Перейти до змісту

Клуб акваріумістів


keepo

Рекомендовані повідомлення

Хто знає, є внас в Луцьку такий клуб? Якщо є, то де його знайти?

Знаю, що раніше був представник Всеукраїнської асоціації акваріумістів в Луцьку. Сидів в ДОСААФі... чи є там зараз незнаю.

Якщо нічого такого нема, а є люди, які б хотіли ділитись своїми напрацюваннями - давайте об"єднаємось...

В самого зараз акваріум на 200 літрів. Готовий допомогти початківцям в плані порад в міру своєї обізнаності... (чуть попожжей зможу помагати і в плані отримання рослин/риб)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 143
  • Створено
  • Остання відповідь
Якщо нічого такого нема, а є люди, які б хотіли ділитись своїми напрацюваннями - давайте об"єднаємось...

Есть такие :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

если завести небольшой аквариум,

пару простеньких рыбок, пару растений - с ними много возни (в обслуживани)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

если завести небольшой аквариум,

пару простеньких рыбок, пару растений - с ними много возни (в обслуживани)?

Нет, чтобы тебе кто не говорил. Но маленьким ті не обойдешся, как пойдет .... Гарантирую потом купишь себе на 500 литров.

Возни не много я "свой" первый аквариум склеил и залил водой еще в 10 классе, воду только доливал, никогда не менял. Иногда, очень редко, и то по вине ремонтов слоиваю 50% воды и доливаю новой. Аквариум чистый и красивый, сейчас буду броать еще 2 на новую хату :lol:

Вобщем если кратко (как у меня).

1. Создание (покупка) аквариума, насыпка грунта, высадка растений, залив воды и покупка рыб - одноразаово (как по мне, это самое прикольное время, самое начло, уу настольгия)

2. Кормление рыб утром и вечером.

3. Примерно раз в 2 недели доливка ведра-2 воды (смотря какой аквариум), рекомендуеться сливать до 25% а потом восполнять, я этого не делаю и все путем

4. Примерно 1-2 раз месяц вырубка растений ^_^

п.3 и 4 это все дело в кайф, поверь, обычно п.4. выполняеться при п.3

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю для початку можна виложити характеристики своїх акваріумів.

Мій:

- 200 літрів, самоклей радянських часів

- риба: 4 скалярії, 2 анцитруса, 2 лабео, пару барбусів, 2 даніо розових, 4 гурамі, 5 неонів, 3 кардинала, 3 мінора, гупьошок пару плаває. Вроді все :lol:

- рослини: всякі і різні, зараз якраз іде процес адаптації нових - що виживе те потім і опишу.

- обладнання: помпа Atman підключена до саморобної фільтруючої системи, 4 лампи х18W, компресор.

Вроді все поки ^_^ Фотки постараюсь виложити завтра - післязавтра...

Zevs_Isver, при правильному підборі рослин після запуску треба тільки кормити і доливати воду. Якщо перенаселений акваріум, то сифонити дно...

Хоча дивлячись що рахувати невеликим:

SM.jpg

В ньому 1,5 літра. Я тренувався на 3-х літровій банці :)

Зустрічав статті, про запуск невеликого акваріума - постараюсь їх знайти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Вот http://micro.lutsk.ua, хотят сайт аквариумистской направлености. Пока вижу что выложили только несколько фоток установки аквариума, помоему в "Сенте"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://micro.lutsk.ua - тим хто ставить перший акваріум не радив би ставити в нього речі а-ля корали - риби доволі часто об таке травмуються.

І ще одне, на фото аератор стоїть нижче рівня води акваріума - зря, серед 3-х випробуваних мною клапанів ні один довго не витримав - всі почали пропускати воду в помпу :(...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот как раз человек, который делал эти фотки и сидел в ДОСААФе :)

известный очень многим как "Нупогоди" :), а в данный момент занимается обслуживанием, изготовлением и уходом за аквариумами.

Вот если б его каким нибудь макаром затянуть на борду - это было б ФИШКА!!!

Потому как слушать его околоаквариумные беседы будет покруче, чем "Война и мир"!(да и не только про аквариумы... просто ОЧЕНЬ интересный человек :))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

известный очень многим как "Нупогоди" :), а в данный момент занимается обслуживанием, изготовлением и уходом за аквариумами.

А телефон его есть? Интересует изготовление.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

difoto, як там акваріум, який ти вмене придбав? цікаво глянути фото...

Фотка всетаки не луцька, людина, яка її зробила має адресу kosha at dnepro.kharkov.ua...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропиарю :)

8 095 5387124

Аквариумы: установка, запуск , обслуживание

:)

}~)))o> типа рыпко :)

ЗЫ ну, не ззнаю... я з Сергієм і його напарником(це той, що на фото корали "сажає") позавчора в Луцьку спілкувався... і камера в нього SP700, як і в цих знімків :)

а твій акваріум - живий, здоровий, на днях займемось заміною води/чисткою(як раз про це і спілкувались з ним)

і взагалі: за невелику платню ці люди з усіх забот лишають власнику тільки кормьожку!

ЗЗІ бачили акваріум у Слоні??? Це - їхня парафія... окрім Сергія до нього ніхто не мав права підходити!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропиарю :)

8 095 5387124

Аквариумы: установка, запуск , обслуживание

Я уже звонил туда, вроде найдич постил их телефон. Тут вот именно, устновка, запуск, обслуживание. Это мне и самому покайфу. а Вот изготовление. Да они говорят что у них есть специалист, но я хочу прямой телефон этого специалиста. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

dimmon, скинув тобі в ПП телефон + хтось з акваріумістів на варшавці точно клеїть акваріуми, попитай. Стоять в суботу, неділю десь до 14.00 в корпусі на нижньому поверсі біля бабок з лікарськими рослинами...

Да, якщо не секрет, чому саме клеєний хочеш? Можливо фабричний польський підійде, чи якісь особливі запроси...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, якщо не секрет, чому саме клеєний хочеш? Можливо фабричний польський підійде, чи якісь особливі запроси...

А есть польские угловые на 500 литров? Если есть то мож посоветуй где лучше купить?

ЗЫ: а что есть какието проблемы с клееными, мож. польские надежней?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знову ж телефон, який я тобі дав - спитай за фабричні - підкажуть куди звернутись, вони возять з Польщі. Думаю кутовий на 500 літрів не проблема...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як і обіцяв - фото мого акваріума:

загальний вигляд

foto_a6.JPG

він же, але збоку і зі спалахом

foto_a5.JPG

ну і пару риб:

боция

foto_a1.JPG

малюк сома крапчатого

foto_a2.JPG

самка анцитруса

foto_a4.JPG

і сам анцитрус

foto_a3.JPG

Часу не було, щоб поставити потужніші лампи для фотографування риб, тому якщо погано видно - кажіть, підправлю фото.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

самка анцитруса

foto_a4.JPG

і сам анцитрус

foto_a3.JPG

Як я тобі їх відкормив...ночі недосипав...

Що там з твоїм новим акв.? запустив вже..?

Хотілося б глянути

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

самка анцитруса

foto_a4.JPG

і сам анцитрус

foto_a3.JPG

Як я тобі їх відкормив...ночі недосипав...

Що там з твоїм новим акв.? запустив вже..?

Хотілося б глянути

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

chopped, тобі само-собой respect за утримання рибок в перехідний період :101010:

Другий акваріум ще не запустив, да і на нього вмене задуми грандіозні - хочу туди зробити задню стіну з натурального каменю, а це не так вже і швидко робиться...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

. Примерно раз в 2 недели доливка ведра-2 воды (смотря какой аквариум), рекомендуеться сливать до 25% а потом восполнять, я этого не делаю и все путем

Это что ж, за 2 недели 2 ведра воды просто испаряется?? :101010: А в комнате с аквариумом на 200 литров влажность какая, 78%??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прикольный аквариум. Чувтвую себя лохом со своим совецким аквариумом :) Как поставлю новый тоже фотки выложу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Oushen, 2 відра води не випаровуєть, просто частину відбираєш, а нову доливати треба... вологості не заміряв, але при температурі в акваріумі 27-29 градусів ніякого дискомфорту не відчувається...

dimmon, вмене теж радянський акваріум, кришка саморобна і власна обклейка оракалом.... :) Виклади свої фотки, цікаво ж...

Взагалі мій акваріум запущений недавно, тому рослини ще не стабілізували свій ріст + думаю як розібратись з роголистиком (це те, що зверху плаває), він відфільтровує в акваріумі деякі речовини - тому без нього ніяк (хіба вносити ще одну ланку в коло фільтрації), але і виглядає він якось дико :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

dimmon, вмене теж радянський акваріум, кришка саморобна і власна обклейка оракалом.... :) Виклади свої фотки, цікаво ж...

Взагалі мій акваріум запущений недавно, тому рослини ще не стабілізували свій ріст + думаю як розібратись з роголистиком (це те, що зверху плаває), він відфільтровує в акваріумі деякі речовини - тому без нього ніяк (хіба вносити ще одну ланку в коло фільтрації), але і виглядає він якось дико :)

мож и выкладу. Я свой роголисник выкинул, он меня так дотал, за неделю выростал так что закрывал весб верх аквариума толщиной в снтимтров 5. Надоело его выбрасывать каждую неделю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

dimmon, вмене теж радянський акваріум, кришка саморобна і власна обклейка оракалом.... :angry: Виклади свої фотки, цікаво ж...

Взагалі мій акваріум запущений недавно, тому рослини ще не стабілізували свій ріст + думаю як розібратись з роголистиком (це те, що зверху плаває), він відфільтровує в акваріумі деякі речовини - тому без нього ніяк (хіба вносити ще одну ланку в коло фільтрації), але і виглядає він якось дико :blush:

мож и выкладу. Я свой роголисник выкинул, он меня так дотал, за неделю выростал так что закрывал весб верх аквариума толщиной в снтимтров 5. Надоело его выбрасывать каждую неделю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

dimmon, вмене теж радянський акваріум, кришка саморобна і власна обклейка оракалом.... :angry: Виклади свої фотки, цікаво ж...

Взагалі мій акваріум запущений недавно, тому рослини ще не стабілізували свій ріст + думаю як розібратись з роголистиком (це те, що зверху плаває), він відфільтровує в акваріумі деякі речовини - тому без нього ніяк (хіба вносити ще одну ланку в коло фільтрації), але і виглядає він якось дико :blush:

мож и выкладу. Я свой роголисник выкинул, он меня так дотал, за неделю выростал так что закрывал весб верх аквариума толщиной в снтимтров 5. Надоело его выбрасывать каждую неделю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...