Перейти до змісту

Куди найкраще відкладати гроші на пенсію?


NoGood

Отож, проголосуєм.  

48 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Для того щоб нормально дати відповідь на питання потрібно щоб в нас таки реалізували пенсійну реформу. Не тупо закон якісь прийняли і забули, :friday: а реально впровадили. До того варіантів не багато і вони далеко не оптимальні. Депозит в сфері особистого фінасового планування - це все що завгодно, але не інструмент для накопичення на пенсію. Максимум на що скажімо європейці накопичують на депозитах - це автомобіль. А так там зазвичай отримають "захисний резерв" (капітал на період втрати роботи, для прикладу) та накопичують на невеликі придбання або щорічну відпустку. Для акумуляції пенсійного капіталу в основному використовують страхові пенсійні продукти та пенсійні фонди.

Крім відсутності законодавчої бази є проблема в тому що в Україні нікуди окрім депозитів не можна притулити валюту. Всі продукти страхових, ПІФів, НПФів - гривневі. А це множить на нуль будь яку спробу довгостривалого накопичення. ДЛя прикладу можна спробувати додати в таблицю nickel стовбець з значанням для прикладу середньої за останні 10 років інфляції і побачити як зникає ефект капіталізації і весь фінплан летить в трубу. :(

ну перестаньте рівняти х** з пальцем. В Європі немає таких % на депозитах, тому виходить що в страхових % більші. В мене друг в Чехії за депозит не отримує жодних % і взагалі платить - за ведення банківського рахунку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 72
  • Створено
  • Остання відповідь
' timestamp='1291230903' post='1052258364']

твій варіант? срать в камєнтах ти мастєр, це вже всі помітили

ти чьо абіжений якийсь чи з комплексами? тебе хтось взагалі рухав? 

:smile-zachot:

ще одна какаха

варіант де?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну перестаньте рівняти х** з пальцем. В Європі немає таких % на депозитах, тому виходить що в страхових % більші. В мене друг в Чехії за депозит не отримує жодних % і взагалі платить - за ведення банківського рахунку.

А страхові в Європі що гроші з повітря створюють? Так само інвестують як і банки. І на пенсію накопичують там не через ставки, а через специфіку банківських і страхових продуктів в принципі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мля, мені здається, що це нас так іздаля підводить до думки, що "пенсійне страхування- луччє всєх" неофіт однієї із всесвітньовідомих страхових із 200-літньою історією.

NOGood, ти з Аліко АєгЛайф? чи з Фортіса?  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' timestamp='1291230903' post='1052258364']

нульовий мінівен крайслер в 70-х коштував 7500.

це була купівельна вартість долара, який тогочасні робітники платили у америкоські пенсійні фонди.

сьогодні такий мінівен ~35000.

усі можливі %% не компенсують цих втрат. ці втрати - це якраз те, що заробляють власники страхових компаній та пенсійних фондів -

це якраз те, як система виймає гроші.

тому навіть без серйозних потрясінь гривні, при найоптимістичному сценарії

можна припустити що купівельна спроможність за 30 років впаде разів у 5,

481 000 перетворюється у 96 000 при сьогоднішніх цінах.

працювати 36 років за 96 000 я особисто незгідний :)

некоректне порівняння і гра цифр

насправді ти відкладаєш не 481 000, а всього 111 000. Все інше %

І працюєш ти за зарплату, а це відкладаєш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну перестаньте рівняти х** з пальцем. В Європі немає таких % на депозитах, тому виходить що в страхових % більші. В мене друг в Чехії за депозит не отримує жодних % і взагалі платить - за ведення банківського рахунку.

А страхові в Європі що гроші з повітря створюють? Так само інвестують як і банки. І на пенсію накопичують там не через ставки, а через специфіку банківських і страхових продуктів в принципі.

ти не розумієш. В європі більші % пропонують страхові + додаткові умови (страхування внесків і т.д.), тому люди несуть гроші туди, а в нас більші % в банках. Якщо завтра і в нас % будуть більші в страхових, то тоді і я скажу, що нести краще в страхову.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' timestamp='1291231436' post='1052258377']

імхо, найкращий і найпростіший варіант міцно поставити на ноги двійко дітей – таки склянку води дадуть :)

не факт.

наступне: нафіга мені зараз віддавати комусь 3000 під якісь 7% при інфляції 20% якщо за рік я з цих самих 3000 зроблю - ну не знаю - 4000?

навіть якщо просто куплю якусь річ довготривалого вжитку?

вже не буду говорити про гроші в обороті - попри те, що заробіток може бути навіть вищим, тут присутні ризики.

я писав про конвертацію в валюту, а долар і євро в нашій країні тільки дорожчають. Зрозуміло що власний бізнес краще, тому й писав, що це найпростіший варіант. Але якщо людина задає таке питання, то вона явно не бізнесмен, а так хоча б стартовий капітал назбирає.

будівництво; нерухомість, обладнання - це, імхо, однозначно вигідніше.

ну да, розкажи це тим хто 1-кімнатну взяв за 65000у.є. 3 роки назад.

ну а займатися довгостроковими прогнозами у настільки нестабільній країні у настільки нестабільний час - імхо - невдячна справа.

оце правда

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мля, мені здається, що це нас так іздаля підводить до думки, що "пенсійне страхування- луччє всєх" неофіт однієї із всесвітньовідомих страхових із 200-літньою історією.

NOGood, ти з Аліко АєгЛайф? чи з Фортіса?  

Не вгадав. Назви краще свій варіант, кращий за всі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну от, кладеш 111 а отримуєш 96 :)

твої 96 нічим не підтверджені, лише припущення

евже ти не вважаєш обмін 481 000 гривень на 4,81 одиниці нової валюти нереальним сценарієм?

я б в гривні не тримав ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' timestamp='1291232312' post='1052258395']

ну бо ти якийсь блін недобрий зовсім; гиркаєш пастаянно; а я хароший, мені дадуть :)

:D

мені ше їх наробити треба :)

та ще навіть невідомо, чи ці валюти доти існуватимуть.

нос по вєтру - я починаю повторюватись, бо хтось не читає. ;) Ніщо не з'являється і не зникає безслідно, завжди щось приходить на зміну. Головне гав не ловити.

запросто. слухай. 1-кімнатна за 65000 у.є. 3 роки назад, імхо, набагато краща 481 000 через 36 років.

65 000 у.є 3 роки назад - це 20 000 у.є сьогодні. Чим краще?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну перестаньте рівняти х** з пальцем. В Європі немає таких % на депозитах, тому виходить що в страхових % більші. В мене друг в Чехії за депозит не отримує жодних % і взагалі платить - за ведення банківського рахунку.

А страхові в Європі що гроші з повітря створюють? Так само інвестують як і банки. І на пенсію накопичують там не через ставки, а через специфіку банківських і страхових продуктів в принципі.

ти не розумієш. В європі більші % пропонують страхові + додаткові умови (страхування внесків і т.д.), тому люди несуть гроші туди, а в нас більші % в банках. Якщо завтра і в нас % будуть більші в страхових, то тоді і я скажу, що нести краще в страхову.

Не коректно як на мене порівнювати ставки. Страхові продукти в Європі набагато довші а через те і дохідніші ніж депозитні, а в нас ринку накопичувального страхування чи тих же пенсійних фодів немає по великому рахунку взагалі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' timestamp='1291232805' post='1052258405']

окей. підтвердження. уяви 250 000 - теж, до речі, шестизначне число, на рахунку в 2008 році.

50 у.о.  - на початку року; 55 - в травні, 25 в жовтні і десь 30 по досі :)

уяви ті самі 30 на рахунку в надрах чи в леман бразерс :)

фонд відшкодування чи як він там називається повертає після банкротства - зазвичай це кілька років, і тільки у гривнях -

думаю окремо розписувати масштаби та механізми втрат, як і те, хто і чому на цьому заробив, не варто.

чесно? нічого не зрозумів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' timestamp='1291232911' post='1052258408']

:D

мені ше їх наробити треба  :)

мені теж :)

хлопці.. я не то шоби лякаю..але як ви ше трохи потормозите у цій галузі, то діти вам зразу казатимуть Діду, а не Тату :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' timestamp='1291233712' post='1052258418']

як тільки ти віддаєш комусь свої кошти ти втрачаєш над ними контроль.

гав не ловиш і заміна присутня, а депозит не знімається і не знімається.

і це навіть розрахункового рахунку стосується.

значить гаву ти вже зловив. Чрму мене криза застала зненацька з закритими кредитами і з закритими депозитами? До кризи мав і те і те.

Взагалі людина хоче не заробити, а відкласти. Поки що рахую свій варіант найкращим з запропонованих. Хоч сам роблю інакше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' timestamp='1291234740' post='1052258432']

а я таки свій варіант вважаю кращим.

замість того, щоб покласти на депозит у 2008 3000грн - я - не знаю - купив мамі пральку. сьогодні 700 у.о. це уже 5600 – 180% у гривні :))))

а тепер намаж на хліб її через 36 років

ти написав що мої 96 нічим не підтверджені, лише припущення. мої 96 - це ілюстрація падіння купівельної спроможності грошей на ціні семимісного мінівена, це приклад якокки - крайслер вояджер десь у 76-му за 7600 і якийсь хай буде міцубісі грандіс за 35000 у 2010.

таке саме підтвердження можна знайти у селінджера, де він купує тенісні туфлі за, здається, 12-15 доларів,

які йому треба ще назбирати, яких йому не можуть дозволити батьки; сьогодні вони коштують (ціна нормальних кросівок) знову ж 60-70 баксів

і абсолютно те саме твориться у будь-якій товарній категорії, або, що значить те саме, із будь-якою валютою.

простіше і ближче у часі підтвердження – це одна із череди фінансових криз, які трапляються приблизно раз у 10-12 років;

яких на 36 років існування пенсійного вкладу випаде зо три; це трильйони доларів які вливаються у економіки сша та єс,

це ціна золота, яка залишається відносно стабільною, просто падає вартість валют.

золото це теж валюта, дотримуйся мого плану в золоті, хто тобі заважає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, чому за ПФУ так багато голосів? аж 0 :D

Не довіряв би майбутнє банкам/страховикам і т.д. Вкладав би в матеріальні цінності, на крайняк в іноземну валюту і під матрац))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на рахунок дітей: "не дай рибу, дай вудочку". Не дослівно, і звідки цитата, на жаль не знаю, але зміст очевидний і так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаю читав. Ну діти вних не такі як наші (виховання). І в нас є схожа людина яка заробляє мільйони торгуючи книжками(Донцова Д.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на рахунок дітей: "не дай рибу, дай вудочку". Не дослівно, і звідки цитата, на жаль не знаю, але зміст очевидний і так.

цитата з Біблії, але при чому тут діти?

Знаю читав. Ну діти вних не такі як наші (виховання). І в нас є схожа людина яка заробляє мільйони торгуючи книжками(Донцова Д.)

Кійосакі не на книжках розбагатів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...