Перейти до змісту

Пропозиція


vanus

Рекомендовані повідомлення

Пропоную ввести (крім юзерів, адмінів, і модераторів) ще одну групу користувачів "солдати" які будуть "мачіть в сортіре" всяких гадів які нападають на рідну доску. Призивати їх в армію примусово при досягненні 1000 повідомлень і відпускати на дембіль при досягнені 2000 повідомлень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:-)

ну всякі такі чітери, ті що закідують і качають всяку ерунду на фтп, різні юзери які ходять бродять по ЛМ-у, форуму і гавкають на всі.

ну народ де ваша фантазія

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бред. мало того шо форум вже має хз скільки розділів то не хватало ше якихось солдатів %))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропоную ввести (крім юзерів, адмінів, і модераторів) ще одну групу користувачів "солдати" які будуть "мачіть в сортіре" всяких гадів які нападають на рідну доску. Призивати їх в армію примусово при досягненні 1000 повідомлень і відпускати на дембіль при досягнені 2000 повідомлень.

Тупо! просто здається, що хтось хоче підняти рівень своїх можливостей на форумі! Я проти! Вистачає Адмінів і Модераторів! Вони повністю справляються зі своєю роботою ІМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну я так зрозумів вони мали грати роль людей що роздавали б бан. Але я думаю шо модерів і адмінів і так вистачає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бред. мало того шо форум вже має хз скільки розділів то не хватало ше якихось солдатів %))

а я бы тебя забанил :)

даже если бы это грозило перманентным баном борды :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я бы тебя забанил даже если бы это грозило перманентным баном борды

кх. на всяк случай прощаюсь сразу. буду через тиждень %)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

проще ввести систему инвайтов. например, зарегистрироваться на форуме можно будет только имея инвайт от премиум юзера (имеющего, скажем, 100 сообщений и выше). далее, юзер давший инвайт будет отвечать за того, кого он привел в той же мере что и новый юзер. это, конечно, слишком серьезное развитие темы, но с инвайтами, imho, решить можно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Анархія - мать порядку.

всяких гадів які нападають на рідну доску.
Без протистояння думок любий форум просто закісне і перетвореться в болото зі стоялою водою.

Люди мають право гнать на все на що їм заманеться, будь яка критика несе в собі досить великій інформативний зміст до якого варто прислухатись (не обовязково виконувать але принять до відома)

2 Shkoder

Круговая порука мажет как копоть

Твоя ідея просто напросто мінімалізує притік нової крові з своїм баченням світу а будть лише ті хто входить в коло ізбраних

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я бы тебя забанил даже если бы это грозило перманентным баном борды

кх. на всяк случай прощаюсь сразу. буду через тиждень %)

а отстреливацца хто будет? :blink:

ЗЫ "а дайте я хоть когось вдарю!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

проще ввести систему инвайтов. например, зарегистрироваться на форуме можно будет только имея инвайт от премиум юзера (имеющего, скажем, 100 сообщений и выше). далее, юзер давший инвайт будет отвечать за того, кого он привел в той же мере что и новый юзер. это, конечно, слишком серьезное развитие темы, но с инвайтами, imho, решить можно

Якби форум являв би собою щось закрите - типу варезний чи аудіо-відео сервак, або якби в нього входили тільки люди з певним інтересом - то смисл був би.

На форумі малишні вистачає, і їхня переписка, яка нагадує собою чат, дістає. Але з такими випадками можна боротися і наявними методами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 silia:

интернет-масонства типа dirty.ru нам тут нафиг не надо, но например в подзабытом FIDONET подобная система работала на отлично - пока ты поинт бесплотный и чайник без свистка, за тебя нода отвечает, он же и поможет если что-то делаешь не так. что плохого в такой системе?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Shkoder

"Ми віндовса внебрачні діти і фідонета не застали"

Були інші часи тоді і інші обставини. Все росте і все міняється, і зараз лозунг нету так само як і в Лукянінської Глибини "Свобода у всьому і для всіх"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
2 silia:

интернет-масонства типа dirty.ru нам тут нафиг не надо, но например в подзабытом FIDONET подобная система работала на отлично - пока ты поинт бесплотный и чайник без свистка, за тебя нода отвечает, он же и поможет если что-то делаешь не так. что плохого в такой системе?

MO.Теплыйстан мне напомнило ))))

Может TBH возродим? ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Мдя, ностальгія.

Мапед на 14400 3тя година ночі, пиво принесене поінтами :D

Красота !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...