Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Сьогодні зранку збої були якісь, можливо не відновились на 100%. Як сказав оператор щось там із обладнанням на магістралі. В мене швидкість до 20 єлі-єлі дотягує.(при тарифі 100). Хоча на віддачу 65 показує)

Змінено користувачем sergej
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

послугу "кредит" тепер вже не активувати? потрібно 100грн закидати?

Певною мірою відрізали халявщиків (я також цим зловживав), коли був борг то закидав суму боргу+ там 30-40 грн зверху і потім знову активовував кредит). Тепер щоб включити довіру треба заплатити суму боргу+те що по тарифу. Тепер краще при мінімальному балансі закинути трохи грн щоб не відключили зовсім.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

треба заплатити суму боргу+те що по тарифу

та ні. працює як і раніше.

хоча зараз прочитають і поправлять.

п.с. Kernel пробач.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора в обід пропав інтернет а точніше пропав звязок з обладненням провайдера. За 30хв перезвонив на підтримку. Жіночий голос сказав що від вас йшов "флуд" та адміністратор відключив. Попросила просканувати компютери на віруси.

Просканував - вірусів не знайдено.

Перезвонив знову - мені відповіли що проблема може бути в роутері тому переєднайте кабель напряму в компютер, або замініть роутер. Включив на пряму в компютер, перезвонив - відповіли немає адміністратора, перезвоніть пізніше. Після цього звонив ще 2 рази., відповіли звоніть завтра, адміністратор не зявився.

Питання: можливо у когось були такіж проблеми?

Змінено користувачем DooM4aK
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні телефонував до провайдера на службу підтримки протягом дня декілька раз ті кожен раз одна й таж відповідь "Ви в черзі 10...12...5..." Напевно в батьох проблеми такі ж як у мене.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

трандят они на аэрбитс

у кума была таже проблема поменял два роутэра один фиг

ихни бойци приезжали втыкали кабель с роутэра и вставляли на прямую в комп инет появлялся -ответ проблема в вашем роутэре

кум пошол к ним в офис набрал меня на мабилу и я с ними провел беседу на повышеных тонах.

я им сказал что раз они такие умные - мы купим у них роутэр, но если будет снова сбой они его заберают назад.

ответ - ну вы еще попробуйте на другом, я дал куму свой 941 тплинк а его поставил себе.

его у меня работает без проблем 743 тплинк.

и случилось чудо - уже три недели мой у него роутэр подымает нормально ихне соеденение.

не знаю толи они шота подшаманили у себя, или для их инета нужен только дорогой роутэр.

Змінено користувачем westboiuu
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все ок, що вчора, що сьогодні, та і як завжди, роутер найдешевший

4165315875.png

не забувайте, що в роутерах ще бувають криві прошивки. Правда був ще один нюанс. 5 версія NOD 32 мені валила інтренет після перезавантаження пк на windows 10 tech pr (на win8 з цим нодом було все ок). Зніс нод і все ок стало. Поставлю або новіший нод або щось інше, побачим як воно буде.

Змінено користувачем charlie
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тока все те два роутэра на других операторах работают без проблем

так их званая сраная техподдержка когда приходит на вызов даже не хочет с роутэром разбиратьса

а просто втыкает кабель в комп на прямую - инет появился, и пошол ты нах - проблема не у нас

Змінено користувачем westboiuu
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

маю телевізор 32LA644V з підтрикою смарт-ТВ, але не можу встановити додаток для перегляду ip-tv Airbites.net

DztKU.jpg

чому так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

St@S_,на сайті треба актив

Зробив, незавантажується додаток з сайту еЛДжі

Змінено користувачем St@S_
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знаю тут на борді є представники айрбітса, чи не допомогли б мені встановити ваш додаток?

дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

трандят они на аэрбитс

у кума была таже проблема поменял два роутэра один фиг

ихни бойци приезжали втыкали кабель с роутэра и вставляли на прямую в комп инет появлялся -ответ проблема в вашем роутэре

кум пошол к ним в офис набрал меня на мабилу и я с ними провел беседу на повышеных тонах.

я им сказал что раз они такие умные - мы купим у них роутэр, но если будет снова сбой они его заберают назад.

ответ - ну вы еще попробуйте на другом, я дал куму свой 941 тплинк а его поставил себе.

его у меня работает без проблем 743 тплинк.

и случилось чудо - уже три недели мой у него роутэр подымает нормально ихне соеденение.

не знаю толи они шота подшаманили у себя, или для их инета нужен только дорогой роутэр.

брехня на рахунок дорого. тп-лінк 740 шуршить і не жаліється

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

через два дні після останнього посту проблема повернулась, зробив висновок, що ДНСи аірбатса повна какашка, почав копати в тому напрямку, спочатку знайшов таку тему http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=4435507, почав перевіряти адреси ДНСів, але почитавши коменти, знайшов таку програму http://computer76.ru/2014/12/16/increase-speed-dnsbench/ , зробив як там все написано, й поки все робить, один раз щось сьогодні зранку звязок пропав, перегрузив роутер, але в цілому, останні три дні працює стабільно, всі сайти й втому числі ютуб, відкриває

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене на роботі 2 акаунти ковбасить цілий тиждень

за день багато раз пропадає але за пару хвилин піднімається

хйз що вони там поломили

вдома в неділю пропадав – то довелося телефонувати, за годинку відновили і більше не глючив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропав ін-нет на Відродження. Дайте номер в техпідтримку, якщо до ранку не з'явиться - буду дзвонити. Пишу з мобільного :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропав ін-нет на Відродження. Дайте номер в техпідтримку, якщо до ранку не з'явиться - буду дзвонити. Пишу з мобільного :(

  • (098) 710 21 12
  • (050) 710 21 12
  • (093) 170 03 40

я зазвичай пишу їм в скайп чи icq/ проблема вирішується значно скоріше

ось скайп support_airbites

icq 638534645

Змінено користувачем Master77707
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також в Airbites - а трошки подорожчав інтернет

відтепер 100мбіт вартує 99грн, було 85! Всерівно найдешевше ніж в інших місцевих операторів.

Змінено користувачем Master77707
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також в Airbites - а трошки подорожчав інтернет

відтепер 100мбіт вартує 99грн, було 85! Всерівно найдешевше ніж в інших місцевих операторів.

в кабінеті поки що пише як і раніше 85

бачу, нових підключають по старих цінах

доречі акція приведи друга ще подосі діє, місяць халявного інтернету обом, такого поки в інших небачив

Змінено користувачем Voronin10
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також в Airbites - а трошки подорожчав інтернет

відтепер 100мбіт вартує 99грн, було 85! Всерівно найдешевше ніж в інших місцевих операторів.

в кабінеті поки що пише як і раніше 85

Я так зрозумів, для діючих абонентів ціна залишиться не змінною, що радує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також в Airbites - а трошки подорожчав інтернет

відтепер 100мбіт вартує 99грн, було 85! Всерівно найдешевше ніж в інших місцевих операторів.

в кабінеті поки що пише як і раніше 85

Я так зрозумів, для діючих абонентів ціна залишиться не змінною, що радує.

так було завжди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доречі акція приведи друга ще подосі діє, місяць халявного інтернету обом, такого поки в інших небачив

не знаю, як я в січні підключався то згодом мені по цій акції лише 70грн бонусу кинули, бо брата підключив, що йому дали, не знаю, мови про місяць халявного інтернету мені й йому ніде не було, ні на сайті ні де інде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доречі акція приведи друга ще подосі діє, місяць халявного інтернету обом, такого поки в інших небачив

не знаю, як я в січні підключався то згодом мені по цій акції лише 70грн бонусу кинули, бо брата підключив, що йому дали, не знаю, мови про місяць халявного інтернету мені й йому ніде не було, ні на сайті ні де інде

взалежності від такрифу певно,

я підключив людину, йому прийшло все як положено, свою половину я мусив згодом вибивати в оператора,

сказали сорі і все поправили

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Шановні Абоненти!

Раді повідомити, що компанія AIRBITES зробила ще один крок до максимального комфорту Абонентів. Тепер ми надаємо послуги на підставі Публічного договору. Співпраця на умовах Публічного договору надає Вам додаткові переваги. Це означає, що віднині не потрібно приходити в офіс, щоб укласти договір на підключення, замовити додаткову послугу, призупинити дію договору тощо. Всі питання будуть вирішуватися по телефону і через особистий кабінет. Ознайомтеся будь ласка з умовами договору, наведеними нижче:

https://airbites.net...ublic_agreement

і ще одне, що це у мене за тариф такий? швидкість 90

глюк сайту чи як?

Назва Вашого тарифа: LC - XL

Місячна абонплата: 100

Швидкість: 90Mbps

Змінено користувачем Oli
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...