Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

в мене щось таке

LC - Internet 50mbps/70UAH

швидкість більше 30 не піднімається, та мені для дому вистачає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене щось таке

LC - Internet 50mbps/70UAH

швидкість більше 30 не піднімається, та мені для дому вистачає

Переавторизуйся на сайті в Приватному кабінеті. Мені допомагало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене адски плющить канал, зі 100 видає ледве 1, в когось є такі проблеми? Конякіна.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли вже провайдери будуть попереджувати наперед, чи вибачатися. Я вже не кажу гроші повертати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так а на скiльки зросли тарифи?

Якщо я пiдключався 3 роки назад i платив 20грн/60Mb, то зараз скiльки буду?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Другий день довго відкриваються сайти, на Кравчука. То тільки в мене?

У мене також.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Другий день довго відкриваються сайти, на Кравчука. То тільки в мене?

В мене також ! Надоїло !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.

100 Мб/с. + ТБ - 99 грн/міс.

Сьогодні прийшла смс про щомісячну оплату в розмірі 85грн/міс, тариф 100мб/с.

Щось змінилось?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Незнаю, айрбайтси 2 раза на моїй пам'яті піднімали ціни, але це стосувалось лише нових тарифів, старі абоненти як платили, так і платять. Погіршення якості теж не помітив, міряйте канал і трясіть техпідтримку.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Незнаю, айрбайтси 2 раза на моїй пам'яті піднімали ціни, але це стосувалось лише нових тарифів, старі абоненти як платили, так і платять. Погіршення якості теж не помітив, міряйте канал і трясіть техпідтримку.

Ні, старі тарифи теж піднялися ( в мене було 75грн за 100 мбіт\с стало 85).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дивна контора той айрбайтс. в мене було 75 грн навіть після 1-го квітня, допоки я не зайшов на сайт десь тиждень тому і не прийняв умови колективного договору, і відразу та той же ж день по тарифу 85 грн зняло :) Тому хто, ще не логінивися і не приймав, то не приймайте, можливо і тариф старий залишиться

Змінено користувачем charlie
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На жаль, цього разу змінили всім. У мене в приватному кабінеті вже стоїть до сплати 59 грн, за канал 20 МБіт. а було 50. В минулому році платив 55, але мав ще й телебачення, потім сказали що IPTV доступне тільки в тарифах на 100 МБіт, Тому ТВ мені вимкнули і абонплату зменшили на 5 грн.

До речі, витяг з їх сайту : Ми намагаємося буди лояльними до Абонентів, не зважаючи ні на що. Тому ми розробили таку пропозицію:

- Ви зможете і далі отримувати послуги за старими цінами, якщо сплатите авансом за три, шість або дванадцять місяців.

Змінено користувачем SergeyS
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дивна контора той айрбайтс. в мене було 75 грн навіть після 1-го квітня, допоки я не зайшов на сайт десь тиждень тому і не прийняв умови колективного договору, і відразу та той же ж день по тарифу 85 грн зняло :) Тому хто, ще не логінивися і не приймав, то не приймайте, можливо і тариф старий залишиться

Звідки зняло? Ящо ти раніше, до подорожчання, проплатив на рік вперед, то повинно знімати всі ті ж 75 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vaz75,

я не на рік вперед проплатив. я просто поповняв рахунок і в мене там постійно було 200-300 грн і поденно знімало. Я зайшов на сайт десь 3-4 квітня і побачив цей договір, але умови не приймав і просто вийшов. І забирало по старому тарифу, до поки не зайшов пізніше і не прийняв умови. Там певно десь в індивідуальному договорі були певні умови про тарифи і вартсіть, а колективний юридично якби дай "лазейку" айрбатсу для підняття вартості для мого тарифу.

Але за якихось 10 грн точно не буду переживати і так в україні певно найдешевший нет у світі в 3.5 $ за 100мбіт :D

Змінено користувачем charlie
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Другий день довго відкриваються сайти, на Кравчука. То тільки в мене?

Задрали ці тормоза - переєструвався на сайті в кабінеті, скинув налаштування роутера і все заграло, сайти літають, торенти на 98мбіт\с качаються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Другий день довго відкриваються сайти, на Кравчука. То тільки в мене?

Задрали ці тормоза - переєструвався на сайті в кабінеті, скинув налаштування роутера і все заграло, сайти літають, торенти на 98мбіт\с качаються.

Походу роутер просто глюкнув)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

мої 5 коп., по вул. Кравчука вже 3 роки на акційному тарифі за 60 грн, пінг та швидкість + техосблуговування тільки радує + відстрочка на 15 днів, просто красота! Перейшов з Датагруп, бо там дійсно був жах. Тепер переїзджаю на Грушевського 1, там їхніх мереж немає, опять Датагруп(, побачимо. Можливо хто проживає в "клюшці", скооперуємось?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...