Перейти до змісту

Клуб акваріумістів


keepo

Рекомендовані повідомлення

dimmon, купив польський. з випуклою передньою стінкою. літраж - десь 200 літрів. не скажу, що саме такий хотів, але знайомий продавав б/у в ідеальному стані з фабричною кришкою за половину його реальної вартості... "не Выдержала душа поэта" (с) :)

На рахунок кутового акваріума, який ти хотів: при покупці пробуй, чи зможеш ти фізично дотягнутись до кутка, оскільки це буває проблематично :P Якщо будеш замовляти поклейку, то розглянь конструкцію зі зрізаним кутом - по типу трапеції. Такі в обслуговуванні кращі.

У меня жена такой (прямоугольній с віпуклой стенкой, да и мне он нравится) тоже хочет, но тут дело в месте которое он будет занимать :P

насчет дотягнутись, думаю смогу сам 196 см, грабли длинные :), да и я так подумал что много пространства это будет супер, можно будет там всякого понастраивать.

Насчет покупки: был в природе там угловой только 220 литров, зашел на базар возле валютчиков, там сказали что есть угловой 87х120х65 на 350 литров будет стоить 2300 с крышкой и тумбой, записали номер вот уже жду звонка 5 дней. Звонил по тому номеру что ты мне давал, то сбивают то за межами дии.

Думаю трапеция будет менее надежней т.к. мест склейки поковых стенок 5, в выпуклом 3. Или не так? Да и нет таких в Луцке, пока искал только фабричные.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 143
  • Створено
  • Остання відповідь

ГЫ: у меня тут вообще дурная идея в голву пришла, может вместо углового, выбить часть стенки между комнатой и коридором и всунуть туде аквариум стандартный прямоугольный. Ктото встечал такое или может у кого есть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аби вистачило місця, щоб в середину доступитись... ну і затемняти бажано від прямих сонячних променів. Взагалі за задню стінку акваріумів часто ховають провода і трубки, а так їх вроді як нема куди діти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аби вистачило місця, щоб в середину доступитись... ну і затемняти бажано від прямих сонячних променів. Взагалі за задню стінку акваріумів часто ховають провода і трубки, а так їх вроді як нема куди діти...

Что будет выступать станет на металические красивые стойки, а то как спрятать трубки так это можно закрыть всякими там цветочками и пальмами.

Кста увидел один угловой аквариум в киевском магазине http://aquariumfish.com.ua

post-371-1170251243.jpeg

Прикольный, цена 2800

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

mat, :) фото мого акваріума є трохи вище в пості № 16 :)

на рахунок фону - ідея з"явилась буквально на минулому тижні, оскільки прикупив новий акваріум і туди саме такий фон і хочу. Тоді, як і зараз лежав сніг - тому каміння особливо не позбираєш... Десь трохи вище пропонував тобі зайти з камінням. Можу і я пістолет з пластмасою притарабанити куди скажеш, маю також тюбик з силіконом - можна поекспериментувати. Все що зараз мене тормозить з фоном - відсутність матеріалу (проти купівлі поки українська душа протестує :) )

Может тебе ещё и поклеить....купляй у меня камень....отдам по дешовке, специально для тебя, что бы небыло лень ходить...а куда зайти??? так и не понял...

dimmon, купив польський. з випуклою передньою стінкою. літраж - десь 200 літрів. не скажу, що саме такий хотів, але знайомий продавав б/у в ідеальному стані з фабричною кришкою за половину його реальної вартості... "не Выдержала душа поэта" (с) :)

На рахунок кутового акваріума, який ти хотів: при покупці пробуй, чи зможеш ти фізично дотягнутись до кутка, оскільки це буває проблематично :( Якщо будеш замовляти поклейку, то розглянь конструкцію зі зрізаним кутом - по типу трапеції. Такі в обслуговуванні кращі.

Они может и лучше но переломление ужасное, если и заказывать то гда только прямой а по параметрам смотри сам....можно конечно и под заказ привести на порядок дешевле будет чем в магазинах Луцка но дороже чем при поклейке специалистами.....во всяком случае решать тебе самому.....

ГЫ: у меня тут вообще дурная идея в голву пришла, может вместо углового, выбить часть стенки между комнатой и коридором и всунуть туде аквариум стандартный прямоугольный. Ктото встечал такое или может у кого есть?

Есть в Луцке и такие, то что сам знаю 5....можно если хочешь помочь с установкой и подсказать что к чему...опыт имеется....

К примеру то что делали уже на 47 литров.....скромненько и красиво...))))

Сквозной аквариум.....

Аби вистачило місця, щоб в середину доступитись... ну і затемняти бажано від прямих сонячних променів. Взагалі за задню стінку акваріумів часто ховають провода і трубки, а так їх вроді як нема куди діти...

Что будет выступать станет на металические красивые стойки, а то как спрятать трубки так это можно закрыть всякими там цветочками и пальмами.

Кста увидел один угловой аквариум в киевском магазине http://aquariumfish.com.ua

post-371-1170251243.jpeg

Прикольный, цена 2800

Да действительно неплохой аквариум а его размеры??.... магазин очень интересный и колличество предлагаемой продукции тоже, основная специализация это морской мир, честно рот на 1,5 часа открылся и закрыватся долго нехотел.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

mat, купити я можу мінімум в 4-х місцях... скинь в ПП яке каміння, можна з фото і ціну. Якщо буде цікаво - маякну :angry2: Хоча скоріше дочекаюсь відлиги...

Таке відчуття, що ти хочеш щось навяжчиво продати...

Зайти я тобі пропонував до себе додому, щоб попробувати як рідка пластмаса склеїть каміння... так сказать для експерименту. Хотя, видать фрази на рахунок "ніхто нічого не хоче робити" - просте взяття на понт. Я роблю це для інтересу, а ти за гроші, от і відмінність між нами.

І щось я не зрозумів про переломленння світла в кутовому акваріумі. Я казав про той, що справа на малюнку. Яке світло і куди там має ломитись, якщо всі стінки рівні:

post-56-1170313641.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думал ты про такой

post-371-1170315625.png

post-371-1170251243.jpeg

Прикольный, цена 2800

Да действительно неплохой аквариум а его размеры??.... магазин очень интересный и колличество предлагаемой продукции тоже, основная специализация это морской мир, честно рот на 1,5 часа открылся и закрыватся долго нехотел.....

Это китайский, интересно у нас могут такой привезти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

dimmon, нє, навіщо обмежувати панораму спереду, а от ніша ззаду може послужити під фільтр, наприклад...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

dimmon, нє, навіщо обмежувати панораму спереду, а от ніша ззаду може послужити під фільтр, наприклад...

Может ты и прав, кстати я так понял что с этим Jebo китайским идут в поставки и фильтр? Ну он мне очень поравился.

Интересно будет ли виден перелом (искревление) в таком аквариуме или єто все от качества стекла зависит. Бо видел раз тако аквариум что смотреть нельзя, глаза как после очков болят.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагаліто опукле скло заповненого водою акваріума діє як лінза, тому якщо знаходитьсь на певній відстані (фокуси ітд), то зображення дуже спотворюється - здалеку все має бути в нормі...

З власного досвіду: на акваріумі відклеїлось ребро жорсткості зверху, вода вигинала переднє скло на 0,5см від прямої. На відстані десь 5 см на акваріум дивить було неможливо - сльози на очі навертались...

ЗІ. класне відео. я так зрозумів, що рослинка там штучна... а що з обладнання стоїть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропиарю :)

8 095 5387124

Аквариумы: установка, запуск , обслуживание

Я уже звонил туда, вроде найдич постил их телефон. Тут вот именно, устновка, запуск, обслуживание. Это мне и самому покайфу. а Вот изготовление. Да они говорят что у них есть специалист, но я хочу прямой телефон этого специалиста. :)

Зовут Володя80951613246 очень много сделал аквариумов

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зовут Володя80951613246 очень много сделал аквариумов

Звонил, он сказал что он уже не делает, у него нет мастерской и пока этим не занимается.

ЗЫ: прям напасть какаято :), никто не хочеть мне продать аквариум :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

mat, купити я можу мінімум в 4-х місцях... скинь в ПП яке каміння, можна з фото і ціну. Якщо буде цікаво - маякну :) Хоча скоріше дочекаюсь відлиги...

Таке відчуття, що ти хочеш щось навяжчиво продати...

Зайти я тобі пропонував до себе додому, щоб попробувати як рідка пластмаса склеїть каміння... так сказать для експерименту. Хотя, видать фрази на рахунок "ніхто нічого не хоче робити" - просте взяття на понт. Я роблю це для інтересу, а ти за гроші, от і відмінність між нами.

І щось я не зрозумів про переломленння світла в кутовому акваріумі. Я казав про той, що справа на малюнку. Яке світло і куди там має ломитись, якщо всі стінки рівні:

Извени что ты так воспринял близко слова....брать на понт это не в моём стиле, беру качественно зделаной работой....как не парадоксально это прозвучит, но делаю это тоже ради интереса но в отличие от тебя получаю за это деньги и не очень большие...работа приносит удовольствие....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зовут Володя80951613246 очень много сделал аквариумов

Звонил, он сказал что он уже не делает, у него нет мастерской и пока этим не занимается.

ЗЫ: прям напасть какаято :), никто не хочеть мне продать аквариум :)

Помочь могу, но скажи какой аквариум ты хочешь и что туда должно входить( компресор, фильтр, обогреватель) тумбочка...и т.д.......если что поможем и порядка на 400 грн. дешевле.... можешь заказать под свои размеры и тебе поклеят...мы заказывали три аквариума на прошлой недели и в эту субботу будем забирать....надеюсь что и на выходных запустим...фоты запуска выложим..))))

Есть самый оптимальный вариант...это купить уже готовый аквариум.....стоит он в банке Надра, что на киевской площе....если интересует такой вариант дай знать.... во всяком случае просто хочется помочь и сделать всё что бы это радовало и приносило удовольствие....

Трапеция и все остальные аквариумы нестандартной формы это на любителя, но есть очень много но....рекомендую с собственного опыта прямые(класика) и дуга(но не желательно)... во первых намного лучше и удобней в обслуживание, нет переломления......покупайте класику, а не екзотику.....

..... класне відео. я так зрозумів, що рослинка там штучна... а що з обладнання стоїть?

Стандарт...ничего особенного и изысканого....да растения искуственные хотя есть задум засадить криптокариной, благо имеется в наличие, хотя пиранья рыба непредсказуемая, может и подрезать....а как сам аквариум?...что по камнях можете сказать.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Помочь могу, но скажи какой аквариум ты хочешь и что туда должно входить( компресор, фильтр, обогреватель) тумбочка...и т.д.......если что поможем и порядка на 400 грн. дешевле.... можешь заказать под свои размеры и тебе поклеят...мы заказывали три аквариума на прошлой недели и в эту субботу будем забирать....надеюсь что и на выходных запустим...фоты запуска выложим..))))

Есть самый оптимальный вариант...это купить уже готовый аквариум.....стоит он в банке Надра, что на киевской площе....если интересует такой вариант дай знать.... во всяком случае просто хочется помочь и сделать всё что бы это радовало и приносило удовольствие....

Хочу на 300-350 литров + тумбочка + крышка + свет + компрессор. В идеале хочу точно такойже как по линку:

http://board.lutsk.ua/forums/index.php?act...pe=post&id=5241

Трапеция и все остальные аквариумы нестандартной формы это на любителя, но есть очень много но....рекомендую с собственного опыта прямые(класика) и дуга(но не желательно)... во первых намного лучше и удобней в обслуживание, нет переломления......покупайте класику, а не екзотику.....

тут дело в расположении :blink: кстати а что в обычной дуге нет переломления а в угловой есть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Радий приєднатися до спілкування. Теж люблю акваріум і маю на 200л.

Дуже багато питань по акваріуму і встановленню. Я знаю одного чоловіка, що професійно займається виготовленням акваріумів, ремонтом, його звуть Ігор (050)1727684, живе у Млинові. Це приблизно 30 км від Луцька. Недавно звертався з ремонтними роботами.

Обслуговує мій акваріум теж Ігор, але інший, (050)3782482. Це фанат своєї справи. Сам вирощує і виводить нові види рослин, іздть на виставки, виводить і вирощує риб, привозить під замовлення і гарантує якість. Може сам під замовлення привезти будь-який акваріум, тумбу під нього і всі аксесуари. Повністю автономна людина, сам привезе, сам встановить і за помірну плату буде постійно обслуговувати. Мінімум лишніх рухів і затрат часу. Воду теж купую у нього, навіть на підміну. Ця вода проходить через спеціальні фільтри і ідеальна для акваріума без попереднього відстоювання і непотрібно добавляти лишньої хімії. Результат вражає. Я недавно повністю переробив акваріум і повністю залив його воду. Букально через тиждень всі рослини почали якісно розвиватись.

З свого досвіду раджу купувати як рибу так і рослини в одному місці, так як одна маленька рибка може загубити весь акваріум.

Бажаю успіхів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тут дело в расположении :( кстати а что в обычной дуге нет переломления а в угловой есть?

Любе скло вигнуте з певним радіусом кривизни переломлює світло... пряме, нормальне скло - ні.

Yurko, викладай фотки акваріума - думаю народу цікаво подивитись...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, є в Луцьку морські акваріуми? Наскільки знаю, то такі акваріуми в рази дорожчі в обслуговуванні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу на 300-350 литров + тумбочка + крышка + свет + фильтр+компрессор+обогреватель. В идеале хочу точно такойже как по линку:

http://board.lutsk.ua/forums/index.php?act...pe=post&id=5241

тут дело в расположении :blink: кстати а что в обычной дуге нет переломления а в угловой есть?

Размеры???....пожалуйста если можно укажи....угловые бывают разные...))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Точно знаю, що є. Тільки не знаю у кого. Якщо цікавить, можна вияснити

Если можешь...узнай...насколько знаю я есть только один...

Да действительно аквариумы очень дорогие и не только в обслуживание но и в запуске....но это екзотика и стоит она примерно до 10... у.о. .. хотя рыба там живёт на много меньше чем в пресноводных....также есть в Луцке псевдо море...красиво...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, якщо не секрет, чому саме клеєний хочеш? Можливо фабричний польський підійде, чи якісь особливі запроси...

Кстати а какой польской фирмы у нас возит Природа и базар. У нее хоть название есть или мож тоже наши на заработках клепают но в польше? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...