто нічого не стверджував, а лише навів думку багатшої за нас з вами людини, а отже і розумнішої. ІМХО

А давайте не будемо інших вважати за ідіотів. Кійосакі я читав. Але разом з тим проходив навчання у одного з лідерів фінансового консалтінгу Європи. Останнє для мене набагато цінніше і змістовніше. Я не кажу, що Кійосакі пише щось координально не те. Але поради ці мягко кажучи слабо примінімі в наших реаліях і мають не надто практичний характер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А давайте не будемо інших вважати за ідіотів. Кійосакі я читав. Але разом з тим проходив навчання у одного з лідерів фінансового консалтінгу Європи. Останнє для мене набагато цінніше і змістовніше. Я не кажу, що Кійосакі пише щось координально не те. Але поради ці мягко кажучи слабо примінімі в наших реаліях і мають не надто практичний характер.

У лідера є ім'я? Озвуч, разом посміємось.

Ідіотом тебе не тільки ніхто не називав, а навіть і не думав. Мабуть ти спішиш доказати мені, що ти не ідіот, бо сам себе таким вважаєш. І, ти знаєш, я починаю з тобою погоджуватись.

' timestamp='1291384634' post='1052259671']

напиши в гуглі "правда про кіосакі" знайдеш цілі перекладені куски.

написано що банкрутство в 1985 - брєхня.

маніпуляції з нерухомістю які він описує - нереальні, навіть якщо припустити, що він порушив закон;

написано що те що він говорить " у нього від 50 до 100 млн " брєхня

написано що там де він говорить що є мажоритарним акціонером публічних компаній - брєхня.

і куча куча куча брєхні брєхні брєхні.

його книжки - це просто гарні фінансові казочки, їм вірити - точнісьнько те саме, що вірити гарі потеру.

так, він класно мотивує, класно ставить мізки на місце і змушує задуматися про фінанси. але не більше.

так, він класний письменник. але він ніфіга ні разу не бізнесмен і не інвестор, яким себе малює.

Я виділив жирним те що я беру з його книг, а більше мені і не треба. Якщо все інше і брехня то мене вона не обходить, я її відсіюю ще на стадії читання. Але на рахунок дітей я з ним згоден.

Я колись робив в жіночому колективі, кожний робочий день починався: хто вчора дивився *** серіал, бо я пропустила серію. І кожна розказувала його по різному, іноді, навіть, спорили що було "так", а не "так". Я навіть уточняв чи вони дивилися один і той самий серіал, на тому-самому каналі і в той-самий час, настільки різнилися їхні розповіді. З книгами відбувається те саме - скільки читачів, чтільки думок. Тому не варто продовжувати дискусію (про Кійосакі).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У лідера є ім'я? Озвуч, разом посміємось.

Ідіотом тебе не тільки ніхто не називав, а навіть і не думав. Мабуть ти спішиш доказати мені, що ти не ідіот, бо сам себе таким вважаєш. І, ти знаєш, я починаю з тобою погоджуватись.

Я так розумію, що ти прочитав пару книжок і тебе вже заносить. Мені абсолютно байдуже що ти там собі думаєш про мене. І твоя хамовита манера абсолютно не справляє на мене враження.

Я тобі писав по суті, а ти починаєш надувати щоки і розказувати хто там і що читав.

Ось тобі палець, щоб ти з нього сміявся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' timestamp='1291386435' post='1052259705']

ну вот так всєгда, спочатку "смотрю в книгу вижу фигу" а потім "не варто продовжувати дискусію" :) і чьо ти такий недобрий...

ну єслі ти настаіваєш, то я завсєгда пажалуйста.

просто ми "уходим в сторону" від дітей і тут вже починають нервувати інші товариші

Я так розумію, що ти прочитав пару книжок і тебе вже заносить.

хрєново ти розумієш, можна навіть сказати, що ти мене зовсім не розумієш

Мені абсолютно байдуже що ти там собі думаєш про мене. І твоя хамовита манера абсолютно не справляє на мене враження.

Я про тебе взагалі не думаю і думав. А ти знову і знову хочеш щоб я озвучив, що я про тебе думаю. Хамити я ще навіть не починав.

Я тобі писав по суті, а ти починаєш надувати щоки і розказувати хто там і що читав.

Ось тобі палець, щоб ти з нього сміявся.

тяжкий ти чоловік, таке враження що ти взагалі не мої пости коментуєш. В тебе порушене сприйняття чи що?

а з силки дійсно посміявся, дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопці, а коли ви працюєте? по ночах? :) Я не встигаю прочитати в робочий час те, що ви написали :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кіосакі свого часу написав біблію про те як заробляти гроші, але це ж писалось не про Україну нашу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кіосакі свого часу написав біблію  про те як заробляти гроші, але це ж писалось не про Україну нашу...

ну і добав, що ти подивився "дуже класний фільм "Сєкрєт"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопці, а коли ви працюєте? по ночах? :) Я не встигаю прочитати в робочий час те, що ви написали :)

За інших не знаю

Кіосакі свого часу написав біблію про те як заробляти гроші, але це ж писалось не про Україну нашу...

для цього повинні бути свої мізки, щоб фільтрувати те, що в українських реаліях не пройде, але ж не у всіх є, а за вумні книжки хапаються, а потім коментують який автор "геній".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кіосакі свого часу написав біблію  про те як заробляти гроші, але це ж писалось не про Україну нашу...

ну і добав, що ти подивився "дуже класний фільм "Сєкрєт"

До чого це?...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' timestamp='1291408964' post='1052260059']

а це в чий город камінь, я чьо-то не пойняв?

не починай, я узагальнив :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

не заморачиваюсь....была раньше спокойна, потому,что заработала по накопительной системе не плохую пенсию...реформа все перечеркнула....да и нет гарантии, что не увеличат пенсионный возраст еще...

самый большой ризк в любой системе...изменение законодательства...да и начинала я при СССР,....а в какой стране меня пенсия застанет...одному создателю известно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...